PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیوا خنیاگر: بدون دلیل مرا حذف کردند

*Ava*
08-30-2015, 01:05 PM
شیوا خنیاگر از حذف شدن ناگهانی و بدون دلیل خود از یک کار و افسردگی‌اش گفت.

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1394/6/8/3514910_292.jpg
شیوا خنیاگر بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به موضوعی که در چند وقت اخیر او را بسیار ناراحت کرده است، اظهار داشت: چند وقت پیش برای همکاری با سعید نعمت الله و بهرنگ توفیقی به دفترشان مراجعه کردم که زینب تقوایی تهیه‌کننده و بدرلو مدیر تولید این کار بودند اما پس از تست گریم و شرکت در جلسات دورخوانی، بیست روز در جریان کار بودم اما به ناگاه و بدون هیچ دلیلی مرا حذف کردند و لعیا زنگنه جایگزین من شد.

وی در ادامه افزود: متأسفانه با اینکه با من قرارداد بسته بودند اما به لعیا زنگنه گفتند که ما شیوا خنیاگر را برای نقش دیگری انتخاب کردیم و با او برای این نقش قراردادی بسته‌ایم در حالی که این خبر دروغ است.

خنیاگر با ابراز گلایه از این موضوع بیان کرد: آنها با این رفتار مرا تحقیر کرده‌اند و نمی‌دانم چرا با من که 50 سال سن دارم و 30 سال در این حرفه فعالیت کرده‌ام، این طور رفتار می‌کنند.

وی در ادامه مطرح کرد: متأسفانه این رفتار‌ها بسیار زیاد شده است. من از این موضوع خیلی ناراحت شدم، بابت این موضوع چند روز اشک ریختم و افسردگی گرفتم.

بازیگر مجموعه «اعضاء» در خصوص تأثیر تحصیلات آکادمیک بر موفقیت بازیگران عنوان کرد: تحصیلات آکادمیک بسیار مؤثر است، اما در سینما و تلویزیون آکادمیک و جایی که همه چیز آکادمیک باشد، اما در سینما و تلویزیون ما که تجربی است، کاربردی ندارد.

خنیاگر در مورد دلیل عدم همکاری خود با مجموعه «ستایش» بیان کرد: من با تهیه‌کننده این مجموعه به دلیل مسائل مالی به مشکل برخورد کردم و این موضوع مرا آزار می‌دهد، چون من با پسرم زندگی می‌کنم و تنها کاری هم که بلدم در حیطه هنر است، بنابراین باید از این طریق زندگی را بگذرانم.

وی در خصوص راز ماندگاری هنرمندان گفت: ویژگی هنرمند راز ماندگاری اوست. همچنین داشتن سلامت در هر حیث، مثل سلامت روان، سلامت در کار و ... و آگاهی بالا، از رازهای ماندگاری هنرمندان است.

بازیگر مجموعه «ستایش» ضمن بیان توصیه‌ای به علاقه‌مندان بازیگری اظهار داشت: جوانان علاقه‌مند به بازیگری این حیطه را کوچک نشمارند و بدانند کار بسیار سختی است و هیچ وقت برای شهرت و پول وارد این عرصه نشوند.

وی در پایان مطرح کرد: امیدوارم این بی‌عدالتی‌ها در عرصه کار ما حذف شود و دیگر شاهد این رفتارهای تحقیرآمیز نباشیم. خیلی سعی کردم این موضوع را با زینب تقوایی تهیه‌کننده همان کار مطرح کنم اما نتوانستم و از این طریق حرف‌هایم را گفتم تا شاید به گوش آنهایی که باید، برسد.