PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعصاب بچه داری ندارید؟ حتما بخوانید

**FERESHTEH**
08-31-2015, 05:34 PM
پرسش: سال هاست که از پاهایم حرارت زیاد بیرون می زند. در سرما هم باید پاهام بیرون از رختخواب باشه. واقعا اذیتم .بیشتر وقت ها دوست دارم پاهام را در آب سرد بذارم. تمایل زیاد به ترشی و شیرینی دارم. لبنیات کم مصرف می کنم. چای گیاهی می خوریم. برنج زیاد می خوریم.صبحانه لنگ ظهر و خیلی کم می خورم. کم خوابم. بیشتر وقت ها خواب آلودم. از مطالعه زود خسته می شم. تاحدودی دچار سردرد می شم. یک کودک شش ماهه دارم که شیر خودم را می خوره و یک کودک شش ساله که زیاد حوصله سرو کله زدن باهاش را ندارم. سوال زیاد می کند. همسرم پرانرژی است و انتظار داره من در شوهر داری و کودک داری و کارهای بیرون و داخل خانه خستگی ناپذیر باشم. فعالیت هاش زیاده و کمتر در منزل است. چندماهی است که برای خرید خانه قرض کردیم و نمی توانیم برگردانیم.پاسخ:- برای تعدیل حرارت بدن حجامت کنید.- از ادویه های تند و خوراک با مزاج خیلی گرم پرهیز کنید.- در فصل تابستان از ماست و دوغ استفاده کنید.- پاها را داخل لگن آب و کمی سرکه بگذارید.- در حمام سنگ پا بزنید. آزمایش خون برای چکاپ قند و چربی و اسید اوریک انجام دهید.