PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لذت بردن آقای بازیگر از تماشای نامزد جذابش در جشنواره کن + عکس

mohsen32
05-21-2015, 04:52 PM
http://seemorgh.com/images/content/entertainment/1394/02/33205661.jpg

شارلیز ترون در مراسم جشنواره کن به همراه نامزدش شان پن حضور داشت که عکس جالبی از این زوج توسط عکاسان شکار شد.

در فرش قرمز جشنواره کن شارلیز ترون و شان پن در کنار یکدیگر حضور داشتند. شارلیز ترون لباس زیبای زرد رنگی به تن کرده بود و به نوشته بسیاری از سایت ها در مراسم می درخشید.
در لحظه ای از مراسم عکاسان تصویری ثبت کردند که نشان از لبخند و لذت بردن شان پن از تماشای نامزدش شارلیز ترون داشت!
شارلیز ترون و شان پن در جشنواره کنhttp://seemorgh.com/images/content/other/1394/02/3131353py.jpg

**FERESHTEH**
05-21-2015, 05:54 PM
میگن سیب سرخ دست چلاغ میفته ، اینه هاااااا. چقدر زشته آقاهه خدایی . بایدم اینقدر ذوق کنه خوب!!!0..

Medad_Siah
05-21-2015, 06:51 PM
میگن سیب سرخ دست چلاغ میفته ، اینه هاااااا. چقدر زشته آقاهه خدایی . بایدم اینقدر ذوق کنه خوب!!!0..

فرشته خانم, بازیگر و کارگردانی که برنده این همه جوایز تو سینما شده و اسکار هم گرفته, مطمئن باشید چلاق نیست.
این آقای به قول شما زشت شوهر سابق مدونا هم بوده, و دل خیلی از دخترها رو برده!
من هم مدت ها قبل مثل شما فکر می کردم, می گفتم خدایا این خانم Charlize Theron چرا باید زن این Sean Penn بشه؟!
اونم نه به این خاطر که Sean Penn بد و زشت باشه! بلکه به خاطر اینکه خانم Charlize Theron خیلی زیباست!
ولی وقتی بزرگ تر شدم و تجربه زندگیم بیشتر شد اون نگاه خریدارانه رو دیگه به آدما نداشتم,
هر موجودی زیبایی خودش رو داره, این دیگه بستگی به ما داره که چطوری به دنیا نگاه کنیم.
این خانم هم در این آقا زیبایی رو پیدا کرده که شما نمی تونی اون رو ببینی...
یه سری حرف ها هست که دیگران زدن و ما بدون اینکه بهش فکر کنیم اونارو تکرار میکنیم و این خوب نیست
نمونش همین سیب سرخ دست چلاق...حرف درستی نیست.
خود شما ممکنه از یک آقایی خوشت بیاد که دیگران بگن آخه این چیه؟!
اما اونا دید شمارو ندارن, شما اون آقا رو زیباترین مرد دنیا می بینی و اصلا نظر شما اشتباه نیست چون همه آدما زیبایی دارن.
راستی یادم نره این آقای Sean Penn یکی از فعالان حقوق بشر است و کارهای بشر دوستانه زیادی هم انجام داده.

**FERESHTEH**
05-21-2015, 07:04 PM
خدایی حرفاتونو باید با طلا نوشت، اصلا بیدارم کردین. لنگ کفش بدم خدمتتووننننن.منظور من از چلاق خانومه بود،چشمها راباید شست، جوره دیگر باید دید. عيبي نداره

Medad_Siah
05-21-2015, 07:20 PM
خدایی حرفاتونو باید با طلا نوشت، اصلا بیدارم کردین. لنگ کفش بدم خدمتتووننننن.منظور من از چلاق خانومه بود،چشمها راباید شست، جوره دیگر باید دید. عيبي نداره

اول اینکه شما گفتی آقاهه زشته! پس منظور شما از چلاق قطعا خانومه نبوده! حالا چرا یک باره نظرتون تغییر کرد من نمی دونم...
حالا فرض می کنیم شما منظورت خانومه بوده, این خانوم هم یکی از بزرگان سینماست و قطعا چلاق نیست! و به کار بردن این حرف برای هر فردی کار درستی نیست.
پس حالا شما دیدی که ما چشامون مشکلی نداره که بشوریم؟!

**FERESHTEH**
05-21-2015, 07:23 PM
چشای خودمو باید بشورم،، نه اینکه دیشب شب کار بودم، چشامو باید بشورم ، جور دیگه ببینمتقديم شما

mohsen32
05-21-2015, 07:23 PM
اين فرشته کلا شوخ طبعه

**FERESHTEH**
05-21-2015, 07:29 PM
من اصلا از مرد خوشگل خوشم نمیاد، مرد خوشگل مال مردمه، بد میگم تورو خدا، نه بگین؟
مرد باید غیرت و همت داشته باشه، خوشگلی میخواد چیکار. والا بە خداددونه دونه

Scheitern
05-21-2015, 07:49 PM
من موندم اونا عكس گرفتن ما بحث ميكنيم! حالا دوس داشته بخنده به ما چه كور شود هر انكه نتوان ديد :d

فرشته مجبورى يه چيزى بگى كه اخرش به اجبار اقاهه زشت رو بگى منظورت نبوده زنش بود =))))))نه تو رو خدا :d

Scheitern
05-21-2015, 07:50 PM
اغا شكلكام نيومد در هر دو خط منظورم اين بود >>>>>>>>>>>;)

Medad_Siah
05-21-2015, 07:53 PM
سوء تفاهم نشه, من خواستم در درجه اول اطلاعاتی از این دو چهره بزرگ سینما داده باشم.
و به خاطر اینکه برای خودم هم جالب بود ازدواج این دو نفر, نظر خودم رو هم بیان کردم.
وگرنه به من مربوط نیست که دیگران چطور فکر می کنن و نظرشون در مورد زندگی چیه.
هر کسی جهان بینی خودش رو داره و با پای خودش گام بر میداره. ددونه دونه

**FERESHTEH**
05-21-2015, 09:19 PM
شنیدین میگن،مارادونارو ول کن غضنفرو بگیر؟

در حال حاضر مساله من نه زشتی و زیبایی این زوج بازیگر و نه فرمایشات دوست عزیزمون مداد_سیاه هستش.
روی صحبتم با شما ست یلدا بانو.تا کور شود هر آنکه نتوان دید. منظور به کی هستش؟ من!!!
مساله من این است...