PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیراهن آقای جمشید هاشم پور منو کشته....

**FERESHTEH**
05-23-2015, 10:35 PM
http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=571&stc=1

بقیه هم سوپر استار دارن، ما هم داریم.آقای هاشم پور، لباستونو یه اتو میکردن بد نبود. قشنگ داد می زنه از تو جعبه در آوردین تنتون کردین !!! عجببببببب

Medad_Siah
05-23-2015, 10:57 PM
درسته آدم باید مرتب باشه اما ممکن هست برای لباس ایشون مشکلی پیش اومده باشه توی مسیر, مثلا بستنی خورده ریخته رو لباسش, چون دیر بوده مجبور شده یک لباس نو بخره تا به مراسم برسه...
به هر حال خیلی ساده پوش هستند ایشون و من که لذت بردم از سادگیش...حالا شما این بازیگر رو مقایسه کنید با اون بازیگر نما که تو مراسم فرانسه اون جوری لباس پوشیده بود!!!
استاد جمشید هاشم پور, بازیگری دوست داشتنی ددونه دونه

**FERESHTEH**
05-23-2015, 11:04 PM
یعنی من کشته مرده اون عینک خوش بینی تونماااااااتقديم شما. شلوارش چی؟ دقت کردین به اتوش؟

Medad_Siah
05-23-2015, 11:16 PM
شاید رو شلوارش هم ریخته, هزار مشکل برای آدم پیش میاد تو زندگی...به خاطر این من به قول شما خوش بین هستم.
باز میگم مرتب بودن خیلی خوبه, ولی من از ساده بودن این آقا خیلی لذت بردم, زیاد برام مهم نیست اتوی لباسش, همین که سادس ما را بس ددونه دونه

**FERESHTEH**
05-23-2015, 11:21 PM
هر چی شما میگین ، دیگه رو حرفتون حرف نمی زنم، بابا مردی گفتن زنی گفتن، بد میگم تورو خداااا

Medad_Siah
05-23-2015, 11:37 PM
اختیار دارید, حرف زدن به جنسیت نیست.
استفاده می کنیم از نقطه نظرات شما.