PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعواي ظريف و کوچک زاده در مجلس

mohsen32
05-25-2015, 07:02 AM
فیلمی که در یک سایت خبری منتشر شده جزئیات مشاجره وزیر امور خارجه ایران را با یکی از نمایندگان مجلس پس از یک جلسه غیرعلنی در مورد مذاکرات اتمی نشان می‌دهد. مهدی کوچک‌زاده، نماینده مخالف دولت در این مشاجره محمدجواد ظریف را "خائن" خطاب می‌کند.
سایت تابناک این فیلم را منتشر کرده که به نظر می رسد توسط یکی از نمایندگان یا حاضران در صحنه با گوشی تلفن همراه گرفته شده باشد.
آقای ظریف و معاونش عباس عراقچی امروز در جلسه غیرعلنی مجلس به نمایندگان در مورد روند مذاکرات اتمی توضیحاتی داده بودند.
در ابتدای این فیلم صدای آقای کوچک زاده شنیده می شود که از سیاست های دولت در مسائل منطقه ای انتقاد می کند و خطاب به آقای ظریف می گوید که "کارهای شما" می تواند وحدت را در کشور به هم بریزد.
آقای ظریف از آقای کوچک زاده می پرسد: "من دارم وحدت را به هم می زنم یا کسانی که به من می گویند خائن؟"
آقای کوچک زاده پاسخ می دهد: "کسی که به شما می گوید من با مذاکره زیر سایه تهدید موافق نیستم، او به شما می گوید خائن".
اشاره آقای کوچک زاده به سخنان چند روز پیش آیت الله خامنه ای، رهبر ایران است.
آقای ظریف با تعجب از آقای کوچک زاده می پرسد: "او [به من] می گوید خائن؟"
آقای کوچک زاده پاسخ می دهد: "من از زبان او می گویم خائن".
در اینجا صدای آقای ظریف شنیده می شود که می گوید "شما بی جا می کنید که از زبان او حرف می زنید" و با فریاد ادامه می دهد: "او خودش زبان بُرّای این نظام است".
در اینجا همهمه بالا می گیرد و به نظر می رسد که اطرافیان آقای ظریف او را به سوی در خروجی صحن مجلس همراهی می کنند.