PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهمان اين سري از صندلي داغ *19 (معروف به جاسوس)

**FERESHTEH**
10-02-2015, 08:12 PM
http://up.vbiran.ir/uploads/545114364019441187_HOT%20beanch.png

دوستانی که تمایل دارند در این تایپیک شرکت کرده و از جاسوس عزیز سوال بپرسند،میتونن ازامروز(10-07-1394) به مدت یک هفته ، سوالات خودشونو مطرح کنند. تعداد سوالها دلخواه هست.

نکته بعدی اینکه دوستان نازنین باید ادب رو رعایت کنند و به شان پرسش شونده توهین نکنن ،در صورتی که نوع سوالات خارج از عرف و یا توهین آمیز باشد، حذف خواهد شد.

جاسوس جان شما هم لطف کنید سوالات رو، با دقت و باحوصله جواب بدید. جوابها نباید توهین آمیز و حدالمقدور به همه سوالات جواب بدید.
برای پاسخ دادن به هر سوال، ابتدا سوالات دوستان رو نقل قول کرده بعد جواب بدید.

محمدیاش صلوات:25:

خودت اعتراف میکنی یا با زور شکنجه ازت اعتراف بگیرم؟؟؟:67::39:

1- تا نفرستادمت تست دی ان آ ، زود باش خودتو معرفی کن . خانم هستی یا آقا ؟ اسمت چیه ؟چند سالته؟ تحصیلاتت چیه؟ شغلت چیه؟ :18:

2- جان رامتین راستشو بگو،خواستگار داری؟ آخرین بار کی خواستگار اومد اگه راست میگی:36::1:

3- آدم هنرمندی هستی!؟ به جز جاسوسی چه هنر های دیگه ای داری!؟ :46:

4- با دیدن کلمات زیر اولین چیزی که به نظرت می رسه چیه؟

- یکپارس-
- 1 پارس
- کدو

-عباس قادری!
- آوا

-میوت
دموکراسی
- ایران
-منا
-فرشته
-جاسوسی
-عشق
-شغل
-نیما(عزراییل)

5-بین دوستای یکپارسی
بهترین:
بدترین:
بینمک ترین:
بیخیالترین:
مغرورترین:
خوشتیپترین:
خوشاخلاق ترین:
بداخلاق ترین:
شوخترین:
باشخصیت ترین:
بچهترین:
بزرگترین:
خاصترین:
بی ادبترین :

6- اهل قهر كردن هستي؟

7- حاضری بخاطر عشقت با مادرش زندگی کنی؟(یه مادر شوهر بدجنس)

8- محرم که میشه ، بیشتر حواست به ماجرای عاشورا و ... یا حواست به تیپ و قیافه پسرای سینه زن و زنجیر زنه؟

9- اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟

-

mohsen32
10-02-2015, 09:35 PM
سوالای که فرشته خانم مطرح کردن بسیار عالی و حرفه ای هست

!!yalda!!
10-02-2015, 10:22 PM
چر اسم جاسوس واسه خودت انتخاب کردی؟
2بهترین هدیه که گرفتی از کی بوده؟
بدترین اتفاق زندگیت چی بوده؟
4 بهترین ذوستات در چت کیا هستند؟
5 بهترین هدیه که دادی به کی بوده؟

19*
10-02-2015, 11:02 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خدمت همه دوستان
و ممنون از فرشته جان

1-
خب تست لازم نيس بابا خودم معترف ميشم با اينکه خيلي ها باور ندارن من خانم هستم ، 24 سالمه و ليسانس نفت دارم شغلم هي دست رو دلم نذار بیکارم

2-
جان بنده خدا رو چرا قسم میدی بابا
خخخ خواستگار؟ چی هست؟؟؟؟؟؟
والا داشتن که هر چند سال یکی میاد دو تا پا داره دو تا دیگه هم قرض میگیره در میره، آخرینش مربوطه به حدود دو ماه پیش
3-
هنر ای یه چیزایی بلدیم اما به نظرم اون اندازه نیس که ادعا کنم هنرمندم

4-

- یکپارس= جدید
- 1 پارس=قدیم
- کدو= خخخ کَدو منو یاد کارآموزیم می اندازه چون تا اون موقع نخورده بودم

-عباس قادری!بابام دوسش داره من همیشه به سلیقه اش میخندم (البته توهين نشه ها)
- آوا= همساده خوب من

-میوت= تکرار شکلک
دموکراسی=لبخند مليح
- ایران=انرژي هسته اي
-منا=لبیک محسن حسنی
-فرشته=دوست داشتنی
-جاسوسی=خیلی خوشِه
-عشق=بچگی
-شغل=واااای ندااااارم
-نیما(عزراییل)=عزيیییییی

5-بین دوستای یکپارسی
بهترین:خب سوال سختیه همه بهترین هستن اما من يه دوست در اون يکي چت داشتم که زياد چيزي ازش ياد گرفتم DR
بدترین:نداشتم
بینمک ترین: خخخ بي نمکترين خودمم تو چت
بیخیالترین: آقا محسن
مغرورترین: ....
خوشتیپترین :خب همه رو نديدم
خوشاخلاق ترین: آوا همساده
بداخلاق ترین: خشن بهتر بود يا نو اعصاب حسين 021
شوخترین: سحر1
باشخصیت ترین: DR
بچهترین: نيکی( توهین نشه ها آخه از همه کوچولوتره از نظر سنی)
بزرگترین : رويا( disجان از نظر سن گفتم بازم)
خاصترین: عسل
بی ادبترین :نداريم

6-
آره قبلا زياد قهر ميکردم اما از یه زمانی حدود دو سالی هست که سعی دارم نباشم امیدوارم موفق بشم

7-
اگه بگم آره رو احساس گفتم عقل بنده خدا بي نصیب ميمونه
باید شرایط رو بسنجم اگر مردی باشه که نتونه درست مدیریت کنه مادرشوهر اگه قله قاف هم باشه میتونه اذیت کنه البته همون بدجنس ها
8-
ما مشهدیا محرم همه حواسمون به اینه کجا شُله مِدَن خخخ
اما در کل حواسم به اینه مردم چه میکنن تو این مراسما حواسم پرت میشه همش تو تنهایی بیشتر میتونم فک کنم به همه چيز
9-
از این کارا کردن، سکوت !این موقع ها کلا نميتونم چيزي بگم

19*
10-02-2015, 11:25 PM
چر اسم جاسوس واسه خودت انتخاب کردی؟
2بهترین هدیه که گرفتی از کی بوده؟
بدترین اتفاق زندگیت چی بوده؟
4 بهترین ذوستات در چت کیا هستند؟
5 بهترین هدیه که دادی به کی بوده؟

1-اسم جاسوس رو يه روز اومدم چت بعد آقا محسن گفتن کي هستي گفتم هيشکي از اونجایی که هیشکی نبودم بهم گفتن نکنه جاسوس اون ور هستی گفتم آره دیگه اینجور شد من اسممو گذاشتم جاسوس
2-بهترین هدیه عمرم از بابام بود با هم قهر بودیم هدیه آشتی کنون بود بهم چسبید
3-بالا نوشتم اینو گلک
4-بهترین هدیه به یکی از دوستام بود 1 سال پیش یه ترمه بهش دادم

*Ava*
10-02-2015, 11:28 PM
به به همساده خوبم رو صندلی داغه ...به افتخارش دستتتتتت:25::25::35:...سلام دوست خوبم سوالای من خیلی آسونه (کلا به فکره خودم هستم که اگه یه روز خودم رو صندلی داغ بودم سوال سخت نپرسی ازم) :P

1. اگه 5 روز قرار باشه تنها باشي كجا رو واسه تنها بودن تو اين 5 روز انتخاب ميكني ؟ چرا؟

2. فصل مورد علاقه؟ غذای مورد علاقه؟ حیوان مورد علاقه؟ رنگ مورد علاقه؟ درس مورد علاقه؟

3. اگه بخوای یکی و از زندگیت deleteکنی اون کیه؟

4.اشتباهی که هرگز تکرار نمی کنی؟

5. نظرات رو در مورد کلمات زیر بگو:
گوسفند:
احمق:
افسانه ها:
عکس:
زندگی:
مرگ:
سرنوشت:
عشق:
فانتزی:
اینترنت:
تنوع:
سیاست:

19*
10-02-2015, 11:59 PM
به به همساده خوبم رو صندلی داغه ...به افتخارش دستتتتتت:25::25::35:...سلام دوست خوبم سوالای من خیلی آسونه (کلا به فکره خودم هستم که اگه یه روز خودم رو صندلی داغ بودم سوال سخت نپرسی ازم) :P

1. اگه 5 روز قرار باشه تنها باشي كجا رو واسه تنها بودن تو اين 5 روز انتخاب ميكني ؟ چرا؟

2. فصل مورد علاقه؟ غذای مورد علاقه؟ حیوان مورد علاقه؟ رنگ مورد علاقه؟ درس مورد علاقه؟

3. اگه بخوای یکی و از زندگیت deleteکنی اون کیه؟

4.اشتباهی که هرگز تکرار نمی کنی؟

5. نظرات رو در مورد کلمات زیر بگو:
گوسفند:
احمق:
افسانه ها:
عکس:
زندگی:
مرگ:
سرنوشت:
عشق:
فانتزی:
اینترنت:
تنوع:
سیاست:

به ســـــــــــــــــــــــل ام همساده عزيزم خوبي؟
1ما يه دهاتي داريم اگه قصد کنم تنها باشم میرم اونجا هم آرومه هم نیست، آرومه چون خیلی سرو صدا های شهر نیست آروم نیست چون کلی صدای طبیعته، دوتاش مفیده واسه تنهایی همچنين آدماش خوشن هيچ وقت احساس ناراحتی نمیکنم
2 همه فصلا خوبن همشونه دوس دارم / غذا مورد علاقم کله پاچه خخخخ/ حیوان مورد علاقه گوسفند خیلی آرومه یا بزم خوبه مخصوصا بچه هاش/ رنگ دوست داشتنی من آبی/ درس مورد علاقه ام ریاضی
3 همه آدما زندگیم برام یه تجربه بودن گاهی فک میکنم یکیشون نبود من يکي از اونا که بايد ميداشتمو نداشتم
4 بی احترامی گاهی راه برگشت نداره که بگي ببخشيد
5 بامزه اس
ياد مريم ميوفتم به همه ميگه
روشون فک کنيد جالبن
زياد ميگيرم
زندگي فقط بخند
حق مسلم ماست
قابل بحثه
بچگيه
ياد خواهرم ميوفتم
خخخخ
زياد اهلشم
پدر مادر نميشناسه

Scheitern
10-03-2015, 01:06 AM
​به به ببين مهمون صندلى داغ كيه جاسوس عزيز ( اى جان خودم ميخندم هر وقت كناره اسمت عزيز گفتم :35:)
اميدوارم هميشه شاد ببينمت خانوم گل

خب بايد فكر كنم اولين سوْال رو چى بپرسم تا صندلى جزغاله بشه :14:

تو زندگيت الگوت كيه ؟ :45:

اگه بخوابى و توى خواب يكپارس رو ببينى بنظرت بچه هاى اينجا رو چه شكلى ميبينى توى خوابت ؟(خودم بارها همه اينايى كه حضور زياد دارن تو چت خواب ديدم واى اگه بدونن چ شكلى تو تصوراتم هستن ديگه شايد جواب سلامم رو هم ندن بخصوص .... :101:)

فكر كن ساعت زمان رو دارى و ميتونى فقط براى ده دقيقه زمان رو نگه دارى تو اون ده دقيقه چى كار ميكنى ؟:71:

معيارهاى ازدواج رو توى چتروم به بچه ها ميگفتى رو خوندم (:31:) ايا همونا همش درست بود يا شوخى بود؟ اصلا نظره كليت چيه؟ دوس دارى ازدواج كنى؟ ( چه سواليه اخه :14:)

اينايى كه ميگم يه همسان براشون انتخاب كن :50:

مامان:
بابا:
ابجى:
داداش:
اجى نتى:
داداش نتى:
چت:
انجمن:
محسن٣٢(اوهوم):
يلداى محسن:
اوا:
فرشته:
حسين:
نيكى:
گلبرگ:
ساشا:
نيما(عزى):
عليرضا٠٢١(لگن فروش):
نيما(خوشگله ما كه نديديم اما ميگن :|):
عسل:
سحر١:
مستر(بهداد):
رويا:
امير( تى ان تى ):
جسى:
اميد ام:
نيكروز:
و
در
اخر
خودم(:/):

اگه بهت بكن وخه بيا دوره حرم شله مدن مرى؟ (فكر كن پياده هم باشه من ميرم از فردوسى تا حرم شكمو نيستما اصلا فقط نميدونم چرا ارادت خاصى به شله دارم :66:)

نظرت در مورده داستان چيه؟(نصيحت پدرانه):3:
خودت نصيحت شدى تا حالا؟
داستان رو بخون و نظر بده :20:

این دختر کوچیکه عین اینایی که از سال قحط درامدن همچی تند تند شکلات مخورد که ماخاست خِفه بره….! دور دهنش و لباساشم حسابی کثیف کرده بود…بهش مگم تو چقدر لِمَشتی چلاس….؟! برو دم دهنته مامانت بشوره اَلفش رفته….! مگه اَلفش چیه…؟ لِمَشت چیه…؟ چلاس چیه…؟ گفتم لاالله الا الله…. خانوم دست و صورت این بچه رو بشور اَلِفش شده …! خانوم اومده بیرون میگه اَلِفش چیه… ؟ بگو نوچ شده …..نوچ….!!

حالا خوبه که مو مشهدی غلیظ صحبت نِمُکنم اگه نه که دیگه هیچی ….اگه ماخاست به گردنبند بگم ( خِفتی ) و به النگو بگم (چوری ) که زنم موره سه طلاقه مِکِرد دیگه ….! حالا زن ما که تهرونیه ایرادی بهش نیست اما خیلی ازی زن و دخترای مشهدی توی حرف زدنشا مخصوصا…مخصوصا… با جنس مخالف اصرار دارن که تهرونی صحبت کنن…!! همچی صداشاره نازک مُکنن ارررره…….. اررره مُکنن که انگار تخمشاره تو ناف تهرون کاشتن…! خدا نکنه که دوتا کلمه خارجی هم یاد بگیرن…. خدا رو بنده نیستن دیگه ….هی اوکی اوکی مکنن و مگن ای وای دپرس شدم….! البته خیلی ازینا فقط اره اره گفتن و من من کردن رو یاد گرفتن والا همیشه بند رو اب میدن و افتضاح به بار میارن تو صحبت کردن….! دختره میبینی تا دیروز خانه باباش فقط چای جوشیده مخورده با گل گاوزبون…..!! حالا خودشه عین چُوله غِزَک درست کرده مگه من فقط مِسکافه مُخورَم یا قهوه فرانسوی باشیر…!! اولا که جوُنُمَرگ رفته مِسکافه نیست و نسکافه درسته…!! بعدشم که توکه تا دیروز اِشکنه تخم مرغ مُخوردی با ابگوشت مَرزه حالا تا نومزدت مگه چی مُخوری مِگی وای من خیلی هوس پیتزای پپرونی کِردُم …؟!
مو نِمُگم پیتزا و نسکافه و قهوه بَده بُخدا….! مو مُگم اینا کلاس نیست…! مو مُگم خودت باش دختر جان….! اگه دلت سیراب شیردون مِخه با شوهرت برو فلکه دروازه قوچون….یا اگه هوس دوسیخ جیگر کردی برو فلکه صاحب الزمان….! بشقاب داغ و ذرت مکزیکی و چیز برگر اگه دوست ندری بزور نخور بگو به به …..!!
دوباره ميام (فعلا التماس دعا)عاشق خودت و اون شهرى كه هستى هستم خانوم گل :24:

19*
10-03-2015, 11:34 AM
​به به ببين مهمون صندلى داغ كيه جاسوس عزيز ( اى جان خودم ميخندم هر وقت كناره اسمت عزيز گفتم :35:)
اميدوارم هميشه شاد ببينمت خانوم گل

خب بايد فكر كنم اولين سوْال رو چى بپرسم تا صندلى جزغاله بشه :14:

تو زندگيت الگوت كيه ؟ :45:

اگه بخوابى و توى خواب يكپارس رو ببينى بنظرت بچه هاى اينجا رو چه شكلى ميبينى توى خوابت ؟(خودم بارها همه اينايى كه حضور زياد دارن تو چت خواب ديدم واى اگه بدونن چ شكلى تو تصوراتم هستن ديگه شايد جواب سلامم رو هم ندن بخصوص .... :101:)

فكر كن ساعت زمان رو دارى و ميتونى فقط براى ده دقيقه زمان رو نگه دارى تو اون ده دقيقه چى كار ميكنى ؟:71:

معيارهاى ازدواج رو توى چتروم به بچه ها ميگفتى رو خوندم (:31:) ايا همونا همش درست بود يا شوخى بود؟ اصلا نظره كليت چيه؟ دوس دارى ازدواج كنى؟ ( چه سواليه اخه :14:)

اينايى كه ميگم يه همسان براشون انتخاب كن :50:

مامان:
بابا:
ابجى:
داداش:
اجى نتى:
داداش نتى:
چت:
انجمن:
محسن٣٢(اوهوم):
يلداى محسن:
اوا:
فرشته:
حسين:
نيكى:
گلبرگ:
ساشا:
نيما(عزى):
عليرضا٠٢١(لگن فروش):
نيما(خوشگله ما كه نديديم اما ميگن :|):
عسل:
سحر١:
مستر(بهداد):
رويا:
امير( تى ان تى ):
جسى:
اميد ام:
نيكروز:
و
در
اخر
خودم(:/):

اگه بهت بكن وخه بيا دوره حرم شله مدن مرى؟ (فكر كن پياده هم باشه من ميرم از فردوسى تا حرم شكمو نيستما اصلا فقط نميدونم چرا ارادت خاصى به شله دارم :66:)

نظرت در مورده داستان چيه؟(نصيحت پدرانه):3:
خودت نصيحت شدى تا حالا؟
داستان رو بخون و نظر بده :20:

این دختر کوچیکه عین اینایی که از سال قحط درامدن همچی تند تند شکلات مخورد که ماخاست خِفه بره….! دور دهنش و لباساشم حسابی کثیف کرده بود…بهش مگم تو چقدر لِمَشتی چلاس….؟! برو دم دهنته مامانت بشوره اَلفش رفته….! مگه اَلفش چیه…؟ لِمَشت چیه…؟ چلاس چیه…؟ گفتم لاالله الا الله…. خانوم دست و صورت این بچه رو بشور اَلِفش شده …! خانوم اومده بیرون میگه اَلِفش چیه… ؟ بگو نوچ شده …..نوچ….!!

حالا خوبه که مو مشهدی غلیظ صحبت نِمُکنم اگه نه که دیگه هیچی ….اگه ماخاست به گردنبند بگم ( خِفتی ) و به النگو بگم (چوری ) که زنم موره سه طلاقه مِکِرد دیگه ….! حالا زن ما که تهرونیه ایرادی بهش نیست اما خیلی ازی زن و دخترای مشهدی توی حرف زدنشا مخصوصا…مخصوصا… با جنس مخالف اصرار دارن که تهرونی صحبت کنن…!! همچی صداشاره نازک مُکنن ارررره…….. اررره مُکنن که انگار تخمشاره تو ناف تهرون کاشتن…! خدا نکنه که دوتا کلمه خارجی هم یاد بگیرن…. خدا رو بنده نیستن دیگه ….هی اوکی اوکی مکنن و مگن ای وای دپرس شدم….! البته خیلی ازینا فقط اره اره گفتن و من من کردن رو یاد گرفتن والا همیشه بند رو اب میدن و افتضاح به بار میارن تو صحبت کردن….! دختره میبینی تا دیروز خانه باباش فقط چای جوشیده مخورده با گل گاوزبون…..!! حالا خودشه عین چُوله غِزَک درست کرده مگه من فقط مِسکافه مُخورَم یا قهوه فرانسوی باشیر…!! اولا که جوُنُمَرگ رفته مِسکافه نیست و نسکافه درسته…!! بعدشم که توکه تا دیروز اِشکنه تخم مرغ مُخوردی با ابگوشت مَرزه حالا تا نومزدت مگه چی مُخوری مِگی وای من خیلی هوس پیتزای پپرونی کِردُم …؟!
مو نِمُگم پیتزا و نسکافه و قهوه بَده بُخدا….! مو مُگم اینا کلاس نیست…! مو مُگم خودت باش دختر جان….! اگه دلت سیراب شیردون مِخه با شوهرت برو فلکه دروازه قوچون….یا اگه هوس دوسیخ جیگر کردی برو فلکه صاحب الزمان….! بشقاب داغ و ذرت مکزیکی و چیز برگر اگه دوست ندری بزور نخور بگو به به …..!!

دوباره ميام (فعلا التماس دعا)عاشق خودت و اون شهرى كه هستى هستم خانوم گل :24:

ســــــــــــــــــلام بر يلدای عزیزم خوبی؟ (خخخخ آخه جاسوس هیچ وقت واسه هیچ کس عزیز نمیشه)

1 الگوی زندگی میتونه تغییر کنه منظورم اینه آدم خوبه الگوهای متفاوتی داشته باشه هیچ وقت یه فرد خاص نمیشه الگو باشه چون معناش یه جورایی تقلیده اما در کل من صبر مامانمو پشتکار بابامو و عاقل بودن خواهرمو و... رو میپسندم و همیشه سعی دارم( سعی دارما اما تا کی درست بشم خدا میدونه) تو این موارد مثه اونا باشم

2 خخخ یلدا من اصا خواب نمیبینم شایدم میبینم یادم نیس، کلا نرسیده به رختخواب میرم

3 من بچه بودم برنامه ميذاشت ساعت رو نگه میداشت من همیشه وقتا امتحان که میشد میگفتم اَی خدا یعنی میشه من از این ساعتا داشتم نگه میداشتم ببینم معلم چه سوالایی آورده خخخخ الانم هنوز این آرزو هست منتها ده دقیقه مقداری کمه
مثلا دوس دارم خیلی دست های پشت پرده رو، رو کنم اما خب کمه نمیرسم فقط میرسم گوشی خواهرم فوضولی کنم

3 اوه معیار ازدواج، اونا که روم گفتم تا حدی نظریاتم بود ولی زیاد قاطی شد نفهمیدم چی گفتم در کل معیار ازدواج همه یکیه اما از نظر اهمیت و طبقه بندی فرق داره
من خودم به شخصه اول مورد اینه طرف مقابل به دلم بشینه دل نشتن منظور زیبایی نیست ها زیبایی در کل برای ازدواج همون چند ماه اوله خخخ
همه چي رو اين دل نشستنه تاثیر داره که مهمترينش اخلاقه. يعني ممکنه که زیادم زیبا نباشه از نظر خیلی ها اما شما بپسندی چرا؟ چون اخلاقش زیباست
باز رو اخلاق خیلی چیزا موثره مثه خانواده دوست همکار و ...
خخخ زیاد گفتم بسه اما بازم هست ها

4 منظور از همسان من احساس کردم میگی دربارشون نظرمو بگم اگه این نبود بگو درست کنم
مامان و بابا همتا ندارن هیچکس نمیتونه مثه اونا باشه
خواهرم همیشه عاقله
برادر: نمیدونم ندارم
به آجی و داداش نتی خیلی اعتقاد ندارم
چت :یکپارس
محسن 32 : در طریقت هرچه پیش سالک آيد خير اوست/ در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست( معناش)
یلدای محسن: مهربان
آوا: همساده خوبم
فرشته :میخواد منو بسوزونه(چطور دلش میاد فک نمیکنه من جاسوسم نمیترسه؟؟؟؟!!!)
حسین: عذرخواهم اما مقداری خشنی
نیکی: دختر کوچولوی سربه هوا( زیاد مراقب خودت باش نیکی)
گلبرگ♥ساشا
نيما: سیگار( اینقد نکش)
عليرضا همساده :بی حوصله (خسته اس میفهمی خسته!!)
نیما خوشگله: خب خوشگله لابد دیگه
عسل: بی ریا دوس داشتنی
مستر کم ميبينمشون
رویا :یا نیس یا پی امه خخخ( ناراحت نشین ها خودتون گفتید)
امیر: میدونم از دختر مشهدیا متنفره( هرچقدر تو متنفر باشی من نیستم خخخ)
جسی: خودش میگه خوشتیپم اما من بهش میگم زشت
امید ام: کمتر پسر بد باش
نیکروز: راستش زبان قاصره
یلدا بانو: زیاد بخند حتی الکی

5 خخخخ یلدا خدایی شُله خیلی خوشمزه اس. ولی من مقداری تنبلم حال ندارم پیاده برم همون نون پنیر خونه رو میخورم
راجع به داستانت نکته جالبی میگه همیشه خودت باش هیچ وقت واسه چیزی به اسم کلاس خودتو اذیت نکن زندگی کوتاهه اینو من از یه نفر یاد گرفتم تا هستی شاد باش بخند و کاری کن که لذت ببری، در حالی که میدونی درسته وقت تنگه پس با کارایی که دوس نداری وقتتو از دست نده.
کلا هم فروتنی و خاکی بودنو دوس دارم (خودم زیاد نیستم اما آدما این تیپی رو دوس دارم)
مرسی عزیزم

Scheitern
10-03-2015, 01:24 PM
سلام بازم من :46:

هنوز اتيش نگرفتى كه!!!:54:

اخرين اس مسى كه فرستادى به كى بود و چى بود؟:6:

چند بار تصادف كردى تا حالا؟ بدترين رو بگو!!!(دور از جونت):14:

دوس داشتى كى باشى كه الان نيستى؟:36:

هيجان انگيزترين كارى كه انجام دادى تا حالا چى بود؟ :15:

فكر كن قراره با بهترين كسه زندگيت كه خيلى هم دوسش دارى برى بيرون جاشو به عهده خودت گذاشته كجا ميبريش؟:47:

چه نوع سبك موسيقى دوس دارى خواننده مورد علاقت كيه؟:28:

وقتى عصبانى ميشى كى يا چى يا چه كارى بهت ارامش ميده؟:17:

اگه بخوايى به هوش خودت نمره بدى از ١٠٠ چند ميدى؟:45:

يه جمله هم با اين كلمات بساز::35:مرغ ، بند كفش، دستشويى، خواستگارى، كاپشن، ماكارانى، آسمان، عشق

اشتباهى كه هرگز تكرار نميكنى؟:4:

از شكست ميترسى يا نه؟:13:

اگه بخوايى يكيو از زندگيت delet كنى اون كيه؟:8:

يه بيت شعر كه خيلى دوسش دارى؟:24:

گوشيت چيه؟:60:

امكانش هست يه عكس از دست خطت برامون بگيرى همين جا بزارى؟:52:

فكر كن يه جا ناهار دعوتى كه با صاحبخونه رودربايستى دارى اونام جلوت غذايى بزارن كه تو ازش متنفرى چيكار ميكنى؟:76:

اگه قرار بشه يه سفر مفتى برى ترجيح ميدى كجا برى و با كى؟:72:

بهترين كادويى كه تا حالا گرفتى ؟ كسي تا حالا مهربونى رو قاب كرده هديه بده برات؟:35:

فعلا همينا بسه چون تا دوشنبه نيستم اگه بازم صندلى بود ميام تا جزغاله شدنت رو ببينم (:دى):54:

​ich liebe dich ❤️

19*
10-03-2015, 02:48 PM
سلام بازم من :46:

هنوز اتيش نگرفتى كه!!!:54:

اخرين اس مسى كه فرستادى به كى بود و چى بود؟:6:

چند بار تصادف كردى تا حالا؟ بدترين رو بگو!!!(دور از جونت):14:

دوس داشتى كى باشى كه الان نيستى؟:36:

هيجان انگيزترين كارى كه انجام دادى تا حالا چى بود؟ :15:

فكر كن قراره با بهترين كسه زندگيت كه خيلى هم دوسش دارى برى بيرون جاشو به عهده خودت گذاشته كجا ميبريش؟:47:

چه نوع سبك موسيقى دوس دارى خواننده مورد علاقت كيه؟:28:

وقتى عصبانى ميشى كى يا چى يا چه كارى بهت ارامش ميده؟:17:

اگه بخوايى به هوش خودت نمره بدى از ١٠٠ چند ميدى؟:45:

يه جمله هم با اين كلمات بساز::35:مرغ ، بند كفش، دستشويى، خواستگارى، كاپشن، ماكارانى، آسمان، عشق

اشتباهى كه هرگز تكرار نميكنى؟:4:

از شكست ميترسى يا نه؟:13:

اگه بخوايى يكيو از زندگيت delet كنى اون كيه؟:8:

يه بيت شعر كه خيلى دوسش دارى؟:24:

گوشيت چيه؟:60:

امكانش هست يه عكس از دست خطت برامون بگيرى همين جا بزارى؟:52:

فكر كن يه جا ناهار دعوتى كه با صاحبخونه رودربايستى دارى اونام جلوت غذايى بزارن كه تو ازش متنفرى چيكار ميكنى؟:76:

اگه قرار بشه يه سفر مفتى برى ترجيح ميدى كجا برى و با كى؟:72:

بهترين كادويى كه تا حالا گرفتى ؟ كسي تا حالا مهربونى رو قاب كرده هديه بده برات؟:35:

فعلا همينا بسه چون تا دوشنبه نيستم اگه بازم صندلى بود ميام تا جزغاله شدنت رو ببينم (:دى):54:

​ich liebe dich ❤️

سلام عزیز بانو
چرا دیگه مقداری سوختم
1 آخرین اس ام اس امروزم به یه مسافر بود خواستم ازش خداحافظی کنم اگه دیگه ندیدمش

2 تصادف با مامان اینا بوده زیاد هم با بابا هم مامان تصادف همه جورش بده

3نمیدونم اخه از زیر و بم همه خبر ندارم که بگم اون فقط ظاهر آدما رو دیدم ميدونم همه هم يه ريزه بهله!!( شوخي بود اخرش)

4 من یه دفترچه هم که میخرم هیجانی میشم میگم وااای الان برم توش چی بنویسم چه کنمش و اینا،
من ببرم؟؟ ميبرم جايي که وسعم برسه خخخ

5آهنگ همه نوع که بگي گوش دادم از توشون دستچين کردم خواننده مورد علاقه ام خواجه اميري خصوصا آهنگ تاوان اونه نميدونم چرا دوس دارم( البته همه خواننده ها مورد احترام هستن و خيلي ها هم خوش ميخونن)

6وقتي عصباني ميشم چند سال پيش دعوا ميکردم الان نه، چيزي که آرومم ميکنه گاهي نوشتنه گاهي خوندنه گاهي هم گريه کردن بستگي داره اينا معمولشه

5هوش، من گاهي خيلي مغزم فندقي ميشه 37

6 روز خواستگاري دختر خالم عشقش با کاپشن آسمانی اومد بره دستشویی بند کفشش زیر پا گیر کرد افتا رو مرغه که داشت ماکارونی میخورد( خخخ چی شد)

7 هیچ وقت دیگه عجله نمیکنم صبور بودن مهمه

8 ترس داره اما پوستم کلف شده( هرچند جمله درستی نیست کلا به شکست بهتر نگاه کنیم اسمشو بذاریم تجربه اما نه اون اندازه که همه زندگی باشه تجربه بعضی تجربیات رو در گذشتگان ببینیم بد نیست)

9 دور گردون گر دو روزی با مراد ما نرفت/ دائما يکسان نباشد حال دوران غم مخور(مخصوص خودته)

10گوشيم نوکيا

11آره امکانش هست
http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=1251&stc=1
12خب اينقد با غذا بازي ميکنم که خودشون بفهمن دوس ندارم
ترجيح ميدم با مامانم برم چون خيلييي خوش مسافرته هرجا باشه باهاش ميرم (مامانه ديگه)

13بهترين کادو رو که گفتم اون بالا همون قهر و آشتي

هرجا هستي شاد و سلامت باشي هرچي هم گفتي خودتي خخخخ

mohsen32
10-03-2015, 04:33 PM
سلام
ممنون که دعوت مدیر یک پارس را پذیرفتید
منم چند تا سوال دارم ازتون
نظر واقعیتون در مورد یک پارس چیه
چه پیشنهاد عملی دارید برای پیشرفت اینجا
وقتی میاین داخل چتروم اول نگاه می کنید ببینید اسم کی اون بالا باشه خوشحالتر میشید
اگه کسی از یکپارس حرف بد بزنه ناراحت میشید یا بی تفاوتیت؟

سوالای شخصی

تو خونه رابطت با مادرت چه جوریه؟ راستش بگو
نظرت در مورد تاهل چیه ؟ چند در صد به این موضوع فکر میکنی
وقتی میری رختخواب ایا زود خوابت میبره یا فکرت زیاده؟
دایی را بیشتر دوس داری یا عمو؟
نظرت در مورد حسادت چیه ؟ منطقی جواب نده نظر شخصیت بگو
فعلا اینا را جواب بده تا برسیم به سوالای بعدی

19*
10-03-2015, 07:18 PM
سلام
ممنون که دعوت مدیر یک پارس را پذیرفتید
منم چند تا سوال دارم ازتون
نظر واقعیتون در مورد یک پارس چیه
چه پیشنهاد عملی دارید برای پیشرفت اینجا
وقتی میاین داخل چتروم اول نگاه می کنید ببینید اسم کی اون بالا باشه خوشحالتر میشید
اگه کسی از یکپارس حرف بد بزنه ناراحت میشید یا بی تفاوتیت؟

سوالای شخصی

تو خونه رابطت با مادرت چه جوریه؟ راستش بگو
نظرت در مورد تاهل چیه ؟ چند در صد به این موضوع فکر میکنی
وقتی میری رختخواب ایا زود خوابت میبره یا فکرت زیاده؟
دایی را بیشتر دوس داری یا عمو؟
نظرت در مورد حسادت چیه ؟ منطقی جواب نده نظر شخصیت بگو
فعلا اینا را جواب بده تا برسیم به سوالای بعدی

سلام مديريت محترم یکپارس

1 خب یکپارس چند بخشه اولیش چت هست چون اینجا زیاد میام میتونم نظر بدم از اونجایی که به همه جا اشراف داشتم جو اینجا صمیمیت داره اما خب گاهي حرف نامربوط گفته میشه اين بعضی دوستان رو اذیت میکنه به شدت،
بخشای دیگه صاحب نظر نیستم اما از اون زمان که مجلتون رو تغییر دادید خیلی بهتر شده و توجه رو جلب میکنه که مطالب خونده بشه

2 پیشنهاد که والا من اول یه انتقاد کنم که پستای انجمن رو اکثرا عده ای خاص مینویسن مثلا وارد انجمن میشی میبینی تنها پست های آوا يا فرشته یا یلدا....هست من نظرم اینه کاربر جذب کنید الان انجمن و مجله خوبه .یا پست های دنباله دار اونا کم پیش میاد کسی ادامه بده انجمنهای دیگه دیدم یه پست به چندین صفحه رسیده اما اینجا کم دیدم، پستایی مثه پست مشاعره اینا از اوناییست که همه طرفدارشن و ميپسندن
یه نظرم دارم کمی سخته اما یه اثرات خوبی داره، اینجا یکی دو نفر زبانی جز فارسی بلدند به نظرم بد نیست جملات کوتاه و زيبا رو به زبان ديگه بگن( اين نظرم يه جور ديگه بود اما راستش اينجا جاش نيست)

3 وقتی میام چشمام میگرده رو اسم ممد( mamadreza) ، ولی خب جدی میبینم همه باشن خوشحال میشم ( اندازه یه ارزن اگه ممد باشه خوشحال تر میشم)

4 اگه حرفش خلاف حقیقت باشه اره( تعصب نه ها) يه بار باهاش حرف میزنم اگر هم ادمی باشه که صرفا جهت خودشیرینی مکان ديگه بد بگه بی تفاوتم چون از قدیم میگن نرود ميخ آهنين در سنگ

سوالای شخصی

1 من با مامانم زياد دعوام ميشه اما زودی هم آشتی میکنیم از بچگی تحمل قهر مامانمو اصلا نداشتم وقتی قهر کنه به شدت اذیت میشم اون موقع ها مغرور بودم دیر آشتی میکردیم و من چه حرصی میخوردم

2 به تاهل فک کردم اما خب همه زندگی برام تاهل نیست اطرافیان من همه فک میکنن دیگه وقتشه مامانم دَبِه ای بخره یا اگه نیست کارخونه سفارش بدیم .ازدواج امر مهمی تو زندگیه که باید زیاد دقت کرد( همون یه بار دقت کنی نیاز نیس نگران ادامه اش باشی) اما بازم میگم همه زندگی ازدواج نیس همه چی سر وقتش و به صبر و حوصله،

3 وقتي ميرم رختخواب اون قدر خسته ام که هرکار ميکنم فکر کنم نمیشه گاهی دلم میخواد مثه بچگیم آرزوهامو تجسم کنم اما همیشه زود خواب میشم

4 دایی رو یه ذره بیشتر( در کل مثه هم هستن)

5 حسادت رو همه خصوصا خانما دارن من از وقتی دیدم که حسادت با زندگی یه نفر چه کرد کلا ازش دوری میکنم هرچند گاهی سراغم میاد( اینکه میگن اگه حسادت باعث رقابت بشه خوبه، رو هم قبول ندارم همه جورش اگه جلوش رو نگیری زندگی یکی رو ممکنه نابود کنه من به چشم خودم دیدم)

!RoYa!
10-03-2015, 10:27 PM
آخرین بار کی‌ دست توی دماغت کردی؟
آخرین دروغت چی‌ بود؟
چند تا بچه دوست داری داشته باشی‌؟
بدترین کاری که توی عمرت کردی چی‌ بود؟

19*
10-03-2015, 10:57 PM
آخرین بار کی‌ دست توی دماغت کردی؟
آخرین دروغت چی‌ بود؟
چند تا بچه دوست داری داشته باشی‌؟
بدترین کاری که توی عمرت کردی چی‌ بود؟

سلاام رويا خانم

1 آخرین بار شکلک دماغ تو روم رو گذاشتم ولی جدی فک کنم صب خخخ

2 اخرین دروغم چند مدت پیش به یه دوست همچين دروغ نبود اما راست هم نبود خلاصه بعدش راستو گفتم

3 بچه زیاد دوس دارم 3 4 5 ...

4 بدترین کار یه جورایی قبلا گفتم کار عجولانه ای که یک سال زندگی من درگیر شد و از همه چيز عقب موندم

**FERESHTEH**
10-04-2015, 02:13 PM
سلام مديريت محترم یکپارس

1 خب یکپارس چند بخشه اولیش چت هست چون اینجا زیاد میام میتونم نظر بدم از اونجایی که به همه جا اشراف داشتم جو اینجا صمیمیت داره اما خب گاهي حرف نامربوط گفته میشه اين بعضی دوستان رو اذیت میکنه به شدت،
بخشای دیگه صاحب نظر نیستم اما از اون زمان که مجلتون رو تغییر دادید خیلی بهتر شده و توجه رو جلب میکنه که مطالب خونده بشه

2 پیشنهاد که والا من اول یه انتقاد کنم که پستای انجمن رو اکثرا عده ای خاص مینویسن مثلا وارد انجمن میشی میبینی تنها پست های آوا يا فرشته یا یلدا....هست من نظرم اینه کاربر جذب کنید الان انجمن و مجله خوبه .یا پست های دنباله دار اونا کم پیش میاد کسی ادامه بده انجمنهای دیگه دیدم یه پست به چندین صفحه رسیده اما اینجا کم دیدم، پستایی مثه پست مشاعره اینا از اوناییست که همه طرفدارشن و ميپسندن
یه نظرم دارم کمی سخته اما یه اثرات خوبی داره، اینجا یکی دو نفر زبانی جز فارسی بلدند به نظرم بد نیست جملات کوتاه و زيبا رو به زبان ديگه بگن( اين نظرم يه جور ديگه بود اما راستش اينجا جاش نيست)

3 وقتی میام چشمام میگرده رو اسم ممد( mamadreza) ، ولی خب جدی میبینم همه باشن خوشحال میشم ( اندازه یه ارزن اگه ممد باشه خوشحال تر میشم)

4 اگه حرفش خلاف حقیقت باشه اره( تعصب نه ها) يه بار باهاش حرف میزنم اگر هم ادمی باشه که صرفا جهت خودشیرینی مکان ديگه بد بگه بی تفاوتم چون از قدیم میگن نرود ميخ آهنين در سنگ

سوالای شخصی

1 من با مامانم زياد دعوام ميشه اما زودی هم آشتی میکنیم از بچگی تحمل قهر مامانمو اصلا نداشتم وقتی قهر کنه به شدت اذیت میشم اون موقع ها مغرور بودم دیر آشتی میکردیم و من چه حرصی میخوردم

2 به تاهل فک کردم اما خب همه زندگی برام تاهل نیست اطرافیان من همه فک میکنن دیگه وقتشه مامانم دَبِه ای بخره یا اگه نیست کارخونه سفارش بدیم .ازدواج امر مهمی تو زندگیه که باید زیاد دقت کرد( همون یه بار دقت کنی نیاز نیس نگران ادامه اش باشی) اما بازم میگم همه زندگی ازدواج نیس همه چی سر وقتش و به صبر و حوصله،

3 وقتي ميرم رختخواب اون قدر خسته ام که هرکار ميکنم فکر کنم نمیشه گاهی دلم میخواد مثه بچگیم آرزوهامو تجسم کنم اما همیشه زود خواب میشم

4 دایی رو یه ذره بیشتر( در کل مثه هم هستن)

5 حسادت رو همه خصوصا خانما دارن من از وقتی دیدم که حسادت با زندگی یه نفر چه کرد کلا ازش دوری میکنم هرچند گاهی سراغم میاد( اینکه میگن اگه حسادت باعث رقابت بشه خوبه، رو هم قبول ندارم همه جورش اگه جلوش رو نگیری زندگی یکی رو ممکنه نابود کنه من به چشم خودم دیدم)

با این صندلی همچین بسوزونمت که اسمتم یادت بره ،چه برسه به جاسوسییییییی:39::54:

- گفتی که پستهای انجمن توسط چند نفر خاص نوشته میشه و باید کاربر جذب بشه و پستهای دنباله دار بیشتر بشه. خودت به عنوان یکی از اعضای یکپارس ، برنامه ای برای کمک به این هدف داری؟
حاضری از این به بعد کمی برای انجمن بیشتر وقت بذاری . پستها رو دنبال کنی ؟ پستهای جذاب و دنباله دار بنویسی ؟ جذب کاربر کنی؟ تو روم بچه ها رو تشویق کنی تو انجمن شرکت کنند؟ :36: :75:

!!mOhadese!!
10-04-2015, 07:35 PM
تاحالا تو جمع باده شکم زدی؟؟قیافه خودت و اطرافیان چجور بود؟؟
دیگه سوالی ندارم خاله موفق باشی

19*
10-04-2015, 07:49 PM
با این صندلی همچین بسوزونمت که اسمتم یادت بره ،چه برسه به جاسوسییییییی:39::54:

- گفتی که پستهای انجمن توسط چند نفر خاص نوشته میشه و باید کاربر جذب بشه و پستهای دنباله دار بیشتر بشه. خودت به عنوان یکی از اعضای یکپارس ، برنامه ای برای کمک به این هدف داری؟
حاضری از این به بعد کمی برای انجمن بیشتر وقت بذاری . پستها رو دنبال کنی ؟ پستهای جذاب و دنباله دار بنویسی ؟ جذب کاربر کنی؟ تو روم بچه ها رو تشویق کنی تو انجمن شرکت کنند؟ :36: :75:

سلاام فرشته جون

خب اگه بتونم اره يه مدت قصدشو کردم اما کلا ميدوني من یه بار تو یه سایتی عضو بودم بعد کوچولو بودم حدود شش سال پیش بلدم نبودم چجوره که، پستی گذاشتم که تالارشو اشتباه انتخاب کرده بودم دقیق یادم نیس خلاصه مدیرش منو دعوا نمود و کلا برخورد بدي داشت
الان به عنوان جاسوس میتونم همه پست ها رو زیر و رو کنم بخونم اما کلا نمیتونم پست بذارم من تو این سنم حتی وبلاگ هم ندارم و مايه تاسفه(البته دارم تلاش میکنم ها)

من ميتونم به جای چت اومدن این کارو انجام بدم واسه تبلیغ مبلغ خوبی نیستم اما به لطف یه نفر یه کمی میتونم انتقاد کنم اما شما بگی چشم سعی خودم رو میکنم واسه دنباله دار ها شروع مهمه اما ادامه مهمتره منظورم اینه همه تو ادامش شرکت کنن

19*
10-04-2015, 07:54 PM
تاحالا تو جمع باده شکم زدی؟؟قیافه خودت و اطرافیان چجور بود؟؟
دیگه سوالی ندارم خاله موفق باشی

سلاااام نيکي گلم
راستش رو بخوای نه یادم نیس چنین کاری رو و از اونجایی که نزدم قیافه ای هم نبوده
اما دقت کردی بچه ها (ني ني ها) رو اگه چنین کاری بشه همه میزنن اون در خخخخ انگار نشنیدن

*Ava*
10-04-2015, 08:37 PM
بازم اومدمم ههههه....

اول بگو با اون گالری عکسی که داری بعدا می خوای چیکار کنی؟؟؟ :p

و بعد هم اینکه اگه بری بالای یه کوه بلند که صدات به شدت انعکاس داشته باشه اولین حرفی که میزنی چیه؟

19*
10-04-2015, 10:28 PM
بازم اومدمم ههههه....

اول بگو با اون گالری عکسی که داری بعدا می خوای چیکار کنی؟؟؟ :p

و بعد هم اینکه اگه بری بالای یه کوه بلند که صدات به شدت انعکاس داشته باشه اولین حرفی که میزنی چیه؟

سلاااام آوای گلم خوبی؟

وای من اینقد از این گالری ها دارم
اونی که از چت دارم بعضیاش خاطره هست بعضیاش محض خنده ( در جریانی بعضیاشو) ولی گالری های دیگه ام خیلی جالبن مثلا یکی هست توش پر عکسایی هست که از این ور و اون ور گرفتم و تو لحظه برام جالب بودن یه عکس هست از یادگاری رو پل هوایی خخخ( به قول یکی بی شوهری چه ها که نمیکنه)

اگه کسی اطرافم نباشه تا نفس دارم داد میکشم این داد کشیدن از عقده های مونده رو دلمه ( یکی اینجا یکی بازی های شهربازی اون خیلی هیجانیاش که بار اوله )

eezrail
10-07-2015, 11:43 PM
سلام سلام ،خوب چه بپرسم‌ازت؟؟!!
راستی چرا اسمتو از ...زشت به جاسوس‌تغییر دادادی؟الان چرا ۱۹ شده؟چرا با اسمه خودت نمیای اصلا هااااا؟

رشته دانشگاهیتو فک کنم گفتی،چراا نفت؟

اگه بخای به یکی کادو بدی ،چی میدی بهش؟:D

اگه بخای کادو بگیری دوس داری چی باشه؟؟

یکمم تعارف!!!تو چرا اینقد خوبی؟

سواله اخر،دوس داری مشغوله چه کاری بشی؟از این کار افرینا میخای بشی؟؟

شرمنده چرت و پرت پرسیدم احوالاتم زیاد خوش نیست:D

(fadaaaaaaaaa,,ezi(nima

19*
10-08-2015, 02:11 AM
سلام سلام ،خوب چه بپرسم‌ازت؟؟!!
راستی چرا اسمتو از ...زشت به جاسوس‌تغییر دادادی؟الان چرا ۱۹ شده؟چرا با اسمه خودت نمیای اصلا هااااا؟

رشته دانشگاهیتو فک کنم گفتی،چراا نفت؟

اگه بخای به یکی کادو بدی ،چی میدی بهش؟:D

اگه بخای کادو بگیری دوس داری چی باشه؟؟

یکمم تعارف!!!تو چرا اینقد خوبی؟

سواله اخر،دوس داری مشغوله چه کاری بشی؟از این کار افرینا میخای بشی؟؟

شرمنده چرت و پرت پرسیدم احوالاتم زیاد خوش نیست:D

(fadaaaaaaaaa,,ezi(nima

سلام نيماي عزیز

چون نميخواستم با اون اسمم بیام واسه همین عوض کردم؛ عدد 19 رو دوس دارم بنا به دلایلی عدد خوبی هست. اسم خودم اسم قشنگیه اما خب نیومدم دیگه...

یکی بهم گفت خوبه منم رشته دومم بود اون موقع مشاوره رفتم برام اون انتخاب کرد اما خب نمیکرد بهتر بود

تولد دوستمه دوس دارم کار خودمو بهش هدیه بدم هرچند ناقابله

یک روز از روزای دوران بچگیم

من اصلا خوبی در خودم نمی بینم....

یه روز میام اینجا و به همه میگم چه کردم....

میدونم!! شاید تنها وقتی که حالتو درک میکنم همین الان باشه(ساعت 2:11). هرجا هستی شاد و سلامت باش

**FERESHTEH**
10-08-2015, 03:01 PM
سلام آزی جونم ،دوباره ازت سوال دارم:46:
دیدم که مسایل سیاسی رو خوب تحلیل میکنی ، پس دوست دارم نظرت رو راجع
به سوال زیر بدونم:
- به نظرت آمریکا با ایران زودتر به توافق میرسند یا من و محسن؟ چشمت آب میخوره اصلا؟چرا؟:67:

19*
10-08-2015, 07:21 PM
سلام آزی جونم ،دوباره ازت سوال دارم:46:
دیدم که مسایل سیاسی رو خوب تحلیل میکنی ، پس دوست دارم نظرت رو راجع
به سوال زیر بدونم:
- به نظرت آمریکا با ایران زودتر به توافق میرسند یا من و محسن؟ چشمت آب میخوره اصلا؟چرا؟:67:

سلام فرشته عزیز

سوال سخت پرسیدی ها!!!!

من خیلی از توافق ایران با آمریکا راضی نیستم

چون از نظرم چیزی تغییر نمیکنه فقط اسمش عوض میشه....

همه چیزم مثه سابق(بلکه هم بدتره) بدتر که میگم برید یه بار عراق رو سلسله مراتب حمله آمریکا رو بررسی کنید همه چیز از یه تحریم نفتی بعد بازدید نظامی شروع شد به بهانه و تهمت داشتن سلاح اتمی و بعدش هم بمبببب، حمله !!!وقتی هم داشتند بازدید میکردند از امنیتی ترین نقطه یه کشور بازدید میکردند خیلی مهمه و اساسی....
پس گزینه دوم یعنی شما و محسن

hamed
10-08-2015, 07:50 PM
به نام خدا

با سلام خدمت شما خواهر بزرگوار

1 - از نظر شما چت کردن افراد متاهل اشکال دارد یا نه؟

2 - دوستی خصوصی این افراد باعث کم شدن مشکلات خانوادگی است و یا باعث هر چه دلسرد شدن این افراد از همسرانشان می باشد ؟

19*
10-08-2015, 08:05 PM
به نام خدا

با سلام خدمت شما خواهر بزرگوار

1 - از نظر شما چت کردن افراد متاهل اشکال دارد یا نه؟

2 - دوستی خصوصی این افراد باعث کم شدن مشکلات خانوادگی است و یا باعث هر چه دلسرد شدن این افراد از همسرانشان می باشد ؟

سلام خدمت شما آقا حامد

1-مقداری به شرایط بستگی داره و اینکه اصل زندگی مشترک و پایه زندگی خراب نشه در این صورت با رعایت یه سری قواعد و حد و مرز از نظر من که مشکل نداره

2- دوستی خانم متاهل رو کلا قبول ندارم، همه مشکلات زندگی مشترک اسمش روش هست مشترک بایستی دو طرف حل کنند اگر نشد از کسانی کمک بگیرند که متخصص هستند دوستی ممکنه اون پایه ها رو سست کنه.

**FERESHTEH**
10-08-2015, 11:10 PM
با تشکر از آزی جون و همه دوستانی که در این تایپیک شرکت کردند:25:
پست بسته شد