PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم یکی ظلمه: حق حیات دادن به جنینی که ناقصه؟ و یا حق زندگی را از جنین ناقص گرفتن؟ چرا؟

**FERESHTEH**
10-05-2015, 05:39 PM
دوستان گلم سلام ،

- اگر منتظر نوزادی هستید، و در تستهای دوران بارداری متوجه بشید که جنین ناقص هستش، چکار میکنید؟

فکر میکنید خواست خداست و با سقط جنین ،نباید حق زندگی رو از یک انسان بگیرید و یا فکر میکنید ، دنیا اومدن اون نوزاد ، ظلم به اون هستش و باید سقط بشه؟

!!yalda!!
10-05-2015, 07:12 PM
من فکر میکنیم بدنیا اومدن بچه ای که ناقص هست ظلم بزرگیه چون خودش بیشتر از همه زجر میکشه و ارزو مرگ میکنه. هر کسی حق زندگی داره اما نه اینکه جوری باشه که ارزو مرگ کنه از هر طرف نگاه به موضوع کنیم زجر اوره واسشون . وقتی نتوانند رو پا خودشون باشند سر بار باشند و یا تحقیر بشن خب باعث میشه ارزو مرگ کنند پس بدنیا نیومدنشون بهتره:29:

*Ava*
10-05-2015, 09:28 PM
به نظر من سقط بشه بهتره تا اینکه به دنیا بیاد و نتونه از زندگیش لذت ببره و فقط حسرت خیلی چیزا رو بکشه. تا زمانیکه والدینش زنده هستند ازش پرستاری می کنند اما زمانیکه اونا رو از دست بده تنها میشن و کسی قبولشون نمی کنه...این یعنی عذاب.

19*
10-06-2015, 12:05 AM
به نام خدا

اگه بیرون ماجرا( یعنی خودم مادر اون بچه نباشم) باشم شاید بگم بایستی از بین بره و نظرم با بقیه یکی میشه

(هرچند بچه های ناقص تو دنیای امروز واسه خودشون کسایی هستند. شما ببینید ما معلول داریم نقاشه یکی تو ورزش، ، حتی معلولان ذهنی هم خیلیاشون به جوری کاری ازشون برمیاد جامعه ما هم به حدی داره در این مورد پیشرفت میکنه که به معلولان مثه قبل نگاه نشه)

اما اگه یه مادر باشم قول نمیدم این کارو کنم، مادر خیلی قضیه اش فرق میکنه (امروزه اشتباه زیاد میشه طرف بعد 4 5 بار رفتن تشخیص جنسیت فرزند با اون همه دستگاههای پیشرفته دنیا تهش در میاد که تشخیص اشتباه بوده) حالا از کجا معلوم که این هم نباشه؟؟!! یه مادر ممکنه دل خودشه با این حرفا خوش کنه و کشتن(سقط) فرزندش هرچند عقلانی( از نظر آدمای اطراف) هست قبول نخواهد کرد.... منم فک نکنم تو اين مورد قبول کنم