Anoosh

1. شرایط زایمان سزارین چیست؟

طرفداری از سزارین این روزها هم از جانب بیماران صورت می‌گیرد و هم پزشکان که دو جنبه اصلی در یک زایمان را شامل می‌شود شاید اولین علت تمایل بیماران به سزارین ترس از زایمان طبیعی و درد ناشی از آن باشد.
    باید بدانیم چه کسانی سزارین می شوند

۱. عدم تطابق سرجنین بالگن مادر ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. وقتی از آدم ها سوالی می پرسی

وقتی از آدم ها سوالی می پرسی می بینی که بعضی ها پوزخند بهت می زنند و یه جمله ی بی معنی می گند که دقیقا این رو القا کنند که چطور تو جواب رو نمی دونی. چقدر خر و کودنی و چه سوال های احمقانه ای می پرسی. اصلا ارزش نداری بهت جواب بدیم.
    بعضی های دیگه برات یه کتاب توضیح می دن که گاهی اصلا
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. توصیه جالب برای بیشتر لذت بردن از زندگی خود.

همین امروز اقدام کنید تا نتیجه آن را ببینید.

1 به تماشای غروب آفتاب بنشینید.
    2 بیشتر بخندید.
    3 کمتر گله کنید.
    4 با تلفن کردن به یک دوست قدیمی، او را غافلگیر کنید.
    5 هدیه‌هایی که گرفته‌اید را بیرون بیاورید و تماشا کنید. شاید برایتان قابل استفاده باشند.
    6 دعا کنید.
    7 در داخل آسانسور با آدمها صحبت کنید.
    8 هر از گاهی نفس عمیق بکشید.
    9 لذت عطسه کردن را حس کنید.
    10 قدر این که پایتان نشکسته است را بدانید.
    11 زیر دوش آواز
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. دلبستگی‌ها

همیشه از این که چیز‌هایی‌ که دوست دارم رو از دست بدم می‌ترسیدم. بنا بر این همیشه نگرانشون بودم.
    یه روزی یه دوستی‌ یه حرفِ خیلی‌ خوبی‌ بهم زد که خیلی‌ وقت‌ها به یاد میارمش. دوستم بهم گفت تا زمانی‌ که داریشون به از دست دادنشون فکر نکن و لذتش و ببر.

بعد از اون، خودم یه قدم جلوتر رفتم و زمانی‌ که دلبستگی هام و از دست دادم فهمیدم اونقدری که نگرانش بودم، ضربه شدید نبود. خصوصاً اگه با منطق میپذیرفتم و خودم رو مشغول خودم و بخش‌های جالب دیگهِ زندگی‌ می‌کردم.

حکایت همینه؛
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. آخر خط

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: images.jpg
مشاهده: 193
حجم: 6.9 کیلو بایت

فکر می کنم زن و بچه داشتن مزایای خاص خودش رو داره. بر منکرش لعنت. طبق شهادت پدر ها و مادرها -از جمله پدر و مادر خودم- لذتش با هیچ چیزی برابر نیست.
    به شهادت بی زن و بچه هایی مثل من یه مزیت در زن و بچه نداشتن وجود داره. به شدت احساس فراغ بال و آسودگی می کنی از این که مسئول آینده ی هیچ بنی بشری غیر از خودت نیستی!
    اگه
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

مرجع تخصصی ویبولتین ویکی وی بی در سال 1391 تاسیس شده است و افتخار میکند که تا کنون توانسته به نحو احسن جدید ترین آموزش ها و امکانات را برای وبمستران میهن عزیزمان ایران به ویژه کاربران ویبولتین به ارمغان بیاورد .

اطـلـاعـات انجمـن
09171111111 mahboob_hameh@yahoo.com طراحی توسط ویکـی وی بی
حـامـیان انجمـن