10 سینماگر،10 عکس،10 نکته

سایت اکادمی اسکار، عکس هائی از بازیگران و بزرگان عالم سینما همراه با نقل قولی از آنها منتشر کرده است که ده را برگزیده ایم تا گفته هایشان را مرور کنیم.

آلفرد هیچکاک: "در فیلم های روایی، کارگردان خداست؛ در فیلم های مستند، خدا کارگردان است."والت دیسنی: "(سینما)نوعی از سرگرمی است که غیرممکن را ممکن کنید."هریسون فورد:"به نظرم من بهترین شغل دنیا(بازیگر)را دارم"جنیفر بلز: "یکی از چیزهایی که ما درباره اش صحبت نمی کنیم آن است که شخصیت ها خیلی ما را درگیر می کنند."لین بیتفیلد:"زندگی یک هنرمند همیشه برآمده از کاری است که انجام می دهد، و من حس می کنمهنوز کار خیلی زیادی برای انجام دادن وجود دارد."آدری هیپورن: "تو در هر جایی که قلبی را می شکنی، راه مان از هم سوا می شود، توبه راه خودت می روی و من هم به راه خودم."جوان کراوفورد: : من فکر می کنم باید به عقب برگردیم به زمان فیلم های رمانتیک. جهان خیلی خشن شده است." کاترین دنوو: "سینما می تواند عجیب غریب، کلاسیک، طبیعی، رمانتیک باشد. اما سینما برای من همه چیز هست."مه وست: "نگهداشتن هر چیزی در فیلم راز است، اجازه ندهید تماشاگران فکر کنند که می توانند آن را بخورند"نائومی هریس: "اغلب بازیگرها در پشت یک شخصیت پنهان می شوند و برای خودشان از آن راه فرار می سازند.

برچسب ها: سینماگر