صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

موضوع: درخواست مستری رامتين

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    187
    پسندیده
    1
    مورد پسند : 12 بار در 8 پست
    Windows XP Chrome 43.0.2357.130
    داش تو مستر شي انگار عالم بشريت زير و رو شده . تو نمونه ي کوچکي از هرو ي بزرگ هستي چه بسا با همون دانش و بزرگواري .من بار ها هرو رو تحسين کردم نه به خاطر بي ادبيهاش بلکه به خاطر يکتا بودن راهش . به خاطر اي«که هيچ موقه از حرفش برنگشت وقتي ميومد دست و پاي تموم مسترا به لرزه ميفتاد خواب و خوراک رو از مسترا گرفته بود ولي به همون نتدازه سواد و خرد و شعور و شخصيت هم داشت . چه بسا که هيچ مستري رو ياراي مقابله با هروي بزرگ . نبود .ولي به نظر من تو کسي هستي که ميتوني با گنده تر از هرو مقابله کني و از پا درش بياري . داش من که درخواست دادم و الانم منصرف شدم . من يه چند تا راي مثبت داشتم از مدير عزيز خواهش مي:نم اون راي ها رو به نام تو صبت کنه و با اکثريت ارا شما رو مستر کنه . موافـــــــــــــــــــــ ـــــــقم

2. 2 کاربر پست afshin200 عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (06-28-2015),mohsen32 (06-28-2015)

3. Top | #22

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows XP Chrome 29.0.1516.3
    رامتين داداش نظرت در مورد اين عکس چيه

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1435520999288043_jpg.jpg
مشاهده: 16
حجم: 47.2 کیلو بایت  

4. کاربر مقابل پست mohsen32 عزیز را پسندیده است:

*Ava* (06-28-2015)

5. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    161
    پسندیده
    10
    مورد پسند : 32 بار در 22 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 43.0.2357.130
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen32 نمایش پست ها
    رامتين داداش نظرت در مورد اين عکس چيه

محسن جان اون دنیل بود این منم تو توییی و همه ما هستیم چی میگم چرتو پرت. محسن داشتیم دیگه؟ حالا خوبه خودت بهم روحیه دادی گفتی درخواستو بزن خیر نبینی از ادمینیت عععععععععععععععععععع

6. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    161
    پسندیده
    10
    مورد پسند : 32 بار در 22 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 43.0.2357.130
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin200 نمایش پست ها
    داش تو مستر شي انگار عالم بشريت زير و رو شده . تو نمونه ي کوچکي از هرو ي بزرگ هستي چه بسا با همون دانش و بزرگواري .من بار ها هرو رو تحسين کردم نه به خاطر بي ادبيهاش بلکه به خاطر يکتا بودن راهش . به خاطر اي«که هيچ موقه از حرفش برنگشت وقتي ميومد دست و پاي تموم مسترا به لرزه ميفتاد خواب و خوراک رو از مسترا گرفته بود ولي به همون نتدازه سواد و خرد و شعور و شخصيت هم داشت . چه بسا که هيچ مستري رو ياراي مقابله با هروي بزرگ . نبود .ولي به نظر من تو کسي هستي که ميتوني با گنده تر از هرو مقابله کني و از پا درش بياري . داش من که درخواست دادم و الانم منصرف شدم . من يه چند تا راي مثبت داشتم از مدير عزيز خواهش مي:نم اون راي ها رو به نام تو صبت کنه و با اکثريت ارا شما رو مستر کنه . موافـــــــــــــــــــــ ـــــــقم

خیلی مردی من که از اول میدونستم اینا منو مستر نمیکنن ولی همین که دوستای مشتی و با معرفتی مثله شما دارم انگار ادمینم وقتی تو مستر نشدی ما که خاکه زیر پاتیم بیخیال داداش بزار به خیااله خودشون ادم خوباشون مستر باشن

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.