صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65

موضوع: صندلى داغ با حضور مانداناى عزيز ؛

1. Top | #61

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    181
    پسندیده
    1,650
    مورد پسند : 160 بار در 102 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 45.0
    سلام به ماندانای عزیزم.
    ماندانا جان آخرین سوالاتم رو مطرح میکنم...

1. ماندانای عزیزم دو عکس برات میزارم و نظر خودت رو در موردشون بگو لطفاً:

2. ماندانا جان، در سوالات قبلی در مورد لکنت زبان گفتی نمیتونی تحمل کنی و باعث شد قطره اشکی از گوشه چشمان من به پایین بغلطه. ماندانای عزیزم اگر خدایی نکردی خودت این مشکل را داشتی (زبانم لال) اونوقت همه کسانی که به خاستگاری تو میان همین طرز تفکر تو را داشتن، تو چه کار میکردی؟

3. ماندانای عزیزم تا بحال توی عمرت چند بار رفتی به خانه سالمندان و از پدران و مادرانی که فراموش شده هستند، بازدید کردی و پای صحبت های اونها نشستی؟

4. ماندانا جان، تا بحال چند بار یک هزار تومانی به موسسه محک که مربوط به کودکان سرطانی هست کمک کردی؟

5. ماندانای عزیزم، تا بحال چند بار به سازمان بهزیستی کشور رفتی و از کودکان معصوم و معلول بازدید کردی؟ با اونها بازی کردی؟ با اونها نشستی سر سفره و خوراک بهشون بدی؟

6. ماندانای عزیز، تا بحال چند بار به پرورشگاه شهرتون رفتی و برای بچه های اونجا اسباب بازی بخری و باهاشون بازی کنی و براشون قصه بگی؟

ماندانا جان ببخش که این مدت با سوالاتم ناراحتت کردم. هر کدام از این 6 سوال را اگه نخواستی میتونی به جای جواب فقط 3 تا نقطه بزاری من خودم جوابم را میگیرم...
    دیگه مزاحمت نمیشم عزیزم...
    ویرایش توسط ghost : 04-26-2016 در ساعت 01:21 PM

2. 3 کاربر پست ghost عزیز را پسندیده اند .

!!yalda!! (04-26-2016),mohsen32 (04-27-2016)

3. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    130
    پسندیده
    14
    مورد پسند : 124 بار در 62 پست
    نوشته های وبلاگ
    7
    Windows XP Firefox 3.5.3
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghost نمایش پست ها
    سلام به ماندانای عزیزم.
    ماندانا جان آخرین سوالاتم رو مطرح میکنم...

1. ماندانای عزیزم دو عکس برات میزارم و نظر خودت رو در موردشون بگو لطفاً:

2. ماندانا جان، در سوالات قبلی در مورد لکنت زبان گفتی نمیتونی تحمل کنی و باعث شد قطره اشکی از گوشه چشمان من به پایین بغلطه. ماندانای عزیزم اگر خدایی نکردی خودت این مشکل را داشتی (زبانم لال) اونوقت همه کسانی که به خاستگاری تو میان همین طرز تفکر تو را داشتن، تو چه کار میکردی؟

3. ماندانای عزیزم تا بحال توی عمرت چند بار رفتی به خانه سالمندان و از پدران و مادرانی که فراموش شده هستند، بازدید کردی و پای صحبت های اونها نشستی؟

4. ماندانا جان، تا بحال چند بار یک هزار تومانی به موسسه محک که مربوط به کودکان سرطانی هست کمک کردی؟

5. ماندانای عزیزم، تا بحال چند بار به سازمان بهزیستی کشور رفتی و از کودکان معصوم و معلول بازدید کردی؟ با اونها بازی کردی؟ با اونها نشستی سر سفره و خوراک بهشون بدی؟

6. ماندانای عزیز، تا بحال چند بار به پرورشگاه شهرتون رفتی و برای بچه های اونجا اسباب بازی بخری و باهاشون بازی کنی و براشون قصه بگی؟

ماندانا جان ببخش که این مدت با سوالاتم ناراحتت کردم. هر کدام از این 6 سوال را اگه نخواستی میتونی به جای جواب فقط 3 تا نقطه بزاری من خودم جوابم را میگیرم...
    دیگه مزاحمت نمیشم عزیزم...
    سلام رويا جان مرسي از سوالاتت
    1.فقط ميتونم بگم اميدوارم براي درمان اين بيماري هر چه زودتر يه درماني پيدا كنن

2.رويا جان درمورد سوال دومت بايد بگم من همچين دل بزرگي ندارم كه بتونم باچنين كسي ازدواج كنم از دست من ناراحت نشو اين نظر منه شايد ادمايي زيادي باشن كه به راحتي با اين موضوع كنار بيان بعدشم به نظر من لكنت زبان چيزي نيست كه بابتش ناراحت بشي به مرور زمان اين مريضي قابل حله ببين رويا جون من
    نميتونم چيزي رو كه نيستم فرض كنم گفتم كه غرور زيادي دارم خداروشكر كه سلامت كامل دارم ولي متاسفانه نمي تونم خودمو جاي كسي بزارم

3.راستش اصلا نرفتم و دوست دارم كه يه روز اين اتفاق بيوفته

4.اره چندسال پيش اينكارو كردم واميدوارم كه اين قضيه دوباره تكرار شه

5.متاسفانه تا الان اتفاق نيوفتاده

6.متاسفانه تا حالا اتفاق نيوفتاده

رويا جان مرسي از همكاريت و همراهيت ارزوي موفقيت دارم برات

4. 2 کاربر پست ماندانا عزیز را پسندیده اند .

ghost (04-27-2016)

5. Top | #63
    "yalda"
    ممنون مانداناى عزيز خسته نباشى خانوم گل

آخرين سوالم انتظارت از يكپارس چيه ؟ (همه كاربرا يا ادمين)

منتظر دست خط زيبات هستيم در اخر لطفا عكس دست خط و امضا تو بزار

موفق باشى و سربلند

(لطفا بعد از پاسخ پست بسته شود)

شنبه : ١١ / ارديبهشت/١٣٩٥

6. Top | #64

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    130
    پسندیده
    14
    مورد پسند : 124 بار در 62 پست
    نوشته های وبلاگ
    7
    Windows XP Firefox 3.5.3
    نقل قول نوشته اصلی توسط "yalda" نمایش پست ها
    ممنون مانداناى عزيز خسته نباشى خانوم گل

آخرين سوالم انتظارت از يكپارس چيه ؟ (همه كاربرا يا ادمين)

منتظر دست خط زيبات هستيم در اخر لطفا عكس دست خط و امضا تو بزار

موفق باشى و سربلند

(لطفا بعد از پاسخ پست بسته شود)

شنبه : ١١ / ارديبهشت/١٣٩٥
    اول از همه تشكر ميكنم از يلداي عزيزم كه افتخار دادن و منو انتخاب كردن وتشكر ميكنم از كسايي كه وقت گذاشتن سوال طرح كردن اميدوارم كه از جوابها راضي بوده باشيد(ساشا كه داشت منو ميكشت)

از همينجا از بچه هاي يك پارس خدافظي ميكنم اميدوارم كه هميشه سالم وسلامت و سربلند باشن
    من انتظاري ار بچه ها ندارم به نظرم همه اونجور كه بايد باشن هستن و بهترين لحظات رو باهمين بچه ها گذروندم خلاصه خوبي و بدي ديديد حلالم كنيد
    از اقا محسنم تشكر ميكنم به نظرم مدير خوبين اميدوارم كه شوخي هاي منو هيچوقت جدي نگرفته باشن

از همه ي بچه ها دوتا يلدا ها رويا سميه مونا وگلبرگ ...ممنونم كه منو تحمل كردن ايشالا كه هميشه لبشون خندون باشه دلم برا همتون تنگ ميشه

يلدا جان شرمنده كه نتونستم يه دست خط بدم الان واقعا موقعيتش نيست ببخشيد كه اذيت شدي تو اين پست ارزو دارم كه هيچوقت ارزو به دل نموني

نگذاريد گوش هايتان گواه چيزي باشد كه چشم هايتان نديده
    نگذاريد زبانتان چيزي را بگويد كه قلبتان باور نكرده
    صادقانه زندگي كنيد
    ویرایش توسط ماندانا : 04-30-2016 در ساعت 10:15 AM

7. 6 کاربر پست ماندانا عزیز را پسندیده اند .

*somaye* (04-30-2016),hamid.M (04-30-2016),HossEiN (04-30-2016),mohsen32 (04-30-2016),YEK NABINA (04-30-2016)

8. Top | #65

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 49.0.2623.112
    ممنون و متشکر هم از شما ماندانای عزیز و هم از یلدا بانو
    واقعا خوب درست و زیبا هم اغاز شد و هم به پایان رسید خودم تحت تاثیر قرار گرفتم
    موفق باشید
    این پست به عنوان پست برتر هفته انتخاب و اعلام میشه

9. 4 کاربر پست mohsen32 عزیز را پسندیده اند .

HossEiN (04-30-2016),ماندانا (04-30-2016),YEK NABINA (04-30-2016)

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.