صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: اگر از این سایت و چتروم راضی نیستید دلیل ان را صادقانه برای ما بیان نمائید

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    2366
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    Linux Chrome 59.0.3071.125
    بله رو حرفم می مونم و حرف خودمو بارها تکرارمیکنم چون حرفم حقه منو وقتی ازروم اصلی اخراج کردی من رفتم روم سی و ادمینو صدا زدم تا موضوعو بهشون بگم اون کاربراومد روم سی و باز شروع کرد به توهین و مسخره کردن و تو باهاش خندیدی و هر دوتون منو مسخره کردین یعنی واقعا اینو میخوای منکر بشی؟؟؟یاد بگیر بعنوان یه مدیر وقتی حواست برگشت به چت روم و دیدی بحث شده ببینی اول کی توهین کرده و دستتو رو موت نذاری و غریبه رو موت کنی فقط بخاطر اینکه دوستت ناراحت نشه ازت.... چه راحت میگی فقط یه ثانیه موت زدی شما انگاردرست نمیدونی معنی موت زدنو. اینکه قدرت حرف زدنو از یکی بی دلیل بگیری و طرف صداش در نیاد کجای دنیا اخه رواج داره؟؟ شاید برا بعضیا مهم نیست و عادت دارن ولی من نه....برای همینم اون شب ده بار ازت پرسیدم چرا موت زدی چون اون مدام داشت بهم توهین میکرد و تو صدات در نیومد تا اخرش اونقد به توهینهاش ادامه داد که مجبور شدی موتش کنی تو وظیفت بود به من توضیح بدی علت موت شدنم رو حالا منو بازخواست میکنی چرا ازت دلیلشو خواستم خیلی عجیبه این موت زدن های ناحق انگار تو این چت روم عادیه اگه یه کم حواست و میدادی به چت روم میدیدی که توهین و مسخره کردنو کی شروع کرد و ادامه داد کار سختی نبود.... خیلی جالبه بعنوان فرمانروای روای این چت روم الکی موت زدی بعدش که ازتون میپرسم دلیلشو میگی تمومش کن و من باید ساکت میشدم نه این خبرا نیست خانم.....

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    4071
    پسندیده
    1,044
    مورد پسند : 67 بار در 45 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 60.0.3112.90
    harfeto bezan vali hamishe rastesho bego akhe vase chi inghad dorogh migi to dokhtar to rome 30 maskhareo tohin kard akhe on dasht boset mikard bad gofti zeshttarin admini hasti ke ta behal didam on goft avzesh u usere khobi hasti man khan didam hala rome aslio man kar nadaram onja u tohin kardike mut shodi mikhasti tohineto nadide begiram dokhtar jon badesham azman dalil mikhai ke chera mut shodi kheili jalebe rome 30 asan kasi tohin nakard na man nna kase dige inam akharin javabi bod ke dadam hoseleye bahs bato doroghgoro nadaram kheili doroghgoei hamin motasefam vasat

3. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    2366
    پسندیده
    0
    بحث و بی ادبی اون کاربر و موت زدن الکی شما بعنوان ناظر اتاق از روم اصلی شروع شد حالا میگی به اون کار نداری به همین راحتی یکیو موت میزنی از اتاق اخراج میکنی بعد میگی به اون کار ندارم!!!!! همه میدونن کسی که توهین و بی ادبی کنه و بعد بیاد طرفو ببوسه و حرفای بی ربط بزنه و اصل بخواد تو عمومی چه معنایی میده.... و با اوردن اسمش میخندی و بیشتر تنش ایجاد میکردی و تو هم تو عمومی اتاق سی باهاش همراهی کردی و اونجا هم نخواستی بهش بگی اروم بشینه..... من اصلا ادمین و تا بحال ندیذم و باهاش هم کلام نشدم تا بخوام بهش بگم زشترینه من اصلا نمیشناسمش و این حرف و نزدم پس معلوم شد همه حرفات مثل این دروغه تو حتی توهین و تهمت و اینجا هم ادامه میدی و از طرز حرف زدنت میشه فهمید چطوری با کاربرای مظلوم برخورد میکنی میبینم که خیلی برات گرون تموم شده که ازت علت موت شدنمو پرسیدم این خواسته زیادی نیست برای یه کاربر؟!!!! حالا چرا اینقد شمارو ناراحت میکنه عجیبه برام.... من نمیخواستم توهینی که نکردمو ندیده بگیری فقط ازت پرسیدم بارها که چرا موت زدی و چون نمیدونستی و من توهینی نکرده بودم جوابی نداشتی بدی من فقط در جوابتوهین های اون میگفتم خودتی.... تو اصلا بعنوان یه ناظر حواست به عمومی نبود فقط دلت خواست موت و بزنی منم ازت دعوت نکردم بیا با من همکلام بشی تو حرف و شروع کردی و اگر دفاعی داشتی باید به ادمین میگفتی منم متاسفم از وقتی که تو یه ماه گذاشتم و به چت رومی اومدم که ناظری مثل تو داره که موت زدن و اخراج کردن الکی کاربرا براش بازیچه هست و کسی هم نباید جرات کنه بپرسه چرا؟؟؟!!! دروغگویی یا راستگویی به راحتی مشخص میشه اگه ادمین برن و چتارو بخونن من این قضیه رو پیگیری کردم چون نمیخواستم این برنامه برا کاربر دیگه اتفاق بیافته این همه بچه هایی که میان داخل چت رومهاو فحش میدن و چتپ بهم میریزن بخاطر عملکرد نادرست ناظرای ناواردی چون شما هست شیما!!!!شما برعکس اینکه اروم کنی کاربرارو سعی میکنی تنش ایجاد کنی از ادمین میخوام چتو بخونن و ببینن کی داره دروغ میگه و یه کم در انتخاب ناظر دقت و حوصله بیشتری به خرج بدن

4. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    4071
    پسندیده
    1,044
    مورد پسند : 67 بار در 45 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 60.0.3112.90
    goftam ke dige javabeto nemidam hoseleye bahs batoro nadaram kheili ro mokhi goftam ke to beman onharfo zadi gofti zeshtarin adminihasti ketabehal didam vali man dige onja mutet nazadam haminjor dashti edame midadi in dige akharin javab bodesh bikhodi khodeto khaste nakon bybye delnaz

5. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    2366
    پسندیده
    0
    از اولشم طرف صحبتهام تو نبودی شیما بلکه ادمین چتروم بوده مگر اینکه تو وکیل و وصی ادمین باشی من اونو نمیدونم هی هر بار میگی جواب نمیدم باز میبینم با همون لحن توهین امیز و زشت که مناسب خانمها نیست میای و جواب میدی.... مثل رو مخ بودن من فقط دارم از واقعیت میگم کاری به مخ تو ندارم....
    خب ادمین با سکوتتون بعد از چند روز ثابت کردین که یا اصلا اهمیتی براتون ندارن کاربرا و یا نخواستین اعلام کنین که ناظر اتاق مقصر بوده منم چون بیشتر از این وقت شو ندارم دیگه پیگیر این ماجرا نمیشم و انجمن رو هم مثل چت روم ترک میکنم...اگه غیر از این بود جای تعجب داشت....
    کاربرایی که این نوشته هارو میخونین هرگز اجازه ندین هیچ جا حتی تو یک چتروم ساده و فضای مجازی بهتون بی جهت توهین بشه و کسی روتون بخواد تسلط پیدا کنه خدانگهدار.....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.