صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

موضوع: اگر از این سایت و چتروم راضی نیستید دلیل ان را صادقانه برای ما بیان نمائید

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 53.0.2785.116

اگر از این سایت و چتروم راضی نیستید دلیل ان را صادقانه برای ما بیان نمائید

چتروم یک پارس با هدف گرداوری ایرانیان عزیز در سرتاسر جهان راه اندازی گردیده است
    ما سعی نموده ایم دراین مدت کوتاه با بکار گیری از مدیرانی مطمئن مکانی امن همراه با ارامش و صمیمیت برای همه شما عزیزان فراهم نماییم
    جهت اطمینان از کاری که انجام میدهیم و نیز جهت اطمینان از رضایت شما عزیزان بر ان شدیم تا پستی ایجاد نماییم تا همه شما عزیزان بتوانید نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات و شکایات خود در هر زمینه ای مطرح نمایید تا با کمک شما عزیزان بتوانیم هر چه بیشتر و بهتر مشکلات شما را درک و جهت رفع ان تلاش کنیم

لذا از همه شما خواهش می کنیم هر گونه نظر و یا پیشنهاد و یا شکایتی دارید به صورت کاملا محترمانه و بدون بکار گیری از اغراض شخصی بیان نمایید
    مطمئن باشید به تمام نصایح خیر خواهانه شما توجه می نماییم و به ان تا سر حد امکان جامه عمل می پوشانیم

باتشکر
    مجموعه مدیریت یک پارس

2. 3 کاربر پست mohsen32 عزیز را پسندیده اند .

!!yalda!! (09-20-2016)

3. Top | #2
    "yalda"
    چتروم یک پارس با هدف گرداوری ایرانیان عزیز در سرتاسر جهان راه اندازی گردیده است

تكليف من كه از كابل مزاحمتون ميشم چيه اونوقت؟ (بهتر بود بگيد فارسى زبانان)

من كه انتقادى ندارم موفق باشيد

4. کاربر مقابل پست "yalda" عزیز را پسندیده است:

mohsen32 (09-20-2016)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    2366
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    Linux Chrome 59.0.3071.125

شکایت از نحوه عملکرد مدیر اتاق به نام shima و یک یوزر با اسم عجیب...

من delnaz کاربر این چتروم بودم بهمدت دو ماه تا امشب. چون از امشب دیگه این چت روم و مناسب برای حضور خودم نمیدونم و واقعا متاسفم که مجبورم دوستامو ترک کنم دلیلش؟؟برخورد ناعادلانه و یک جانبه مدیر شما به نام شیما.... که با اینکه دید اون کاربر به من توهین کرد ولی من رو موت زد و بارها و بارها توهینش رو نادیده گرفت میدونین چرا چون اون دو تا کاربر دوستاش بودن ولی من غریب بودم....
    بعدش که با درخواست مکرر من برا دلیل موت زدن منو از روم اصلی اخراج کرد و وقتی رفتم روم سی اومدن اونجا و شیما و اون کاربر منو به تمسخر گرفتن و.در اخر بان شدم.... همه چتها هست میتونید برید بخونید...
    نمیدونم چرا اینارو نوشتم چون مطمئن هستم ادمین سایت هم طرفدار مدیر خودش خواهد بود و مطمئنن به حرفای من ارزشی نمیده ولی خواستم حرفمو زده باشم شاید این بلا سر خیلی از کاربرا بیاد بخاطر رفیق بازی و باند بازی این مدیرای نالایق خیلی ها میذارن میرن
    برای من چت رومهای دیگه هم هست برا چت کردن
    و اصلا از چت رومتون راضی نبودم و دیگه بر نمیگردم
    بای

6. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 60.0.3112.90
    حتما این موضوع بررسی میشه دوست عزیز

7. Top | #5
    !__Miss__!
    باسلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت... من به عنوان شاهد ماجرا همه ی حرفهای delnaz رو تکذیب میکنم.ایشون با لحن نادرستی با کاربر برخورد داشت وبرای جندثانیه موت شدو بعد هم به ادمین گیر داده بود... درنهایت هم کیک شد.
    کسی به ایشون توهین نکرد.
    درپایان هم از شما تشکر میکنم بابت روم وسایت خوبتون.همه ی ادمین و مسترا هم خوبن به جز یکی که رو اعصابه...
    (خودم از همشون بهتر بودم)

8. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    2366
    پسندیده
    0
    جناب ادمین من از شما تقاضا دارم که برید وچت دیشب رو بخونید تا ببینید واقعیت ماجرا چی بوده و این خانم و اون اقا که دوستشون بودن و شیما بعنوان مدیر چکار کردن واقعا باور کردنی نیست ادمایی به دروغگویی این خانم میس تو چت روم باشن که واقعیت رو به این راحتی بذ عکس جلوه بدن و از چتشونم لذت ببرن به نظر من این عقده های درونی و تنش های عصبی این ادمهاست که اینطوری بیرون ریخته میشه در فضای مجازی و واقعا تاسف باره به نظرم در واقع این ادمها بیشتر ترحم رو بر میانگیزن به چای اینکه ادم و ناراحت بخوان بکنند خدا شفا بده....

9. Top | #7
    !__Miss__!

من کی دروغ گفتم؟؟؟؟؟؟

10. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    4071
    پسندیده
    1,044
    مورد پسند : 67 بار در 45 پست
    delnaz bebin on shab to dashti tohin mikardi man mutet zadam zodam un mut shodi badesh shoro kardi bebahs kardan ba man har cheghadam goftam tamom kon vali to hey bahs mikardi vaman kicket zadam badesham rome 30 rafti bazgir dadi beman onja dige karit nadashtam man namaskharat kardam na banet zadam inghad dorogh begoo aziz

11. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    2366
    پسندیده
    0
    اجازه بدیم ادمین چته دیشب و بخونن و خودشون قضاوت کنن که کی داره دروغ میگه اون شب من وقتی وارد چت روم شدم اعلام کردم که میخوام مدیر بشم اون کاربر به من توهین کرد و میس و شیما هم همراهیش کردن و من فقط در جواب توهین هاش میگفتن خودتی...... شیما شاید برای تو مهم نباشه ده بار موت شی یا حتی بان شی برگردی با یک ایدی دیگه چتتو ادامه بدی ولی برای من مهمه که بیدلیل موت نشم دلیل به قول تو گیر دادن من بهت این بود که ازت خواستم توضیح بدی چرا منو موت زدی در حالی که من توهین نمیکردم اون دوستات و خودت بودین که توهین و تمسخر میکردین و اینکارو تا روم سی هم ادامه دادی منو از اتاق اصلی بیرون کردی و بان زدی من دروغ میگم؟؟؟؟بعدش با اون کاربر تو روم سی به توهینهات و خنده ها و تمسخرت با دوستت ادامه دادی تو حق نداشتی بی دلیل منو موت بزنی و بعد از اینکه بارها اون کاربر به من توهین کرد و من اعتراض کردم موتش کردی اینا همه تو چت ثبت شده و هست سوال من از تو این بود که چرا منو الکی و فقط منو.... موت زدی و عدالت و انصاف و رعایت نکردی چون اونا دوستت بودن حق نداشتی اینکارو بکنی من چون عادت به این رفتارای عجیب و ناپسند ندارم نتونستم ساکت بمونم و مدام اعتراض کردم و ازت خواستم بگی چرا موت زدی شاید موت براب خیلیها از جمله دوستات فان باشه ولی برای من سنگینه من از ادمین درخواست میکنم چت دیشب و با دقت بخونن تا متوجه بشن کی توهین کرد و شما بعنوان مدیر چه برخوردی داشتی من دیگه چت شما نخواهم اومد ولی اینارو گفتم تا این داستان و سر کس دیگه پیاده نکنین.... بخاطر دوستاتون و اشناهاتون و چون من غریب بودن ناحق اون رفتارو بکنین

12. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    4071
    پسندیده
    1,044
    مورد پسند : 67 بار در 45 پست
    man to hino maskharat kardam vase chi bayad inkaro konam kasi behet tohin nakard to tohin kardi mut shodi 1 saniye bishtaram nashod mut bodanet badesh ke bazet kardam gofti chera mutam kardi gofti moteasefam vasat in dosteto inharfa edame dadi man hey goftam tamomesh kon nakardi kicket zadam rome 30 ham to dashti baz bahs mikardi kasi maskhareo tohinet nakard onja khodet left dadi aziz in sad bar bazam bia harfe khodeto bezan baz

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.