یک مادر جوان با استفاده از خلاقیت و شناخت علائق پسرش ابتکار جالبی در تزیین میوه و غذای هر روز او به خرج داده و با همین هنر حدود 50.000 فالور در اینستاگرام دارد.
تزیین میوه و غذای کودک توسط مادر خلاق
تشویق کودکان برای خوردن سبزیجات و غذاهای متنوع برای والدین کار دشواری است و اکثرا از امتناع بچه ها برای خوردن این دسته از غذاهای مفید گله دارند . مادری خلاق با تزیینات کارتونی غذا و خوراکی های پسرش او را تشویق به خوردن سبزیجات و مواد غذایی مقوی کرده است. مادر جوان تصمیم گرفت از همان سالهای ابتدایی عمر پسر 2 ساله اش رژیم سبزیجاتی را وارد برنامه غذایی او کند ، کار زیاد سختی نبود و با استفاده از ایده های کارتونی آغاز شد.

این مادر هنرمند در مصاحبه با دیلی میل گفت :اولین طرحی که برای تزیین میوه و سبزیجات عصرانه پسرم انتخاب کردم شکل یک شیر بود که شباهتی به خرس هم داشت ، برای شروع بد نبود وپسرم مجذوب شکل متفاوت اسنکی شد که قرار بود بخورد. به مرور توانستم شکل های جالبی از شخصیت های کارتونی را با استفاده از سبزیجات و میوه ها طراحی کنم و همین تنوع طرح و رنگ میل به خوردن را در پسرم چندین برابر کرد. گاهی برای تکمیل یک طرح پیچیده حدود 25 تا 30 دقیقه زمان صرف می کنم ، با اینکه مدت نسبتا طولانی است اما وقتی به نتیجه فکر می کنم اشتیاق من بیشتر می شود. شاید صدها طرح جالب کارتونی و فانتزی تکمیل کرده باشم که در میان همه انها پسرم علاقه خاصی به تزیین میوه و غذا به شکل باب اسفنجی و دوست صورتی اش پاتریک دارد.
در ادامه نمونه هایی از تزیین میوه و غذا به شکل شخصیت کارتونی را مشاهده می کنید.
:khansariha (116):
تزیین میوه و سبزیجات فانتزی