صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 39

موضوع: اخطار به مدیران

1. Top | #11

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows XP Chrome 46.0.2471.2
    فرشته یلدا لطفا دیگه ادامه ندید .اجازه بدید بقیه مسترا هم بیان نظر خودشونو بدن تا به یه جمع بندی کلی برسیم.

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 39.0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Scheitern نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد خدمت ادمين محترم و مديران عزيز و همچنين كاربران گل و دوست داشتنى سايت يكپارس تقديم شما

همينطور كه همگى شاهد بوديد بحثى بين من و مديره محترم اينجا صورت گرفت كه همينجا از همه اون عزيزانى كه أزرده خاطر شدن عذر خواهى ميكنم

بنده ترجيح ميدم كه براى دفاع از خودم موضوع رو نكته به نكته بيان كنم تا هم رفع كدورت ايجاد شده باشه و هم رفع سوء تفاهم ها .

نكته اول قضيه از اونجا شروع شد كه من سه روزه پيش طبق معمول كه وارد چتروم شدم با همه سلام كردم و يهو با خشم نيما(جسي) روبرو شدم در حالى كه خودم هم از هيچ چيز مطلع نبودم( ايشون گفتن يلدا خيلى گردنت كلفت شده و شاخت رو ميشكنم و پرپرت ميكنم كارى ميكنم كه باى نت بدى و من هم كه شوكه شده بودم ترجيح دادم ترك كنم چت رو و باى بدم )

تا اينكه ايشون به حسين گفتن كه يلدا نبايد دخالت ميكرد تو كاره فرشته ( دخالت به چى ؟ خودم هم نميدونستم دخالتم كجا بوده!!!)
    حسين به من گفت چون تو تايپك اميد ازش طرفدارى كردى به فرشته و جسي برخورده ( اخه اون تايپك نظر خواست و من نظره خودم. گفتم و شما فرشته خانوم بهم گفتى كه اميد رو امام على جلوه دادم درسته؟ اما من قصدم طرفدارى نبود بلكه نظره شخصى بود)

بعد اينكه امروز اومدم و به فرشته خانوم گفتم من ديگه به شما كارى ندارم و از اين به بعد به محض ورود ايگنور خواهيد شد ( عمومى گفتم) و اينكه شما هم با من بحث كرديد و حرفها بالا گرفت و توهينا هم بيشتر ( شما از من دو كلمه بيشتر نشنيديد يكى خفه شو و ديگرى هم دختر و اين همه لات (نه لأس) بازى؟ در عوض شما هم بنده رو به رگبار بستيد و هر چى دلتون خواست گفتيد غير از اينه ايا؟)

من هنوز هم نميدونم چرا فحشا حسين و نيكروز رو همه ديدن اما اونى كه بهم فحش داد رو نه!!!( دليل اعتراض من به موت شدن حسين اين بود كه هم حسين و هم فرشته با هم بحث ميكردن اما چرا بايد حسين تنها موت بشه فرشته نه؟!!!) أيا اين كار عدالت بود؟

و اينكه امروز همين كه وارد چت روم شدم يكى از مستر هاى اينجا به من خصوصى زدن و حرفهايى گفتن كه من قبول نكردم اما همون لحظه همون حرفا توسط نيما( جسي) عمومى پايست شد (طبيعتا مستر حرفا رو به ايشون كپى ميكردن) كه وقتى من به مستر اعتراض كردم گفتن از اين مردك هر كارى بر مياد و شايد خصوصى ما رو خونده!!!! كه بنده به يكپارس هم اعتراض كردم كه ايا خصوصى اينجا خونده ميشه ايشون گفتن نه!!!! فرشته خانوم شما خودتون ميدونيد كه مر ابزار داشتم و ميتونستم همون لحظه شمارو اخراج كنم اما نكردم گذاشتم كه حرفتون رو بزنيد( چرا بايد شما رو سايلنت بزنم اخه؟ بخدا كاره من نبود كه شما اعتراض كرديد به من!)

نكته دوم چرا ما ياد نگرفتيم حرفى كه ميشه راحت رو در روى هم بگيم چرا پشت سره هم بگيم؟!!!!
    و
    اينكه هنوز من نميدونم نقش اقا بهداد مستر اينجا چيه كه اوا خانوم هم به ايشون اعتراض كردن!!!!

در ضمن تا اونجايى كه من يادم مياد اينجا كه چتروم افتتاح شد اقا محسن ادمين بودن يلدا جان من و غزل و سميه ( اخه چرا من بايد عليه اينجا باشم وقتى خودم جزء اولين أفراد بودم اينجا!!!) تلاش من فقط خدمت به اينجاس ولاغير

اين بود همه حرفم اميدوارم كه ادمين رسيدكى كنند

««عدالت»»ای عدالـت مــدح تو دارد شرف/ هر پیمبـــر عشق تـو داردهـدف/

نعمتی هركس كه با تو خو گرفت/ خدمتی برگل نمود نیــروگرفت/ با مــروت حكم كــردند حاكمان / بو خوش برخاست تا هفت آسمان/ راه و رسم صد ابـوذر گشته ای/ ای عدالت تختـم عزت كشته ای/ فر تــوخورشید را صـد زره نور/ ظلمتـــی روشن شده ازراه دور/ پیروانت با مــروت هـــر دیــار/ دوستانت اهــل حكمت بـــردبار/ای ز اجرایت شده هــر بت نگون/ کاخ نمـــرودان ز نامت واژگون/ ظلـــم با تو خــو نمائی كی كند/ بوی گل عطــری به مـاه دی كند/ اشكها جــاری كجا، گـوهرشدی/ بـر فقیــران هر زمان مهتر شدی/ زینتـــی عالم ز تو دارد شكــوه / پایــداری در جهان ماننــد كـوه /هركسـی نامت چوخواند آباد شد/ رنگ خوش بگرفت /

با تشكر يلدا تقديم شما

من فقط توضیح بدم که چرا اسم بهداد رو آوردم...دیروز بهداد اومد چت روم همون موقع حسین تو عمومی فحش ناموسی به فرشته داد من هنگ شدم نتونستم کیک بزنم البته بعدش کیک کردم. بعد فرشته به من گفت چرا دیر کیک زدی گفتم فرشته هنگ بودم نشد...بعد فرشته به بهداد گفت چرا کیک نزدی (جمله دقیق رو یادم نیست ولی فحش یا توهین نبود) بهداد فرشته رو میوت کرد و گفت بی احترامی به مستر؟؟!!! بعد خودش دیس شد. دوباره که اومد فرشته پرسید چرا منو بی دلیل میوت کردی؟؟؟ ایشون به جا اینکه منطقی جواب بدن کلمات خیلی بعدی استفاده کردن طوری که بین بهداد و فرشته هم دعوا شد. حالا بقیه هم اون موقع داشتن دعوا می کردن هرچقدر یلدا(فول مستر) از ایشون خواست که تموم کنند اما این کار و نکردند و شعله آتیش رو بیشتر کردند که یلدا مجبور شد ایشون رو هم میوت بزنه که ...!!! بعد این آقا رفتن با یوزر معمولی اومدن گفتن مستری نمی خوان, وقتی یلدا (فول مستر) با ایشون حرف زد به یلدا تو حرف نزن...یه دختر عقده ای رو مستر کردین...خیلی چیزا دیگه هم گفت یادم نیست ولی گفت مدیریت واسه یلدا و آوا و گفتش که متاسفم برا مدیریت اینجا.
    ویرایش توسط *Ava* : 08-10-2015 در ساعت 10:08 AM
    هر کسی از ظن خود شد یار من...

3. کاربر مقابل پست *Ava* عزیز را پسندیده است:

Scheitern (08-10-2015)

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    107
    پسندیده
    24
    مورد پسند : 30 بار در 13 پست
    Windows XP Chrome 44.0.2403.130
    سلام به همه....
    محسن جان لطفا انتهای این تاپیک اونی که مقصر دونستی از مدیریت عزل کن ....
    چون باند بازی و گروه بازی شروع میشه که اصلا به نفع سایت نیست...
    اگر این تصمیم رو گرفتی بگو تا من نظر بدم
    در غیر این صورت نظری ندارم...
    یا حق
    تقديم شماتقديم شماتقديم شما
    زندگی زیباست ای زیباپسند.....زیبا اندیشان به زیبایی رسند

5. Top | #14

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    نوشته های وبلاگ
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط daniel نمایش پست ها
    سلام به همه....
    محسن جان لطفا انتهای این تاپیک اونی که مقصر دونستی از مدیریت عزل کن ....
    چون باند بازی و گروه بازی شروع میشه که اصلا به نفع سایت نیست...
    اگر این تصمیم رو گرفتی بگو تا من نظر بدم
    در غیر این صورت نظری ندارم...
    یا حق
    باید نظرات و مشاهدات مدیران گفته بشه تا بعد تصمیم گیری کنیم وگرنه بعد تصمیم گیری که نظر فایده نداره

6. Top | #15
    OKTAY

با سلام خدمت همه دوستان: از انجاییکه من بهداد رو خوب میشناسم این حرفا بهش نمیاد که بیاد با اسم مستری خود فحش بده و بی احترامی کنه و قصد طرفداری از فردی رو ندارم و بهداد جان یکی از مسترهایی هستن که به ندرت از ابزار استفاده میکنه الان که شما دوستان میگین بهداد فحش داده بدون اثبات حرف اصلا فایده نداره دوستان اگر عکسی دارن اینجا میتونن بزارن تا مدیریت محترم بتونن تصمیم بگیرن و با متخلف برخورد کنن.بهداد هم سالهاس مستره و هیچ مستری فکر نکنم با یوزر مستری بیان فحش بدن اونم عمومی
    تقديم شمااز اقا محسن خواهش میشود بعد اثبات حرف دوستان با متخلف به شدت برخورد کند

7. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    107
    پسندیده
    24
    مورد پسند : 30 بار در 13 پست
    Windows XP Chrome 44.0.2403.130
    نظر من اینه که مدیریت چت روم با یلداس و مدیریت انجمن با فرشته
    توی چت روم مسئولیت با یلداس و توی انجمن با فرشته
    این که یلدا با چه سبکی چت رو اداره میکنه ارتباط زیادی به فرشته نداره و نحوه تاپیک زدن فرشته هم به یلدا ارتباطی نداره
    و یلدا اگه به نحوه تاپیک زدن فرشته اعتراضی یا پیشنهادی داره میتونه خصوصی به فرشته بگه و علنی کردن این موضوع در محیطی که مدیریتش با خودشه کار بسیار اشتباهیه
    من در مورد این موضوع یلدا رو مقصر میدونم و فک میکنم ایشون از اهداف سایت فاصله گرفتن
    یا حق
    زندگی زیباست ای زیباپسند.....زیبا اندیشان به زیبایی رسند

8. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    نقل قول نوشته اصلی توسط OKTAY نمایش پست ها

با سلام خدمت همه دوستان: از انجاییکه من بهداد رو خوب میشناسم این حرفا بهش نمیاد که بیاد با اسم مستری خود فحش بده و بی احترامی کنه و قصد طرفداری از فردی رو ندارم و بهداد جان یکی از مسترهایی هستن که به ندرت از ابزار استفاده میکنه الان که شما دوستان میگین بهداد فحش داده بدون اثبات حرف اصلا فایده نداره دوستان اگر عکسی دارن اینجا میتونن بزارن تا مدیریت محترم بتونن تصمیم بگیرن و با متخلف برخورد کنن.بهداد هم سالهاس مستره و هیچ مستری فکر نکنم با یوزر مستری بیان فحش بدن اونم عمومی
    تقديم شمااز اقا محسن خواهش میشود بعد اثبات حرف دوستان با متخلف به شدت برخورد کند

بهداد دیروز با اسم مستری هم گفت خفه شو هم زر نزن...من حوصله عکس گرفتن ندارم خود یلدا(ادمین) بودن دیدن؟؟؟ حتما می خوان بگید یلدا دروغ می گه؟؟؟!!! بهداد به ندرت از ابزارش استفاده می کنه بخاطر اینکه اصلا نیست وقتی هم حواسش معلوم نیست کجاست؟؟؟ این دفعه اول نبود که اشتباه می کرد قبلا هم دو نفر را به اشتباه کیک زد؟؟!! والا اینجوری همون از ابزارش استفاده نکنه بهتره تا اینکه استفاده کنه. دیروز که یلدا بهداد رو میوت زد ایشون با دو تا یوزر بودن تو چت روم!! چرا؟؟؟

9. Top | #18

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    نوشته های وبلاگ
    2
    مستر بهداد هم لطفا بیاد توضیحات خودشو بده

10. Top | #19
    OKTAY
    نقل قول نوشته اصلی توسط *Ava* نمایش پست ها
    بهداد دیروز با اسم مستری هم گفت خفه شو هم زر نزن...من حوصله عکس گرفتن ندارم خود یلدا(ادمین) بودن دیدن؟؟؟ حتما می خوان بگید یلدا دروغ می گه؟؟؟!!! بهداد به ندرت از ابزارش استفاده می کنه بخاطر اینکه اصلا نیست وقتی هم حواسش معلوم نیست کجاست؟؟؟ این دفعه اول نبود که اشتباه می کرد قبلا هم دو نفر را به اشتباه کیک زد؟؟!! والا اینجوری همون از ابزارش استفاده نکنه بهتره تا اینکه استفاده کنه. دیروز که یلدا بهداد رو میوت زد ایشون با دو تا یوزر بودن تو چت روم!! چرا؟؟؟

خب این حرفتون متین من نگفتم یلدا بانو دروغ میکن.میگین اشتباهی دو نفرو کیک کردن انسان جایز الخطاس و همه ما اشتباه میکنیم اون اشتباه قبلیشو به این بحث دخالت ندیم بهتره.خب اگر بهداد اون حرفو گفته باشن فرشته خانمم طبق عکس اقای نیکروز در این تایپک به مستر روم که یلدا خانم باشن تو هین کردن و http://forum.yekpars.com/showthread.php?3207-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D9%81%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%86%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%85
    و فرشته خانم از انجایی که مدیر انجمن هستن حق توهین به مستر چت روم رو ندارن و اگر قرار باشد برخورد بشه باید با فرشته خانمم برخورد بشه چون از یک مدیر انجمن همچین حرفایی بعید است.
    و در مقایسه حرف این دو عزیز میبینیم که حرف کدام بدتر بوده خفه شو زر نزن کجا و که اقای بهداد به فرشته خانم گفتن
    و لاس زدن یک زن متاهل در چتروم کجا که فرشته خانم به یلدا بانو گفتن...
    اوا خانم بنظر من بهتره یک طرفه قضاوت نکنیم و عدالت رو رعایت کنیمددونه دونه

11. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    نقل قول نوشته اصلی توسط OKTAY نمایش پست ها
    خب این حرفتون متین من نگفتم یلدا بانو دروغ میکن.میگین اشتباهی دو نفرو کیک کردن انسان جایز الخطاس و همه ما اشتباه میکنیم اون اشتباه قبلیشو به این بحث دخالت ندیم بهتره.خب اگر بهداد اون حرفو گفته باشن فرشته خانمم طبق عکس اقای نیکروز در این تایپک به مستر روم که یلدا خانم باشن تو هین کردن و http://forum.yekpars.com/showthread.php?3207-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D9%81%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%86%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%85
    و فرشته خانم از انجایی که مدیر انجمن هستن حق توهین به مستر چت روم رو ندارن و اگر قرار باشد برخورد بشه باید با فرشته خانمم برخورد بشه چون از یک مدیر انجمن همچین حرفایی بعید است.
    و در مقایسه حرف این دو عزیز میبینیم که حرف کدام بدتر بوده خفه شو زر نزن کجا و که اقای بهداد به فرشته خانم گفتن
    و لاس زدن یک زن متاهل در چتروم کجا که فرشته خانم به یلدا بانو گفتن...
    اوا خانم بنظر من بهتره یک طرفه قضاوت نکنیم و عدالت رو رعایت کنیمددونه دونه

انسان جایزالخطا هست بله ولی اشتباه ایشون باعث شد یوزر بره و دیگه هم نیاد...حالا یک بار اشتباه کردن مشکلی نیست نه اینکه هر بار تکرار بشه ولی خب همانطور که خودتون گفتین این بحث دیگه ادامه نمی دم. فرشته به یلدا بانو توهین کرده خود ایشون ابزار داشتن و می تونستند برخورد کنند والبته اینکه فرشته هم نباید اون رفتار رو نشون می داد و وقتی ازش خواسته شده تموم کنه باید ادامه نمی داد نه تنها ایشون بلکه خود یلدا بانو هم باید تموم می کردن که البته توجهی نکردند و هر دو میوت شدند توسط من و یلدا(ادمین). البته ناگفته نماند که قبل از این عکس حرفای نامربوطی هم به فرشته زده شده بود. ولی در مورد فرشته و بهداد داریم صحبت می کنیم...بهداد وقتی بهش توهینی نشده چرا توهین کرد؟؟ چرا فحش داد؟ چرا دعوا رو بیشتر کرد؟تقديم شما

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.