صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39

موضوع: اخطار به مدیران

1. Top | #21
    OKTAY
    نقل قول نوشته اصلی توسط *Ava* نمایش پست ها
    انسان جایزالخطا هست بله ولی اشتباه ایشون باعث شد یوزر بره و دیگه هم نیاد...حالا یک بار اشتباه کردن مشکلی نیست نه اینکه هر بار تکرار بشه ولی خب همانطور که خودتون گفتین این بحث دیگه ادامه نمی دم. فرشته به یلدا بانو توهین کرده خود ایشون ابزار داشتن و می تونستند برخورد کنند والبته اینکه فرشته هم نباید اون رفتار رو نشون می داد و وقتی ازش خواسته شده تموم کنه باید ادامه نمی داد نه تنها ایشون بلکه خود یلدا بانو هم باید تموم می کردن که البته توجهی نکردند و هر دو میوت شدند توسط من و یلدا(ادمین). البته ناگفته نماند که قبل از این عکس حرفای نامربوطی هم به فرشته زده شده بود. ولی در مورد فرشته و بهداد داریم صحبت می کنیم...بهداد وقتی بهش توهینی نشده چرا توهین کرد؟؟ چرا فحش داد؟ چرا دعوا رو بیشتر کرد؟تقديم شما
    زر نزن فحش نیست و توهینه اقای بهداد مستر چتروم هستن و وظیفه تذکر دادن رو دارن الان که من باهاشون حرف میزدم فرشته خانم به اقای بهداد گفتن که شما حرف نزن از شما هم حرفهایی دارم یا عکس از حرفاتون در بایگانی دارم که ادامه بدین رو میکنم و اقا بهداد در جواب این حرفشون گفتن که خفه شو و زر نزن ایا این توهین نیست ایا این نحوه حرف زدن با یک مستر صحیح است خود شما بودین کیک نمیکردین حالا اقا بهداد اومده و میوت زده...اوا خانم بازم میگم بهتره یک طرفه قضاوت نکینم و عدالت رو رعایت کنیم. اگر اقا بهداد به غیر این که در جواب حرف فرشته خانم بوده بازم حرفی زده بفرمایین همه بدوننتقديم شما

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 39.0
    نقل قول نوشته اصلی توسط OKTAY نمایش پست ها
    زر نزن فحش نیست و توهینه اقای بهداد مستر چتروم هستن و وظیفه تذکر دادن رو دارن الان که من باهاشون حرف میزدم فرشته خانم به اقای بهداد گفتن که شما حرف نزن از شما هم حرفهایی دارم یا عکس از حرفاتون در بایگانی دارم که ادامه بدین رو میکنم و اقا بهداد در جواب این حرفشون گفتن که خفه شو و زر نزن ایا این توهین نیست ایا این نحوه حرف زدن با یک مستر صحیح است خود شما بودین کیک نمیکردین حالا اقا بهداد اومده و میوت زده...اوا خانم بازم میگم بهتره یک طرفه قضاوت نکینم و عدالت رو رعایت کنیم. اگر اقا بهداد به غیر این که در جواب حرف فرشته خانم بوده بازم حرفی زده بفرمایین همه بدوننتقديم شما

اکتای عزیز فکر می کنم شما اگر نظر خاصی دارید ادامه بدید چونکه شما دیروز نبودین و از جزییات ماجرا خبر ندارید...بهداد هم اگر حرفی داره خودش بیاد بگه...نکته اول اینکه میوت فرشته قبل از این حرفا بود...اول بهداد میوت زد بعد که دوباره اومدن فرشته اعتراض کرد به میوتش و بهداد اون حرف رو زد...وقتی یک کاربر اعتراض می کنه آیا مستر باید تذکر بده اونم با توهین یا اینکه دلیل کارشو بگه؟؟؟
    هر کسی از ظن خود شد یار من...

3. Top | #23
    OKTAY
    حرفای من کاملا واضح بود و با دلیل بیشتر از اینم دوس ندارم ادامه بدم و یک طرفه قضاوت کنم و با پیچوندن حرف یکی رو مقصر جلوه بدم ... با توجه به حرفها اقا محسن تصمیم نهایی رو خواهد گرفت...
    اینم بگم میوت بهداد بعد اون حرف فرشته خانم بود نه قبلش
    تقديم شما

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 39.0
    نقل قول نوشته اصلی توسط OKTAY نمایش پست ها
    حرفای من کاملا واضح بود و با دلیل بیشتر از اینم دوس ندارم ادامه بدم و یک طرفه قضاوت کنم و با پیچوندن حرف یکی رو مقصر جلوه بدم ... با توجه به حرفها اقا محسن تصمیم نهایی رو خواهد گرفت...
    اینم بگم میوت بهداد بعد اون حرف فرشته خانم بود نه قبلش
    تقديم شما

بله ادامه ندین بزارید خود بهداد بیاد دفاع کنه.. خیلی جالبه که شما تو چت روم نبودین و اینقدر با اطمینان دارید می گید که میوت بعد از اون حرف فرشته بوده؟؟!!!
    هر کسی از ظن خود شد یار من...

5. Top | #25
    OKTAY
    نقل قول نوشته اصلی توسط *Ava* نمایش پست ها
    بله ادامه ندین بزارید خود بهداد بیاد دفاع کنه.. خیلی جالبه که شما تو چت روم نبودین و اینقدر با اطمینان دارید می گید که میوت بعد از اون حرف فرشته بوده؟؟!!!

اوا خانم لهن حرف زدنتون اصلا مناسب این محیط نیست طبق نوشته اقا محسن من حق دارم نظر بدم این 1 و اگر اینچنینه شما هم بهتره بیخیال بشین تا خود فرشته خانم بیان دفاع کنن...
    الان همه حرفای شما بدون دلیل و بدون حتی 1عکس هست ولی عکس اقای نیکروز همه چیو خوب ثابت کرده...
    شایدم من بودم تو روم از کجا میدونین..
    من فکر میکنم شما بخاطر دوستیتون با فرشته خانم سعی دارین اقای بهداد و تخریب کنین و این اصلا درست نیستتقديم شما

6. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    181
    پسندیده
    1,650
    مورد پسند : 160 بار در 102 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 44.0.2403.130
    سلام.
    به نظر بنده حقیر بهتره این بحث رو تمامش کنید.
    فرشته خانم و یلدا خانم با هم دعوا کردند چه ربطی داره به بهداد عزیز؟
    ایشون یکی از بهترین مسترای چت روم هستند و من تو این مدت به جز خوبی هیچی از آقا بهداد ندیدم. همیشه مثل یه برادر پشت همه بوده و سعی داشته به وظیفه خودش به بهترین نحو ممکن برسه.
    سعی نکنید شخصیت دیگران رو تخریب کنید. ایشون بسیار مستر خوب و کار کشته ای هستند پس مراقب باشید چی میگید...

7. کاربر مقابل پست ghost عزیز را پسندیده است:

8. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    7
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 42 بار در 23 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    قبل از هر چيزمن اصلا نميخواستم اينجا حرفي بزنم فقط مطخواستم تو يا هو چند کلام بکگم و از حضورت مرخص بشم دلسوزان اين چت و خوشحال کنم اما محسن بهم تکليف کرد چند مورد و براتون ياد اوري ميکنم.چون ظاهرا کلا مشکل اين روم با برخورد با من حل ميشه فهرست وار عرض کنم 1در مورد بيخودي کيک کردن دوست اوا و متاسفم برا ايشونکه با توجه به برخورد مثبت من نسبت به دوست ايشون و اينکه مستر هستن و معني حرفgرو تو چت که همجنس بازي تعريف شد رو نميدونن و من با توجه به تذکر و ميوت و بعد کيک دوست ايشون رو با اين اسم حذف کردم و کارم کاملا قانوني بودولي به احترام اوا که اشتباه هم بود حتي از اون دوست ايشون من عذر خواهي کردم الان بعنوان بيکفايتي من سند قراردادند .

9. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    7
    پسندیده
    0
    نوشته های وبلاگ
    4
    ميخواستم بقيه مطلبمو بزارم با انتسابي که محسن انجام داد من از حضورتون مرخص ميشم اين روماقاي محسن خان دنبال حقانيت نيست داداش موفق باشي

10. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    13
    پسندیده
    531
    مورد پسند : 486 بار در 312 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Mac OS X 10.7.3 Safari 5.1.3
    !!!خب اينطور كه مشخصه و بوش مياد من مقصر شناخته شدم

بهتره كه براى اخرين بار حرف دلم رو بگم و شما رو بخدا بسپارم
    ددونه دونه

اول اينكه فرشته جان من با شما هيچ مشكلى ندارم و نخواهم داشت اونى كه پشت پرده اس و اين داستانا رو جور كرد اونه كه من باهاش مشكل دارم ( سعى كرد منو بد جلوه بده اما نشد!!!)
    :o

اين قضيه منو ياده داستانى كه براى خودم تو زندگى واقعيم رخ داد ميندازه ( دقيقا ده سال پيش كه من وارده المان شدم براى أقامت به كمپينگهايى كه دولت المان براى ما در نظر گرفته بود رفتيم كه دوره سه ماهه بود اونجا يادمه تقريبا ٢٠ خانواده فارسي زبان بوديم و بقيه هم از ملتهاى مختلف ، اين ٢٠ خانواده خيلى با هم خوب شده بوديم بطورى كه هرشب مهمونى براى هم ميگرفتيم خانومها يه اتاق و اقايون يه إتاق هرشب بساط جشن بود اما من كه چون مشكل داشتم (باردار) كمتر تو اين مهونى ها شركت ميكردم و هميشه توى اتاق خودم يا كتاب ميخوندم يا استراحت ، يه شب كه در حال كتاب خوندن بودم يهو متوجه سروصدا پشت دره اتاقم شد سراسيمه در رو باز كردم ( عين همينجا كه همتون يهويى دسته جمعى سمت من هجوم اورديد) تا اومدم بپرسم چى شده سرى صدا بيشتر شد و منم هاج و اوج نگاشون ميكردم ( حواسم بود وسط اين معركه يكى داره هيزم ميريزه و اتش رو تندتر ميكنه ، همونى كه بهم گفت كارى ميكنم كه همه با تو بد بشن چون تو مغرورى و از ما خودت رو دور ميگيرى :| ) چشمم سمت نَفَر اصلى كه شاكى بود افتاد كه ميگفت من دروغ نميگم اين پشت سر شما حرف زده در حاليكه من اصلا يادم نبود كى اخرين بار اونا رو ديده بودم تو سالن غذا خورى !!!! اين بود كه سكوت كردم و عذر خواستم و در اتاق رو بستم و نشستم يه گوشه اشك ريختم . دوره سه ماهه ما تموم شد و اونا همه يه جا دولت براشون خونه داد ( تو يه اپارتمان ) من و دو خانواده عرب و ترك يه شهر كه ٥٠٠ كيلومتر دور تَر يجا ( خوشحااااال بودم كه از اون جمعيت معترض دور شده بودم) . زندگى طبق روال هميشه ميگذشت تا اينكه از اون شهر با من تماس گرفتن و گفتن ما از تو عذر ميخواييم كه بد برداشت كرديم ، گفتن اونى كه بد تورو ميگفت خودش رو براى ما نشون داد به سه ماه نكشيد كه همه مارو به جون هم انداخت و .....( اما نوش دارو پس از مرگ سهراب چه سودى داشت؟) منم بخشيدم اما از يه طرف خوشحال بودم كه حقيقت روشن شد( نميخوام خودم رو خوب جلوه بدم نه، خودم ميدونم خطاكارم اما بى أنصاف نيستم!!)

دقيقا بعد از ده سال اين داستان برام تكرار شد اونم اينجا:))

نيما جان(جسي) چوب خدا صدا نداره ( تويى كه همه جا بد منو گفتى ميدونى من از همه بيشتر تورو ميشناسم و نميخوام ابرو كسي رو ببرم!!!)
    ددونه دونه

اقا محسن شما به گردن من خيلى حق دارى مديون شما هستم تا عمرم ( يادتونه گفتيد من به تو اطمينان ندارم يلدا نميشه مديريت و كاراى اينجا رو به تو سپرد چون يهو ميزارى ميرى ميخوام بگم راست گفتيد ميرم چون ديگه جاى موندن نيست)
    ددونه دونه

اوا خانوم شما هم موفق باشيد خواهر گلم نيازى به حذف من نيس چون چه حذف بشم و چه نشم ديگه ارزشى برام نداره .
    ددونه دونه

اقا دنيل من از شما كينه اى ندارم اما ...( شما كه بهم ميگى متأهل ، لااقل من راستم رو به همه گفتم اما شما چى؟ فكر ميكنيد ابرو بردن كسي برام سخته؟ با أنصاف باشيد )
    ددونه دونه

ودر اخر فرشته خانوم شما هم موفق باشيد اميد دارم كه پيشرفت روز افزون چه اينجا و چه در زندگى خودتون داشته باشيد و به ارزو هاتون برسيد
    ددونه دونه

از همه اون دوستانى كه باعث ناراحتى شون شدم معذرت ميخوام حلال كنيد منو
    تقديم شما

( حال من خوب است اما تو باور نكن...)عيبي نداره

بدرود ...

با چشمی که خطای دید داره
    قضــاوت نکـــن

11. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    7
    پسندیده
    0
    نوشته های وبلاگ
    4
    من موقعي که وارد چت شدم فرشته و حسين با هم دعوا ميکردن هر دو مشغول فحاشي من فرشته رو ميوت کردم تا اومدم حسين و کيک کنم ديس شدم بعد پنج دقيقه که اومدم فرشته حرفاي حسين و اتو ويس برا تو عمومي کپي کردمن گفتم ما فقط تو عمومي ميتونيم
    که شروع کرد به تهديد کردن و بد دهني که اره ازت عکس دارم اون دفه اومدي التماس کرديو منم بهش گفتم خفه اينجا رو به اشوب کشيدي همه رو به جون هم انداختي باز ادامه داد گفتم زر نزن بعد ميوتم کردن مديرواقعا محسن نميبيني با اينجا چکار ميکنن از اوا بپرس تو که هميشه حضور داشتي تو کدوم فحاشي وايسادي و نرفتي وقتي من حضور داشتم من 5 ساله تو رو مها هستم الان اينا رو نزدم محسن بگه بمون تو رفاقت کنارش بودم و برام همون رفاقت بسه تو ياهو احوالش رو هم ميپرسم
    اما محسن يه فکري برا انجمن بکن ادمهاي مجهول و شخصيت و بزار کنار اوا برا اينکه فول بشه براحتي به من افترا ميزنه به مولا برام ارزني اينا ارزش نداره در مقابل با مرام معرفت محسن جان برات ارزوي موفقيت دارم يا حق

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.