صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39

موضوع: اخطار به مدیران

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows XP Chrome 46.0.2471.2

اخطار به مدیران

متاسفانه با خبر شدیم عده ای از مدیران انجمن و چتروم امروز بحث ها و درگیرهای شخصی خود را در محیط چتروم و در حضور کاربران عزیز مطرح نمودند که این باعث ازرده خاطر شدن دوستان و کاربران عزیز گردیده و لطمه ای به ابروی مجموعه یک پارس که با چنگ دندان مقید به حفظ ان بوده ایم وارد شده است .

همه شما عزیزان میدانید که هدف از ایجاد این مجموعه جمع اوری دوستان در کنار هم در محیطی شاد و صمیمی و به دور از هر کینه و کدورت میباشد .
    نه مدیریت این سایت منتی بر کسی جهت ایجاد این سایت دارد و نه هیچ شخصی نمی تواند به خاطر حضورش بر این مجموعه منتی بگذارد.
    لذا خواهش می کنم سعی کنید از بودن در اینجا لذت ببرید نه اینکه بر همدیگر فخر فروشی یا یا عیب جویی کنید.

دو مدیر خوبمان (فرشته و یلدا بانو ) امروز متاسفانه در حضور کاربران به همدیگر بی احترامی نموده ان که به طبع این بی احترامی به بقیه کاربران و در نهایت به مجموعه یک پارس میباشد
    ابتدا بنده تصمیم گرفتم هر دو ی این مدیران را توبیخ و مدیریت انها را معلق نمایم اما به پاس خدمات و زحمات که این دو عزیز کشیده اند و همچنین نیاز این مجموعه به این مدیران از توبیخ این دو صرفه نظر میگردد.
    امید وارم این عدم تنبیه تنها به عنوان نیاز یک پارس به این دو تلقی نگردد و دیگر از این اشتباهات تکرار نشود
    چرا چون این مجموعه حتی اگر یک کار بر هم نداشته باشد هیچگاه بی انظباطی یا نوعی تلقی خیال بافی در مورد نیاز یک پارس به شخصی خاص یا اتکا به ان را تحمل نخواهد کرد.

2. 3 کاربر پست mohsen32 عزیز را پسندیده اند .

Behzad.Legend (03-26-2017),ghost (08-10-2015),hamid.M (08-21-2015)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows XP Chrome 46.0.2471.2
    در ادامه پست تنها مدیران انجمن و چتروم می تونن نظر بدن و بقیه نظرات حذف میشه

4. کاربر مقابل پست mohsen32 عزیز را پسندیده است:

ghost (08-10-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 39.0
    سلام,

با توجه به اتفاقاتی که امروز تو چت روم افتاد و انتظار نمی رفت که مدیران چنین رفتاری داشته باشند باید خدمت ادمین عزیز بگم که بنده خواستار برکناری یلدا بانو و مستر(بهداد) از مدیریت هستم به دلیل اینکه امروز ذره برای آبرو اینجا اهمیت قایل نشدند. به جای اینکه جو رو آروم کنند, اوضاع رو بدتر کردند. موضوع هر چه که بود باید طوری حل می شد که بحث به عمومی نکشه. مستر لطف کردن مدیریت اینجا رو هم زیر سوال بردند!!! با تشکر
    هر کسی از ظن خود شد یار من...

6. کاربر مقابل پست *Ava* عزیز را پسندیده است:

ghost (08-10-2015)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    14
    پسندیده
    5,671
    مورد پسند : 5,388 بار در 4,461 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 44.0.2403.130
    سلامم
    از انجایی که خودم شاهد ماجرا بودم فرشته و یلدا بانو هر دو از دوستای خوب من هستن و ازشون خواستم به رو م شیراز برن چندین بار و مشکلشون رو حل کنند اما تو جه نکردن و با دخالت دیگران حسین و نیکروز که فحشای بدی به فرشته میدادن شدت گرفت و در نهایت منو اوا فرشته و یلدا بانو رو میوت کردیم برای ارومی جو اما باز فحش دادنها ادمه داشت
    البته اول در ویسپر فحش میدادن فرشته چندبار کپی کرد اما بعد درعمومی فحشای بدی دادن و من که حسین رو سایلنت کردم یلدا بانو اعتراض کرد به من گفت با زش کن البته این هم بگم اگر دخالت دیگران نبود شاید به اینجا کشیده نمیشه و در نهایت مستر وارد ماجرا شد و از او ن که اصلا انتظار نمیرفت چندین بار بهش تذکر دادم که اروم باشه و اونا رو اروم کنه اما توجه نکرد حسین فحش ناموسی داد اما فرشته رو میوت کرد. مستر هم من میوت کردم البته زمان کمی که اروم بشه و ادامه نده البته کسی سعی نمی کرد جو اروم بشه بلکه بر عکس

8. کاربر مقابل پست !!yalda!! عزیز را پسندیده است:

ghost (08-10-2015)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    13
    پسندیده
    531
    مورد پسند : 486 بار در 312 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Mac OS X 10.7.3 Safari 5.1.3
    با سلام و خسته نباشيد خدمت ادمين محترم و مديران عزيز و همچنين كاربران گل و دوست داشتنى سايت يكپارس تقديم شما

همينطور كه همگى شاهد بوديد بحثى بين من و مديره محترم اينجا صورت گرفت كه همينجا از همه اون عزيزانى كه أزرده خاطر شدن عذر خواهى ميكنم

بنده ترجيح ميدم كه براى دفاع از خودم موضوع رو نكته به نكته بيان كنم تا هم رفع كدورت ايجاد شده باشه و هم رفع سوء تفاهم ها .

نكته اول قضيه از اونجا شروع شد كه من سه روزه پيش طبق معمول كه وارد چتروم شدم با همه سلام كردم و يهو با خشم نيما(جسي) روبرو شدم در حالى كه خودم هم از هيچ چيز مطلع نبودم( ايشون گفتن يلدا خيلى گردنت كلفت شده و شاخت رو ميشكنم و پرپرت ميكنم كارى ميكنم كه باى نت بدى و من هم كه شوكه شده بودم ترجيح دادم ترك كنم چت رو و باى بدم )

تا اينكه ايشون به حسين گفتن كه يلدا نبايد دخالت ميكرد تو كاره فرشته ( دخالت به چى ؟ خودم هم نميدونستم دخالتم كجا بوده!!!)
    حسين به من گفت چون تو تايپك اميد ازش طرفدارى كردى به فرشته و جسي برخورده ( اخه اون تايپك نظر خواست و من نظره خودم. گفتم و شما فرشته خانوم بهم گفتى كه اميد رو امام على جلوه دادم درسته؟ اما من قصدم طرفدارى نبود بلكه نظره شخصى بود)

بعد اينكه امروز اومدم و به فرشته خانوم گفتم من ديگه به شما كارى ندارم و از اين به بعد به محض ورود ايگنور خواهيد شد ( عمومى گفتم) و اينكه شما هم با من بحث كرديد و حرفها بالا گرفت و توهينا هم بيشتر ( شما از من دو كلمه بيشتر نشنيديد يكى خفه شو و ديگرى هم دختر و اين همه لات (نه لأس) بازى؟ در عوض شما هم بنده رو به رگبار بستيد و هر چى دلتون خواست گفتيد غير از اينه ايا؟)

من هنوز هم نميدونم چرا فحشا حسين و نيكروز رو همه ديدن اما اونى كه بهم فحش داد رو نه!!!( دليل اعتراض من به موت شدن حسين اين بود كه هم حسين و هم فرشته با هم بحث ميكردن اما چرا بايد حسين تنها موت بشه فرشته نه؟!!!) أيا اين كار عدالت بود؟

و اينكه امروز همين كه وارد چت روم شدم يكى از مستر هاى اينجا به من خصوصى زدن و حرفهايى گفتن كه من قبول نكردم اما همون لحظه همون حرفا توسط نيما( جسي) عمومى پايست شد (طبيعتا مستر حرفا رو به ايشون كپى ميكردن) كه وقتى من به مستر اعتراض كردم گفتن از اين مردك هر كارى بر مياد و شايد خصوصى ما رو خونده!!!! كه بنده به يكپارس هم اعتراض كردم كه ايا خصوصى اينجا خونده ميشه ايشون گفتن نه!!!! فرشته خانوم شما خودتون ميدونيد كه مر ابزار داشتم و ميتونستم همون لحظه شمارو اخراج كنم اما نكردم گذاشتم كه حرفتون رو بزنيد( چرا بايد شما رو سايلنت بزنم اخه؟ بخدا كاره من نبود كه شما اعتراض كرديد به من!)

نكته دوم چرا ما ياد نگرفتيم حرفى كه ميشه راحت رو در روى هم بگيم چرا پشت سره هم بگيم؟!!!!
    و
    اينكه هنوز من نميدونم نقش اقا بهداد مستر اينجا چيه كه اوا خانوم هم به ايشون اعتراض كردن!!!!

در ضمن تا اونجايى كه من يادم مياد اينجا كه چتروم افتتاح شد اقا محسن ادمين بودن يلدا جان من و غزل و سميه ( اخه چرا من بايد عليه اينجا باشم وقتى خودم جزء اولين أفراد بودم اينجا!!!) تلاش من فقط خدمت به اينجاس ولاغير

اين بود همه حرفم اميدوارم كه ادمين رسيدكى كنند

««عدالت»»ای عدالـت مــدح تو دارد شرف/ هر پیمبـــر عشق تـو داردهـدف/

نعمتی هركس كه با تو خو گرفت/ خدمتی برگل نمود نیــروگرفت/ با مــروت حكم كــردند حاكمان / بو خوش برخاست تا هفت آسمان/ راه و رسم صد ابـوذر گشته ای/ ای عدالت تختـم عزت كشته ای/ فر تــوخورشید را صـد زره نور/ ظلمتـــی روشن شده ازراه دور/ پیروانت با مــروت هـــر دیــار/ دوستانت اهــل حكمت بـــردبار/ای ز اجرایت شده هــر بت نگون/ کاخ نمـــرودان ز نامت واژگون/ ظلـــم با تو خــو نمائی كی كند/ بوی گل عطــری به مـاه دی كند/ اشكها جــاری كجا، گـوهرشدی/ بـر فقیــران هر زمان مهتر شدی/ زینتـــی عالم ز تو دارد شكــوه / پایــداری در جهان ماننــد كـوه /هركسـی نامت چوخواند آباد شد/ رنگ خوش بگرفت /

با تشكر يلدا تقديم شما
    ویرایش توسط Scheitern : 08-10-2015 در ساعت 12:04 AM
    با چشمی که خطای دید داره
    قضــاوت نکـــن

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    مورد پسند : 885 بار در 587 پست
    Windows NT 6.3 Mozilla OS-Browser Compatible
    با سلام.
    من با یلدا بانو مشکلی نداشتم ، اما ایشون از جای دیگه دلشون پر بود .اومد با من دعوا رو شروع کرد، من گفتم بریم خصوصی گفت ، نه همینجا تو روم. بعد منتظر شد، تا حسین ،که الان دوست پسر یلدا بانو هستش اومد ، و با همکاری نیکروز و مستر (بهداد) که با آی دی مستری بود شروع کردن به فحش دادن من، ود یلدا بانو هم با آی دی مستری اومده بود،خودش بهم فحش میداد و داد میزد فرشته خفه شو و تشویق میکرد اینارو که بیشتر فوش ناموسی بدن ، گیفت دست زدن میفرستاد واسه حسین. به منم گفت که :حسین اینقدر عاشقم هست که اگه بخوام سرتم میبره.
    بعد مستر (بهداد) اینارو داشت میدید و خودشم از یلدا بانو طرفداری کرد، به منم هر چی فحش بلد بود داد، بعد هم به جای نیکروز و حسین منو میوت کرد، آوا و یلدا (یلدای محسن ) هم دیدن اینو. به نظر من یلدا بانو و مستر بهداد لایق مستری نیستن. و از نظر من باید حذف بشن.تقديم شما
    گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

11. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    13
    پسندیده
    531
    نوشته های وبلاگ
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط ****FERESHTEH**** نمایش پست ها
    با سلام.
    من با یلدا بانو مشکلی نداشتم ، اما ایشون از جای دیگه دلشون پر بود .اومد با من دعوا رو شروع کرد، من گفتم بریم خصوصی گفت ، نه همینجا تو روم. بعد منتظر شد، تا حسین ،که الان دوست پسر یلدا بانو هستش اومد ، و با همکاری نیکروز و مستر (بهداد) که با آی دی مستری بود شروع کردن به فحش دادن من، ود یلدا بانو هم با آی دی مستری اومده بود،خودش بهم فحش میداد و داد میزد فرشته خفه شو و تشویق میکرد اینارو که بیشتر فوش ناموسی بدن ، گیفت دست زدن میفرستاد واسه حسین. به منم گفت که :حسین اینقدر عاشقم هست که اگه بخوام سرتم میبره.
    بعد مستر (بهداد) اینارو داشت میدید و خودشم از یلدا بانو طرفداری کرد، به منم هر چی فحش بلد بود داد، بعد هم به جای نیکروز و حسین منو میوت کرد، آوا و یلدا (یلدای محسن ) هم دیدن اینو. به نظر من یلدا بانو و مستر بهداد لایق مستری نیستن. و از نظر من باید حذف بشن.تقديم شما

​واى خدا فرشته من اين حرف رو بهت زدم؟ چرا دروغ اخه؟ متاسفم براى تو كه با دروغ دارى پيش ميرى!!!
    با چشمی که خطای دید داره
    قضــاوت نکـــن

12. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    نقل قول نوشته اصلی توسط Scheitern نمایش پست ها
    ​واى خدا فرشته من اين حرف رو بهت زدم؟ چرا دروغ اخه؟ متاسفم براى تو كه با دروغ دارى پيش ميرى!!!
    بدتر از یناروهم بهم گفتی ، اما نمی خوام جو بدم، شما خانم محترم و پاکدامنی هستین، بهتره من خراب شم جلو دوستان، شما نهتقديم شما

گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

13. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    13
    پسندیده
    531
    نوشته های وبلاگ
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط ****FERESHTEH**** نمایش پست ها

بدتر از یناروهم بهم گفتی ، اما نمی خوام جو بدم، شما خانم محترم و پاکدامنی هستین، بهتره من خراب شم جلو دوستان، شما نهتقديم شما

وسطه دعوا كه شيرينى و شكلات پخش نميكنن خانوم عزيز!!! شما گفتيد بنده هم گفتم اما قبول كن دارى بى انصافى ميكنى ( حرفهاى من كجا و توهين هاى شما كجاااا؟

تقديم شماe
    من از برهنگان تن فروش بیزار نیستم... ازپوشیدگان شرف فروش بيزارم
    با چشمی که خطای دید داره
    قضــاوت نکـــن

14. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    نقل قول نوشته اصلی توسط Scheitern نمایش پست ها
    وسطه دعوا كه شيرينى و شكلات پخش نميكنن خانوم عزيز!!! شما گفتيد بنده هم گفتم اما قبول كن دارى بى انصافى ميكنى ( حرفهاى من كجا و توهين هاى شما كجاااا؟

تقديم شماe
    من از برهنگان تن فروش بیزار نیستم... ازپوشیدگان شرف فروش بيزارم

میگن :هر چه بگنده نمکش میزنند، وای به روزی که بگنده نمک پرچمممم
    شما و بهداد که مستر هستین ، اینجور فحش بدین و بی حرمتی کنید، آخرش هم بگین وسطه دعوا کسی شیرینی و شکلات پخش نمی کنه، دیگه از حسین و نیکروز کسی تعجب نمی کنهتقديم شما

گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.