صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39

موضوع: اخطار به مدیران

1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    مورد پسند : 885 بار در 587 پست
    Windows NT 6.3 Mozilla OS-Browser Compatible
    نقل قول نوشته اصلی توسط Scheitern نمایش پست ها
    !!!خب اينطور كه مشخصه و بوش مياد من مقصر شناخته شدم

بهتره كه براى اخرين بار حرف دلم رو بگم و شما رو بخدا بسپارم
    ددونه دونه

اول اينكه فرشته جان من با شما هيچ مشكلى ندارم و نخواهم داشت اونى كه پشت پرده اس و اين داستانا رو جور كرد اونه كه من باهاش مشكل دارم ( سعى كرد منو بد جلوه بده اما نشد!!!)
    :o

اين قضيه منو ياده داستانى كه براى خودم تو زندگى واقعيم رخ داد ميندازه ( دقيقا ده سال پيش كه من وارده المان شدم براى أقامت به كمپينگهايى كه دولت المان براى ما در نظر گرفته بود رفتيم كه دوره سه ماهه بود اونجا يادمه تقريبا ٢٠ خانواده فارسي زبان بوديم و بقيه هم از ملتهاى مختلف ، اين ٢٠ خانواده خيلى با هم خوب شده بوديم بطورى كه هرشب مهمونى براى هم ميگرفتيم خانومها يه اتاق و اقايون يه إتاق هرشب بساط جشن بود اما من كه چون مشكل داشتم (باردار) كمتر تو اين مهونى ها شركت ميكردم و هميشه توى اتاق خودم يا كتاب ميخوندم يا استراحت ، يه شب كه در حال كتاب خوندن بودم يهو متوجه سروصدا پشت دره اتاقم شد سراسيمه در رو باز كردم ( عين همينجا كه همتون يهويى دسته جمعى سمت من هجوم اورديد) تا اومدم بپرسم چى شده سرى صدا بيشتر شد و منم هاج و اوج نگاشون ميكردم ( حواسم بود وسط اين معركه يكى داره هيزم ميريزه و اتش رو تندتر ميكنه ، همونى كه بهم گفت كارى ميكنم كه همه با تو بد بشن چون تو مغرورى و از ما خودت رو دور ميگيرى :| ) چشمم سمت نَفَر اصلى كه شاكى بود افتاد كه ميگفت من دروغ نميگم اين پشت سر شما حرف زده در حاليكه من اصلا يادم نبود كى اخرين بار اونا رو ديده بودم تو سالن غذا خورى !!!! اين بود كه سكوت كردم و عذر خواستم و در اتاق رو بستم و نشستم يه گوشه اشك ريختم . دوره سه ماهه ما تموم شد و اونا همه يه جا دولت براشون خونه داد ( تو يه اپارتمان ) من و دو خانواده عرب و ترك يه شهر كه ٥٠٠ كيلومتر دور تَر يجا ( خوشحااااال بودم كه از اون جمعيت معترض دور شده بودم) . زندگى طبق روال هميشه ميگذشت تا اينكه از اون شهر با من تماس گرفتن و گفتن ما از تو عذر ميخواييم كه بد برداشت كرديم ، گفتن اونى كه بد تورو ميگفت خودش رو براى ما نشون داد به سه ماه نكشيد كه همه مارو به جون هم انداخت و .....( اما نوش دارو پس از مرگ سهراب چه سودى داشت؟) منم بخشيدم اما از يه طرف خوشحال بودم كه حقيقت روشن شد( نميخوام خودم رو خوب جلوه بدم نه، خودم ميدونم خطاكارم اما بى أنصاف نيستم!!)

دقيقا بعد از ده سال اين داستان برام تكرار شد اونم اينجا:))

نيما جان(جسي) چوب خدا صدا نداره ( تويى كه همه جا بد منو گفتى ميدونى من از همه بيشتر تورو ميشناسم و نميخوام ابرو كسي رو ببرم!!!)
    ددونه دونه

اقا محسن شما به گردن من خيلى حق دارى مديون شما هستم تا عمرم ( يادتونه گفتيد من به تو اطمينان ندارم يلدا نميشه مديريت و كاراى اينجا رو به تو سپرد چون يهو ميزارى ميرى ميخوام بگم راست گفتيد ميرم چون ديگه جاى موندن نيست)
    ددونه دونه

اوا خانوم شما هم موفق باشيد خواهر گلم نيازى به حذف من نيس چون چه حذف بشم و چه نشم ديگه ارزشى برام نداره .
    ددونه دونه

اقا دنيل من از شما كينه اى ندارم اما ...( شما كه بهم ميگى متأهل ، لااقل من راستم رو به همه گفتم اما شما چى؟ فكر ميكنيد ابرو بردن كسي برام سخته؟ با أنصاف باشيد )
    ددونه دونه

ودر اخر فرشته خانوم شما هم موفق باشيد اميد دارم كه پيشرفت روز افزون چه اينجا و چه در زندگى خودتون داشته باشيد و به ارزو هاتون برسيد
    ددونه دونه

از همه اون دوستانى كه باعث ناراحتى شون شدم معذرت ميخوام حلال كنيد منو
    تقديم شما

( حال من خوب است اما تو باور نكن...)عيبي نداره

بدرود ...

یلدا جان بسیار بسیار تحت تاثیر این خاطره قرار گرفتم. اما عزیزم ، نه تو یلدای 10 سال پیش هستی و نه اینجا کمپ پناهندگانه. خدارو شکر که الان اونقدر تیغت میبره که یه تیم واسه خودت داشته باشی (حسین ، نیکروز ،بهداد ....) . پس لطف کن نقاب مظلومیت را چهره بردار و خودت باش .شما از اول هم اینجا برات ارزش نداشت .پس جو نده. تقديم شما
    گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

2. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    مورد پسند : 885 بار در 587 پست
    Windows NT 6.3 Mozilla OS-Browser Compatible
    یلدا بانو و بهداد باید خدمت هر دوی شما عرض کنم که من دیگه گرگ بارون دیده شدم، و بیدی نیستم که با این بادا بلرزم. من مثل شماها ترسو نیستم که قبل از اعلام حکم ، برم واسه حفظ آبروم بای بدم. عین یه شیر زن وایمیسم تا برام تصمیم بگیرن. حتی اگه حذف هم بشم بازم از اینجا نمی رم. اینجا مثل خونمه میفهمید؟ اینجا با دوستام خندیدم ، اشک ریختم، دردمو گفتم و درد اونارو شنیدم. واسه بقای یکپارس همه کار میکم .حتی شده تبدیل به یه مترسک میشم ، اما نمی ذارم کلاغها محصول اینجارو نوک بزنن. کور میکنم دشمنای اینجارو. محسن اگه منو از در بندازه بیرون از پنجره میام تو. فکر دیدید من عین شما منافقا هستم، نه من فرشته هستم، کارم محافظته. تو دنیای واقعی با میکروبا میجنگمو مواظب بیمارا هستم، اینجا هم میکروبها و دشمنای یکارسو از پا در میارم. دست تو دست دوستام میزارم اینجارو میسازم. فکر کردی میرم، وقتی اینجا 4 تا یوزر داشت اومدم . اومدم واسه موندن . حالا که داره باغش محصول میده ، فکر کردی ولش میکنم. نه!!! زهی خیال باطل

زنده باد یکپارس و دوستداران یکپارس پرچمممم
    ویرایش توسط **FERESHTEH** : 08-10-2015 در ساعت 05:33 PM
    گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

3. Top | #33

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows XP Chrome 46.0.2471.2
    دوستان عزیز لطفا اگه صحبت پایانی مونده بفرمایید چون امشب این پست بسته میشه و تکلیف دوستان مشخص میشه
    در ضمن بعضیا سعی دارن به قول خودشون اینجا را به اغتشاش بکشن و با ورود یوزرهای ناشناس در ویس یا پی ام به دوستان توهین میکنن
    در صورت تکرار عکس توهین همراه با ای پی یوزر اصلی که ثابت بشه کیا هستن در انجمن به اطلاع همه دوستان خواهد رسید تا مشخص بشه که ما از رو عدالت با اینا بر خورد کردیم یا خیر
    زیرا دیر یا زود فردی که ذاتش خوب نباشه برای دوستاش هم دستش رو میشه.

4. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 39.0
    نقل قول نوشته اصلی توسط behdad نمایش پست ها
    قبل از هر چيزمن اصلا نميخواستم اينجا حرفي بزنم فقط مطخواستم تو يا هو چند کلام بکگم و از حضورت مرخص بشم دلسوزان اين چت و خوشحال کنم اما محسن بهم تکليف کرد چند مورد و براتون ياد اوري ميکنم.چون ظاهرا کلا مشکل اين روم با برخورد با من حل ميشه فهرست وار عرض کنم 1در مورد بيخودي کيک کردن دوست اوا و متاسفم برا ايشونکه با توجه به برخورد مثبت من نسبت به دوست ايشون و اينکه مستر هستن و معني حرفgرو تو چت که همجنس بازي تعريف شد رو نميدونن و من با توجه به تذکر و ميوت و بعد کيک دوست ايشون رو با اين اسم حذف کردم و کارم کاملا قانوني بودولي به احترام اوا که اشتباه هم بود حتي از اون دوست ايشون من عذر خواهي کردم الان بعنوان بيکفايتي من سند قراردادند .

آقای بهداد کیک کردن دوست من یک نمونه بود...من معنی حرف g رو می دونستم اگه شما یک کلمه درباره این موضوع تو انگلیسی می دونن من خیلی بیشتر از شما میدونم ولی هر گردی که گردو نیست یک درصد احتمال بدین که طرف مقابل این موضوع رو ندونه و بر حسب اتفاق این حرف رو انتخاب کرده باشه شما به محض ورود میوت کردین و گفتین که اسمتو عوض کن درحالیکه دوست من دلیل این کار رو نمی دونست وقتی هم که اومد بپرسه هنوز حرفی نزده بود فقط گفت آوا شما کیک زدین...معذرت خواهی کردین, وظیفه تون بوده بایدم معذرت خواهی می کردین؟؟؟ منت می زارین برای این کارتون؟؟؟
    هر کسی از ظن خود شد یار من...

5. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط behdad نمایش پست ها
    من موقعي که وارد چت شدم فرشته و حسين با هم دعوا ميکردن هر دو مشغول فحاشي من فرشته رو ميوت کردم تا اومدم حسين و کيک کنم ديس شدم بعد پنج دقيقه که اومدم فرشته حرفاي حسين و اتو ويس برا تو عمومي کپي کردمن گفتم ما فقط تو عمومي ميتونيم
    که شروع کرد به تهديد کردن و بد دهني که اره ازت عکس دارم اون دفه اومدي التماس کرديو منم بهش گفتم خفه اينجا رو به اشوب کشيدي همه رو به جون هم انداختي باز ادامه داد گفتم زر نزن بعد ميوتم کردن مديرواقعا محسن نميبيني با اينجا چکار ميکنن از اوا بپرس تو که هميشه حضور داشتي تو کدوم فحاشي وايسادي و نرفتي وقتي من حضور داشتم من 5 ساله تو رو مها هستم الان اينا رو نزدم محسن بگه بمون تو رفاقت کنارش بودم و برام همون رفاقت بسه تو ياهو احوالش رو هم ميپرسم
    اما محسن يه فکري برا انجمن بکن ادمهاي مجهول و شخصيت و بزار کنار اوا برا اينکه فول بشه براحتي به من افترا ميزنه به مولا برام ارزني اينا ارزش نداره در مقابل با مرام معرفت محسن جان برات ارزوي موفقيت دارم يا حق
    اول حسین فحش داد اونم نه تو ویس تو عمومی, ولی شما وقتی که فرشته اعتراض کرد که چرا کیک نزدین, فرشته رو میوت کردین و بعدش دیس شدین. وقتی که دوباره برگشتین فرشته از شما دلیل میوت کردنش رو پرسید به جا اینکه جواب بدین گفتین خفه شو...فرشته بازم سوال کرد گفتین زر نزن که بعد از اون فرشته اون حرفا رو به شما زد و باز شما کلمه زر نزن رو استفاده کردین که دعوا بیشتر شد و یلدا (ادمین) شما رو میوت کرد. توضیحی در مورد اون یوزر دوم هم ندادین؟؟!! چرا از حرفاتون به یلدا (ادمین) نمی گین؟؟ چرا از زیر سوال بردن مدیریت نمی گین؟؟؟ کدوم فحاشی شما بودین و من نبودم؟؟؟ شما اصلا کی بودین؟؟؟ من برای رسیدن به فول مستری نیازی ندارم به کسی افترا بزنم همه حرفایی که زدم مورد تایید یلدا (ادمین) هست چون که خودشون تو چت روم بودند و دیدند. شخص مجهول سخصیت شما هستین که معلوم نیست کی هستین یک بار با اسم اشگان اومدین گفتین کاربر ساده بودین؟؟ بعد بهداد شدین و همه یوزرها رو هم شناختین؟؟؟ و ادعا مستری 5 ساله دارید!!!
    هر کسی از ظن خود شد یار من...

6. Top | #36

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    نوشته های وبلاگ
    2
    یه داستانی از حضرت امام صادق ع بگم خدمتتون

روزی با چند نفر از یارانش در منزل و کنار اجاق اتش نشسته بودن و تعریف می کردن
    یکی از دوستان عرض کردن چرا قیام نمی کنید ما که دهها هزار نفر با شما هستیم
    امام به یکی از یارانش دستور داد در اجاق پر از اتش برود
    ان یار امام بدون هیچ سوالی درون اتش رفت. امام سر اجاق را بست و با دوستانش به گفتگو نشست
    یارانش همه در فکر اون یار امام بودن که در اتش سوخته اما بعد از اینکه سر اجاق را برداشت ان شخص صحیح و سالم به امر الهی از اتش بیرون امد.
    امام صادق ع فرمودن حضرت امام حسین ع 72 یار صادق و مهربان داشت که قیام کرد من اگر ده یار صادق اینچنینی داشتم قیام می نمودم

حالا من خدمت اون دوستانی که میگن ما برای یک پارس زحمت می کشیم یا قصدمون از اول خدمت بوده عرض می کنم پس چرا هنوز هیچ اتفاقی نیوفتاده همه میدان را خالی نمودید ؟
    چرا هنوز مشخص نشده کی مقصره یا مستحقه مجازاته همه میدان را ترک نمودید پس این نشون میده شما از اول هم یار ما نبودید پس همون بهتر که نباشید.

ا

7. کاربر مقابل پست mohsen32 عزیز را پسندیده است:

*Ava* (08-11-2015)

8. Top | #37

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    نوشته های وبلاگ
    2
    دوستان با توجه به اهمیتی که برای قوانین یک پارس قائل هستیم مجبوریم به قوانین این سایت با قدرت و در عین حال با عطوفت رفتار کنیم
    لذا به همین منظور با توجه به قرائن و شواهد و نظر همه مدیران عزیزان برای دو تن از مدیران احکامی به این شکل صادر میگردد.

1-یلدا بانو مستر چتروم و مدیر انجمن به دلیل عدم رعایت قوانین مستری (که تنها وظیفه اش بر خورد با افراد خاطی با استفاده از ابزار مدیریت می باشد ) و نه جواب دادن همانند کاربر معمولی به دلیل تخطی از قانون به یک ماه تعلیق از مستری محکوم میگردد اما به دلیل سابقه خوبه در مجموعه یک پارس و نیزبودن جزه اولین کاربران این مجموعه که برای پیشرفت این سایت زحمات زیادی کشیده است این حکم به یک ماه تعلیق تعزیری تخفیف داده می شود .

2-مستر بهداد مستر چتروم نیز به دلیل همان عدم رعایت قوانین مستری به یک هفته تعلیق از مستری محکوم میگردد لذا با توجه به نیاز وجود یک فردی با تجربه در سایت و نیز سوابق خوب ایشان این حکم نیز به یک هفته تعلیق تعزیری تخفیف داده میشود.

بقیه کاربران نیز که مدیرتی در چتروم ندارند اما شناخته شده هستند مستر می تواند با رعایت قوانین اما با عطوفت بیشتر انان را کیک، بن، یا میوت نماید و شامل قوانین مستری نمی گردند لکن از همه عزیزان خواهش می کنم با توجه به شناختی که کاربران از ایشان دارند مواظب اعمال و کردار خویش باشند زیرا برای همه عزیزان الگو میباشند.

9. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    49
    پسندیده
    2
    مورد پسند : 19 بار در 14 پست
    سلام و خسته نباشید میگم به همه ی دوستان عزیزمتقديم شماتقديم شماتقديم شما

من برای همه دوستام احترام خاصی قایلم بطوریکه به خودم اجازه دادم بیام اینجا و حرفامو بزنم باید بگم اون موقع که این بحث و مشاجره پیش اومده که برام البته ببخشید خیلی بی معنیه و بچه گانه هستش نبودم . ولی وقتی حرفهایی شنیدم و یه سر اینجا زدم ومطالب و حرفهای گله مندانه رو خوندم متاسف شدم اینجا جایی نیست که هر کدوم از ما بخواییم طرف مقابلمون رو نقد کرده و به باد انتقاد بگیریم و سرزنش کنیم اگرهم حس کردیم نیازه که مطلبی و بگیم فقط به خود شخص و خصوصی بگیم .. حتی اگر انتقاد در جهت بهبود عملکرد باشه روش بیان مهمه به حیثیت و شخصیت طرف مقابل نباید حمله کرد باید با نرمی و عاقلانه برخورد کنیم نه اینکه در جمع و توهین امیز اگر اینجور باشه مطمینا طرف برای دفاع از خودش حرفهایی داره ..اینجا برای یه گپ سالم و گذروندن وقتی مفیده البته اینم هست که توی عمومی مشاجره ای پیش میاد همه اینها رو باید از باب شوخی گرفت و ساده ازش گذشت در اخر هم به همدیگه بگیم شوخی بوده و کدورتی پیش نیاد . همه میدونیم اونقدر توی دنیای اطرافمون این مشکلات و مشاجره ها هست هر کدوم به نحوی اگه قرار بر این بود توی زندگی هم مثه اینجا همه همدیگه رو جلوی بقیه سرزنش کنند که دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشد .باید توی دنیای مجازی و چت همه ما رفتارمون جوری باشه که هستیم واقعی باشیم و همونی باشیم که دوس داریم بقیه با ما رفتار کنن همه این حرفام کلی بود نه دوس دارم انتقادی ازدوستهام داشته باشم و نه میخوام طرفداری کنم اگرهم هر چی باشه فقط به مخاطبم میگم نه اینکه در حضور بقیه امیدوارم جسارت نکرده باشم

سبز باشید وپیروز برای همه دوستانم ارزوی موفقیت میکنم تقديم شما

10. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    49
    پسندیده
    2
    مورد پسند : 19 بار در 14 پست
    ضمن عرض پوزش نمیدونستم اینجا فقط مخصوص مدیران چته الان متوجه شدم یلدا جون بهم گفت تقديم شما

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.