اخرین تصاویر و خبرهای چهره ها و بازیگران ایرانی

آخرین تصاویر و خبرهای چهره ها و بازیگران ایرانی

به گزارش ایران ناز داغ ترین تصاویر چعهره های مشهور کشورمان و جدیدترین عکسهای بازیگران مشهور ایرانی و ورزشکاران محبوبتان را در ادامه ی این مطلب از ایران ناز میتوانید ببینید . با ما همراه باشید :
چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام منتشر کردند:

آزاده نامداری : بي همگان بسر شود
بي تو بسر نميشود،….
قصه ي_ظهر_جمعه.
من#سجاد#گندم#دي#نود_و_پنج_دو ت_داشتنی
عكس سلفي ازگندم🙄🙄🤗

آزاده نامداری : سال گذشته سفري كوتاه به اهواز وبهبهان داشتم،ومنطقه اي نزديك بهبهان به اسم مارون كه زيبايي طبيعتش سحرانگيزبود وعكسش رو تو پستام دارم،الان اونجافصل نرگسه،وحتي مسوولينش موفق شدن نرگس روثبت جهاني كنن،خلاصه امروز در زدن ويه بسته نرگس طبيعي بايه عطر كم نظيرازطرف بهبهانيهاي نازنين برام اومده بود.چقدر مردم اين خطه خونگرم ومهربونن.ومن چقدر خوشبختم كه خونم پرازبوي نرگس اصيل شده،نرگس واقعي.
پ.ن.جناب دكتر شريعتي وآقاي مرادي وهمه ي بهبهاني ها ممنون.

الناز حبیبی : پ.ن خودمم نميدونم چرا قيافه ام اين شكليه تو عكس پس سوال نپرسيد 🤔 😬

الهه حصاری : جمعتون به خير وشادى .

امیرمهدی ژوله : خيابان انقلاب.تشييع جنازه زنده ها

امیرمهدی ژوله : اين هفته آخرين روزهاي حضور من تو نمايش روياي يك شب نيمه تابستانه😔😔😔
روزهايي كه حالا حالاها برام تكراشدني نيست.
يه كار درجه يك با رفقاي درجه يك.
اگه هنوز اين كارو نديديد شديدا پيشنهاد ميشه.
آخرین هفته حضور امیر مهدی ژوله در نمایش “رویای یک شب نیمه تابستان”

بانو احترام برومند در کنار نوه، داماد و پدر داماد عزیزش

بهاره رهنما : ما امشب در حاشيه پرفورمنس دخترمون در گالري چارچوب:همرا ه با استاد پازوكي، شهرزاد دريا زاده و محمد حمزه اي كه يك جورايي پريا دختر خوندشونه؛) و بسيار همراهي كردند در اين اجرا، با تشكر از امير يگانه عزيز و گالري خوبش چارجوب، فردا هم در دو سانس اين پرفورمنس روي صحنه ميره:٩ و ١٠/٣٠
پي نوشت: بهترين و تنها شراكت ابدي و شيرين دنيا بچه داشتنه ، فرصت رو براي اين معجزه از دست ندين…

بهاره کیان افشار : از مهر و انسانيت است كه هنوز لبخند ميزنم،ممنونم كه مهربانيد و شريف…🙏🏻

بهنوش بختیاری : الناز قشنگ من هرچه دوست غیر تو بود اشتباه بود……تو نمونه معرفت و شخصیتی برای من….پنج تا پروژه کاری باهات داشتم و جز خانمی…وارستگی و گذر از نفس….و مهربانی مفرط از تو ندیدم…بر عکس بعضیا که بعد از یک کار فهمیدم عجب نادوستان بی وفایی هستن…تو دوست بی نظیر من امسال در خفگی فیلم شاخص آقای جیرانی خواهی درخشید…و خوشحالم که دوسال تمام فقط خواندی و خواندی و روی بازیگری و تحصیل و نفس خودت کار کردی…تو فهمیدی که مطالعه برای بازیگری شرط اول پیشرفت است..کاش همه بفهمن…..تو با خدایی و من مطمئنم اینجا هم خدا با توست…دوست باوفا و با سواد و بی حاشیه و بی ادعای من. ….عاشقتم

پریناز ایزدیار : عكس از نوشين جعفرى

ترانه علیدوستی : از تک تک شمایی که برای تولدم پست گذاشتید و به نحوی بهم تبریک گفتید بی اندازه ممنونم. توقع اینهمه محبت رو نداشتم.
اون اتحاد بنفش رنگ تبریک تولد رو هم دیدم; بیش از نود صفحه ی طرفدار و غیرطرفدار با هم هماهنگ کرده بودن که هم زمان یه عکس رو با هم پست کنن. واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. بی تعارف میگم.
اینم یه عکس منتشر نشده از پشت صحنه فصل اول شهرزاد. 🙂

رز رضوی : 🎬🎥👀🙋فيلم آوار

رضا رشیدپور : رشیدپور در حال تست ایرباس نو رسیده

سارا منجزی : شقايق جانم خواهرم ، دوست ، عزيز دلم تولدت مبارك 🌹🎈🎉🎁❤️🌺❤️❤️❤️❤️

ساره بیات در هلند

سپیده خداوردی

سحر دولتشاهی : با آتيلا و ستاره پسياني عزيزم.💙💙💙 عكس از ريحانه طراوتي.

سیما خضرآبادی : هلو ماى فرندز😉✋️

شهرزاد کمالزاده : روزتون آبنباتی

لیلا اوتادی : براى خوشبخت شدن با يک مرد كافى ست او را باور كنى، حتى اگر دوستش هم نداشته باشى…

لیلا بلوکات

مارال فرجاد : … اکران مردمی فیلم ما همه گناهکاریم

مریم معصومی : جمعه تون زيبااا ❣️

مهراب قاسمخانی : اگر از مصرف بيش از حد قند توسط كودكانتان رنج ميبريد، اگر نگران ابتلاى كودكتان به بيمارى ديابت در آينده هستيد، اگر از پوسيدگى هاى مكرر دندانهاى فرزندتان به ستوه آمده ايد… كافيست اين عكس را روى قندان هاى منزل بچسبانيد… با تاثير فورى… تضمينى…
عكس از فرناز عزيزى

مهراب قاسمخانی : نه سال پيش در چنين روزى از پدرى ترك و مادرى لر فرزندى پاى به جهان گذاشت كه او را نويان قاسم خانى نام نهادند… پ.ن اول: تركيب ترك و لر چى ميشه؟ تور؟ لورك؟ هر چى ميشه خدا رحم كنه
پ.ن دوم: تولدت مبارك و ممنون كه براى دومين بار افتخار پدر بودن رو نصيبم كردى

نرگس آبیار : در كنار يك خانم زيباي هندي، در شهر پونه

نفیسه روشن : يك عكس قديمي…دومين سريال من در سال ٨٢…سريال روزگار قريب😌…يادش بخير😪

ویشکا آسایش : ما در كوهستان
یکتا ناصر : فيلم سينمايى كارگر ساده نيازمنديم…خوشحالم كه اين فيلم در بخش مسابقه جشنواره فجر حضور دارد ممنون از تمام دست اندر كاران و هنرمندان اين فيلم و ممنون از منوچهر هادى كه به من اعتماد كرد …عكاس نيكتا ناصر