نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: گردشگری و نکات لازمه دانستن

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    2130
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 52.0

Post گردشگری و نکات لازمه دانستن

سلااااااااااام به همه دوستای خوبم. چطورین بچه ها خوبین؟ اوضاع و احوال چطوره؟ خوش میگذره یا نه دوستان یکپارس؟ این سری بر حلاف همیشه که مقاله رو مستقیم براتون منتشر می کنم می خوام یه موضوعی رو خودم مستقیما تحلیل کن درباره یکی از مقالاتی که خوندم. البته منبع اصلی رو هم در انتها اضافه می کنم.
    امیدوارم تحلیلم خوب باشه
    بحث اصلی من گردشگری هست. اینکه چرا یه عده بدون اینکه درباره یک جایی اطلاعات کافی داشته باشن پا میشن میرن؟ مثلا طرف پا میشه میره تایلند کلا لب ساحله J تکون هم نمی خوره! بعدش هم میره مک دونالد یه همبرگر میزنه و نهایتا بره یه مرکز خرید دو قلم جنس بخره که بگه آره منم لباس مارک خریدم تایلند!!!!
    بابا تایلند یکی از قشنگ ترین کشورهای آسیا هستش مثلا. شما تو همین گوگل سرچ کن جاذبه های گردشگری تایلند انقدر زیاده که از خوندنش حوصله تون سر میره... پوکت و بانکوک و پاتایا و چیانگ مای و... از زیباترین شهرهای تایلند هستن! چرا اخه؟؟؟ این همه راه پا میشی میری اونجا که بری لب ساحل آب بازی؟؟؟
    خب برو مازندران همین کارا رو بکن
    بعدش هم طرف میره همونجا و هر جایی که بهش گفتن میره اتاق کرایه می کنه! تو میدونی کجا داری میری؟ میدونی زیاد داری پول میدی بابت اونجا یا نه؟
    حرف من اینه که مصلا تو عصر تکنولوژی هستیم. پاشین دو دقیقه برین نت ببینین هتل های معروف تایلند کجاهان؟؟؟ چقدر می ارزن؟ اصلا همون موقع اینترنتی رزرو کنین! تخفیف هم می تونین بگیرین تازه خیالتون هم از بابت جا راحته دیگه....

اما بریم سراغ جاذبه گردشگری. سایت های خارجی مثل TripAdvisor که هست. تازه اونم بزاریم کنار سایت های ایرانی هم هستن! E-Thailand خودش عالیه. مختص تایلنده اصلا. یه وبلاگی هم هست به اسم ولاس که فوق العاده کار کرده تو این بحث. درباره کشورهای دیگه هم مطلب داره. حالا تایلند که من گفتم فقط برای یک مثال بود منظورم هر جایی رو این کره خاکی هست.
    امیدوارم شما از این اشتباهات بعضی دوستان مرتکب نشید.
    موفق باشین

کپی با ذکر منبع
    وبلاگ ولاس
    http://velas.mihanblog.com

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    2731
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 5 بار در 4 پست
    Windows 8 Firefox 51.0
    سلام به شما دوست خوبم
    متن بسیار شیرین و جالبی نوشتید ، واقعا درست بود ، طبیعت تایلند بسیار بی نظیر است و جاذبه های فوق العاده ای دارد و از هر نظر مناسب برای تفریح و مسافرت های فردی است و زیر ساخت های مناسبی را برای مسافران فراهم آورده است ، از طرفی برای مسافرت نیاز به برنامه ریزی می باشد زیرا هنگام سفر ما با کمبود زمان مواجه هستیم پس باید از قبل برنامه ای مناسب برای خود بریزیم تا از بودن در آن مکان زیبا بهترین و بیشترین لذت را ببریم . بازم از شما سپاس گذارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.