از زبان یکی از نزدیکان سروش رفیعی شنیدیم که این بازیکن به دو دلیل راهی قطر شده است؛ اولی دور شدن از پرسپولیس و بازی در خارج از کشور برای آنکه به چشم کارلوس کی‌روش آمده و مسافر جام ‌جهانی 2018 روسیه شود و دومی با درخشش، شانس بازی در تیم‌های پولدارتر قطری همچون السد، الریان یا لخویا را پیدا کند.

به گزارش افکارنیوز، «همیشه نمی‌تونید همه رو راضی نگه دارید. هر انتخابی موافقان و مخالفان زیادی داره. به هر حال به نظرات‌تون احترام می‌ذارم ولی در این شرایط تصمیمم اینه که ادامه فوتبالم رو بیرون از کشور سپری کنم و تجربیات جدیدی به دست بیارم و درآمد بیشتری کسب کنم. ممنونم بابت تمام لطف و محبت‌هایی که تو این مدت به من داشتید. ممنونم از مدیریت محترم، مربیان و دوستان عزیز و مهربونم در تیم که همیشه برخورد گرمی داشتند و منو حمایت کردند. امیدوارم روزی با شرایط بهتر و قوی‌تر از قبل باز هم در لباس سرخ تیم محبوبم بازی کنم. آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل برای پرسپولیس بزرگ.»
این تازه‌ترین حرف‌های سروش رفیعی پس از عقد قرارداد رسمی با الخور قطر بود که برای دلجویی از هواداران پرسپولیس منتشر شد.
سروش رفیعی در حالی با 460 هزار دلار (حدود یک میلیارد و 725 میلیون تومان) به الخور پیوست که می‌توانست با 200 یا 300 میلیون تومان پایین‌تر در پرسپولیس بماند. اما چه شد که به جای ماندن در تیم پرطرفدار ایران به الخور رده یازدهمی رفت؟
از زبان یکی از نزدیکان سروش رفیعی شنیدیم که این بازیکن به دو دلیل راهی قطر شده است؛ اولی دور شدن از پرسپولیس و بازی در خارج از کشور برای آنکه به چشم کارلوس کی‌روش آمده و مسافر جام ‌جهانی 2018 روسیه شود و دومی با درخشش، شانس بازی در تیم‌های پولدارتر قطری همچون السد، الریان یا لخویا را پیدا کند. حالا باید منتظر ماند و دید سروش به این دو یا حداقل یک هدف خود در قطر می‌رسد؟!