دو دختر چهارده و شانزده ساله که حدود پنج ماه قبل به وسیله دو زن ربوده شده بودند در محله بدنام تهران به دام افتادند و پس از تحقیق، پرده از نحوه ربودن خود برداشتند.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ اخبار حوادث همیشه و در تمامی برهه‌های تاریخ مخاطبان «پَروپاقرصی» داشته و از دهه‌های گذشته تا به امروز همچنان در زُمره پربازدیدترین اخبار قرار داشته است،
از سالیان دور نیز تعداد زیادی از خوانندگان، روزنامه را می‌خریدند تا صفحه حوادث آن را بخوانند.
اکنون نیز با حضور خبرگزاریها و سایتهای خبری،

هرروزه بخش قابل توجهی از پربازدیدترین اخبار هر رسانه‌ای به اخبار حوادث تعلق می‌گیرد و صفحه حوادث روزنامه‌ها همچنان پربازدید و پابرجاست.
برای بازخوانی حوادث و پرونده‌های جنایی در دهه‌های گذشته به‌سراغ اخبار حوادث یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور در دهه 50 رفتیم و در قالب سلسله گزارشهایی به بازخوانی این پرونده‌ها البته با ادبیات و «قلم حوادث‌نویسی» خاص آن ایام (بدون دخل و تصرف در نحوه تنظیم آن) می‌پردازیم.در ادامه به بازخوانی حوادث و وقایع جنایی ششم مهر 1355 می‌پردازیم.زنان آدم‌ربا بازداشت شدنددو دختر چهارده و شانزده ساله که حدود پنج ماه قبل به وسیله دو زن ربوده شده بودند در محله بدنام تهران به دام افتادند و پس از تحقیق، پرده از نحوه ربودن راز خود برداشتند،

براساس اعترافات این دو دختر، دو زن به نام‌های مهری و ملوس بازداشت شدند.
چندی پیش بستگان افسانه (چهارده ساله) و مژگان (شانزده ساله) طی شکایتی اعلام کردند که دخترانشان خانه‌ها را ترک کرده‌اند، براساس این شکایت مأموران به جست‌وجو پرداختند و افسانه و مژگان را در محله بدنام تهران بازداشت کردند، آنان مدعی شدند که به وسیله دو زن یاد شده از خانه ربوده شده‌اند و در اختیار مردان بیگانه قرار گرفتند.

با این اعترافات غلامعلی عابدی؛ دادیار کشیک دادسرا که مأمور رسیدگی به پرونده شده بود اتهام دو زن فریبکار را جنایی تشخیص داد و رسیدگی به آن را در صلاحیت بازپرس دانست، پرونده هم‌اکنون در بازپرسی دادسرا است و زنان فریبکار موقتا بازداشت شده‌اند.دختر 15 ساله دو ماه در یک خانه زندانی بودمردی به نام هژبر با همکاری یک زن ناشناس،

دختر پانزده ساله‌ای را با صحنه‌سازی از خانه‌اش فراری داد و دو ماه او را زندانی کرد.
مردی به نام اکبر طی شکوائیه‌ای که تسلیم موسی عالی؛ معاون دادستان تهران کرده مردی به نام هژبر را متهم ساخته که دو ماه پیش همراه زن ناشناسی به خانه وی رفته تا با صحنه‌سازی و عنوان کردن این مطلب که من در جاده هراز تصادف کردم و در بیمارستان بستری شده‌ام، دخترم را فریب داده‌ و همراه خود به نقطه نامعلومی برده است.وی در شکوائیه خود افزوده است:

دخترم مدت دو ماه بود که ناپدید شده و تلاش ما برای یافتن او به نتیجه نرسید اما او دیروز به خانه بازگشت و ماوقع را شرح داد، دخترم گفته است که هژبر او را به بهانه عیادت من که اصلاً تصادف نکرده بودم از خانه خارج ساخته و در نقطه نامعلومی زندانی کرده تا در اختیار مردان بیگانه بگذارد اما من در فرصتی که طی این دو ماه به دست آوردم، گریختم و خود را به خانه رساندم.
معاون دادستان دستور داد هژبر را دستگیر کنند تا پس از تحقیق صحت و سقم ادعای اکبر روشن شود.تزریق "آمپول" کودکی را کشتپدری که مدعی است تزریق آمپول باعث مرگ فرزندش شده است، علیه پزشک و مسئول تزریقات یکی از درمانگاه‌های تهران شکایت کرد.

شب گذشته شخصی به نام محمدعلی به کلانتری 11 مراجعه کرد و اظهار داشت که کودک سه ساله‌اش به نام خسرو که از 6 ماه پیش سابقه بیماری داشته است به محض تزریق آمپولی که به وسیله یکی از پزشکان درمانگاه فرهاد واقع در خیابان حسام‌السلطنه، تجویز شده بود، فوت شده است.براساس این شکایت مأموران کلانتری 11 به درمانگاه مزبور رفتند و نسخه و ادوات تزریق آمپول را جمع‌آوری کردند و همراه پرونده تحویل مقامات قضایی دادند،
جریان این حادثه از طریق دادسرای تهران در حال رسیدگی است.
کارفرما، کارگرش را با اسید کور کردمدیر یک کارگاه قالیبافی در سمرقند مشهد در نزاع با یکی از کارگران سابق خود، بر سر پرداخت دستمزد به‌صورت وی اسید پاشید و باعث کوری او شد.مدیر کارگاه که به دستور موسویان؛ بازپرس شعبه دو دادسرای مشهد بازداشت شده متهم است به صورت علی کارگر سابق خود که 40 سال سن دارد، اسید پاشیده است.