نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: دکلمه با صدای فرزانه....قلم بارونی من

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    1823
    پسندیده
    71
    مورد پسند : 548 بار در 421 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 63.0.3239.132

دکلمه با صدای فرزانه....قلم بارونی من

سوگند از یاسر بینام

1. به خداحافظی ِ تلخ ِ تو سوگند نشدهرچه کردم که کنم ترک ِ توسوگند نشدخسته از بازی ِ تکراری ِ مارفتن ِ مابه تو سوگندنشدیه مـُردم ...یه مـُردم که گاهی نفس میکشهرو قلبش یه عکس ِقفس میکشهدل ِ بی شرف باز گره خورده بهدلی که همشپاشو پس میکشهنگو غیر ِ ممکن شده موندنتنگو جا نزاشتمواسه موندنتگناهم فقط بی گناهی شدهیه چیزی این وسطاشتباهی شدهحواست به من نیستحواست کجاست؟!چقدر خواسته ی ِ من ازت نا به جاستتو باید بری آسمونی بشیجهنم که جای ِ چشای ِ تو نیستاتاقیی که من توش قدم میزنمیه دم خالی از ماجرای ِ تو نیستفقط اومدی دل هوایی کنییا بعدش هوای ِ جدایی کنیتمومش کن آخه تا به کی؟!میخوای تو دل ِ من خدایی کنیتمومش کن.دیگه اصلا ازت خوبی نمیخوامدیگه اصلا شبانوری نمیخوامبزرگی کردی تا اینجاش ممنونتحمل کردی ماروجاشهـــه ...ممنون[ حمید فریزند ]نگاه کننگاه کن یه پر ادعارو چطور تونستی با چشمات شکارش کنیتو باید بری من یه دیوونه ــَم یه بیمار و میخوای چیکارش کنیفقط اومدی دل هوایی کنیفقط اومدی دل هوایی کنیو بعدش هوای ِ جدایی کنیتمومش کنآخه بگو تا به کی؟!میخوای تو دل ِ من خدایی کنینباشم شبا با کی حرف میزنی؟!غمآی ِ کی و از تنش میکنیقرار شد بری عاشق ِ کی بشیداری آرزوم و به گند میکشیتو که رفتی کار ِ هر روز و شبمهق هق شدبخدا شاهد ِ دق کردن ِ این عاشق شدحق ِ من این همه بی کسی و آزار نبودحق ِ من خیه شدن به عکس ِ دیوار نبودتو که رفتی ریشه های ِ منو با داس زدنزنده بودم و به قاب ِ عکس ِ من یاس زدنبا ربان ِ مشکی عکس ی منو تزئن کردنیعنی میشه خاطرات ِخوبمون برگردن؟!
    صلواتی نثار مادران خفته درخاک

2. 2 کاربر پست !!farzane!! عزیز را پسندیده اند .

fateme* (02-24-2018),mohsen32 (02-24-2018)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 1