صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 58

موضوع: سرگرمی عشق

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    6650
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 20 بار در 20 پست
    Linux Chrome 66.0.3359.126

سرگرمی عشق

همه چیز واسم یه سرگرمی بود مث ی بازی، اصلا نمی فهمیدم چرا دارم قدم به قدم باهاش جلو میرم، نمیدونم میفهمید عروسک خیمه شب بازیمه یا ن، ولی اونم قدم به قدم باهام راه میومد، از نظر من، واس من ی بازی بود، ی سرگرمی ک فقط سر گرم شم، ولی انگار از نظر اون، این بازی و سر گرمی ی عشق دو طرفه بود، اما ...اما نمیدونست ک عشق من غرور داره و بنابراین اون میمونه و عشق یک طرفش. من دانشجو ترم آخر لیسانس بودم..اون یک دختر سوم دبیرستانی، ک از نظر من خیییلیی بچه بود... از اول آشناییمون بزار بگم من رفته بودم ساندویچ بگیرم ک سحر تو آشپز خونه همراه مادرش کار میکرد، وظیفش اونجا مث ی گارسون بود، سحر از 13سالگی

2. کاربر مقابل پست معصومه عزیز را پسندیده است:

mohsen32 (06-02-2018)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    6650
    پسندیده
    0
    پدرش را بر اثر برق گرفتگی ازدست داده بود ، تا اونجایی که من خبر داشتم جز خودش خواهر و برادری نداشت، سحر دختر خوشگلی بود، چشمانی قهوه ای روشن با مژه های بلند و پرپشت، پوستی همچون برف و لب و گونه ای همچون پروتز، که با داشتن این همه زیبایی همه رو ب خود خیره میکرد، سحرو کنار مادرش میزاشتی فتوکپی بابرابر اصل بود اما باهیکل ورزشکاری ای ک داشت شنیده بودم ب پدرش کشیده، از نظر من هیچ عیبی نداشت. ساندویچی سحر اینا نزدیک ب دانشگاه من بود، بخاطر نزدیک بودن و تعریفی ک از بقیه شنیده بودم از نظر آشپزی فوق العاده خوشمزس، از ساندویچی شون خودم رو سیر میکردم اسم مغازه شون (خوشمزه نباید می شد، اما شد)بود . من یک ماهی میشد، از ساندویچی شون خرید میکردم ولی آنقدر غرق درس هایم بودم ک توجه و چشمی به سحر و مادرش نداشتم، روز ها گذشت و گذشت... . روزی با دوستم رامبد وارد ساندویچی شدم رامبد بعد از سفارش ساندویچ نشست و گفت نظرت در موردش چیه؟؟ من ک غرق هر چیزی بودم جز نگاه کردن ب سحر و مادرش، گفتم ساندویچش عالیه، رامبد :اه اه مگه میشه؟؟دیوونه من از نظر دختره میگم. من ی لحظه‌ای خشکم زد، بعد ادامه دادم مباااارکههه میخوای باهاش ازدواج کنی ؟؟رامبد :ن دیوونه، نظر تو در مورد خوشگلی و ... چیه ؟؟خشکم زد نظر منو میخوای چیکار آخه؟؟رامبد:ک تو باهاش دوست شی!!! ادامه دادم من؟؟؟!!!!

4. کاربر مقابل پست معصومه عزیز را پسندیده است:

mohsen32 (06-05-2018)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    6650
    پسندیده
    0
    رامبد: پ ن پ پسر همسایه!!!گفتم حالا چرا من ؟؟رامبد :آخه سحر دختر خوشگلیه خیلیا خواستن باهاش باشن ولی سحر هیچ عکس العملی ب هیچ کدومشون نشون نمیده انگار نه انگار که کسی بهش چراغ سبز میزنه..من :از همین حالا جوابم منفیه، ولی روش فکر میکنم از طرف منم ساندویچ رو میل کن بدون اینکه دیگه چیزی بشنوم و بگم سریع محل رو ترک کردم، تا خونه همش فکر میکردم

6. کاربر مقابل پست معصومه عزیز را پسندیده است:

mohsen32 (06-05-2018)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    6650
    پسندیده
    0
    رامبد چرا انقدر اصرار داره چرا من ؟؟ ز زدم گفتم چرا من چرا من باید بهش پیشنهاد دوستی بدم؟؟ رامبد :ببین فرید تو واقعا پسر بی عیب و نقصی هستی ببین داااش تو با این ابروهای کمون و چشمای عسلیت حتما میتونی دلشو ببری، پیشنهاد بده قبول کرد، ی بهونه بیار بهم بزن، اصلا بیبین محاله قبول کنه، من : اگه محاله پ چرا پیشنهاد بدم خودمو سنگ رو یخ کنم؟؟!!یا اگه قبول کنه؟؟من ک ... اه من هیچ علاقه ای ب دخترا ندااارم... ک،چی بشه رامبد؟؟ها هدفت چیه مریضی ؟؟!!گوشیو قط کردم... . چند روز بعد...

8. کاربر مقابل پست معصومه عزیز را پسندیده است:

mohsen32 (06-05-2018)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    6650
    پسندیده
    0
    بعد از دانشگاه با چن تا از بچه ها اومدیم باز ب ساندویچی ، منو رامبد، سامان ، مجید و حمید. خصوصیات هر کدوم الان میگم، رامبد قد متوسط ، قیافه با نمک و همه رو زیر نظر چشمهای ذره بینیش داشت. سامان پسر درس خون و پررو یی بود که بخاطر قد زیاد بلندش ، سامی زرافه خطاب میکردیمش، وحید و حمید داداش های دوقلو جمع ما بودند، وحید پسر چشم پاک و مؤدب و سر ب زیری بود که در برابر حرف همه سکوت میکرد هرکسی وحید رو نمی شناخت فکر میکرد وحید طفلک لاله!! تنها کسی بود ک تو جمع ما متاهل بود. حمید با وحید خیییلییی فرق میکرد، چشم چرون و حسود بود بر عکس برادرش سیاه همچون ذغال و مجرد... . من خصوصیات اخلاقیم این بود که دوس داشتم همیشه ثابت کنم میتونم و این اخلاق بسیار بد من بود، رامبد ک نقطه ضعف منو فهمیده بود تو بد مخمصه ای منو انداخت ... .

10. کاربر مقابل پست معصومه عزیز را پسندیده است:

!Arash (06-07-2018)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    6650
    پسندیده
    0
    دوره هم که نشسته بودیم رامبد یهو گفت :« کی مخ این دخی خوشگله رو میزنه؟؟؟!! همه سکوت کردند به جز سامی زرافه، سامی : من میتونم ، حمید : برو بابا ، این دختره با هیچ کدوممون حتی حرفم نمیزنه می‌بینی که هیچ کس رو محل سگی هم نمیزاره انگار که بلا نسبت همه ، سگیم دنبالش هاپ هاپ می کنیم. رامبد : اه ، دندون ب جیگر بذارید با آ ، یکی میتونه.... همه سکوت کردند ک یهو وحید بلند شد ، با اجازه همتون، من با خانومم قرار دارم ، وای وای یادم رفته بود دیرم شد ، که همه یهو زدیم زیر خنده ..چقدر تابلو بود وحید ترسیده بود. رامبد : خب آقا پسرهای گل توی جمع ما ی نفر با عرضه است ، یعنی خدایی همه مون بی عرضه باشیم فرید با عرضه است . من فقط سکوت کردم و تو فکر فرو رفتم . ««هدف رامبد از این کارش چیه ؟؟؟!!!»» صدای رامبد منو از فکرم کشید بیرون، ببینم فرید جان چیکار میکنی دیگه اگه این یه کار ازت بر نیاد خیییلیی بی عرضه و سوسولی . حداقل باید پیشنهاد بدی ببینی که چی میگه این همه آدم رو جواب نه داده توهم روش و اما جوابش هم مثبت بود که تو واقعا پسر با عرضه و جذابی هستی. من تو جمع رو در بایستی کردم و گفتم :جوابم منفیه ولی رو پیشنهادت فکر میکنم ، ساندویچ هم بجای من میل کنید و بدون خداحافظی سریع محل رو ترک کردم .

12. کاربر مقابل پست معصومه عزیز را پسندیده است:

!Arash (06-07-2018)

13. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    2987
    پسندیده
    8
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    Windows 8 Firefox 60.0
    زیبا بود ..........

14. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    2987
    پسندیده
    8
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    Windows 8 Firefox 60.0
    زیبا بود

15. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    6650
    پسندیده
    0
    تموم مسیر تا خونه همش به این فکر میکردم اگه قبول نکنه ضایع میشم نه نه چرا ضایع ؟! مال خیلیارو قبول نکرده پ ضایع نمیشم ، ولی .. اگه .. اگه قبول کنه چیکار کنم ؟؟!! یعنی باهاش دوست میشم ؟؟! نه نه ، هی ب خودم امیدواری میدادم قبول نمی کنه .
    اما اگر رامبد دست رو نقطه ضعف من نمیذاشت محال بود قبول کنم .
    همش حرف آخر رامبد منو مث ذغال می سوزوند، ««اگر این یه کار رو نتونی انجام بدی بی عرضه و سوسولی»».

( فردا صبح)

رفتم مغازه سحر اینا دیدم کسی نیست ادامه دادم ،
    سلام خسته نباشید یه ساندویچ همبرگر میخواستم
    ، سحر : یه لحظه صبر کنید مادرم رفته نون بگیره ، فرید : اوه چشم حتما.
    با خودم : بگم الان ؟؟ نگم ؟! بگم ؟! لعنت بر شیطان اه ...
    یه کاغذ از کیفم بر داشتم با خودکاری که همیشه تو جیبم بود روی کاغذ شمارمو نوشتم و رو به سحر گفتم :« ببخشید سحر خانوم این کاغذ رو میزارم رو میز من رفتم بردارید ، یادتون باشه « بی صبرانه منتظرتم » . از خجالت سرمو بابا نیاوردمو به سمت
    خروجی دویدم .

16. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    6650
    پسندیده
    0
    سریع زنگ زدم به رامبد : داداش شمارمو دادم فقط مونده ببینیم زنگ میزنه یا نه ، رامبد : دمت گرم فرید بابا خدایی فدااایی داری هرموقع زنگ زد قبول کرد سریع به من خبر بده یا علی فعلا. . . .

( یک هفته بعد )

از خجالت یک هفته به مغازشون نرفتم ، سحر هم زنگ نزد ، خوشحال بودم که سحر پیشنهادمو رد کرده همین که زنگی نزده یعنی جوابش منفیه خداروشکر.

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.