نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: قتل دختر ۱۲ ساله در جنوب تهران

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6942
    پسندیده
    7
    مورد پسند : 1,401 بار در 1,134 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 68.0.3440.106

قتل دختر ۱۲ ساله در جنوب تهران

ظهر روز گذشته مأموران پلیس راه‌آهن در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند دختر دوازده ساله‌ای در بیمارستان بهارلو به کام مرگ فرو رفته و شواهد نشان از مشکوک بودن مرگ این دختر دارد.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در بیمارستان حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره مرگ این دختر شدند.

بررسیهای اولیه نشان داد که آثار خفگی روی گردن دختر وجود دارد و وی به قتل رسیده است به این ترتیب تحقیقات از پدر مقتول در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: کارمند هستم و شب قبل (24 شهریور) در شیفت شب مشغول کار بودم، صبح (25 شهریور) به خانه بازگشتم اما هر چه زنگ خانه را زدم کسی پاسخگو نبود که با کلید در را باز کردم و به محض ورود به خانه با وضعیت بی‌رمق دخترم مواجه شدم، سپس دخترم را سوار بر خودرو کرده و به سرعت به بیمارستان منتقل کردم اما دخترم جان باخته بود.

مادر این دختر نیز در اظهارتش به بازپرس گفت که در زمان حادثه در منزل نبوده و برای ثبت‌نام دخترش در مدرسه از خانه خارج شده بود.

در نهایت جسد دختر با دستور قاضی دشتبان؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

2. کاربر مقابل پست !_Mohammad عزیز را پسندیده است:

vahid1996 (01-21-2020)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.