نکات لازم جهت ایجاد طراحی سایت شخصی

نکات لازم جهت ایجاد طراحی سایت شخصی
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران به عنوان یک طراح، من فکر می کنم همه ما دشواری ایجاد چیزی شخصی، از جمله نمونه کارها را در طراحی سایت تجربه کردیم. شما در فتوشاپ صرف ساعت های بی شماری را انجام می دهید، صد ها چیز مختلف را امتحان می کنید و بعد از دو ماه متوجه می شوید که صفحه اصلی شما هنوز در حال ساخت است. این ممکن است برای همه وجود نداشته باشد، اما داشتن مشتری من کاملا چالش است و به همین دلیل است که می خواهم به شما بگویم که چگونه می توانید نمونه کارهای شخصی خود را در طراحی سایت راه اندازی کنید.

منظور از نمونه کارها در طراحی سایت شخصی
قبل از پریدن در فتوشاپ و پر کردن ایده های داغ، با هسته "کسب و کار" خود شروع کنید. شما مشتری هستید. همانند هر پروژه طراحی سایت دیگر، اولا باید اول اهداف تعیین کنید. آیا می خواهید محصولات خود را در طراحی سایت بفروشید؟ به سادگی محصولات خود را در طراحی سایت به نمایش بگذارید؟مخاطبان خود را آموزش دهید؟ این ها فقط چند مثال هستند و شما لزوما مجبور نیستید آن را در طراحی سایت انتخاب کنید. شاید ایده خوبی باشد که اهداف مورد نظرتان را بنویسید و آن ها را ارزش گذاری کنید. در مورد من که می شود فروش محصولات حصولات ویترین شما را استخدام کنید این ممکن است عجیب و غریب به نظر برسد، اما هدف اصلی نمونه کارها من، استخدام من نیست. در مورد 90 درصد سوالاتی که من از طریق می گیرم.
تصمیم گرفتم تا بیشتر بر روی نمایش موارد مورد علاقه ی شخصی در طراحی سایت تمرکز کنم. مخاطبان خود را با طراحی سایت های متحرک و ارائه های وب تحت تاثیر قرار دهید. با اسلایدها، شما را از یک صفحه خالی شروع نمی کنیم. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که عناصری را که دوست دارید بهتر در طراحی سایت انتخاب کنید و آن ها را ترکیب کنید. هر اسلاید با دقت ساخته شده برای برآورده شدن سه معیار اصلی: زیبایی شناسی، عملکرد و قابلیت استفاده. به این ترتیب شما می دانید که هر عنصر با هم یکپارچه با افزایش تاثیر محتوای شما در طراحی سایت کار می کند.
مثال هایی برای نمونه کارها در طراحی سایت شخصی
اکنون که نمونه هایی را دیده اید، احتمالا می خواهید دوباره طراحی سایت مجدد کنید. این خوب است، اما هنوز فتوشاپ را باز نمی کنید. به جای آن قلم و کاغذ را بگیر. محدودیت زمانی را تنظیم کنید بیایید یک ساعت بگوئیم و همه چیزهایی را که به ذهن ما می آیند را طراحی کنیم. حتی زمانی که فکر می کنید بعد از 30 دقیقه انجام می شود، فشار را ادامه دهید. در این مرحله هیچ چیز "زشت" یا "انجام نشده است". هدف 20 طرح بندی کاملا متفاوت است. (توجه داشته باشید که این هنوز فریم های کامل نیست اما فقط طرح.) پس از این جلسه ی مغز و اعصاب، وقت آن رسیده است تا اسکریپت ها را فیلتر کرده و با یک قاب تصویری در طراحی سایت بسازیم. از آن جا که انتخاب شخصی است (بدیهی است) من نمی توانم مجموعه ای از قوانین را به شما بدهم، اما من چند اشاره گر دارم تمیز و روشن باشید این نباید به سختی توضیح دهد که چه کاری انجام می دهید.
اطمینان حاصل کنید که اولین تصور روشن و دعوت شده است. انتخاب کنید به عنوان طراح شما احتمالا خیلی خوب است. این بدان معنا نیست که شما باید همه چیزهایی را که در گذشته انجام دادید در طراحی سایت برجسته کنید. برجسته کردن نقاط قوت به جای تجربه کلی. تمرکز بر روی محصولات خود را به استثنای این که شما واقعا می خواهید هویت نام تجاری خود را بیان کنید، من فکر می کنم بهتر است که طراحی سایت خود را حداقل نگه دارید. این مثل یک گالری هنری است شما نمی خواهید نمایشگاه را جلب توجه بیشتری نسبت به آثار هنری واقعی داشته باشید؟
کدنویسی در طراحی سایت شخصی
در نهایت زمان برای رفتن به دیجیتال است دلیل این که من کد یا طراحی را ذکر می کنم به این دلیل است که هر طراح نمی داند چگونه در طراحی سایت کد شود. اگر شما انجام دهید؛ فراموش کردن در مورد فتوشاپ و این را امتحان کنید از آن جا که شما در حال حاضر یک قاب جامد در این مرحله دارید، با تنظیم کد برای عملکرد مطابقت در طراحی سایت شروع کنید. در یک یادداشت شخصی، حتی اگر در گذشته برای قابلیتی که در گذشته داشتم، قابلیتی را در فتوشاپ تغییر دهم و چیزی را منتشر نکنم. به همین دلیل توصیه می کنم ابتدا با ساختن جعبه ابزار شروع کنید. نه تنها من را در جریان درست نگه می دارد، بلکه زمان زیادی را نیز از زمان ویرایش کد در هنگام کار در فتوشاپ در طراحی سایت صرفه جویی می کند. ویژگی های مثبت طراحی سایت با وردپرس جدید ترین مقاله ی وب سایت سایتکد می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.
نقش ویرایش و انتشار در طراحی سایت شخصی
آخرین، اما نه کم است، قرار دادن نمونه کارها خود را آنلاین در اسرع وقت. تا زمانی که پایه خوبی در طراحی سایت داشته باشید، می توانید صفحه خود را هر لحظه نیشگون بگیرید و بهینه سازی کنید. ممکن است حتی یک کار خوب برای بهینه سازی آن در آینده باشد، بنابراین شما واقعا می توانید بازدید کنندگان را در طراحی سایت بازخوانی کنید. من توضیحات کامل پروژه را اضافه کردم، مشاهده به روز رسانی اینجا!. اکنون می توانید آخرین آیکون من را به طور مستقیم از طریق نمونه کارهای من در طراحی سایت خریداری کنید. به روز شده در رفتار اسکرول، چه فکر می کنید؟ مثل داشتن یک خانه که خریداری شده است. هرگز به پایان نخواهد رسید، اما شما منتظر نخواهید بود تا مردم را تا زمانی که کامل شود، صبر کنید. من عاشق شنیدن افکار شما درباره چگونگی راه اندازی نمونه کارها شخصی در طراحی سایت هستم. شاید چند راهنمایی یا تجربیات شخصی داشته باشید؟ و در صورت تمایل به رها کردن نمونه کارها شخصی خود را در نظرات زیر من همیشه الهام بخش هستم.
نکات و ابزارهای مهم برای طراحان در طراحی سایت
وظیفه نمونه سازی یک طراحی سایت یک فرآیند گسترده ای برای ایجاد یک قاب پایه با ویژگی های تعاملی است. در حالی که یک قاب می تواند تصاویر یا طرح های استاتیک باشد، نمونه اولیه اغلب با قابلیت های همه صفحات اصلی در طراحی سایت تعاملی است. برنامه های ویرایش گرافیکی همیشه محبوب ترین انتخاب برای نمونه سازی هستند. اما در سال های اخیر، توسعه دهندگان بیشتر در حال تغییر به نمونه اولیه در مرورگر هستند. در هنگام ساخت یک پروژه با نام تجاری بسیار سریعتر، پاک تر و ساده تر است. اما چگونه شروع میکنید؟ در این پست من می خواهم اصول اولیه نمونه بردار را در مرورگر پوشش دهم و به شما ابزارهایی برای کمک به شما در طراحی سایت در طول راه می دهم.
مبانی مربوط به نمونه سازی در موتورهای جستجو جهت طراحی سایت
طراحی سایت ها را می توان به عنوان اینترفیس های دیجیتالی ساخته شده برای اجرا در مرورگر وب توصیف کرد. بسیاری از طراحان می خواهند قبل از رفتن به برنامه نویسی، این رابط ها را در ویراستاران گرافیک در طراحی سایت ایجاد کنند. اما به نظر می رسد که نمونه اولیه طراحی سایت ها در یک مرورگر به نظر می رسد که چگونه هر یک از ویژگی های کار می کند، و برای سنجش مفاهیم اولیه مانند ساختار طرح و انیمیشن صفحه بهترین روش برای نمونه برداری وجود ندارد، اگرچه اکثر طراحان روش های خود را برای شروع کار بر روی یک پروژه جدید دارند. بسیاری از طراحان ترجیح می دهند در فتوشاپ شروع به کار کنند.
اما با شروع در مرورگر، مزایای بسیاری در طراحی سایت دارد. برای تست و تغییر سیستم های شبکه راحت تر در طراحی سایت نقطه توقف را می توان در یک هوی و هوس اضافه شده است جلوه های پویا مانند منوهای کشویی را می توان به طور زنده در طراحی سایت آزمایش کرد شما با یک کدک کوچک شروع می کنید و به آرامی اضافه میکنید فتوشاپ به شما اجازه نمی دهد که به صورت پویا با یک مدل مواجه شوید. این نیز برای نقاط ضعف پاسخگو است که در آن شما نیاز به ایجاد اسناد فردی یا گروه های لایه برای نقطه توقف در طراحی سایت دارید.
نمونه سازی در طراحی سایت شخصی
در نهایت، نمونه اولیه مرورگر نمایش دقیق تر از رابط نهایی است. مدل ها و طرح ها مسطح و ثابت هستند. این ها هنوز ارزشمند هستند، اما در نهایت شما به یک طرح تعاملی در طراحی سایت نیاز دارید. به همین دلیل است که نمونه اولیه مرورگر زمان زیادی را صرفه جویی می کند. مخاطبان خود را با طراحی سایت های متحرک و ارائه های وب تحت تاثیر قرار دهید. با اسلایدها، شما را از یک صفحه خالی شروع نمی کنیم. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که عناصری را که دوست دارید بهتر انتخاب کنید و آن ها را در طراحی سایت ترکیب کنید. هر اسلاید با دقت ساخته شده برای برآورده شدن سه معیار اصلی زیبایی شناسی، عملکرد و قابلیت استفاده به این ترتیب شما می دانید که هر عنصر با هم یکپارچه با افزایش تاثیر محتوای شما کار می کند.
شما می توانید از اسکریپت های اولیه به مرورگر برای ایجاد نمونه های وب تعاملی با تمام ویژگی های اصلی مورد نیاز در نسخه نهایی بروید. ابزار مورد استفاده برای رسیدن به یک نمونه اولیه به شدت در طراحی سایت متفاوت خواهد بود. اما ابزار را برای این فرایند اشتباه نکنید. شما می توانید نمونه اولیه را در مرورگر با استفاده از خام، کتابخانه های منبع باز یا ابزارهای دیگر مانند افزونه های مرورگر بسازید. مهم نیست که شما از هدف استفاده کنید همیشه یکسان است: برای ایجاد یک UI تعاملی لاغر استخوان که مدل رفتار طراحی سایت نهایی را نشان می دهد.