مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار : شنبه, 14 ارديبهشت 1398 18:14

شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد که ستاره‌های سینما و تلویزیون را با هم دیگر اشتباه بگیرید. برخی از این ستاره‌ها با وجود تفاوت‌های ظریف، شباهت زیادی به یکدیگر دارند. در ادامه این مطلب، تعدادی از این شباهت‌ها را در میان ستاره‌های هالیوود با هم ببینیم.

ایمی آدامز و آیلا فیشر

آیلا فیشر معمولا با ایمی آدامز اشتباه گرفته می‌شود. نه تنها افراد عادی، بلکه ستاره‌ها نیز این دو را با هم اشتباه می‌گیرند. آیلا فیشر در مصاحبه‌ای از یکی از خاطرات بامزه اش در این باره گفت: «من در مراسم اسکار ۲۰۱۴ بود که ناگهان با لیدی گاگا برخورد کردم. او به من گفت: «اجرای تو در American Hustle فوق العاده بود. ایمی!» من هم، چون در آن زمان عاشق لیدی گاگا بودم دوست نداشتم که حرف او را قطع کنم. دوست داشتم که به مکالمه ام با او ادامه دهم؛ بنابراین از او تشکر کردم و سر تکان دادم. در همان حال، او سوالات بیشتری در مورد اجرا از من کرد و در آن زمان بود که احساس کردم ممکن است سوتی دهم، از این رو به او گفتم که من آیلا فیشر هستم نه ایمی آدامز.» احتمالا چهره لیدی گاگا در آن لحظه دیدنی بود.

زویی دشانل و کیتی پری

کیتی پری، با آن چشم‌های درشت اش همیشه با زویی دشانل اشتباه گرفته می‌شود. کیتی پری در این مورد گفته: «این موضوع برای من آزار دهنده است. ما فقط کمی به هم شباهت داریم. من قبلا او را دیده ام، او آدم خوب و مهربانی ست، اما آنقدر‌ها که مردم فکر می‌کنند، شبیه به من نیست. من خوشحالم که او به دلیل شهرت اش، کمتر از قبل در مکان‌های عمومی ظاهر می‌شود و از این رو کمتر با من اشتباه گرفته می‌شود.» البته کیتی پری این روز‌ها بیشتر با این مسئله کنار آمده و حتی در صفحه اینستاگرامش به شوخی نوشت که ما دوقلوییم.

مینکا کلی و لیتون میستر

رابطه مینکا کلی و لیتون میستر در سال ۲۰۰۳ از زمان فیلمبرداری تبلیغاتی برای برند «Clearasil» شکل گرفت. حال این دو در دنیای واقعی، دو دوست صمیمی هستند. آن‌ها انقدر بهم شباهت دارند که نه تنها مردم عادی، بلکه اطرافیانش نیز آن‌ها را با هم اشتباه می‌گیرند.

اسکایلر آستین و دین کوک

این دو هنرپیشه، اسکایلر آستین و دین کوک، نیز بسیار بهم شباهت دارند. اگر آستین کمی مو‌های صورت اش را بلند کند، بدون شک شما او را با کوک اشتباه خواهید گرفت. اما اینطور که پیداست آستین نمی‌خواهد این واقعیت را قبول کند، به طوری که این تصویرشان را در توییتر منتشر کرد و زیر آن نوشت: «ما شباهتی میان این دو عکس نمی‌بینیم.»

دنیل ردکلیف و الیجا وود

در مصاحبه ای، دنیل ردکلیف گفت که مردم همیشه او را با الیجا وود اشتباه می‌گیرند. او گفت: «این موضوع مرا ناراحت می‌کند، به طوری که وقتی مردم پیش من می‌آیند و به من می‌گویند که شما الیجا وود هستید، در جواب تنها به آن‌ها «نه» می‌گویم و دیگر توضیحی نمی‌دهم که من چه کسی هستم. اما چرا این دو ستاره را باهم اشتباه می‌گیریم؟ دلیلش واضح است، هردوی آن‌ها قدی کوتاه، چشمانی آبی و مو‌های قهوه‌ای دارند.»

لوسی هیل و سلنا گومز

شاید شما شباهت زیادی را میان این دو ستاره ندیده باشید، اما لوسی هیل در مورد اشتباهاتی که مردم در مورد این دو ستاره مرتکب می‌شوند، در توییترش نوشت: «مردم در مکان‌های عمومی، مرا با سلنا اشتباه می‌گیرند. مثلا یک بار یک زنی نزد من آمد و اصرار داشت که من سلنا گومز هستم. هر چه به او می‌گفتم که چنین نیست، باور نمی‌کرد و می‌خواست که با عکس بیاندازم.»

دارن کریس و کیت هرینگتون

دارن کریس در اینستاگرام اش در مورد این که مردم او را با بازیگر سریال «بازی تاج و تخت»، کیت هرینگتون، اشتباه می‌گیرند، نوشته است: «آن‌ها به می‌گویند که تو کیت هستی و من به آن‌ها می‌گویم نه، اما آن‌ها فکر می‌کنند که برای عکس نگرفتن به آن‌ها دروغ می‌گویم. من مردم را می‌بینم که با ناراحتی و دلخوری از من دور می‌شوند.»

هلن هانت و جودی فاستر

هلن هانت یک بار در مورد این که مردم او را با جودی فاستر اشتباه می‌گیرند، گفت: «من یک بار به استارباکس رفتم و بعد از سفارش خواستم که نامم را به گارسون بگویم، اما او بدون این که نامم را بپرسد رفت. من داد زدم و به او گفتم که نمی‌خواهی برای سفارش نامم را بنویسی که او در جواب گفت: ما شما را می‌شناسیم، شما جودی فاستر هستید.»

هنری کویل و مت بامر

بدون شک این دو ستاره شباهت زیادی بهم دارند به حدی که می‌توانند به جای هم بازی کنند. حتی بار‌ها پیش آمده که یک نقش را به هر دوی آن‌ها پیشنهاد دهند. اینهمه شباهت جالب است، نه؟!

مارک والبرگ و مت دمون

در سال ۲۰۱۳، مارک والبرگ پستی در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد که جالب بود. او نوشت: «یک بار یک فردی مرا با مت دمون اشتباه گرفت و از من درخواست کرد که با او عکس بگیرم. من هم بدون این که چیزی بگویم این کار را کردم. مدتی بعد آن دختر عکس مرا منتشر کرد و من هم زیر آن نوشتم: «شباهت زیادی به مت دارد.»

مریل استریپ و گلن کلوز

مریل استریپ در مصاحبه اش با نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۲ گفت: «مردم همیشه مرا با گلن کلوز اشتباه می‌گیرند.

اگر چه من او و فیلم هایش را تحسین می‌کنم، اما به نظر من هیچ شباهتی میان ما نیست.»

زک افرون و کوین زیگرز

زک افرون به چشم‌های روشن و صورت استخوانی اش شهرت دارد، پس طبیعی ست که با کوین زیگرز اشتباه گرفته شود. زک به شوخی در جایی گفته که وقت آن است ما در یک فیلم نقش دوقلو‌ها را بازی کنیم.»