نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: جوکهای خنده دار درباره شوهر و فامیل شوهر (2)

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    1075
    پسندیده
    395
    مورد پسند : 505 بار در 418 پست
    Windows XP Chrome 49.0.2623.112

جوکهای خنده دار درباره شوهر و فامیل شوهر (2)

مطالب طنز و خنده داراین جوکها فقط جنبه سرگرمی دارد و قصد توهین ندارد.زن و شوهر با هم دعوا میکننمرده زنگ میزنه به مادرش میگه:مامان من میخوام زنمو تنبیه کنم چند روزی میام خونتونمامانش میگه: نه پسرم زنت به یه تنبیه بزرگتر نیاز داره!من میام خونتون؟؟
    اس ام اس برای فامیل شوهر شوهرم گفت چرا خونه تميز نيست درحالیكه تمام روز خونه بودی؟ ...‎گفتم چرا ما پولدار نيستيم با اينكه تو همه روز رو ميری سركار!؟

جوک درباره جاری
    یه مادر شوهر خوب و نمونه،همیشه و در همه حال حواسش به عروسش هستخداوند فرمود : مادر را آفريدم تا بجاى من در کنارتان حضور داشته باشد. شيطان جواب داد : من هم نمتوانم همه جا باشمبراى همين مادرشوهر را جانشين خود قرار دادمترور نشم صلوات

جوکهای خنده دار درباره شوهر و فامیل شوهرروزی زنی بود که سه عروس داشت ،، میخواست ، عروس هاش رو امتحان کنه، ببینه کی از همه بیشتر دوستش داره ...! وقتی از کنار حوض حیاط رد میشود ، عمدا خودش رو داخل حوض انداخت ، تا عکس العمل عروس بزرگش رو ببینه.. عروس بزرگ فورا تو آب پرید و مادر شوهرش رو نجات داد... فردا صبح عروس بزرگ ، یک پژو ۲۰۶جلوی در دید که روش نوشته بود: تقدیم به عروس گلم "مادر شوهرت..."فردای آنروز همین کار رو برای عروس دومش انجانم داد،،عروس دوم هم مادر شوهر رو نجات داد،،وفرداش یه پژو ۲۰۶جلوی در خونش بود که نوشته بود: مرسی عروس گلم" مادر شوهرت..."نوبت به عروس کوچیک رسید.. مادر شوهر خودش رو داخل حوض انداخت به این امید که عروس سوم نجاتش بده ...اما عروس سوم گفت:فدای سرم .... ومادر شوهر مرد...فردای اون روز ، عروس یه مازراتیِ آخرین مدل در خونه ش دید که روش نوشته بودمرسی عروس گلم... (پدر شوهرت)

جوکهای خنده دار فامیل شوهرخوشبخترین زنان دنیا:١.حضرت خديجه که مادرشوهر نداشته،۲_ ازاون خوشبختر حوا بوده که اصلا" قوم شوهر ندیده و شوهرش آدم بوده ۳ _ خوشبختر از همه...........حضرت مریم بوده که كلا" ریخت شوهر رو هم ندیده خلاص.ا

س ام اس برای فامیل شوهر
    بزگترين گناه :رودادن به فامیل شوهربزرگترين جهاد : زندگي با قوم شوهربزرگترين كار : ادب كردن خواهرشوهربزرگترين هنر : كم كردن روي برادرشوهربزرگترين ارزو : نديدن بستگان شوهربزرگترين نعمت:نداشتن مادرشوهربزرگترين تفريح : خيط كردن جاریحالا جرأت داری بفرست برای خانواده شوه

ر

جوک های ضد فامیل شوهر
    پروفایل بعضی دخترا:بعد عقد: عکس دست و حلقهبعد عروسی: آقاییم دنیامهبرای در آوردن لج مادرشوهر: من و آقامون حالمون خوبه حسودا در چه حالنبعد از دعوا با شوهر: بابام دنیامهوقتی مادرشوهر واسه‌شون سوسه میاد: و من شر حاسد اذا حسدو همچنان ادامه دارد...

جوک مادر شوهردختره میره بانک یارانه‌ش رو بگیره، بانکیه میگه: بریزمش به حساب جاریتون؟. . .دختره میگه: نه بریز به حساب خودم، جاریم بمیره ایشالا، چقدرم شانس داره تو بانکم هواشو دارن! کارمنده بانک با لبخندی ملیح از دنیا رفت
    ا

س ام اس برای فامیل شوهر
    تقدیم به خانومای متاهل: گفتمش نقاش را نقشی بکش از جاریمبی مرام عکس هیولا در دل صحرا کشید ؛گفتمش‌ نقشی ز خواهرشوهرم ترسیم کن؛عکس گرگی با نقاب بره ای زیبا کشید ؛گفتم از فامیل شوهر بر ورق نقشی بزن،دسته ای کوسه میان بستر دریا کشید ؛گفتم امشب خانه ی اقوام شوهر دعوتم،در میان خارها شاخه گلی تنها کشید ؛گفتمش من یکه و آنها همه پشت همند ؛نخبه ای را در میان جمله اسکل ها کشید؛گفتم از اوصاف مادرشوهران چیزی بگو ؛جام زهر آوردو نالان دست از این دنیا کشید...مثنوی قوم الظالمین...جلد

۲

مطالب طنز و خنده دارزیباترین صحنه عروسی ایرانیا اونجاس که عروسو دوماد پامیشن با هم برقصن؛ یهو خواهر دوماد میپره وسط آ شروع میکنه به رقصیدن با داداشش‌.جوری که عروس وایمیسه کنار براشون دست میزنهبازم از خوبی های خواهرشوهر براتون میگم

ا

س ام اس برای فامیل شوهر
    زندگی جاریست …نمیدونم شایدم خواهرشوهر باشه !...ولی هر چی هست از اقوام شوهره چون خیلی رو اعصابه !
    ویرایش توسط !!!SHAHIN!!! : 05-06-2019 در ساعت 09:12 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 1