نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: لاشه پهپاد آمریکایی در تور یک صیاد (+عکس)

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8006
    پسندیده
    273
    مورد پسند : 641 بار در 412 پست
    Linux Chrome 67.0.3396.87

لاشه پهپاد آمریکایی در تور یک صیاد (+عکس)

لاشه پهپاد آمریکایی در تور یک صیاد (+عکس)

بامداد امروز برای صید به دریا رفته بودم که هنگام کشیدن تور از دریا متوجه شدم تور مانند گذشته نیست و بسیار سنگین شده است.

قسمتی از لاشه «گلوبال هاوک» پهپاد ۲۰۰ میلیون دلاری آمریکا که پنجشنبه ۳۰ خرداد توسط سپاه سرنگون شد به تور یکی از صیادان هرمزگانی افتاد.
    به گزارش مهر، صبح روز دوشنبه چهار تیرماه تصویری در فضای مجازی دست به دست شد که یک صیاد قشمی تکه‌ای از پهپاد آمریکایی را در دریا یافته بود. این تصویر موجب داغ شدن فضای مجازی شد و مخاطبان واکنش‌های جالبی نسبت به این تصویر نشان دادند.
    یک فروند پهپاد جاسوسی «گلوبال هاوک» آمریکا پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه سال جاری با نقض حریم‌هایی ایران در منطقه کوه مبارک در استان هرمزگان، هدف آتش سامانه پدافند «سوم خرداد» نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت.
    بخش‌هایی از لاشه این پهپاد توسط نیروی دریایی سپاه جمع آوری و به نمایش گذاشته شد تا دنیا به قدرت دفاعی ایران پی ببرند.
    یوسف سفاری صیاد هرمزگان در پنج مایلی شهر سوزا و توسط قایق صیادی بخشی از لاشه این پهپاد را از آب گرفته است.
    یوسف سفاری صیادی که امروز قسمتی از لاشه پهپاد آمریکایی را در تور خود یافته بود، به خبرنگار مهر گفت: بامداد امروز برای صید به دریا رفته بودم که هنگام کشیدن تور از دریا متوجه شدم تور مانند گذشته نیست و بسیار سنگین شده است.
    ویرایش توسط !!yalda!! : 06-24-2019 در ساعت 08:47 PM

2. کاربر مقابل پست Banoo-Asal عزیز را پسندیده است:

Anoosh (06-24-2019)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.