نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: آغوش مادر نوزاد مرده را زنده كرد فداي هرچي مامان مهربونه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8105
    پسندیده
    948
    مورد پسند : 484 بار در 294 پست
    نوشته های وبلاگ
    29
    Windows NT 10.0 Chrome 76.0.3809.100

آغوش مادر نوزاد مرده را زنده كرد فداي هرچي مامان مهربونه

يک نوزاد نارس در استراليا که به گفته پزشکان مرده بود پس از آنکه مورد نوازشهاي مادر قرار گرفت زنده شد.

والدين اين نوزاد با شور و شوق از اين معجزه شگفت انگيز و الهي ياد مي کنند. اين زوج جوان که کيت و ديويد اوگ نام دارند در سيدني استراليا زندگي مي کنند. در اين ماجرا که پايان خوشي به همراه داشت کيت که هفتمين ماه بارداري خود را پشت سر مي گذاشت به بيمارستان منتقل شد و دوقلوهاي وي به نامهاي جيمي و اميلي نارس متولد شدند اما جيمي که در لحظه تولد تنها کمي بيش از 900 گرم وزن داشت پس از چند دقيقه مرد.

پزشکان اين خبر را به والدين آن اعلام کردند اما کيت و ديويد خواستند که چند لحظه اي نوزاد را در آغوش خود نگه دارند.

اما پس از گذشت دو ساعت که جيمي در آغوش مادر بود و مادر نام آن را صدا مي کرد اولين علائم حيات را از خود نشان داد.

اين زوج جوان بلافاصله به پزشکان اطلاع دارند و آنها پس از انجام معايناتي واکنشهاي طبيعي عصبي نوزاد را تائيد کردند.

براساس گزارش ديلي ميل، در اين لحظه کيت تصميم گرفت چند قطره شير را روي لبهاي نوزاد بريزد و اين کار را تا زماني که نوزاد بيدار شد ادامه داد و سرانجام اين نوزاد پس از دو ساعت بدون هيچ گونه علائم حياتي، زندگي خود را آغاز کرد و براي اولين بار نفس کشيد.

مادر اين نوزاد در اين خصوص گفت: "ما خوش شانس ترين آدمهاي دنيا هستيم. اين پايان خوش با درمانهاي پوست به پوست و مادر- فرزند قابل توضيح است. اين درمانها به کودکان بيمار کمک مي کنند که زنده بمانند. اين درمان در استراليا با عنوان نوازش کانگرو شناخته مي شود."

اين مادر استراليايي افزود: "دستها و پاهاي کوچکش بدون پاسخ به تحريکات افتاده بودند و حرکت نمي کردند. من آن را به خودم چسباندم و شروع به حرف زدن با جيمي کردم و اسمش را صدا زدم و به او درباره خواهرش و پروژههاي آينده خانواده گفتم و بعد ناگهان اولين علائم حيات را نشان داد. کم کم چشمانش را باز کرد. من دکترها را صدا زدم اما هيچکس حرف من را باور نمي کرد."

پزشکان معتقدند که اعلام خبر مرگ اين نوزاد به دليل تشخيص اشتباه پزشکي بوده است با وجود اين، اين زوج معتقدند که معجزه الهي جيمي را به آنها بازگردانده است.

ديويد در اين خصوص به تلويزيون استراليا گفت: "ما خوش شانس ترين والدين دنيا هستيم. اگر کيت در کار خود پافشاري نمي کرد اکنون احتمالا جيمي در بين ما نبود."

این نغمه محبت بعد از من و تو ماند
    تا در زمانه باقیست آ
    واز باد و باران

2. 3 کاربر پست Anoosh عزیز را پسندیده اند .

!!yalda!! (08-14-2019),.dot. (08-14-2019),mohsen32 (08-20-2019)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.