نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ....

1. Top | #1
    ! Zendegi

....

منتظر آسانسور ایستاده بودیم، سلام و احوالپرسی که کردم انگار حواسش پرت شد و موبایل از دستش افتاد. تازه متوجه شدم دو تا گوشی دارد، آن که بزرگتر بود و جدیدتر به نظر می آمد، سفت و محکم بین انگشتانش خودنمایی می کرد، آن یکی که کوچکتر بود و قدیمی تر، روی زمین افتاده بود و بند بندش از هم جدا شده بود; باتری اش یک طرف، در و پیکرش طرف دیگر. از افتادن گوشی ناراحت نشد، خونسرد خم شد و اجزای جدا شده را از روی زمین جمع کرد، لبخند به لب باتری را سر جایش گذاشت و گفت:« خیلی موبایل خوبی است، تا به حال هزار بار از دستم افتاده و آخ نگفته.» موبایل جدید را سمتم گرفت و ادامه داد:« اگر این یکی بود همان دفعه ی اول سقط شده بود... این یکی اما سگ جان است.» دو باره موبایل قدیمی را نشانم داد. گفتم:« توی زندگی هم همین کار را می کنیم، همیشه مراقب آدم های حساس زندگی مان هستیم، مواظب رفتارمان، حرف زدنمان، چه بگویم چه نگویم هایمان، نکند چیزی بگوییم و دلخورش کنیم، اما آن آدمی که نجیب است، آن که اهل مدارا است ،آنکه روزهای "تنهایی "و "نداری" کنارمان می ماند و همه ی دار و ندارش را به پایمان میریزد و خم به ابرو نمی آورد٠
    یادمان می رود رگ دارد، حس دارد، غرور دارد، آدم است. حرفمان، رفتارمان، حرکت مان چه خطی می اندازد روی دلش.» چیزی نگفت، فقط نگاهم کرد. سوار آسانسور که شدیم حس کردم موبایل قدیمی را محکم توی مشتش فشار می دهد.

مریم_سمیع_زادگان

2. 2 کاربر پست ! Zendegi عزیز را پسندیده اند .

.dot. (10-03-2019),mohsen32 (10-01-2019)

3. Top | #2
    ! Zendegi
    پاییز شاید
    دختریست از جنس عشق
    که معشوقه اش دلش را شکسته است
    این حال و هوای غمگین با عطر عاشقانه
    از او بعید است .....

رضا_ناظمی

4. Top | #3
    ! Zendegi
    آنچه
    را
    عقل
    به یک عمر
    به دست آورده است
    دل ، یک لحظه ی کوتاه بهم میریزد
    ‌‌
    فاضل_نظری

5. Top | #4
    ! Zendegi
    ولی چقدر درد دارد که به چشم دیگران چون کوهی استوار باشی و در خود هزاران کوهِ درد داشته باشی...
    چقدر تلخ میشود اگر روزی دیگران از درونت آگاه شوند ، از خنده ها و شادی های نمایشی ات،
    از گریه ها و حسرت های یواشکی ات،
    و از حرف های نگفته ات...
    آنگاه است که دیگر نه میتوانی الکی بخندی و شاد باشی، و نه میتوانی گریه ات را پنهان کنی...
    درد دارد، درد...
    امیرحسین_سرمنگانی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.