PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اس ام اس عاشقانه

* asal *
11-21-2015, 09:10 AM
از من مپرس که چه اندازه دلتنگم!دلی که تو در آن جای بگیریهیچ گاه تنگ نخواهد شد!•••هستند کسانی که از شدت دلتنگی به کما رفته اند!حرف نمیزنند ؛ راه می روند … نفس میکشند،ولی چیزی حس نمیکنند!فقط فکر میکنند و فکر میکنند … !!!•••برای تو هیچ پیامی ندارمدلتنگیم نه در کلامی میگنجد،نه در پیامی!اینجا زنی در انتظارت نیست ؛هیاهوی نبودنت از من مرد ساخت..•••به من نگاه کندرست به چشم هایممی دانم که تازه از زیر چتر برگشته ایمی دانم که وقت نمی کنی دلت برایم تنگ شودولی من از دلتنگی تمام وقت ها برگشته ام …•••تو بنویس …از دلتنگی هایت ، از دردهایت ، از هرچه دلت می گوید !…بنویس… برایم…..•••لباس هایم که تنگ می شدمی بخشیدم به این و آنولی دل تنگم را ، حالاچه کسی می خواهد !؟•••تو می روی و باز نمی گردی، اما چیزی که می ماند…یک بوسه… یک بغض لعنتی… یک آه…و یک سؤال بی جواب:هنوز گاهی دلت برای لبهایم تنگ می شود؟•••پستچی محلمان مرده … میدانم ..!و گرنه من مطمئنم هنوز برایم نامه می نویسی ..!!•••من خیس دلتنگی اماما کوچه آبی احساست را گم کرده اممسیر عاشقی ات را یادم نیست….حالا نمی دانمتو مرا انتظار می کشییا من تو را؟!!!•••موهایم را می بافمو در میان هر گرهدردی را برایت جا میگذارمتا آنها را بگشایی و پروازشان دهیتا جاده های بی بازگشت فراموشی …•••چه زود دلخـوشی هایـمان خاطره شـد!امید را بگو کجا کاشتیمکه سبز نشد!•••باور کن! کار من نیستکار ِ دِل است ……دِلَم – جایی میان ِ- نَفَس هایَتگیر کرده است…•••در اعماق خالی این اتاقحنجره پرنده ای گم شده است.حرفهایم را چشمان پنجرهدردخوانی می کنند…•••میــگوید بیا! نمیــگوید باش!نمیگوید به من حتی ” برو راحتم بگــذار”!!می آید… حرفهای عاشقانه میشنود…لبخند میزند و میـــــــرود….•••در این شبــهای بـــارانی غــــــم انگیز است تنهاییبه امید نگاهی تلــخ که می آییبه احساست قسم یک شبدلم می میرد از حسرتو من اهسته میگویم:تو هم دیگر نمیایی …..•••می پوشانمدلتـنگی ام را با بستری از کلماتاما باز کسی در دلم” تــــــو ” را صــدا می زنـــد …•••به اندازه ی تمام نفس هایم دلتنگم دلگیرم و دلم برای تو برای نبودن توبرای بودنی که گیج و گنگ استگرفته، تو از من چه می خواهی ؟؟؟؟؟