PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقام گيری خانم 23 ساله در شبکه‌های مجازی

!!yalda!!
12-15-2015, 07:38 PM
انتقام گيری خانم 23 ساله در شبکه‌های مجازی

خبرگزاری میزان-خانم 23 ساله ای که با ايجاد صفحه جعلی در سايت همسريابی باعث هتک حيثيت زن سابق همسرش شده بود، توسط پليس فتا خراسان جنوبی به دام افتاد.
http://www.mizanonline.ir/files/fa/news/1394/9/24/251409_788.jpgبه گزارش گروه اجتماعی میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رئيس پليس فضای توليد و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی در تشريح اين خبر گفت: خانمی25 ساله با در دست داشتن شکايتی مبني بر هتک حيثيت و نشر اکاذيب در سايت همسريابی به پليس فتا مراجعه کرد. شاکی در شکايت خود مطرح کرده بود از حدود يک ماه گذشته تماس‌ها و پيامک‌های پی درپی براي رابطه دوستي، صيغه و ازدواج براي من ارسال مي شد که موجب ناراحتي و مشکلات خانوادگي براي من شد.

شاکی جوان ادامه داد: در يکي از اين تماس‌ها متوجه شدم تمام مشخصات من به همراه شماره تماسم در يکي از سايت‌های همسريابی بارگذاری شده است که با طرح شکايت به اين پليس مراجعه کردم.

سرهنگ سيد غلامرضا حسينی افزود: مهندسان فضاي سايبر با استفاده از شگرد‌های خاص سايبري صاحب سايت در شمال غرب کشور را شناسايي کردند و با استفاده از تحقيقات ميدانی صفحه جعلي را براي شاکي درست شده بود به دست آوردند.

وی با بيان اين که فرد خاطی با استفاده از اينترنت يک مکان دولتي اعمال سوء خود را انجام داده است، گفت: با هماهنگی‌های قضايي فردي که از آدرس اينترنتی او صفحه جعلي ساخته شده بود به پليس فتا احضار و وقتي با ادله ديجيتال مواجه شد عنوان کرد من نام کاربر و کلمه عبور اينترنت خود را در اختيار يکي از دوستانم قرار دادم و بيش از يک ماه در اين مکان نبودم.

سرهنگ حسينی عنوان کرد: با اعلام به مقام قضايي خانم 23 ساله ای به پليس فتا دعوت شد که ابتدا خود را بی اطلاع از موضوع نشان داد اما وقتی با دوست خود و مستندات موجود در پرونده روبه رو شد اعتراف و عنوان کرد: شاکی، همسر سابق شوهرم بود که متوجه شدم 6 ماه با شوهرم ارتباط دارد و چند بار با او تماس گرفتم که دست از شوهر و زندگی من بردارد که نتيجه نداد و من با ايجاد يک صفحه در سايت همسريابی قصد داشتم که شر او را از سر شوهر و زندگی ام کم کنم.

رئيس پليس فتا در پايان اعلام کرد: با اعتراف متهم و تکميل صورت جلسه انتظامی پرونده به همراه متهم به مراجع قضايی ارسال شد.