PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمید آقا سلام ....

**FERESHTEH**
07-04-2015, 12:51 PM
حمید آقا سلام ، من یک پیشنهاد داشتم، به نظر من بهتره مسایلی که مربوط به طنز و سرگرمی هستش به تالار متفرقه انتقال بدین، و کلا اسم تالار بشه تلار سرگرمی و مطالب جالب. اینجوری هم راحتره و حوزه کاره منم هست که بیشتر تو این بخش فعالم. ممنون میشم نظرتونو بدونمتقديم شما

hamid.M
07-04-2015, 01:03 PM
سلام
تا وقتی تالار مربوطه وجود داره دلیلی برای انتقال نیست.
مشکل ما اینجاست که برای موضوع های مختلف تالار ها به درستی انتخاب نمیشه !
مثال : خیلی از دوستان تایپیک هایی که برای اونها تالار مخصوص وجود داره رو در تالار متفرقه میزنند !
یا از همه عجیب تر پستی در مورد یک حوادث در قسمت پزشکی بود !
ما فقط سعی بر این داریم پایه انجمن بر روی نظم باشه .
انجمن رو مثل کتاب و دفتر های تحصیل بدونید ، مطلب های دروس ریاضی رو میشه در دفتر ادبیات یاداشت کرد؟

Scheitern
07-04-2015, 01:42 PM
تالار سرگرمى داريم كه فرشته خانوم (مبحث موضوعات عمومى) كه بنده مدير هستم البته يه درخواست هم از اقا محسن عزيز دارم كه يه جلسه مديران واسه انجمن بزارن يا كلا يه تالار براى مديران بزارن كه مشكلات انجمن رو اونجا مطرح كنند تا نيازى ب تايپك زدن نباشه و جز مديران كاربران حق ورود به اون تالار رو نداشته باشن (اميدوارم كه موافقت كنند) تقديم شما

hamid.M
07-04-2015, 01:50 PM
تالار سرگرمى داريم كه فرشته خانوم (مبحث موضوعات عمومى) كه بنده مدير هستم البته يه درخواست هم از اقا محسن عزيز دارم كه يه جلسه مديران واسه انجمن بزارن يا كلا يه تالار براى مديران بزارن كه مشكلات انجمن رو اونجا مطرح كنند تا نيازى ب تايپك زدن نباشه و جز مديران كاربران حق ورود به اون تالار رو نداشته باشن (اميدوارم كه موافقت كنند) تقديم شما
به دنبال همین امکان هستیم .

mohsen32
07-04-2015, 04:51 PM
يک بخش با عنوال ويژه مديران ايجاد شد .
در اين بخش اعضا فقط مي تونن پستها را مشاهده کنن اما نميتونن نظر يا پستي ارسال کنن.
اين پست هم به بخش ويژه مديران انتقال يافت.