PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه بياييد نظر بديد ببينم چند چندين ؟؟؟ (يكپارسيا بشتابيد تا دير نشده!!!)

"yalda"
04-11-2016, 12:10 PM
من ميخوام بدونم با خودمون و بچه هاى يكپارسى چند چندين ؟:9:

*
*
*
*
اسمه چند تا شىء رو ميارم بعد شما طبق نظر خودتون اونو جلوى كاربراى نام برده بزاريد (با ذكر دليل اگه خواستيد) :30:
*
*
*
*
*

آسمان
سبزه
خار
گل
شن
ماسه
برف
يخ
يخچال
سنگ ريزه
خورده شيشه
فلفل
نمك
شكر
آهن
طلا
الماس
نقره
زمرد
بطرى نوشابه
مخزن آب
پمپ بنزين
نردبان
هوا
جنگل
ماه
درخت
كوه
خورشيد
مهتاب
ستاره
آتش
رودخانه
سنگ
مجسمه
دريا
طوفان
ابر
چتر
باران
صخره
سرعت گير
دره
*
*
*
*
*
*

mohsen32

!!!Ramin30!!!

!!yalda!!

*somaye*

ali7243

!maryam!

Nil@y

*mona*

ghazal-q

ماندانا

!!!OMID!!!

sahar1

ghost

GOLBARG

Sasha

jesii

HossEiN

Nikrouz

aida-a

Scheitern("yalda")khhh

بدون تعارف بگين لطفا :63:

"yalda"
04-11-2016, 12:42 PM
mohsen32 سرعت گير

!!!Ramin30!!! سرعت گير

!!yalda!! سرعت گير

*somaye* سرعت گير

ali7243 سرعت گير

!maryam! سرعت گير

Nil@y سرعت گير

*mona* سرعت گير

ghazal-q سرعت گير

ماندانا سرعت گير

!!!OMID!!! سرعت گير

sahar1 سرعت گير

ghost سرعت گير

GOLBARG سرعت گير

Sasha سرعت گير

jesii سرعت گير

HossEiN سرعت گير

Nikrouz سرعت گير

Online ماه(من ماه نیستم،ماه منه!)

aida-a سرعت گير

Scheitern("yalda")khhh سرعت گير

روی بیشتر اسم ها خیلی فکر کردم ولی نتونستم به کلمات بالا ربطشون بدم
چون سرعتم رو توی جواب دادن کم کردن نوشتم سرعت گیر خخخخخ

اى درد بگيرى تو با اين جواب دادنت ، همه كه شدن سرعت گير فقط خودت ماه! نكنه فكر كردى اينجا اتوبان يكپارسه؟؟؟ درست جواب بده تورو مولااااا :13: :34::14:

04-11-2016, 12:51 PM
mohsen32 جنگل(بان)

!!!Ramin30!!! آتش

!!yalda!! چتر

*somaye* سبزه

ali7243 (نمیشناسم)

!maryam! (نمیشناسم)

Nil@y (نمیشناسم)

*mona* (نمیشناسم)

ghazal-q (نمیشناسم)

ماندانا (نمیشناسم)

!!!OMID!!! كوه(به خاطر کُرد بودنش وگرنه نمیشناسمش)

sahar1 (نمیشناسم)

ghost (نمیشناسم)

GOLBARG سرعت گير

Sasha سنگ

jesii دره

HossEiN (نمیشناسم)

Nikrouz (نمیشناسم)

Online ...

aida-a درخت

Scheitern("yalda")khhh درخت

mohsen32
04-11-2016, 03:47 PM
یه چند تا گزینه دیگم اضافه کن بانو تا منم بتونم برای همه نظر بدم

*somaye*
04-11-2016, 04:12 PM
mohsen32 صخره

!!!Ramin30!!! آسمان

!!yalda!! خورشید

*somaye* طوفان

ali7243 ابر

!maryam! باران

Nil@y سرعت گیر

*mona* رود خانه

ghazal-q کوه

ماندانا ستاره

!!!OMID!!! چتر

sahar1 ابر

ghost دره

GOLBARG سبزه

Sasha سخره

jesii شناختی ندارم

HossEiN آتش

Nikrouz سنگ

Online باران

aida-a خورشید یلدا آلمانی رود

"yalda"
04-11-2016, 04:54 PM
mohsen32 جنگل

!!!Ramin30!!! آسمان

!!yalda!! خورشید

*somaye* طوفان

ali7243 ابر

!maryam! باران

Nil@y سرعت گیر

*mona* رود خانه

ghazal-q کوه

ماندانا ستاره

!!!OMID!!! چتر

sahar1 ابر

ghost دره

GOLBARG سبزه

Sasha سخره

jesii شناختی ندارم

HossEiN آتش

Nikrouz سنگ

Online باران

aida-a خورشید

پس من كووووووو؟ :30:

"yalda"
04-11-2016, 04:55 PM
یه چند تا گزینه دیگم اضافه کن بانو تا منم بتونم برای همه نظر بدم

اسم ببريد تا من اضافه كنم :25:

R@min30
04-11-2016, 05:53 PM
mohsen32h دریا

!!!Ramin30!!!

!!yalda!!

*somaye* جنگل

ali7243 ابر

!maryam! رودخانه

Nil@y آسمان

*mona* صخره

ghazal-q طوفان

ماندانا چتر

!!!OMID!!! دره

sahar1 ابر

ghost سبزه

GOLBARG

Sasha طوفان

jesii سرعت گیر

HossEiN کوه

Nikrouz

Online اسمان

aida-a سبزه

Scheitern("yalda")khhh رودخانه

R@min30
04-11-2016, 05:54 PM
!! yalda !!! جا انداختم جنگل

"yalda"
04-11-2016, 06:06 PM
!! yalda !!! جا انداختم جنگل

گلبرگ هم جا انداختى با خودت

!!yalda!!
04-11-2016, 06:25 PM
mohsen32خورشید_ اسمان_

!!!Ramin30!!!کوه

!!yalda!!

*somaye*چتر

ali7243 _باران_ جنگل

!maryam!چتر

Nil@yابر_باران

*mona*مهتاب

ghazal-جنگل _ستاره

ماندانادرخت

!!!OMID!!!صخره

sahar1

ghostدرخت _ جنگل

GOLBARGکوه_ جنگل

Sashaرود

jesii

HossEiN

Nikrouz

Online​چتر

aida-aدرخت

Scheitern("yalda")khhh مهتاب

mohsen32
04-11-2016, 06:34 PM
!!!Ramin30!!!=اتش

!!yalda!!=طلا

*somaye*=مخزن اب

ali7243=سبزه

!maryam!=برف

Nil@y=صخره

*mona*=سنگ=افغانی

ghazal-q=پمپ بنزین

ماندانا=ستاره

!!!OMID!!!=جنگل

sahar1=شن

ghost=فلفل

GOLBARG=هوا

Sasha=طوفان

jesii=سرعت گیر

HossEiN=طوفان

Nikrouz=دره

Online=درخت

aida-a=شیشه

Scheitern("yalda")khhh =افغانی=شیشه=اسمان=دریا=ال 90
=========================================
در ضمن هر کسی می تونه بپرسه چرا براش این اسمو گذاشتم جواب میدم

golbarg
04-11-2016, 06:34 PM
من ميخوام بدونم با خودمون و بچه هاى يكپارسى چند چندين ؟:9:

*
*
*
*
اسمه چند تا شىء رو ميارم بعد شما طبق نظر خودتون اونو جلوى كاربراى نام برده بزاريد (با ذكر دليل اگه خواستيد) :30:
*
*
*
*
*

آسمان
سبزه
خار
گل
شن
ماسه
برف
يخ
يخچال
سنگ ريزه
خورده شيشه
فلفل
نمك
شكر
آهن
الماس
نقره
زمرد
بطرى نوشابه
مخزن آب
پمپ بنزين
نردبان
هوا
جنگل
ماه
درخت
كوه
خورشيد
مهتاب
ستاره
آتش
رودخانه
سنگ
مجسمه
دريا
طوفان
ابر
چتر
باران
صخره
سرعت گير
دره
*
*
*
*
*
*

mohsen32سرعت گير

!!!Ramin30!!!آهن

!!yalda!!كوه

*somaye*ابر

ali7243مجسمه

!maryam!گل

Nil@yباران

*mona*درخت

ghazal-q

مانداناستاره

!!!OMID!!!آتش

sahar1چتر

ghostرودخانه

GOLBARG

Sashaماه هوا

jesiiدره

HossEiN

Nikrouzطوفان

Onlineپمپ بنزين

aida-aخورشيد

Scheitern("yalda")khhh الماس

بدون تعارف بگين لطفا :63:

:60::49:

04-11-2016, 06:57 PM
Online=درخت

میشه با ذکر دلیل توضیح بدهید؟

"yalda"
04-11-2016, 07:06 PM
!!!Ramin30!!!=اتش

!!yalda!!=طلا

*somaye*=مخزن اب

ali7243=سبزه

!maryam!=برف

Nil@y=صخره

*mona*=سنگ=افغانی

ghazal-q=پمپ بنزین

ماندانا=ستاره

!!!OMID!!!=جنگل

sahar1=شن

ghost=فلفل

GOLBARG=هوا

Sasha=طوفان

jesii=سرعت گیر

HossEiN=طوفان

Nikrouz=دره

Online=درخت

aida-a=شیشه

Scheitern("yalda")khhh =افغانی=شیشه=اسمان=دریا=ال 90
=========================================

رو چه حسابى اين همه لقب به من دادى تك تكشون توضيح بده :14:

mohsen32
04-11-2016, 07:06 PM
میشه با ذکر دلیل توضیح بدهید؟
درخت را به این دلیل نوشتم که حس کردم ادم خوبی هستی که می تونی خوب ریشه بزنیو رشد کنی

*mona*
04-11-2016, 08:03 PM
سلام دوستان عزیز

mohsen32جنگل+زلفو=محسن زلفو جنگلی

!!!Ramin30!!!دره

!!yalda!!رودخونه

*somaye*صخره+دریا

ali7243سنگ ریزه

!maryam!ابر

Nil@y (Nil@yبارون)بارون

*mona*من که دخمل نانازی

ghazal-سبزه

مانداناستاره

!!!OMID!!!شناخت ندارم

sahar1کوه

ghostچتر

GOLBARGشناخت ندارم

Sashaشناخت ندارم

jesiiشناخت ندارم

HossEiN

Nikrouz

Online​چتر

aida-aگل

Scheitern("yalda")khhh برف

ali 7243
04-11-2016, 08:33 PM
ابجی یلدا با دلیل بکو اسم منو

!!yalda!!
04-11-2016, 08:42 PM
مثل باران بامهر و محبتی واسه همه :12:

ghazal-r
04-11-2016, 08:45 PM
غزل خودم عشقم ghazal- khodamam eshgham

مریم بارون ! !maryam! barone
بقیه نمیشناسم baghiharam nemishnasam

علی داداشی خودمه اینم جنگل برا خودش ali7243 dadashi khodame inam jangalih bara khodesh

محسن خرس قطبی mohsen32 khers ghotbi

رامین 30 داداشی خودمه بعد گله !!!Ramin30!!!dadashih khodame bad gole
یلدا عشق خودمه بعدشم همه ش طلا !!yalda!! eshgh khodame badesham shemsh tala
سمیه دریا *somaye* darya

ali 7243
04-11-2016, 09:19 PM
mohsen3کوه

!!!Ramin30!!!اتش

!!yalda!!مهتاب

*somaye*ستاره

ali7243نمک

!maryam!خورده شیشه

Nil@yچتر

*mona*یخ

ghazal-qفلفل

ماندانابرف

!!!OMID!!!

sahar1مجسمه

ghostنردبان

GOLBARGشکر

Sashaدره

jesiiخار

HossEiN

Nikrouz

Onlineبطری نوشابه

aida-aیخ

Scheitern("yalda")khhh هوا

ghost
04-11-2016, 10:10 PM
mohsen32 == آسمان

!!!Ramin30!!! == الماس

!!yalda!! == سبزه طلا ماه عشق عمر زندگی

*somaye* == آهن

ali7243 == فلفل

!maryam! == نمیشناسم. سلام هم میکنم محل نمیده

Nil@y == گل

*mona* == سنگ ریزه

ghazal-q == نمیشناسه منو. پس منم نمیشناسم

ماندانا == خورشید

!!!OMID!!! == درست شناختی ندارم

sahar1 == طوفان

ghost == خورده شیشه

GOLBARG == شکر

Sasha == مخزن آب

jesii == طوفان

HossEiN == دریا (عشق)

Nikrouz == سرعت گیر

Online == ابر ( با اجازه یه موزم بر میدارم)

aida-a == شناختی ندارم

Scheitern("yalda") == صخره

"yalda"
04-11-2016, 11:05 PM
mohsen3کوه

!!!Ramin30!!!اتش

!!yalda!!مهتاب

*somaye*ستاره

ali7243نمک

!maryam!خورده شیشه

Nil@yچتر

*mona*یخ

ghazal-qفلفل

ماندانابرف

!!!OMID!!!

sahar1مجسمه

ghostنردبان

GOLBARGشکر

Sashaدره

jesiiخار

HossEiN

Nikrouz

Onlineبطری نوشابه

aida-aیخ

Scheitern("yalda")khhh هوا

ميشه دليل هوا بودن رو بگين :2:

ali 7243
04-11-2016, 11:25 PM
یلدا بدون هوا نمیشه نفس کشید.تو هوای منی
:28:

"yalda"
04-11-2016, 11:57 PM
یلدا بدون هوا نمیشه نفس کشید.تو هوای منی
:28:

مرسى عزيزم :25:

!maryam!
04-12-2016, 08:44 AM
محسن 32 من چرا برف هستم؟

mohsen32
04-12-2016, 08:51 AM
محسن 32 من چرا برف هستم؟
چون مثل برف ریز بینیو و نکته سنجی

ghost
04-12-2016, 03:01 PM
چون مثل برف ریز بینیو و نکته سنجی

محسن لول.
مگه برف نکته سنجه؟ ریز بین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووللللللل للللللللللللللللللللللللل لللللللللل

HossEiN
04-12-2016, 05:10 PM
mohsen32 == ابر , مرد خوشتيپ.

!!!Ramin30!!! == طلا, عشق من.

!!yalda!! == نديدم تابحال داخل چتروم.

*somaye* == كوه , زن مهربون . دوسته خوب.

ali7243 == خار,صخره,دره,طوفان,خورده شيشه ,فلفل,آتش و غيره ...

!maryam! == نمیشناسم.

Nil@y == نميشناسم

*mona* == نديدمش تابحال.

ghazal-q == شناختي ندارم.

ماندانا == الماس , دختره خوب و باجنبه , دوسته خوبم.

Omid.M == جنگل , اولين دوسته خوبه من تو اينترنت.

sahar1 == زمرد

ghost == نقره , بهترين و با ظرفيت ترين مستري كه ديدم.

GOLBARG == شناختي ندارم

Sasha == نردبان , دوسته خوب من .

jesii == ستاره

HossEIN==يه مرد كامل و عاقل.خداييش مثل ايشون نديدم تابحال اينقدر با شعور خوشتيپ و با ابهت.

Nikrouz == خورشيد

Online == ماه

aida-a == شناختی ندارم

Scheitern("yalda") == شناختي ندارم

Dont Life == الماس. خانومه خوشگلم

*somaye*
04-12-2016, 08:01 PM
حسین کمی خودتو تحویل بگیر

"yalda"
04-13-2016, 02:29 AM
mohsen32=====> آسمان چون واقعا ته دلت كينه جا نداره ، دريا چون حجم بخششت وسيعه ، طوفان چون موقع عصبانيت بى دليل تصميم ميگيرى همينطور بالعكس از شدت خوشحالى يكى كه دم دستت باشه ميرسونى به عرش ، نردبان چون بلندى ، طالب :23:

!!!Ramin30!!!====> رودخانه چون جلوى سنگ هم مقاومت دارى (يكى فش بده تا اخرش ميرى) ، آتش چون زود عصبى ميشى همه رو به اتش ميزنى، سنگ چون وقتى پاى قانون چت باشه دوست و آشنا نميشناسى :44:

!!yalda!!=====>همونطور كه محسن گفت طلا ، طوفان چون در مقابل آدما واسه محسن ميجنگى (خدا نكنه بفهمى طرف سنگ ريزه تو كفشش باشه) و اجازه نميدى كسى حرفش بگه فقط خودت تايپ ميكنى بدون مكث و توجه ، بارون چون عين پاكى باران اشك ميريزى ، سرعت گير گاهى اوقات جلوى سرعت محسن رو ميگيرى (خوب ميكنى) :23:

*somaye*====>چتر چون عين يه دوست خوب از دوستانت حمايت ميكنى ، گل (عمرت گل نباشه الهى) چون هم مهربونى و زيباگو منظور شيرين سخن ، صخره چون در مقابل بعضى از شوخيها زود جبهه ميگيرى طرف ميترسه بخنده (واسه خودم بارها پيش اومده) :12:

ali7243=====>على نميخوام زيادى ازت تعريف كنم چون ميترسم ناحقى بشه ، دريايى چون دلت واقعا بزرگه هر كى هر چى گفت اهميت ندادى ، آتش چون وقتى ميسوزى بقيه رو هم ميسوزونى (جزغاله ميكنى) ، طوفانى آروم و قرار ندارى زود به همه ميغرى ، شيشه اى خدايى تا نشكنى صدات در نمياد ، در اخر براى من درس زندگى چون فهموندى به همه درد دل و زود اطمينان نكنم

!maryam!=====>راستش زياد شناختى ندارم اما در همون حد كه ميشناسم آب هستى چون پاك زلال و مهربونى (ازت بدى نديدم پاينده باشى گلم ) :12:

Nil@y=====> هوا چون محوى يه روز هستى يه روز نه ، مثل ابر بى دريغ محبت ميكنى :12:

*mona*=====> سبزه چون هر وقت ميبينمت شادابى هميشه در حال خنديدنى ، طلا چون با جنبه اى :12:

ghazal-q====> نمك بانمكى، يكم محوى نميدونم چى بگم ! (خنده رو و كمرنگ) :12:

ماندانا====> شيشه چون تو هم تا نشكنى صدا ندارى، آسمان هميشه فكر ميكنم آبى هستى در كل شاد و گاهى غمگين ، سرعت گير چون سعى دارى سرعت بعضى ادما رو كم كنى اما نميشه ، دريا صبح زود شادى و سرحال زمان غروب غمگينى و گرفته :12:

!!!OMID!!!====> اميد بيشتر انجمن فعالى چتروم نيستى كه دوستان بشناسنت واسه همين با اميد ام اشتباه گرفتنت ، در كل دو بار تو چتروم ديدم كه هم مهربان برخورد كردى با كاربرا هم شاكى از دست ما (چرا تشكرى ازت نشد بابت زحمت زيادت از طرف مديران ، ولى من همين جا ازت ممنونم كه پست ميزارى) شاد باشى :12:

sahar1====> دوست قديمى عين گل هستى تا وقتى باهات خوب باشن از محبت كم نميزارى اما اگه بد تا كنن خارى ميشى براى دست بدخواهانت ، چتر توى بدترين طوفان هم سپر بلا ميشى براى اونايى كه دوسشون دارى :12:

ghost====> درخت سايه مهربونيت رو سره همه مون هست ، فلفل ، بقول خودت خورده شيشه هههههه ، آهن سفت و سختى به آسونى نميشكنى :12:

GOLBARG====>واسه تو هم نميتونم مثل على زياد تعريف كنم ، دريايى چون هميشه يكنواخت نيستى گاهى پر تلاطم گاهى ساكت و بى صدا ، سبزه چون هميشه شادى ، آسمان چون هر چى بيشتر بهش خيره ميشى متوجه ميشى بيشتر مبهمه برات آخرش رو نميدونى به كجا ختم ميشه ، چتر سپر بلاى خودمى در مقابل طوفان (على) ، شيشه تا نشكنى صدا ندارى مثل مانى و على :22:

Sasha====> تورو چى بگم؟؟؟؟ يه چيزى بين دريا ؛ طوفان ؛ باران ؛ اسمون ؛ ابر كلا همه چى هستى هم اروم هم پر تلاطم مبهم مهربون بداخلاق اصلا نميدونم همه اينا هستى چون در همه حالت ميشه تصورت كرد :32:

jesii====> خوب تا وقتى كه به مزاجش خوب باشى وگرنه پر پرت ميكنه ، تو رو نميدونم چى بايد بگم ، موفق باشى ز:12:

HossEiN====> زود از كوره در ميرى داغ ميكنى و عصبانيتت رو به هر طريقى كه باشه خالى ميكنى هم اتشى هم طوفان ، هميشه ساكتى تا كسى به قول معروف پا رو دمت نزاره كاريش ندارى ميشه گفت شيشه اى بى ازارى اما اگه بشكنن تورو ميبرى و زخمى ميكنى ، در كل موفق باشى :12:

Nikrouz====> ***

Online====> دريا هستى چون تا حالا نشنيدم كسى بد تورو بگه ، اسمانى مبهم ، سرعت گير چون خيلى بهش علاقه دارى ، رودخونه فكر كنم فراموشكارى بدى ادما يادت نميمونه عين رودخونه بدون نگاه كردن به پشت سرت راهت رو ميرى ، بطرى نوشابه ديدم يه نَفَر گفته منم بگم بشه دوبار ، واقعا با جنبه اى :12:

aida-a====> راستش جز محبت و مهربونى ازت چيزى نديدم ، فقط گاهى طوفانى ميشى نميدونم چرا زود تصميم ميگيرى :12:

Scheitern("yalda")khhh===> سنگ هستم چون بعضى اوقات واقعا حس ميكنم دارم از دوستانم دور ميشم ، خوبى زيادى ندارم كه بخوام بگم فقط حلالم كنيد همين ! :12:

04-13-2016, 11:48 AM
mohsen32=====> آسمان چون واقعا ته دلت كينه جا نداره ، دريا چون حجم بخششت وسيعه ، طوفان چون موقع عصبانيت بى دليل تصميم ميگيرى همينطور بالعكس از شدت خوشحالى يكى كه دم دستت باشه ميرسونى به عرش ، نردبان چون بلندى ، طالب :23:

!!!Ramin30!!!====> رودخانه چون جلوى سنگ هم مقاومت دارى (يكى فش بده تا اخرش ميرى) ، آتش چون زود عصبى ميشى همه رو به اتش ميزنى، سنگ چون وقتى پاى قانون چت باشه دوست و آشنا نميشناسى :44:

!!yalda!!=====>همونطور كه محسن گفت طلا ، طوفان چون در مقابل آدما واسه محسن ميجنگى (خدا نكنه بفهمى طرف سنگ ريزه تو كفشش باشه) و اجازه نميدى كسى حرفش بگه فقط خودت تايپ ميكنى بدون مكث و توجه ، بارون چون عين پاكى باران اشك ميريزى ، سرعت گير گاهى اوقات جلوى سرعت محسن رو ميگيرى (خوب ميكنى) :23:

*somaye*====>چتر چون عين يه دوست خوب از دوستانت حمايت ميكنى ، گل (عمرت گل نباشه الهى) چون هم مهربونى و زيباگو منظور شيرين سخن ، صخره چون در مقابل بعضى از شوخيها زود جبهه ميگيرى طرف ميترسه بخنده (واسه خودم بارها پيش اومده) :12:

ali7243=====>على نميخوام زيادى ازت تعريف كنم چون ميترسم ناحقى بشه ، دريايى چون دلت واقعا بزرگه هر كى هر چى گفت اهميت ندادى ، آتش چون وقتى ميسوزى بقيه رو هم ميسوزونى (جزغاله ميكنى) ، طوفانى آروم و قرار ندارى زود به همه ميغرى ، شيشه اى خدايى تا نشكنى صدات در نمياد ، در اخر براى من درس زندگى چون فهموندى به همه درد دل و زود اطمينان نكنم

!maryam!=====>راستش زياد شناختى ندارم اما در همون حد كه ميشناسم آب هستى چون پاك زلال و مهربونى (ازت بدى نديدم پاينده باشى گلم ) :12:

Nil@y=====> هوا چون محوى يه روز هستى يه روز نه ، مثل ابر بى دريغ محبت ميكنى :12:

*mona*=====> سبزه چون هر وقت ميبينمت شادابى هميشه در حال خنديدنى ، طلا چون با جنبه اى :12:

ghazal-q====> نمك بانمكى، يكم محوى نميدونم چى بگم ! (خنده رو و كمرنگ) :12:

ماندانا====> شيشه چون تو هم تا نشكنى صدا ندارى، آسمان هميشه فكر ميكنم آبى هستى در كل شاد و گاهى غمگين ، سرعت گير چون سعى دارى سرعت بعضى ادما رو كم كنى اما نميشه ، دريا صبح زود شادى و سرحال زمان غروب غمگينى و گرفته :12:

!!!OMID!!!====> اميد بيشتر انجمن فعالى چتروم نيستى كه دوستان بشناسنت واسه همين با اميد ام اشتباه گرفتنت ، در كل دو بار تو چتروم ديدم كه هم مهربان برخورد كردى با كاربرا هم شاكى از دست ما (چرا تشكرى ازت نشد بابت زحمت زيادت از طرف مديران ، ولى من همين جا ازت ممنونم كه پست ميزارى) شاد باشى :12:

sahar1====> دوست قديمى عين گل هستى تا وقتى باهات خوب باشن از محبت كم نميزارى اما اگه بد تا كنن خارى ميشى براى دست بدخواهانت ، چتر توى بدترين طوفان هم سپر بلا ميشى براى اونايى كه دوسشون دارى :12:

ghost====> درخت سايه مهربونيت رو سره همه مون هست ، فلفل ، بقول خودت خورده شيشه هههههه ، آهن سفت و سختى به آسونى نميشكنى :12:

GOLBARG====>واسه تو هم نميتونم مثل على زياد تعريف كنم ، دريايى چون هميشه يكنواخت نيستى گاهى پر تلاطم گاهى ساكت و بى صدا ، سبزه چون هميشه شادى ، آسمان چون هر چى بيشتر بهش خيره ميشى متوجه ميشى بيشتر مبهمه برات آخرش رو نميدونى به كجا ختم ميشه ، چتر سپر بلاى خودمى در مقابل طوفان (على) ، شيشه تا نشكنى صدا ندارى مثل مانى و على :22:

Sasha====> تورو چى بگم؟؟؟؟ يه چيزى بين دريا ؛ طوفان ؛ باران ؛ اسمون ؛ ابر كلا همه چى هستى هم اروم هم پر تلاطم مبهم مهربون بداخلاق اصلا نميدونم همه اينا هستى چون در همه حالت ميشه تصورت كرد :32:

jesii====> خوب تا وقتى كه به مزاجش خوب باشى وگرنه پر پرت ميكنه ، تو رو نميدونم چى بايد بگم ، موفق باشى ز:12:

HossEiN====> زود از كوره در ميرى داغ ميكنى و عصبانيتت رو به هر طريقى كه باشه خالى ميكنى هم اتشى هم طوفان ، هميشه ساكتى تا كسى به قول معروف پا رو دمت نزاره كاريش ندارى ميشه گفت شيشه اى بى ازارى اما اگه بشكنن تورو ميبرى و زخمى ميكنى ، در كل موفق باشى :12:

Nikrouz====> ***

Online====> دريا هستى چون تا حالا نشنيدم كسى بد تورو بگه ، اسمانى مبهم ، سرعت گير چون خيلى بهش علاقه دارى ، رودخونه فكر كنم فراموشكارى بدى ادما يادت نميمونه عين رودخونه بدون نگاه كردن به پشت سرت راهت رو ميرى ، بطرى نوشابه ديدم يه نَفَر گفته منم بگم بشه دوبار ، واقعا با جنبه اى :12:

aida-a====> راستش جز محبت و مهربونى ازت چيزى نديدم ، فقط گاهى طوفانى ميشى نميدونم چرا زود تصميم ميگيرى :12:

Scheitern("yalda")khhh===> سنگ هستم چون بعضى اوقات واقعا حس ميكنم دارم از دوستانم دور ميشم ، خوبى زيادى ندارم كه بخوام بگم فقط حلالم كنيد همين ! :12:
این بود انشای من!!

"yalda"
04-13-2016, 12:55 PM
هههههههههههه اين همه نوشتم اخرش شد انشاء ؟؟؟ :14:

!maryam!
04-16-2016, 07:18 PM
mohsen32: شما مثل دریا هستید چیزی داخل دریا بیوفته زیاد متلاطم نمیشه، میشه اما کم. اما کلی از دریا بودن دربیاید اقیانوس باشید وقتی اقیانوس باشید دیگه هر سنگی باشه بازم اروم می مونید شما رو آزرده نخواهد کرد

!yalda!: شما مثل الماس هستید یه دونه هستید

Ramin: شما ستاره هستید شبا دیده می شید، شب شمارو میبینم مثه ستاره ها

Somaye: شما به همه نسبت گل میدین، کسی که خودش گل باشه همه رو به زیبایی گل میبینه

Ali: شما خورشید هستید، می تابید بر هر چیزی که سبز هست و بهش انرژی میدین

Maryam: من نردبانم

Nilay: زیاد نمیشناسمتون ولی آرام هستید مثل مهتاب

Mona: شما طوفان هستید وقتی میاین انرژی میدین به همه، همه جنب و جوش پیدا میکنن، طوفان معنی
قشنگش میشه شما( طوفان تو هر معنایی برای من زیباست)

Ghazal: شما رو چند بار دیدم، مثل دره هستید کسی که گرفتارتون بشه سخت میشه بتونه بره

Mandana: مثل برف آروم بی صدا و سفید

Omid: شناختی ندارم

Sahar1: شناخت زیادی ندارم

Ghost: رودخانه هستید شما گاهی خروشان گاهی آروم موقع اومدن خروشانید (نوع سلام کردن و میگم)

Golbarg: شما رو یادم میاد که درباره نبات حرف میزدید هرچی گشتم نبات رو که پیدا نکردم اما شاید شما شکر باشید

Sasha: نمک هستید شما هر موقع میاید نمک میریزید میخندید و میخندونید( زیاد عوض نشین)

Jesi: شما باران هستید، گاهی باران خیلی شدید هست و گاهی آروم، بیشتر آدما بارون آرومو دوس دارن

Hosein: شما مثل جنگل هستید جنگل تا روز باشه زیباست اما شبا آدم ازش میترسه، شما اگه روز باشید زیبایید اگه شب باشید ترسناک( اما اگه بشناسن شما رو واسشون همیشه روز هستید)

Nikroz: دنیای نیکروز مثه دنیای ابراست تا به کسی برنخوره خوبه اما وای به روزی که پا رو دم کسی بذاره( مثه ابر که اگه به کسی بخوره بد صدایی میده)

Online: نمیشناسمشون

Aida: شما مثله طلا هستید خاص زیبا نایاب

“yalda”: شما مثل سبزه هستید اگر باطراوت باشید همه از وجود شما سبز می شن، اما اگه پژمرده باشید اطرافیان شما هم دپرس میشن،