PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رجزخوانی یک جوان که می گوید قاتل گربه ها است

!!yalda!!
07-14-2016, 03:48 PM
رجزخوانی یک جوان که می گوید قاتل گربه ها است+عکسhttp://www.rokna.ir/Uploads/Picture/4d08ceabbc6742f891b050637c51a49b.jpgرکنا: پسر جوانی که در فضای مجازی با پخش کردن یک فایل صوتی مدعی شد که 13 گربه و حیوانات دیگر را کشته است با تمسخر کردن افراد حامی حقوق حیوانات شروع به رجز خوانی کرد و از آنان خواست تا وی را دستگیر کنند.

به گزار ش رکنا، این مرد جوان در این فایل صوتی حامیان حقوق حیوانات را شیطان پرست خواند و مدعی ش
د که اهل یکی از شهرهای غرب ایران است و همه را تهدید کرد که باز هم به کشتن حیوانات و گربه های دیگر ادامه خواهد داد.
این فرد که خود را توانا معرفی می کند با تمسخر کردن حیوانات از زبان آنها شروع به گریه کردن می کند و با حالتی منزجر کننده از زبان حیوانات می گوید "لطفا مرا نکشید، من گناه دارم" سپس شروع به خندیدن می کند و می گوید شماهایی که طرفدار حقوق حیوانات هستید شیطان پرستید.
در ادامه این جوان می گوید چرا در فضای مجازی به من توهین می کنید من اشرف مخلوقات هستم و اگر ده هزار گربه دیگر را هم بکشم به پای خیانت شما انسان ها به یکدیگر نمی رسد و خواستار این شد که اگر دوست دارید می توانید من را معرفی کنید تا مرا دستگیر کنند. سپس شماره موبایل خود را نیز در این فایل صوتی در اختیار عموم قرار داد.