PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان !!! نظرتون راجع به امید (omid.m) چیه ؟؟؟

**FERESHTEH**
08-01-2015, 11:38 PM
دوستان عزیز، در این تایپیک نظرات خودتونو ،راجع به امید با ما در میان بگذارید
و من ا... التوفیقپرچمممم

eezrail
08-02-2015, 12:04 AM
اخویمون امید دوستمون بوده و تا حالا هم هست,ولی فک نکنم دوستیمون زیاد دووم پیدا کنه,خیلی کاره ناجوریه امواته بقیه رو فحش بدی,خودشم اون فوت شده عزیزی مثله شده مادر باشه,یه بار ازش خواهش کردم اینکارو نکنه,ولی پشیزی واس حرفم ارزش قائل نشد,همین جا میگم که دفعه ی بعد که دوباره همچین فحشایی بده هیچ ارزشی واس خودش قائل نخواهم شد,نکن امید جان,اینکارو نکن زشته...........:)

jEsi
08-02-2015, 01:21 AM
har chizi ghaede va ghanoone khodesho dare
mard mard mimoone zan zan
az nazare man
to pato faratar az khate ghermeza gozashti
be kasaei fosh dadi ke jozve nabayada bood ma to refighamoon ye 4chob darim
hormate harfe hamo darim
hormat shekoni kasi kone
dige refigh nist kenare ma nist
vai mise ro berooye ma
inja namak khordi namakdoon shekondi
to marame ma namrdii nist

OKTAY
08-02-2015, 11:17 AM
​با سلام من شناختی ازش ندارم و بدی ندیدم ازش امیدوارم موفق باشن

! !nIkRoOz! !
08-02-2015, 11:22 AM
با سلام خدمت دوستان 1پارسی ...
من به عنوان اسب نجیب عمل ناشایست و نانجیب این امید رو محکوم میکنم و از خداوند بزرگ براش اشد ترین مجازات رو خواستارمخنده قهقههخنده قهقههخنده قهقههخنده قهقههخنده قهقهه

خدایی من از داستان خبر ندارم که چه فوشایی به کی داده و نمیخامم تو چیزی که بمن ربط نداره و ازش اصلاعی ندارم دخالت کنم ولی امید کلا پسر خوبیه هر چند یکم خره ولی پسر خوبیه.اگرم به یکی همچین فوشی داده غلط کرده یونجه خورده تو استبل ما... بیخیال شین و این بحثو انقد کشش ندین زشته این امید به عنوان یک تروریست تو. این چت ادم نمیشه و باید اعدام بشهخنده قهقههخنده قهقههخنده قهقههخنده قهقهه

afshin200
08-02-2015, 01:59 PM
با درود فراوان خدمت تک تک دوستان گلم که تو اين بحث شرکت کردن :

تو اينکه اميد دوست من . ماست شکي نيست . اميد جان من کاري به نظر و اي« حرفا ندارم و روي سخنم با خودته برادر
من اي«و قبول دارم که خنديدن خوبه . تمسخر ديگران به جاش و به اندازش خوبه . اگه کسي اذيتمون کرد فحش به اندازش خوبه . ولي هميشه بايد به ياد داشته باشيم تک تک ماهيي که اينجا (چتروم و يا دنياي مجازي ) جمع شديم واسه فرار از مشکلات و تنهايي ها و مشکلات روحي که تو دنياي واقعيه . بايد قبول کنيم هر کدوم از ما به اندازه ي خودش مشکلات روحي و رواني رو داريم و. نيومدم نصيحت کنم و يا تهديد کنم . ببين داداش گلم نميدونم داغ عزيز ديدي يا نه که اميدوارم نديده باشي و نبيني ولي بدون داغ عزيز خيلي سخته مخصوصا مادر .تو اگه با کسي مشکل داري به خودش فحش بده هر جور فحشي که دوس داري . اگرم لغات ديگشنري مغزت پاسخگوي نيازت نبود بيا پيش خودم تا بهت ياد بدم . داداش اين يه مورد بود که اومدم ازت براي اخرين بار خواهش کنم اگه ميشه ديگه اينکارو نکن . مورد ديگه اينه که من و تويي که چاکرم نوکرم ميگيم به هم بايد سيعي کنيم فقط حرف نباشه . من چندين بار ازت خواهش کردم که فحش به مرده ها نده ولي تويي که چپ و راس قربون صدقه ي هم ميريم به فلان فلانت دايورت کردي و اين از صد تا فحش براي مني که تورو هم سنگر خودم ميدونم بد تره . تا اينجاي راهو با هم خوب بوديم با رعايت دو سه تا نکته ي ريز بزار ادامه ي مسيرم همينطوري باشه .
به اميد بالا رفتن سطح درک روز افزون تقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شما

ghost
08-02-2015, 02:06 PM
سلام.
من هیچ گونه بدی از امید ندیدم و هر وقت هم اومده داخل چت روم فقط به من احترام گذاشته که واقعاً برام قابل ستایش هست.
امید جان به عنوان برادر خودم خیلی دوستت دارم و امیدوارم تو زندگیت موفق باشی...

*Ava*
08-03-2015, 09:18 AM
حیف نظر واسه این...حیف همین 4 کلمه که نوشتم... اصن حیف این 30 ثانیه که وقت گذاشتم... حیف اینترنتم که واسه این صفحه استفاده شد...خیلی بی شخصیت هست همین!

OKTAY
08-03-2015, 10:26 AM
حیف نظر واسه این...حیف همین 4 کلمه که نوشتم... اصن حیف این 30 ثانیه که وقت گذاشتم... حیف اینترنتم که واسه این صفحه استفاده شد...خیلی بی شخصیت هست همین!

اوا خانم این طرز حرفیدن در مورد یک انسان و یک کاربر اصلا درست نیست هر فردی برای خودش شخصت خودشو داره اصلا درست نیست در مورد فردی همچین قضاوت کنیم...
با این طرز صحبت خودتون وشخصیت خودتونو زیر سوال میبرین:)

OKTAY
08-03-2015, 10:31 AM
دوستان ممنون میشم از این تایپکا نزنین و شخیت دوستانو زیر سوال نبرین...
اقا محسن ممنون میشیم جلو همچین تایپکهایی رو بگیرین:)هیچ حق نداره به دیگر کاربران توهین کنه:)

!. Meysam
08-03-2015, 10:37 AM
من صبر میکنم همه نظرشون رو بگند و بخونم بعدش جواب همه رو میدمتقديم شما

mohsen32
08-03-2015, 10:47 AM
دوستان ممنون میشم از این تایپکا نزنین و شخیت دوستانو زیر سوال نبرین...
اقا محسن ممنون میشیم جلو همچین تایپکهایی رو بگیرین:)هیچ حق نداره به دیگر کاربران توهین کنه:)

من اجازه نمیدم تو هیچ تایپیکی یا چتروم کسی به شخص یا اشخاصی توهین کنه واسه همین تایپیکای اینجوری را با دقت زیر نظر دارم اما نظر دادن ازاده

!!mOhadese!!
08-03-2015, 12:50 PM
vala dar jaryane kare nashayest omid nisam joz in ke be amvat fosh mide az nazare akhalaghaye dgash besyar alie
age behetoon chizi mige shookhie kharaki mikone
ama badesh ke kesi behetoon chizi bege miad poshtetono migire
in khosoosiatesham dar nazar dashte bashid
faghad vase in ke be mordhea fosh mide refaghato tamoom nakonid
man badiyi azash nadidam
adama bazi chizaro qabool nadaran shayadam omid be in chiza motaghed nis
dar zemn vaghti in posto gozashtin az omid bayad ejaze migireftin
ishhhhhhh)()

Scheitern
08-03-2015, 06:13 PM
اميد خان {{{{

از نظر بنده ما حق هيچگونه قضاوتى در مورده ديگران رو نداريم و نبايد همه رو از ديد خودمون ببينم و همچنين حق برچسب زدن به يكى شايسته نيس دوستان (طبق تايپك اخلاق مجازى ايشون رو اگه در نظر بگيريم از حق نگذريم با محبت و مرام هستن)پرش}
در حال خندهدرضمن خودمم كم فحش نخوردم از ايشون اما فهميدم تو دلش چيزى نيس عيبي نداره گذرا بود يادم رفت )()

اميد جان موفق باشى برادر عزيزم خدا ياور و ياوره عزيزانتون باشه(امواتت رو هم خدا قرين رحمتش كنه آمين)تقديم شما

!. Meysam
08-03-2015, 07:25 PM
سلام
خب انگار در همین حد قراره به امید نظر بدید و بگید امید خوبه یا بگید بد
اول اینکه برای چی این تایپیک رو زدید ؟ مگه امید میاد انجمن ؟ اصلا چت چ دخلی به انجمن داره یه موضوع کاملا جداست
دوم اینکه فرشته خانم شما اصلا مشکلت چیه ؟ چرا سعی میکنی ادم مظلومی خودت رو نشون بدی ؟ الان برای چی این تایپیک رو زدی که بگی اره امید ب من فحش مادر داره بقیه هم بیاند اعتراض کنند و بگند کار امید اشتباه ؟
آوا میگه حیف وقت و ..... خب دختر خوب تو مثلا مودبانه توهین میکنی یعنی با امید خیلی فرق داری ؟
یا عزرائیل و افشین ؟ خدا مادرت رو بیامرزه و روحش شاد میگید حرمت داره مرده نباید بهش فحش داد بین مرام فحشرا به اموات فحش نمیدن خدای تو چت های که باهم بودیم یا چتهای که خودتون رفتید فحش میدادیممم اصلا فکر اینو کردیم طرف مادرش زنده اس یا خواهر یا کلا ناموسش ؟ بی انصاف ها حتما باید مادرش بمیره که فحش ندیم ؟ اگر میخواید مرام و معرفت بزاریم نباید کلا فحش بدیم خودم فحشرمماااا ب خیلی ها فحش مادر دارم من از همتون گناه کار ترم ولی این که شما امدید و امید رو مواخذه میکنید که چرا به مادر فرشته فحش داده و کارش درست نیست وقتی یکی با یکی دیگه کاری نداشته باشه وقتی کسی بهش چیزی نگه مطمئن باشید مریض نیست فحش بده
چندبار گفتم بازم اینجا میگم چون مطئنم امید اینو میخونه اگر اون لحظه ای که امید داشت به فرشته فحش میداده چ ب مادرش چ ب خودش مطمئننن باشید میزدم تو گوش امید . . . چون میدونم امید وقتی اعصبانی بشه بدون هیچ کنترلی رو ذهنش هرچی از دهنش میاد میگه وقتی ب همه یک پارسی ها فحش داد خب منم جزشونم منم یکی از بچه های یکپارسم مخصوصا یکپارسی که محسن راه انداخته
ولی چراا یک کلمه تو این تایپیک از فرشته خانم انتقاد نکردید که چرا اون توهین کرده ؟ چرا کسی ب اون چیزی نمیگه چرا انقدر نامردی میکنید بجای اینکه طرف دوستتون رو بگیرید طرف حق رو بگیرید
من جسی افشین عزرائیل امید نیکروز رامتین همون فحش دادیم ولی ذاتن فحشر نیستیم همیشه هم سعی کردیم هوای همو داشته باشیم با رامتین مشکل داشتم الانم دارم ولی بازم باهم خوبیم و بگو بخند میکنیم چون واقعا رامتین هم ذاتن فحشرر نیست همون به نوعی جوگیر هستیم که میخوایم خودمون رو نشون بدیم که سرتر از اون یکی هستیم
امید چندین بار خواسته فحش بده بخاطر من یا کسی دیگه من همیشه ازش خواستم فحش نده قبول میکرده و سکوت ولی گاهی دیگه مجبور میشده فحش بده حالا بخاطر من یا بخاطر خودش یا بخاطر بقیه دوستان امید واقا پسر بدی نیست شوخی های از حد گذشته میکنه با نیکروز امید وقتی با من چت میکنه مودبانه چت میکنه وقتی نیکی یا نیکروز میاد دیگه میزنه تو فاز بیخیالی و هرچی میاد میگه
حقیقتش همه اینطورین از اون دختر بگیر تا پسر که تو جمع و اکیپ همدیگه هر حرفی میزنند دخترا نگند نه ما اینطوری نیستیم که قطعا اونا هم شده مثل پسرا راحت باهم حرف زدند و حرفای بوق دار حالا یکم خودشون رو تو جمعی میبیند جمع و جور میکنند که همه دخترا اینطوری نیستند حالا اینجا چته اگر میتونستند روم خصوصی برای خودشون درست کنند قطعا میرفتند اونجا مزاحم بقیه نمیشدند که اوا کیک کنه فرشته بگه رعایت کنید محسن با اون شکلک و جی جی نازش بیاد . . .
االان اين تایپیکی که فرشته راه انداخته کاملا مشخصه از روی عمد بوده و برای اینکه بگه امید پسر بی تربیت و غیره و این یه جور عقده ی بودن هستش
فرشته از من خواست در موردش تو تایپیکی که همتون نظر دادید نظر بدم نظرم رو نگفتم چون نمیخواستم مثل شماها خیلی هاتون دروغ بگم الکی خوشش کنم
فرشته خانم اخلاق های نامناسب شما
خودبین : فکر میکنی خیلی خانم متشخص و پرنسسی هستی
عقده ای و کینه ی: یه چیزی رو ببینی یه حرفی بهت زده بشه انقدر کشش میدی و ب همه میگی که تا همه ندونند ول کن هم نیستی
بی صبر و تحمل : خیلی زود رنج هستی حاضری با هرکسی شوخی کنی یا حرفی بهش بزنی ولی یه انتقای یا یه شوخی بشه میگی خرکی بوده این حق رو نداشته با من شوخی کنه شوخی حدی داره مرزی داره و ..... و حتی اگر از کسی چیزی بخواید انجام نده قهر میکنید و میگید بیخیال مهم نیست و سریع ناراحت میشید شما به من گفتید برم نظر بدم رفتم برگشتم قیافه میگرفتید و جواب سلامم رو ندادید تا فرداش که باز حرف زدید
خودباور : خیلی خودت رو باور داری که میتونی کسی باشی فکر میکنی شخصیت معروفی هستی که تو چت هستی تو چت قبلی صدات در نمیومد اینجا الان یکسره مشغولی و تایپیک میزنی و غیرره
بی ادب : تو همه رو محکم ب بی ادبی میکنی و خودت رو با ادب نشون میدی همه دوستات هم میگند خیلی گلی ولی من میگم خانم محترم شما هم مثل ما هستی در جای که خودتون صلاح دونستی و دوست داشتی همون فحشری که فحش بهتون میداد رو فحش دادید و ب ناموسش حرف زدید یکیش خودم که اون چت باهاتون بحثم شد و فحش میدادم و شما هم ب من فحش میدادی و حرفات رو میزدی این چت هم ب امید گفتی پرستاری و بخیه میزنی ومادرش رو غیرررره
من از اميد خواهش میکنم سعی کنه کمتر فحش بده یا میخواد با نیکروز و نیکی و غیره شوخی های از مرز رد شده بکنند برند روم شیراز و از محسن میخوام ب مستراش بگند اونجا که کسی نیست بزاره اینا ازاد باشند و راحت

خوبی چتی که محسن داره اینه ازادانه میتونی حرف بزنی و دیکتاتوری نیست
این کل حرفام بود ازم میخواید ناراحت بشید میخواید منم محکم کنید که از امید دفاع کردم خیالی نیست چون من صادقانه حرفم رو زدم
مهم اینه اگر روزی رفیقممم خواست ب من فحش بده من ایگنورش کنم که نبینم فحشاش رو که بخوام جوابش رو بدم من تو اقعایتش از رفیقی که بهم میگفت داداش زیاد خوردم پس تو مجازی اگر زخم هم بخورم خیالی نیست مهم منم که زخم نزنم تقديم شما

همتون گلید ، آقا و خانم تقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شما
من این چند وقته خیلی لیدا رو اذیت کردم و شوخی باهاش کردم و همینطور آوا رو خداروشکر آوا میدونه همه اش شوخیه و بی نیت حرفی رو میزنم و میخوام فقط باعث خنده باشم اگر باعث ناراحتیشون میشم دیگه شوخی نمیکنم لیدا رو نمیدونم درک میکنه یا نه تا الان که خیلی جنبه بالا نشون داده هم پای من گفته و خندیده و این بزگواریش رو نشون میده فقط لیدا میدونم الان میگی درد و مرض و کوفت برای پیش بینی اینده همه رو بده جی جی ت بخوره ( سگش اسمش جی جی هستش )در حال خنده

! !nIkRoOz! !
08-03-2015, 08:15 PM
سلام
خب انگار در همین حد قراره به امید نظر بدید و بگید امید خوبه یا بگید بد
اول اینکه برای چی این تایپیک رو زدید ؟ مگه امید میاد انجمن ؟ اصلا چت چ دخلی به انجمن داره یه موضوع کاملا جداست
دوم اینکه فرشته خانم شما اصلا مشکلت چیه ؟ چرا سعی میکنی ادم مظلومی خودت رو نشون بدی ؟ الان برای چی این تایپیک رو زدی که بگی اره امید ب من فحش مادر داره بقیه هم بیاند اعتراض کنند و بگند کار امید اشتباه ؟
آوا میگه حیف وقت و ..... خب دختر خوب تو مثلا مودبانه توهین میکنی یعنی با امید خیلی فرق داری ؟
یا عزرائیل و افشین ؟ خدا مادرت رو بیامرزه و روحش شاد میگید حرمت داره مرده نباید بهش فحش داد بین مرام فحشرا به اموات فحش نمیدن خدای تو چت های که باهم بودیم یا چتهای که خودتون رفتید فحش میدادیممم اصلا فکر اینو کردیم طرف مادرش زنده اس یا خواهر یا کلا ناموسش ؟ بی انصاف ها حتما باید مادرش بمیره که فحش ندیم ؟ اگر میخواید مرام و معرفت بزاریم نباید کلا فحش بدیم خودم فحشرمماااا ب خیلی ها فحش مادر دارم من از همتون گناه کار ترم ولی این که شما امدید و امید رو مواخذه میکنید که چرا به مادر فرشته فحش داده و کارش درست نیست وقتی یکی با یکی دیگه کاری نداشته باشه وقتی کسی بهش چیزی نگه مطمئن باشید مریض نیست فحش بده
چندبار گفتم بازم اینجا میگم چون مطئنم امید اینو میخونه اگر اون لحظه ای که امید داشت به فرشته فحش میداده چ ب مادرش چ ب خودش مطمئننن باشید میزدم تو گوش امید . . . چون میدونم امید وقتی اعصبانی بشه بدون هیچ کنترلی رو ذهنش هرچی از دهنش میاد میگه وقتی ب همه یک پارسی ها فحش داد خب منم جزشونم منم یکی از بچه های یکپارسم مخصوصا یکپارسی که محسن راه انداخته
ولی چراا یک کلمه تو این تایپیک از فرشته خانم انتقاد نکردید که چرا اون توهین کرده ؟ چرا کسی ب اون چیزی نمیگه چرا انقدر نامردی میکنید بجای اینکه طرف دوستتون رو بگیرید طرف حق رو بگیرید
من جسی افشین عزرائیل امید نیکروز رامتین همون فحش دادیم ولی ذاتن فحشر نیستیم همیشه هم سعی کردیم هوای همو داشته باشیم با رامتین مشکل داشتم الانم دارم ولی بازم باهم خوبیم و بگو بخند میکنیم چون واقعا رامتین هم ذاتن فحشرر نیست همون به نوعی جوگیر هستیم که میخوایم خودمون رو نشون بدیم که سرتر از اون یکی هستیم
امید چندین بار خواسته فحش بده بخاطر من یا کسی دیگه من همیشه ازش خواستم فحش نده قبول میکرده و سکوت ولی گاهی دیگه مجبور میشده فحش بده حالا بخاطر من یا بخاطر خودش یا بخاطر بقیه دوستان امید واقا پسر بدی نیست شوخی های از حد گذشته میکنه با نیکروز امید وقتی با من چت میکنه مودبانه چت میکنه وقتی نیکی یا نیکروز میاد دیگه میزنه تو فاز بیخیالی و هرچی میاد میگه
حقیقتش همه اینطورین از اون دختر بگیر تا پسر که تو جمع و اکیپ همدیگه هر حرفی میزنند دخترا نگند نه ما اینطوری نیستیم که قطعا اونا هم شده مثل پسرا راحت باهم حرف زدند و حرفای بوق دار حالا یکم خودشون رو تو جمعی میبیند جمع و جور میکنند که همه دخترا اینطوری نیستند حالا اینجا چته اگر میتونستند روم خصوصی برای خودشون درست کنند قطعا میرفتند اونجا مزاحم بقیه نمیشدند که اوا کیک کنه فرشته بگه رعایت کنید محسن با اون شکلک و جی جی نازش بیاد . . .
االان اين تایپیکی که فرشته راه انداخته کاملا مشخصه از روی عمد بوده و برای اینکه بگه امید پسر بی تربیت و غیره و این یه جور عقده ی بودن هستش
فرشته از من خواست در موردش تو تایپیکی که همتون نظر دادید نظر بدم نظرم رو نگفتم چون نمیخواستم مثل شماها خیلی هاتون دروغ بگم الکی خوشش کنم
فرشته خانم اخلاق های نامناسب شما
خودبین : فکر میکنی خیلی خانم متشخص و پرنسسی هستی
عقده ای و کینه ی: یه چیزی رو ببینی یه حرفی بهت زده بشه انقدر کشش میدی و ب همه میگی که تا همه ندونند ول کن هم نیستی
بی صبر و تحمل : خیلی زود رنج هستی حاضری با هرکسی شوخی کنی یا حرفی بهش بزنی ولی یه انتقای یا یه شوخی بشه میگی خرکی بوده این حق رو نداشته با من شوخی کنه شوخی حدی داره مرزی داره و ..... و حتی اگر از کسی چیزی بخواید انجام نده قهر میکنید و میگید بیخیال مهم نیست و سریع ناراحت میشید شما به من گفتید برم نظر بدم رفتم برگشتم قیافه میگرفتید و جواب سلامم رو ندادید تا فرداش که باز حرف زدید
خودباور : خیلی خودت رو باور داری که میتونی کسی باشی فکر میکنی شخصیت معروفی هستی که تو چت هستی تو چت قبلی صدات در نمیومد اینجا الان یکسره مشغولی و تایپیک میزنی و غیرره
بی ادب : تو همه رو محکم ب بی ادبی میکنی و خودت رو با ادب نشون میدی همه دوستات هم میگند خیلی گلی ولی من میگم خانم محترم شما هم مثل ما هستی در جای که خودتون صلاح دونستی و دوست داشتی همون فحشری که فحش بهتون میداد رو فحش دادید و ب ناموسش حرف زدید یکیش خودم که اون چت باهاتون بحثم شد و فحش میدادم و شما هم ب من فحش میدادی و حرفات رو میزدی این چت هم ب امید گفتی پرستاری و بخیه میزنی ومادرش رو غیرررره
من از اميد خواهش میکنم سعی کنه کمتر فحش بده یا میخواد با نیکروز و نیکی و غیره شوخی های از مرز رد شده بکنند برند روم شیراز و از محسن میخوام ب مستراش بگند اونجا که کسی نیست بزاره اینا ازاد باشند و راحت

خوبی چتی که محسن داره اینه ازادانه میتونی حرف بزنی و دیکتاتوری نیست
این کل حرفام بود ازم میخواید ناراحت بشید میخواید منم محکم کنید که از امید دفاع کردم خیالی نیست چون من صادقانه حرفم رو زدم
مهم اینه اگر روزی رفیقممم خواست ب من فحش بده من ایگنورش کنم که نبینم فحشاش رو که بخوام جوابش رو بدم من تو اقعایتش از رفیقی که بهم میگفت داداش زیاد خوردم پس تو مجازی اگر زخم هم بخورم خیالی نیست مهم منم که زخم نزنم تقديم شما

همتون گلید ، آقا و خانم تقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شما
من این چند وقته خیلی لیدا رو اذیت کردم و شوخی باهاش کردم و همینطور آوا رو خداروشکر آوا میدونه همه اش شوخیه و بی نیت حرفی رو میزنم و میخوام فقط باعث خنده باشم اگر باعث ناراحتیشون میشم دیگه شوخی نمیکنم لیدا رو نمیدونم درک میکنه یا نه تا الان که خیلی جنبه بالا نشون داده هم پای من گفته و خندیده و این بزگواریش رو نشون میده فقط لیدا میدونم الان میگی درد و مرض و کوفت برای پیش بینی اینده همه رو بده جی جی ت بخوره ( سگش اسمش جی جی هستش )در حال خنده

hd ایول میثم من به عنوان اسب 1پارس از حمایت میکنم ************ امید داداش منه عشقمه نفسمه کامووووووووووووووون بیبی منه قرراه با هم ازدواج کنیم بچه دار هم بشیم ولی در مورد فرشته خدایی من بدی ندیدم ازش ولی به خودشم گفتم زدن همچین تایپکهای برای زیر سوال بردن شخصیت طرف اصلا خوب نیست... اما خود تو میثم من ی روز رم میکنم و میبرمت بالکن چون عکسای منو فتو شاپ کردی اون عکس جدیدرو هم میزارم ایشالا انجمن بیا فتوشاپ کنم پشما رو بزن همه ببین.......

چقد خوبه این دنیای مجازیو انقد جدی نگیریم و با هم دوست باشیم...*******خنده قهقههخنده قهقههخنده قهقههخنده قهقههخنده قهقهه

! !nIkRoOz! !
08-03-2015, 08:27 PM
​موسن32از الان بگم منو بن کنی باز شیرمو حلالت نمیکنم خخخخخخخخخخخخ دوست دارم فلان فلان شده

ramttttttttin
08-03-2015, 08:35 PM
بهترین نظر نظر میثم بود به نظر من امید چیزی تو دلش نیست و ما خیلی اینجارو جدی گرفتیم درست نیست انقدر از هم خورده بگیریم قبول کنیم بهترین یوزرامونم گاهی موقعه ها شیطونی میکنن که باعث عصبانیته ماها میشن ولی چون برچسب بد بودن به ماها خورده دیگه همه بدون دلیل زود قضاوت میکنن مثلا مستر از در میاد تو بلا فاصله بحثی ببینه به شخصه یهو رامتین یا اقای ایکس رو بن میکنه . در کل اینا همه دستاوردای انقلابه که ما میتونیم دور هم چت کنیم دوره شاه اینجوری نبود. ععععععععععععععععععخنده قهقهه

**FERESHTEH**
08-03-2015, 08:43 PM
میثم جان خیلی ممنون از نظری که برام دادی، اما باید بگم که باید تو تایپیک نظر راجع به فرشته باید اینارو می نوشتی. اما مهم نیست، منم همینجا جوابتو میدم.تقديم شما
گفتی کی چون با امید لجم این پست رو گذاشتم ، باید بگم که من واسه خیلیها از جمله خودت و آوا، محسن ،خودم ... همین پست رو زدم . پس بیخودی جو نده . درضمن، امید انجمن هم میاد و تو بعضی تایپیکها شرکی میکنه . خبر نداری . آگاه شو.
مساله بعدی اینکه شما داری میگه که همه راجع به من نظر دروغ دادن و خودتو خیلی با صداقت و آدم خوبه داستان میکنی ،واسه اینکه بقیه بدونن که این تو هستی که از رو بغض و کینه در مورد من اینجور نظر دادی ، باید بگم که . همین شما بودی که همیشه به من میگفتی ، خوبی ، گلی ، با جنبه ای و... . اگر هم دوستان، فکرمیکنن که بنده دروغ میگم، برید پست صندلی داغ میثم رو ببینید. که یلدا بانو ازش سوال کرده نظرت راجع به کلمات زیر چیه؟ بعد اسم چند نفر از جمله اسم منو زده . و شما جوب دادی. فرشته = مثل اسمشه. این جواب شما در مورد من بوده ، با سند و مدرک. 0..
نکته بعدی این هست که من ابدا نگفتم که خوبم یا بدم، هر کسی حتی فشرها به من احترام گذاشتند ، یه سلام کردن 10 بار سلام کردم. کسی احترام نگذاره . توهین کنه ، به روش خودم دمشو قیچی میکنم.
من وقتی تو یکپارس با شما بیشتر آشنا شدم به نظرم آدم بدی نیومدی و تا 2-3 روز پیش هم به من احترام گذاشتی منم متقابلا به شما احترام گذاشتم. حالا از کجا ناراحتی خدا داند. میومدی عین یه مرد باهام حرف می زدی و حل میکردی.
عقده ای و کینه ی: این شما هستی که عقده ای و کینه ای هستی، بارها شده که بهت گفتم ، نمی دونم این ناشناس کیه که فحش میده ، اما هر بار اسم یکی از دوستاتو آوردی که کاره اونه، من گفتم نه!! گفتی: فرشته حالا خیلی مونده اینارو بشناسی که چه کثیفن. تمیزه اینجا فقط میثم هست شکر خدا. والا دارم شمارو بهتر میشناسم.الانم که با اینا که گفتی خودتو بردی زیر سوال نه منو.پرچمممم
خودباور : این لقب شماست تو چت روم. البته پشت سرت می گن ،خیلی خودتو قبول داری ، فکر می کنی علی آباد هم واسه خودش شهریه. نه میثم جان. هنوز بخشه، و بخشداری داره ، هر وقت شهر شد و صاحب شهر داری انوقت سینتو بده جلو ادعا کن.پرش}
بی ادب : تو همون فشر 1پارسی ، که خودتم می دونی ، اما از نوع جوجه فشرش . من اگه جواب امثال تورم ندم ،باید برم بمیرم دیگه.عيبي نداره
آدم خوبه وقتی یجاش می سوزه اشتباهی چای دیگشو فوت نکنه. (دما‌غت فکنم سوخته،اما دستتو داری فوت میکنی)
بعضی ها جنبه ارتفاع ندارن، نباید ببریشون اون بالا بالاها. اگه یه مدت به بعضی ها آقا اقا زیاد بگی ،سرشون گیج میره. باید عین لیون کریستال لب پر، پرتشون کنی از اون بالا به پایین تا 100 تیکه شن، لیون بلوری 2-3 تیکه میشه ، فقط کریستال
میثم جان در آخر باید بگم ، قبری که بالا سرش داری گریه میکنی، توش مده نیست. فکری به حلا خودت کن اخوی.تقديم شما

[/aparat]

!. Meysam
08-03-2015, 09:03 PM
میثم جان خیلی ممنون از نظری که برام دادی، اما باید بگم که باید تو تایپیک نظر راجع به فرشته باید اینارو می نوشتی. اما مهم نیست، منم همینجا جوابتو میدم.تقديم شما
گفتی کی چون با امید لجم این پست رو گذاشتم ، باید بگم که من واسه خیلیها از جمله خودت و آوا، محسن ،خودم ... همین پست رو زدم . پس بیخودی جو نده . درضمن، امید انجمن هم میاد و تو بعضی تایپیکها شرکی میکنه . خبر نداری . آگاه شو.
مساله بعدی اینکه شما داری میگه که همه راجع به من نظر دروغ دادن و خودتو خیلی با صداقت و آدم خوبه داستان میکنی ،واسه اینکه بقیه بدونن که این تو هستی که از رو بغض و کینه در مورد من اینجور نظر دادی ، باید بگم که . همین شما بودی که همیشه به من میگفتی ، خوبی ، گلی ، با جنبه ای و... . اگر هم دوستان، فکرمیکنن که بنده دروغ میگم، برید پست صندلی داغ میثم رو ببینید. که یلدا بانو ازش سوال کرده نظرت راجع به کلمات زیر چیه؟ بعد اسم چند نفر از جمله اسم منو زده . و شما جوب دادی. فرشته = مثل اسمشه. این جواب شما در مورد من بوده ، با سند و مدرک. 0..
نکته بعدی این هست که من ابدا نگفتم که خوبم یا بدم، هر کسی حتی فشرها به من احترام گذاشتند ، یه سلام کردن 10 بار سلام کردم. کسی احترام نگذاره . توهین کنه ، به روش خودم دمشو قیچی میکنم.
من وقتی تو یکپارس با شما بیشتر آشنا شدم به نظرم آدم بدی نیومدی و تا 2-3 روز پیش هم به من احترام گذاشتی منم متقابلا به شما احترام گذاشتم. حالا از کجا ناراحتی خدا داند. میومدی عین یه مرد باهام حرف می زدی و حل میکردی.
عقده ای و کینه ی: این شما هستی که عقده ای و کینه ای هستی، بارها شده که بهت گفتم ، نمی دونم این ناشناس کیه که فحش میده ، اما هر بار اسم یکی از دوستاتو آوردی که کاره اونه، من گفتم نه!! گفتی: فرشته حالا خیلی مونده اینارو بشناسی که چه کثیفن. تمیزه اینجا فقط میثم هست شکر خدا. والا دارم شمارو بهتر میشناسم.الانم که با اینا که گفتی خودتو بردی زیر سوال نه منو.پرچمممم
خودباور : این لقب شماست تو چت روم. البته پشت سرت می گن ،خیلی خودتو قبول داری ، فکر می کنی علی آباد هم واسه خودش شهریه. نه میثم جان. هنوز بخشه، و بخشداری داره ، هر وقت شهر شد و صاحب شهر داری انوقت سینتو بده جلو ادعا کن.پرش}
بی ادب : تو همون فشر 1پارسی ، که خودتم می دونی ، اما از نوع جوجه فشرش . من اگه جواب امثال تورم ندم ،باید برم بمیرم دیگه.عيبي نداره
آدم خوبه وقتی یجاش می سوزه اشتباهی چای دیگشو فوت نکنه. (دما‌غت فکنم سوخته،اما دستتو داری فوت میکنی)
بعضی ها جنبه ارتفاع ندارن، نباید ببریشون اون بالا بالاها. اگه یه مدت به بعضی ها آقا اقا زیاد بگی ،سرشون گیج میره. باید عین لیون کریستال لب پر، پرتشون کنی از اون بالا به پایین تا 100 تیکه شن، لیون بلوری 2-3 تیکه میشه ، فقط کریستال
میثم جان در آخر باید بگم ، قبری که بالا سرش داری گریه میکنی، توش مده نیست. فکری به حلا خودت کن اخوی.تقديم شما

[/aparat]
اره اون موقع گفتم مثل اسمتی چون اوایل بود ولی رفته رفته با اخلاقت خوب اشنا شدم
گفتی فلان ادم ها میاند فحش میدند
منم گفتم شاید فلانی باشه تو گفتی نه منم نمیدونستم زیاد با همون فلانی های که اسم میبردم اشنا باشیو زیاد باهاشون خصوصی میری من گفتم تو هنوز مونده این کثیف هارو بشناسی اره بازم میگممم اگر یادت هم باشه گفتمم حتما ب منم اعتماد نکن فکر کنم این قسمت رو کلا یادت نمیخوای بیاری
من دیدم اخلاقت رفته رفته چقدر تغییر کردهه
مطمئن باشید من هیچ وقت از شما ناراحت نبودم که حالا بیام سرتون بخوام خالی کنم فقط این رفتاهاتون کاملا شاکی شدم که گفتممم
بعدش عقده و کینه چ ربطی داشت به اسم بردن من که شاید این اشخاص فحشتون میده ؟
هرچی باشه همین شهری که من هستم میدونم بهتر از اون کشوری هستش که فکر کنی برای خودت بهتریه جای دینایی
فقط ب پا گربه ب خوردت ندند
من همون اولش گفتم فحشرم ولی اینم بدون جوجه فحشرم باشم تو اصلا تو تخم مرغ شانسی هم نبودی ، لوپ لوپ اگر بنا ب توهین باشه منم بلدم
بعدش من بالا قبری گریه نکردم هیچ وقت هم قبرستون نمیرم ههه کلا 7بار تو طول عمرم رفتم قبرستون حتی وقتی فامیل های درجه یکمم مرده اند نمیرفتم
چون من مرده پرست نیستم مثل شما
من همیشه ب همه گفتم نه خان نه حاجی نه اقا میثم فقط میثم خالی میثم ساده همین و بس هیچ وقت خودم رو بالا بردم یا کسی منو بالا نبرده شماید که چشماتون رو بسیتید و فقط میخواید حرف بزنید و سخنرانی
در آخرم من از یلدا هم پرسیدم امید خیلی کمتر میاد انجمن اصلا در حد یه مسخره بازی میاد نه مثل شما که یکسره انجمن باشه
پس امید ربطی ب انجمن نداره
درضمن من نخواستم برای من تایپیک بزنید که دیگران در مورد من نظر بدند چون خود محسن میدونه من برام نظر دیگران مهم نیست من اخلاق و رفتار خاص خودم رو دارم خدا هم بخواد عوضش نمیکنم اصلا مگه خدای هم هستش ؟
خنده قهقهه

راستی من حموم حداقل دو روز یکبار میرم انقدر تمیزممم که نگو مثل دست گل و هیچ وقت هم نیومدم بگم به به من تمیزمممم هههه همیشه گفتم من بدتر از اونیم که دگیران فکر میکنند و بار ها محسن گفته من تنها ب تو اعتماد دارم منم گفتم اشتباه میکنی اعتماد میکنی من بخوام ضرربه ام رو ب هرکسی میزنم هرکسی که باشه
ولی همیشه سعی میکنم ادم خوبه من باشم با رفتارم و اخلاقم چ با فحش چ با ادبیاتم شما سعی کن دیگه تایپیک های نزنی که خودنمایی کنی

!. Meysam
08-03-2015, 09:09 PM
راستی اینمممم بگمممم من اوا رو نگفتم مقصره که شما ها جبهه گرفتید امید به اواو خیلی فحش داده و اوا هم ازش ناراحت بوده و اگرم بخواد بي احترامي کنه حق داره ولي با شناختي که از اوا دارم شخصيت قابل احترامي هستش در پست قبلی هم من فقط از حرفشون انتقاد کردم و هدف دیگه ی هم نداشتم والان تا اونجام اطلاع دارم با امید دیگه بحث یا دعوای هم ندارند
در موردش گفتم ب طور غیر مستقیم توهین کرده شما حق ندارید در موردش چیزی بگید قرار بود بگید همون اولش میگفتید چرا تا من حرف زدم شما هم گیر دادید ب آوا ؟؟؟؟
نیکروز خواهشن تو اینجور بحث اگر شرکت میکنی هم مودب باش هم مسخره بازی رو بزار کنار ب آوا هم دیگه توهین نکن

آوا من از طرف افرادی که بهتون توهین کردند معذرت میخوام جوگیرند شما ببخشیدشون ددونه دونهددونه دونه

ramttttttttin
08-03-2015, 09:19 PM
منم گفتم شاید فلانی باشه تو گفتی نه منم نمیدونستم زیاد با همون فلانی های که اسم میبردم اشنا باشیو زیاد باهاشون خصوصی میری من گفتم تو هنوز مونده این کثیف هارو بشناسی اره بازم میگممم اگر یادت هم باشه گفتمم حتما ب منم اعتماد نکن فکر کنم این قسمت رو کلا یادت نمیخوای بیاری
مطمئن باشید من هیچ وقت از شما ناراحت نبودم که حالا بیام سرتون بخوام خالی کنم فقط این رفتاهاتون کاملا شاکی شدم که گفتممم
هرچی باشه همین شهری که من هستم میدونم بهتر از اون کشوری هستش که فکر کنی برای خودت بهتریه جای دینایی
من همون اولش گفتم فحشرم ولی اینم بدون جوجه فحشرم باشم تو اصلا تو تخم مرغ شانسی هم نبودی ، لوپ لوپ اگر بنا ب توهین باشه منم بلدم
بعدش من بالا قبری گریه نکردم هیچ وقت هم قبرستون نمیرم ههه کلا 7بار تو طول عمرم رفتم قبرستون حتی وقتی فامیل های درجه یکمم مرده اند نمیرفتم
من همیشه ب همه گفتم نه خان نه حاجی نه اقا میثم فقط میثم خالی میثم ساده همین و بس هیچ وقت خودم رو بالا بردم یا کسی منو بالا نبرده شماید که چشماتون رو بسیتید و فقط میخواید حرف بزنید و سخنرانی
در آخرم من از یلدا هم پرسیدم امید خیلی کمتر میاد انجمن اصلا در حد یه مسخره بازی میاد نه مثل شما که یکسره انجمن باشه
درضمن من نخواستم برای من تایپیک بزنید که دیگران در مورد من نظر بدند چون خود محسن میدونه من برام نظر دیگران مهم نیست من اخلاق و رفتار خاص خودم رو دارم خدا هم بخواد عوضش نمیکنم اصلا مگه خدای هم هستش ؟
خنده قهقهه

راستی من حموم حداقل دو روز یکبار میرم انقدر تمیزممم که نگو مثل دست گل و هیچ وقت هم نیومدم بگم به به من تمیزمممم هههه همیشه گفتم من بدتر از اونیم که دگیران فکر میکنند و بار ها محسن گفته من تنها ب تو اعتماد دارم منم گفتم اشتباه میکنی اعتماد میکنی من بخوام ضرربه ام رو ب هرکسی میزنم هرکسی که باشه
ولی همیشه سعی میکنم ادم خوبه من باشم با رفتارم و اخلاقم چ با فحش چ با ادبیاتم شما سعی کن دیگه تایپیک های نزنی که خودنمایی کنی

میثم جان با اینکه احترامی بهت قاءل نیستم ولی کثیف خودتی . فرشته واقعا فرشتس من تو جریانه فرشته با امید نبودم نظر هم نمیدم شاید اصلان فرشته مقصر بوده که امید فوش داده یا بلعکس ولی من به محض ورودم هر سری بهم توهمت میزدن که چرا الان فوش دادی و این کار شما وکسانیکه زود قضاوت میکنن هستش حتی محسن که ای پی میخونه باز به خودش اجازه نمیده به من توهمت بزنه ولی تو هر سری به من اطلاعات میدادن میگفتی فلان فوشر رامتینه رو چه منطقی ،اگه بحث بحثه مرامو ادم خوبس توام کارت اشتباه بوده حتما هرکی با هرکی میره خصوصی مگه بحثشون بحثه سکسیه؟ نکنه میخوای بگی با هیچکس نرفتی خصوصی که اینجور به دختر مردم تهمت میزنی.در کل جای تو در مملکته اسلامی نیست چون به خدا اعتقاد نداری

Ⱥʍìའ.TղT
08-03-2015, 09:19 PM
با سلام!
به نظر من خیلی پسر خوبیه و من هیچ بدی ازش ندیدم حداقلش به خودم بدی نکرده که بخام اظهار نظر اضافی کنم خیلی هم قبولش دارم امید هر جا که هستی موفق باشی پسر .

!. Meysam
08-03-2015, 09:33 PM
میثم جان با اینکه احترامی بهت قاءل نیستم ولی کثیف خودتی . فرشته واقعا فرشتس من تو جریانه فرشته با امید نبودم نظر هم نمیدم شاید اصلان فرشته مقصر بوده که امید فوش داده یا بلعکس ولی من به محض ورودم هر سری بهم توهمت میزدن که چرا الان فوش دادی و این کار شما وکسانیکه زود قضاوت میکنن هستش حتی محسن که ای پی میخونه باز به خودش اجازه نمیده به من توهمت بزنه ولی تو هر سری به من اطلاعات میدادن میگفتی فلان فوشر رامتینه رو چه منطقی ،اگه بحث بحثه مرامو ادم خوبس توام کارت اشتباه بوده حتما هرکی با هرکی میره خصوصی مگه بحثشون بحثه سکسیه؟ نکنه میخوای بگی با هیچکس نرفتی خصوصی که اینجور به دختر مردم تهمت میزنی.در کل جای تو در مملکته اسلامی نیست چون به خدا اعتقاد نداری
اولا رامیتن کچل من بازم میگم تو کثیف بووو مرغ هم میدی
در حال خنده
دوم اینکه من کی گفتم رفته تو خصوصیی حرفای خاکبرسری زده ؟ تو چرا فکرت منفحیه
اون موقعی که با تو بحثش شد گفت یکی امده فحش میده گفتم رامتیه ؟ گفت فکر کنم ولی نه نمیدونم گفتم از فونتش مشخصه رامتینه گفت نمیدونم گفتم من این ادم های کثیف رو میشناسم خودتم میدونی کثیفی عوضی هنوز تو یکپارس رو یادم نرفته شپش مرغی
خنده قهقهه

درضمن یکی هم بود هم فونت عزرائیل یعنی عین خود عزرائیل گفتم حتما اونه که گفت نه من با عزرائیل مثل داداشم خصوصی حرف میزنیم منم منظورم به همون بود که گفتم نمیدونستم خصوصی میرند وگرنه تو که ادم نیستی در حال خنده

و همین طور گفت با حسین 021 هم دعوا کرده اونم فحش میداده که اونم خود فرشته گفت منم گفتم احتمالش هستش باشه

اگر کسی دیگه رو هم گفتم بیاد وسط بگه من طبق دعواهای که داشته اسم میبردم

اون موقع که با تو و حسین 021 قهر بود و بهش فحش میدادید من ادم خوبه بودم می امد مثلا درد و دل هرچی میخواست میگفت حالا شدم ادم بد ههه جالبه

هرچی میخواید بحث کنید من هستم اگر حرفی زدم که میگید نامردیه بیاید سرش بحث میکنیم من از حرفی که زدم ترسی ندارم و پای حرفمم هستم

ramttttttttin
08-03-2015, 09:49 PM
اولا رامیتن کچل من بازم میگم تو کثیف بووو مرغ هم میدی
در حال خنده
دوم اینکه من کی گفتم رفته تو خصوصیی حرفای خاکبرسری زده ؟ تو چرا فکرت منفحیه
اون موقعی که با تو بحثش شد گفت یکی امده فحش میده گفتم رامتیه ؟ گفت فکر کنم ولی نه نمیدونم گفتم از فونتش مشخصه رامتینه گفت نمیدونم گفتم من این ادم های کثیف رو میشناسم خودتم میدونی کثیفی عوضی هنوز تو یکپارس رو یادم نرفته شپش مرغی
خنده قهقهه

درضمن یکی هم بود هم فونت عزرائیل یعنی عین خود عزرائیل گفتم حتما اونه که گفت نه من با عزرائیل مثل داداشم خصوصی حرف میزنیم منم منظورم به همون بود که گفتم نمیدونستم خصوصی میرند وگرنه تو که ادم نیستی در حال خنده

و همین طور گفت با حسین 021 هم دعوا کرده اونم فحش میداده که اونم خود فرشته گفت منم گفتم احتمالش هستش باشه

اگر کسی دیگه رو هم گفتم بیاد وسط بگه من طبق دعواهای که داشته اسم میبردم

اون موقع که با تو و حسین 021 قهر بود و بهش فحش میدادید من ادم خوبه بودم می امد مثلا درد و دل هرچی میخواست میگفت حالا شدم ادم بد ههه جالبه

هرچی میخواید بحث کنید من هستم اگر حرفی زدم که میگید نامردیه بیاید سرش بحث میکنیم من از حرفی که زدم ترسی ندارم و پای حرفمم هستم

با سلام خدمته دستن در کاران این برنامه مهیج و دیدنی. میثم بو مرغ بدم بهتره تا تهمت بزنم 1. اسم یک پارس قبلیو نیار که هم برا تو بد میشه هم برا من یاد مستراش میوفتم حالت تهوو میگیرم یه مشت عقده ای .2من اصلان تا الان به فرشته حرف بد نزدم چه برسه به فوش بعدشم اصلان از دعوای بین فرشته و حسین بی اطلاع بودم.3 یکی از مسترا بهم گفت هی میثم هر فوشری میاد تو روم عین بچه ها میگه این رامتینه این رامتینه. ولی از اونجایی که من مرد هستم دنباله این خاله زنک بازیا نمیرم الانم که دیدی حرف زدم احساس کردم به فرسته گفتی خودت میدونی اونایی که گفتم کثیفن واقعا کثیفن احساس کردم با منی بعدشم هر کدوم از ماها اگه نباشیم روم خوشک ،و بی روحی میشه افرادی مثله امید خودت من عزراییل هستیم که روم مهیج میشه و کیکو بن بازی میشه وگرنا بقیه یوزرا مثله *** فقط نگا میکنن . بازم میگم کثیف تر از من خودتیتقديم شماملوم نیست شغلت چیه مرتیکه بیکار مفت خور

**FERESHTEH**
08-03-2015, 09:51 PM
o)))o)))o)))

**FERESHTEH**
08-03-2015, 09:56 PM
خنده قهقهه

ببین اینقدر دیگه داری بچگونه جواب میدی ، که مرغهای مغازه رامتینم خندشون گرفت که کم آوردی در حال خنده تو جز فحش دادن کار دیگه بلد نیستی ، واسه همین أصلا معنی جمله هارو نمی فهمی که درست جواب بدی. دون فحش جواب دادن ، و فهمیدن هر اصطلاحی کار هر کسی نیست میثم. پرش}
یک مورد بیار که من باهاش رفتم ، لاو ترکوندم . اگه مردشی بیار طرفو انجمن. در ضمن أصلا چت روم و گذاشتن واسه اینه همه با هم حرف بزنن. هر کسی هم خواست لاو بترکونه ، نوش جونش ، تو چرا داری دق می کنی؟در حال خنده
پاتو از کفش من بکش بیرون، با همقواره خودت در بیفت ، وگرنه ور میفتی تقديم شما

!. Meysam
08-03-2015, 09:57 PM
با سلام خدمته دستن در کاران این برنامه مهیج و دیدنی. میثم بو مرغ بدم بهتره تا تهمت بزنم 1. اسم یک پارس قبلیو نیار که هم برا تو بد میشه هم برا من یاد مستراش میوفتم حالت تهوو میگیرم یه مشت عقده ای .2من اصلان تا الان به فرشته حرف بد نزدم چه برسه به فوش بعدشم اصلان از دعوای بین فرشته و حسین بی اطلاع بودم.3 یکی از مسترا بهم گفت هی میثم هر فوشری میاد تو روم عین بچه ها میگه این رامتینه این رامتینه. ولی از اونجایی که من مرد هستم دنباله این خاله زنک بازیا نمیرم الانم که دیدی حرف زدم احساس کردم به فرسته گفتی خودت میدونی اونایی که گفتم کثیفن واقعا کثیفن احساس کردم با منی بعدشم هر کدوم از ماها اگه نباشیم روم خوشک ،و بی روحی میشه افرادی مثله امید خودت من عزراییل هستیم که روم مهیج میشه و کیکو بن بازی میشه وگرنا بقیه یوزرا مثله *** فقط نگا میکنن . بازم میگم کثیف تر از من خودتیتقديم شماملوم نیست شغلت چیه مرتیکه بیکار مفت خور
در حال خنده باشه من از تو کثيفت تر مشکلي نیست

اگر اون چت رو میگی هرکی می امد فحش میداد میگفتم رامتینه اره اون موقع که با دارک بحث میکردم تو هم می امدی فحش میدادی
دوم اینه اینجا هم زمانی که ب محسن فحش میدادی دیگه نیازی ب گفتن من نبود البته نگفتمم فقط اون چت بوده میگفتم رامتینه واقعا هم اگر خودت نبودی یکی بوده شبیه تو میشیده چون هرکسی موقع فحش داده یه طوری جمله رو میگه که تابلوه
ددونه دونهددونه دونهددونه دونه الان ب خودت فشار نیارر سکته میکنیاااا مرغات یتیم میشن در حال خنده

!. Meysam
08-03-2015, 10:04 PM
ببین اینقدر دیگه داری بچگونه جواب میدی ، که مرغهای مغازه رامتینم خندشون گرفت که کم آوردی در حال خنده تو جز فحش دادن کار دیگه بلد نیستی ، واسه همین أصلا معنی جمله هارو نمی فهمی که درست جواب بدی. دون فحش جواب دادن ، و فهمیدن هر اصطلاحی کار هر کسی نیست میثم. پرش}
یک مورد بیار که من باهاش رفتم ، لاو ترکوندم . اگه مردشی بیار طرفو انجمن. در ضمن أصلا چت روم و گذاشتن واسه اینه همه با هم حرف بزنن. هر کسی هم خواست لاو بترکونه ، نوش جونش ، تو چرا داری دق می کنی؟در حال خنده
پاتو از کفش من بکش بیرون، با همقواره خودت در بیفت ، وگرنه ور میفتی تقديم شما

ههه درست بخونی من حرفی از لاو زدن نزدممم گفتم که با عزرائیل خصوصی میرفتی که میگفتی مثل داداشه دیدی خودت جوگیر شدی اصلا درست نمیخونی!!!!
درضمن من فحش مستقیم هم بدم باز میگم فحشرم شما که فحش هم میدی میخوای خدا باشی !!!!!؟؟؟؟
الان سعی میکنی لات بازی در بیاری اینم نوع حرف زدنت سعی کن خانم باشی نه لات هلندی چون بخوای گند لات بازی دربیاری تو ایران * زیاده که از هلند میارند توشون گم میشی تقديم شما میتونی به حساب توهینم بهت بزاری

اون موقع هم که گفتم فرشته ای مثل اسمت الان میگم نیستی اینم با سند منگوله دار برو خوش باش هههه

اونجا فحش دادی اینجا باهم دوست شده بودیم گفتم شاید خوب باشی وقتی هم گفتی مادرت مرده منم ازت معذرت خواهی کردم بابت فحش هام جالبه تو سعی میکنی قسمت های منفی منو بگی ولی همه چیز رو نمیگی خیلی جالبه

mohsen32
08-03-2015, 10:07 PM
دوستان من یه توضیحی بدم در مورد خوندن ای پی

جز بنده هیچکس نمیتونه ای پیا را بخونه پس اگه کسی ادعا کرد ای پی از کسی گرفته فقط از من گرفته که البته منم به کسی ای پی را نمیگم

Scheitern
08-03-2015, 10:47 PM
اميد جان خيلى بزرگواريد شما، با اين همه نظرى كه دوستان دادن حتى كوچكترين اعتراض يا حتى نظره خشك و خالى ازتون نديدم (ﭘﻬﻠﻮﺍﻥ) تقديم شما

اميدوارم پايه و أساس اين تايپك بر أساس كينه شخصى نبوده باشه در غير اينصورت اين بى عدالتى (ادمين) رو ميرسونه كه يطرفه به قاضى رفته شده چرا بحث ميكنيد در صورتى كه صاحب اصلى تايپك نيومده و هنوز از خودش دفاع نكرده؟؟؟ هر كدوم يه چيزى گفتيد و.....عيبي نداره

ramttttttttin
08-03-2015, 11:08 PM
اميد جان خيلى بزرگواريد شما، با اين همه نظرى كه دوستان دادن حتى كوچكترين اعتراض يا حتى نظره خشك و خالى ازتون نديدم (ﭘﻬﻠﻮﺍﻥ) تقديم شما

اميدوارم پايه و أساس اين تايپك بر أساس كينه شخصى نبوده باشه در غير اينصورت اين بى عدالتى (ادمين) رو ميرسونه كه يطرفه به قاضى رفته شده چرا بحث ميكنيد در صورتى كه صاحب اصلى تايپك نيومده و هنوز از خودش دفاع نكرده؟؟؟ هر كدوم يه چيزى گفتيد و.....عيبي نداره

امید حقش ضایع نمیشه شما نگران زندگیتو شوهرت باش خدا نسله زنای متاهله چترو نابود کنه

**FERESHTEH**
08-03-2015, 11:10 PM

یلدا جان یه جوکی هست که میگه: یه روز تیم غضنفر با تیم رونالدو بازی می کرد. غضنفر اونقدر به تیم خودشون گل زد که ، مربی داد می زد، الده رونالدو رو ول کنید ، غضنفرو بگیرید. حلا که میبینی أصلا پست زده جاده خاکی ، تنها کسی که اسمش نیست همینه امیدهستش
o)))

Scheitern
08-04-2015, 01:06 AM
امید حقش ضایع نمیشه شما نگران زندگیتو شوهرت باش خدا نسله زنای متاهله چترو نابود کنه

چشم حتما خوب شد گفتيد يادم نبودااااا ددونه دونه

OKTAY
08-04-2015, 10:47 AM
ممکنه تمومش کنین زشته بخدا

!. Meysam
08-04-2015, 12:09 PM
الان میگم من به امید گفتم چیزی نگه که خودم جواب همه رو بدم میتونید از خودش هم بپرسید دلیل سکوت امید بخاطر احترامی که ب بنده حقیر و بقیه دوستان گذاشته و سعی کرده با سکوت یکم از اشتباهی که کرده رو جبران کنه الان میگم ادامه این تایپیک فایده نداره حرفای که باید گفته میشد گفته شد تموم شده رفته

رامتین تو میگی خدا خدا نسله زنای متاهله چترو نابود کنه
اولا امدن شخص متاهل به چت بد نیست بستگی ب چتش داره دوما اینکه خودت که یگی متاهلی اگر راست گفته باشی پس مردای متاهل هم چت براشون حرومه . . .
حالا خوبه یکسره دنبال زن مردمیااا بعد ناراحتی زن های متاهل میاند چت ؟
خنده قهقهه

**FERESHTEH**
08-04-2015, 06:35 PM

یلدا بانوی نازنینم ، باید خدمت شما و همه دوستان عزیز عرض کنم ، این یک پست نظر خواهی هست ، و کسی دادگاهی نمیشه که بیاد از خودش دفاع کنه و مثل صندلی داغ ،پست سوال جواب هم نیست که پاسخگو باشه. در پست نظرخواهی معمولا رسم بر این هست ،کسی که پست نظر دهی براش گذاشته میشه ، جواب دوستان رو با پسندیدم یا نپسندیدم میده، نه با گذاشتن تایپیک .اگر من هم در این پست جواب میثم رو دادم، به دلیل این بود که ایشون به ناحق در یک پستی که أصلا مربوط به من نبود تایپیک گذاشته بود، اگر در پست مربوط به نظر خواهی راجع به فرشته ،نظر میداد ،جوابی نمی دادم، و برای انتقادش احترام قایل میشدم.
در ضمن شما همچین امید رو مظلوم و پهلوان جلوه دادین که ، اگه یک غریبه ،این پست رو بخونه ، خیال میکنه، امید همون علی ابن ابیطالب زمان معاصر هست ، که به ناحق از خلافت دور مانده و خانه نشین شده. یا زهرا پرچمممم

علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را.......... که به ماسوا فکندی همه سایه هما را
دل اگر خداشناسی همه در رخ علی بین.......... به علی شناختم من به خدا قسم خدا را

ramttttttttin
08-04-2015, 09:06 PM
الان میگم من به امید گفتم چیزی نگه که خودم جواب همه رو بدم میتونید از خودش هم بپرسید دلیل سکوت امید بخاطر احترامی که ب بنده حقیر و بقیه دوستان گذاشته و سعی کرده با سکوت یکم از اشتباهی که کرده رو جبران کنه الان میگم ادامه این تایپیک فایده نداره حرفای که باید گفته میشد گفته شد تموم شده رفته

رامتین تو میگی خدا خدا نسله زنای متاهله چترو نابود کنه
اولا امدن شخص متاهل به چت بد نیست بستگی ب چتش داره دوما اینکه خودت که یگی متاهلی اگر راست گفته باشی پس مردای متاهل هم چت براشون حرومه . . .
حالا خوبه یکسره دنبال زن مردمیااا بعد ناراحتی زن های متاهل میاند چت ؟
خنده قهقهه
حالا شما به خودت نگیر من میدونم شما زن زندگی هستی عععععععععععععععععععع. بعدشم من اگه زن داشتم مگه اسکل بودم بیام دنباله زن مجازی خوب زن واقعیمو یه حالی بهش میدادم ععععععععععععععععععععععتقد يم شما

!. Meysam
08-04-2015, 09:13 PM
دورباره بخون نه سه باره بخون نه کلا بشین تا صبح بخون گفتم اگر راست گفته باشی خب دروغ گفتن تو ذاتهه پس اینم روش

ramttttttttin
08-04-2015, 09:19 PM
دورباره بخون نه سه باره بخون نه کلا بشین تا صبح بخون گفتم اگر راست گفته باشی خب دروغ گفتن تو ذاتهه پس اینم روش
اخه چه دلیلی داره من به میثم دیوونه بگم من زن دارم باز یه حرفی انداختی وسط مثله تهمتایی که بهم میزدی بزار چتمونو کنیم هی میای زر میزنی مجبورم بیام جوابتو بدم ددونه دونه

Scheitern
08-05-2015, 01:50 AM
یلدا بانوی نازنینم ، باید خدمت شما و همه دوستان عزیز عرض کنم ، این یک پست نظر خواهی هست ، و کسی دادگاهی نمیشه که بیاد از خودش دفاع کنه و مثل صندلی داغ ،پست سوال جواب هم نیست که پاسخگو باشه. در پست نظرخواهی معمولا رسم بر این هست ،کسی که پست نظر دهی براش گذاشته میشه ، جواب دوستان رو با پسندیدم یا نپسندیدم میده، نه با گذاشتن تایپیک .اگر من هم در این پست جواب میثم رو دادم، به دلیل این بود که ایشون به ناحق در یک پستی که أصلا مربوط به من نبود تایپیک گذاشته بود، اگر در پست مربوط به نظر خواهی راجع به فرشته ،نظر میداد ،جوابی نمی دادم، و برای انتقادش احترام قایل میشدم.
در ضمن شما همچین امید رو مظلوم و پهلوان جلوه دادین که ، اگه یک غریبه ،این پست رو بخونه ، خیال میکنه، امید همون علی ابن ابیطالب زمان معاصر هست ، که به ناحق از خلافت دور مانده و خانه نشین شده. یا زهرا پرچمممم

علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را.......... که به ماسوا فکندی همه سایه هما را
دل اگر خداشناسی همه در رخ علی بین.......... به علی شناختم من به خدا قسم خدا را

بحث سره مظلوم جلوه دادن اميد نيس ( امام على با اون شخصيت والاشون كجا ادماى امروزى كجا؟ ) چشمها را بايد شست جوره ديگر بايد ديد خانوم محترم ( عاقبت اينجور تايپكها همينه فرشته خانوم يا توهين يا تهمت و براى بالادستيها چه بهتر از اين كه انجمن شلوغ بشه و بازديد زياد تَر بنظرت اينطور نيس؟) پس عادل باشيد تقديم شما

يه ذره هم بفكره شخصيت أدمها باشيد بد نيس!!! ( مثلا من اصلا از لحن و طرز تايپ رامتين خوشم نمياد شايد بنظره ادمين همينطور كه ديروز گفتن شيرين و جالب بياد اما له كردن شخصيت يكى واسه خنده اصلا جالب نيس عليرضا جان :))

اميدوارم كه ناراحت نشده باشيد بيش از اين هم ادامه نديد لطفا تقديم شما

daniel
08-05-2015, 08:16 AM
سلام................خدمت همه رفقا
من 2-3 سالی هست که مسترم.......چه تو این یک پارس چه تو اون یک پارس......
قبل از هر چیز به نظرم آدم ضعیف فحش میده....کسی که وجود داشته باشه و یه سر سوزن مرد باشه فحش نمیده....
در مورد داش امید:
تا حالا چن باری از امید فحش خوردم اما خداوکیلی دفعه بعدی که همدیگرو دیدیم اول سلام کرده و خوش و بش کرده........در کل دوسش دارم با همه ی کاراش
دو تا نکته دیگه بگم......
کسی که میخواد مستر شه از اول به همه ی این مسایل فک کنه........مستری ینی فحش خوردن....آوا از دوستای خوب و مورد تایید منه.....و کارش هم عالیه....آوا جان مستری همینه
دوم اینکه اگه تو تاپیک شرکت میکنیم باااس در مورد موضوع تاپیک نظر بدیم.....کلا تخریب آسونه اما درست کردن سخته....
خلاصه اینکه مخلص همه رفقا هستم
یا حقتقديم شما

ramttttttttin
08-05-2015, 12:00 PM
بحث سره مظلوم جلوه دادن اميد نيس ( امام على با اون شخصيت والاشون كجا ادماى امروزى كجا؟ ) چشمها را بايد شست جوره ديگر بايد ديد خانوم محترم ( عاقبت اينجور تايپكها همينه فرشته خانوم يا توهين يا تهمت و براى بالادستيها چه بهتر از اين كه انجمن شلوغ بشه و بازديد زياد تَر بنظرت اينطور نيس؟) پس عادل باشيد تقديم شما

يه ذره هم بفكره شخصيت أدمها باشيد بد نيس!!! ( مثلا من اصلا از لحن و طرز تايپ رامتين خوشم نمياد شايد بنظره ادمين همينطور كه ديروز گفتن شيرين و جالب بياد اما له كردن شخصيت يكى واسه خنده اصلا جالب نيس عليرضا جان :))

اميدوارم كه ناراحت نشده باشيد بيش از اين هم ادامه نديد لطفا تقديم شما

من نمیدونم چرا هرکی دعواش میشه منو میاره وسط الان چه ربطی داشت اسمه منو اووردی؟ بعدشم من کیو لهه کردم؟ بعدشم یلدا جان من دوست دارم تو پست قبلیم شوخی کردم باهات توام با شوخی جوابمو دادی الان چرا با فرشته بحثت شده سر من خالی میکنی . در کل مرگ بر هیتلرخنده قهقهه

OKTAY
08-05-2015, 12:04 PM
;););)رامتین شیطون

HossEiN
08-07-2015, 04:10 PM
به نظر من يكي از بهترين و با ظرفيت ترين افرادي هست كه از 4-5 ساله گذشته در پرس چت باهاش ملاقات داشتم.
بدخواهان اميد خيلي سعي كردن جوري من رو شير كنن,نه فقط من بلكه همه دوستانشون رو دونه به دونه ميفرستادن اينجا تا جو رو متشنج كنن با حرف هاشون.
منم اين دعوت واسه نظردهي رو پذيرفتم اما نيومدم بد در مورد اميد بگم و حرف هاي غير واقعي بزنم طبق خواسته ي بعضي بدخواهانش.
اميد با هركي به مشكل خورده به من ارتباطي نداره . فرشته يكي از دوستان خوب من بود داخل چتروم و نظر ديگه اي در موردش داشتم اما اشتباه كردم.
و چون اميد با فرشته به مشكل خورده دليل نميشه نيما ( جسي ) , ميثم , من يا هر كسه ديگه اي , چه نظر مثبت يا منفي وقتي دارن,از ديدگاه فرشته بسنجن اميد رو. كه آدم خوبيه يا نيست.
اميد درسته توهين كرده و بايد علت توهين رو سنجيد.
متاسفانه تو ايرانيم,و چتروم و فضاي مجازي اي هم كه هستيم از دنياي واقعي پيروي ميكنه قانون هاش رو و خيلي افراد با اينكه توهيني يا بدرفتاري بهشون نشده سعي ميكنن نگاه كن اين فرد با دوستان يا اشناهاشون هم بدرفتاري كرده يا نه. اگر كوچكترين مساله اي به دوستشون ربط پيدا كرده باشه,به خاطر اون نظر خودشون رو هم تغيير ميدن.
من به شخصه هيچ موردي و بي احترامي از اميد نسبت به خودم نديدم و با شناختي كه دارم خارج از نت چجور پسري هست دارم اينو ميگم.
اينجا اگر حرفي هم زده باشه باعث دلخوري كسي شده باشه مقصر خود اون فرد هست.
وگرنه اميد با كسي كه احترام بهش بذاره و سرش به كاره خودش هم باشه متقابلا همونطور برخورد ميكنه با احترام.
مشكل اينجاست كه ايراني ها كلا عادت دارند به كاره ديگران و همديگه دخالت كنند كه چرا فلان حرفي رو زدي يا اينكارو ميكني..
قرار هم نيست من اميد يا خيلي افراد ديگه مطابق دل بعضيا رفتار كنيم چون اصلا ارزشي قائل نميشيم براي حرف هاي پوچ.

اين حرف رو هزاران بار به خيليا گفتم صد هزار باره ديگه هم ميگم:
سرتون به كاره خودتون باشه اونهايي كه قصد تخريب شخصيتي يا جو دادن دارن از روي دفاع از دوستشون( هواداران,خاطرخواهان,عاشقان ,تو كف مونده ها).
ميدونم اين نظر مطابق دل خيليا نيست و انتظار چيزه بدي رو داشتن.ببخشيد كه نا اميد شدين ;)

jEsi
08-09-2015, 04:11 AM
اميد جان
دادشه گلم
تو پست قبليم ازت شاکي بودم به دلايلي که خودت ميدوني
اما چيزايي که ازت اين اواخر ميبينم و ميشنوم
اينو ثابت ميکنه که مردي
همين که خطاطو قبول کردي و با بچه ها رفيق شدي
نشون ميده که آدم لوتي و با مرامي هستي
و خالي از هر عقده و کينه
خوشالم که با هم رفيقيم
دادا پاينده باشيپرش}