PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینجا همیشه کاسه ای زیر نیم کاسه است

!!yalda!!
06-21-2017, 12:31 PM
* به نام او که زیباست *
اینجا هیچکس شبیه حرفهایش نیست اینجا همیشه تر و خشک با هم میسوزند

اینجا همیشه کاسه ای زیر نیم کاسه است اینجات نمیتوانی به کسی چیزی بیاموزی همه نمیدانند و بابت نمی دانم هایشان پول می گیرند

اینجا بید سایه اش را به زمین می فروشد اینجا پر از دست هایست که خسته نمی شوند از نگه داشتن نقابها اینجا بهشت را دوست دارند ولی عجیب از مرگ میترسند

اینجا فقط زن باید پاک و باکره باشد برای آسایش خاطر مردانی که پیش از آنها پرده ها دریده اند اینجا همه همدیگر را میشناسند و یک غریبه فقط اینجاست که اسمش خداست

اینجا شیطان از شیطان بودنش دست می کشد

اینجا بی دینی نماد روشن فکری است
اینجا هیچ وقت عوض نمی شود مگر آلیس...

بیا اینجا عجیب ترین سرزمین دنیاست...!!!

2783

بیا اینجا عجیب ترین سرزمین دنیاست...!!! 2781

!!yalda!!
06-21-2017, 01:06 PM
دل آدم ...چه گرم می شود گاهی ساده... به یک دلخوشی کوچک...به یک احوالپرسی ساده...به یک دلداری کوتاه ...به یک "تکان سر"...یعنی...تو را می فهمم...به یک گوش دادن خالی ...بدون داوری!به یک همراهی شدن کوچک ...به حتی یک همراهی کردن ممتد آرام ...به یک پرسش :"روزگارت چگونه است ؟"به یک دعوت کوچک به صرف یک فنجان چای !به یک وقت گذاشتن برای تو...2785به شنیدن یک "من کنارت هستم "...به یک هدیه ی بی مناسبت ...2784به یک" دوستت دارم "بی دلیل ...

!__Miss__!
06-22-2017, 04:16 AM
من تو فکر تنها شدنم
واسه من ستاره ای روشن نیست
راه رفتنی نمونده که برم
چاره ای به غیر برگشتن نیست

نگران حال روز من نباش
رد شو از کسی که عاشق تو بود
منم آخر به ستاره میرسم
جا زیاده زیر گنبد کبودتو مسیر ناگزیر زندگی
میرم هرجایی که میره روزگار
حالا که نوبت بازی منه