PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبكه اجتماعی ˝ستاره‌ها˝ با رضا عطاران، لیلا بلوكات و محمدرضا هدایتى آمد / شما هم دعوتید

*Ava*
08-18-2015, 12:14 PM
http://www.honaronline.ir/Image/News/2015/8/60419_635754509560067035_l.jpg

شبکه اجتماعی ˝ستاره‌ها˝ - به عنوان اولین شبکه مجازی مخصوص هنرمندان - با عضویت هنرمندانى چون رضا عطاران، محمدرضا هدایتی‌ و لیلا بلوکات آغاز به كار كرد.

به گزارش هنر آنلاین، این شبکه اجتماعی به صورت اپلیکیشن موبایل در اختیار مردم قرار گرفته است؛ البته در حال حاضر فقط برای موبایل‌هایی با سیستم عامل اندروید قابل دسترسی است.

بنا به این گزارش به نقل از ایسنا هر هنرمند (اعم از بازیگران‌، خوانندگان‌ و ورزشکاران) یک صفحه شخصی برای خود دارد و می‌تواند انتخاب کند که این صفحه به صورت شخصی اداره شود و یا نظارت فردی به عنوان ادمین را بر روی آن قرار دهد.

گفته می‌شود تحقیقات این پروژه از چند ماه قبل از نمایشگاه تله‌کام آغاز شده است و با حمایت شرکت همراه اول، همراه است.

گویا شبکه اجتماعی ستاره‌ها اولین شبکه مجازی مخصوص هنرمندان است که هواداران با عضویت در آن با اطمینان کامل با هنرمند محبوب خود‌، در ارتباط خواهند بود.

در حال حاضر بیش از 100 نفر از هنرمندان و ورزشکاران کشورمان برای همکاری با این شبکه اعلام آمادگی کرده‌اند و 54 نفر نیز دارای صفحه شخصی هستند.

رضا عطاران درباره‌ شبکه اجتماعی ستاره‌ها گفت: دلیل اصلی جذب من به این شبکه نبود این فضا در ایران بود و حال که برای اولین بار به دور از هرگونه ترس فضایی مناسب برای مشارکت هنرمندان با مخاطبان شکل می‌گیرد، باید حتماً حمایت شود تا پله پله رشد کند.

لیلا بلوکات نیز درباره ستاره‌ها گفت: من جزو اولین کسانی بودم که در این شبکه عضو شدم و نسبتاً فعالیت بالایی هم دارم‌ و دلیل اصلی اعتماد من به این شبکه درستی، صداقت و حسن نیتی بود که در هدف این افراد دیدم و الان خودم برای این شبکه اجتماعی تبلیغ می‌کنم.
در نشست معرفى این شبكه اجتماعى از اقشار مختلف مردم براى حضور در این فضا مجازى دعوت شده است.