PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینجا کجاست خدایا . . .؟

L O S T
02-28-2018, 02:18 AM
باشد.

اینجا کجاست خدایا . . .

چرا مردمان این دیار برای آدمهایی که محبت را کاسه به دست گدایی میکنندمیخندند ؟چرا وقتی مرحم زخم نیستند نمکش میشوند؟خدایاتودلهای این آدمها را از سنگ آفریدی یا خودشان سنگدل شده اند؟می گویم دوستت دارم شاید پیشم بمانندولی ساده از کنارم میگذرند و ساده دلم را میشکنند.چرا باشنیدن دوستت دارم بی تفاوت میشوند؟چرا؟؟؟
و شاید من گنهکارم و این تاوان گناهان من است که میکشم . . .میدانم که کسی مرا آرزو نخواهدکرد چون دوست داشتن و عشق من لیاقت آرزو شدن برای کسی را ندارد من مثل یخ درزمستان هستم .

تقدیم به شیرین ترین بهار زندگیم.امیدوارم شادیهات به بزرگی دلتنگیهای من

L O S T
02-28-2018, 02:49 AM
نشسته بود روی زمین و داشت یه تیكه هایی رو از روی زمین جمع می كرد. بهش گفتم: كمك نمی خوای؟

گفت نه.
گفتم: خسته می شی بذار كمكت كنم دیگه.
گفت: نه خودم جمع می كنم.
گفتم:حالا تیكه ها چی هست؟بد جوری شكسته معلوم نیست چیه؟
نگاه معنی داری كرد و گفت:قلبم.این تیكه های قلب منه كه شكسته. خودم باید جمعش كنم.
بعدش گفت : می دونی چیه رفیق؟آدمای این دوره زمونه دل داری بلد نیستن. وقتی می خوای یه دل پاك و بی ریا رو به دستشون بسپری هنوز تو دستشون نگرفته میندازنش زمین و می شكوننش.تیكه های شكسته ی قلبش رو جمع میكرد و میگفت دوستش دارم.
و من توی این فكر كه چرا ما آدما دل داری بلد نیستیم .
دلم می خواست بهش بگم خوب چرا دلت رو می سپردی دست هر كسی؟
انگاری فهمید تو دلم چی گفتم.بر گشت و گفت: دلم رو به دست هر كسی نسپردم .

اون برای من هر كس نیست اون تموم زندگی منه . . .

آره اون دیوونه وار اونو دوس داشت.

تقدیم به کسی که دیوونش منم