PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یا عزل فول مستری آوا یا استعفای بنده

daniel
08-24-2015, 09:20 AM
با عرض سلام خدمت همه ی یک پارسی های عزیز.........
من نزدیک به 12-13 ساله که چت میکنم . از اون موقعی که چت روم بدهی و روزی دات کام مشغول فعالیت بودن تا 1پارس قدیم و الان که محسن جان همه رو دور هم جمع کرده....
به اندازه ای تجربه دارم که بتونم یه سری موارد رو تشخیص بدم... چه در دنیای واقعی چه در دنیای مجازی...
بیشتر از یکسال توی 1پارس مستر بودم و تنها مستری بودم که بدون نظر دیگر مسترها مستر شدم... اینو قدیمی ها بیشتر میدونن و متوجهش هستن....
اصلا هم اهل عکاسی نیستم .... ینی از این روش خوشم نمیاد...
ماجرای آوا خانوم هم برمیگرده به زمانی که تو یه پست ، آوا با یلدا و بهداد سر جنگ داشت...
من نظرم رو توی اون پست گفتم.... اما تو چت به آوا گفتم که طبق تجربه ، شما دارین یار کشی میکنین و البته این باعث باند بازی و در نهایت تجزیه سایت میشه .... اگه به اهداف محسن و سایت فکر میکنی از این موضوع کوتاه بیا .... که در نهایت همه دیدید که ایشون کوتاه نیومدن
اما چند روز پیش توی روم یه اتفاقی افتاد که من تشخیص دادم که اگه جلوی این خانوم گرفته نشه در نهایت به دلخوری های بیشتر ختم میشه ...
اونم دخالت ایشون در کار بنده بوده.... این رو هم توضیح بدم که این دخالت در ویس بوده....نه عمومی....اما از نظر من نفس عمل مهمه
من تو 1پارس یاد گرفتم که مدیریت سایت باید یکپارچه باشه و هر مستر بااس از مسترای دیگه حمایت کنه چون بودن شکاف بین مسترا باعث اختلافات بزرگی میشه...
بنده تو روم 200 نفره مستر بودم اما اینجا برام دلخوشی دنیای مجازیه ... ینی به اینجا دلخوش هستم... نمیخوام این دلخوشی رو از دست بدم اما نه به قیمت همکاری با آوا...
با وضعیت فعلی نمیخوام ادامه بدم چون میدونم عواقب کار بسیار پیچیده تر از صحبت های ساده ی الان منه
از مستر ها و مدیریت میخوام نظرشونو اعلام کنن....
یا حق

ghost
08-24-2015, 09:24 AM
با سلام.
بنده هم با نظر دانیال کاملاً موافقم.
با تشکر

oiiio oloi
08-24-2015, 09:56 AM
با عرض سلام
دوستان منو نمیشناس اما من تا حدودی با همه اشنا هستم .
اگه مستری اینجا باشه که که به خواسته کاربرا احترام میذاره اون آواست
اینجا اگه آوا مستر نبود من هیچ وقت نمیومدم و برام واقعا عجیب بود شنیدن این حرفا!!!!!!!
جسارت نمی کنم اما مفهوم این پست برا من چیزی جز حسادت نیست یعنی اصلا نمی تونم هضم کنم این پست واین حرفا درباره آوا!!
فکر نمی کنم شما اگه استعفا بدین ابفاقی بیفته:29: اما اوا اگه فول مستر نباشه خیلیا ناراحت میشن...
من بی جهت از آوا تعریف نکردم چند ماه که میشناسمش و هر روز میبینمش یک پارس باید افتخار کنه به داشتنش :12:

به نظر من این تاپیک نه به خاطر آوا به خاطره حفظ احترام و شخصیت کسی که این تاپیکو زده بهتره زودتر پاک شه:12:
با تشکر:12:

OKTAY
08-24-2015, 10:03 AM
با سلام خدمت همه دوستان عزیز واقعا جای تاسف داره این حرفها و این بحث ها...
من دنیل رو مدتهاس میشناسم از زمانی که در اونیکی 1پارس مستر بوده و با اوا خانم هم اینجا اشنا شدم...
دنیل حرفاشونو زدن باید اوا خانمم بزنن.بنظر من اگر یک مستری کاری میکنه نباید مستر دیگر در کارش دخالت کنه این کار باعث میشه اختلاف نظر بینشون پیش بیاد .
من همین دیروز با اقا محسن در مورد همین موضوع حرف میزدم که بنظر بنده یکم بیشتر باید حواسشونو جمع کنن
علت بر اینکه در اون تایپک که بهداد و اوا و یلدا حرفشون شده بود من کاملا دیدم حق نا حق شد و بلافاصله اوا خانم ادمین شد این کار نشون میده که......
حالا اگر خدایی نکرده اوا خانم از پست خودشون بخوان سو استفاده کنن این تقصیر محسنه نه اوا بی دلیل پرو بال دادن به یک یوزر کار درستی نیست...
ولی اقا محسن گفتن اوا خانم برا سایت زحمت زیادی میکشه من قبول دارم همیشه تو انجمن فعالیت داره ولی این دلیل نمیشه در کار دیگر مسترها بخاد دخالت کنه
من کاری ندارم اوا رو بخوان از ادمینی بردارن یا نه چون مهم نیست دنیای مجازیه و همه چن ساعتی میاییم کنار هم خوش باشیم ولی اینکه در کار مستر بخاد دخالت کنه واقعا کار ناشایستی هست و باید معذرت خواهی کنه...
و این رو هم قبل از بسته شدن تایپک اعلام میکنم بازم اقا محسن حق رو ناحق خواهند کرد
موافقم اقا دنیل موفق باشین

OKTAY
08-24-2015, 10:08 AM
با عرض سلام
دوستان منو نمیشناس اما من تا حدودی با همه اشنا هستم .
اگه مستری اینجا باشه که که به خواسته کاربرا احترام میذاره اون آواست
اینجا اگه آوا مستر نبود من هیچ وقت نمیومدم و برام واقعا عجیب بود شنیدن این حرفا!!!!!!!
جسارت نمی کنم اما مفهوم این پست برا من چیزی جز حسادت نیست یعنی اصلا نمی تونم هضم کنم این پست واین حرفا درباره آوا!!
فکر نمی کنم شما اگه استعفا بدین ابفاقی بیفته:29: اما اوا اگه فول مستر نباشه خیلیا ناراحت میشن...
من بی جهت از آوا تعریف نکردم چند ماه که میشناسمش و هر روز میبینمش یک پارس باید افتخار کنه به داشتنش :12:

به نظر من این تاپیک نه به خاطر آوا به خاطره حفظ احترام و شخصیت کسی که این تاپیکو زده بهتره زودتر پاک شه:12:
با تشکر:12:

خواهر گرامی هیچ حسادتی وجود نداره هیچ فرقی بین مستر کاربر ادمین وجود نداره
شما هم که الان با یک هویت پنهان میایین نظر میدین برای ادم سوال میشه مثلا شاید خدایی ناکرده خود اوا خانم هست مولتی یوزر داره یا از دوستاشه لطفا با یوزر خودتون نظر بدین:12:
در ضمن اگر دنیل رو بشناسی هیچ وقت این حرفو نمیزنی و با توجه به حرفیدنت نشون دهنده این هستی که داری یک طرفه قضاوت میکنی چون دنیل واقعا مستر بی حاشیه ای هست

daniel
08-24-2015, 10:19 AM
خواهر عزیز که هویت شما مشخص نیست
اولا نظرتون محترم.........اما خواستم که مستر ها و مدیریت نظر بدن
چقدر خوبه انقدر مودب باشید .... مثل عسل خانوم که اینجا نظر ندید...

hamid.M
08-24-2015, 10:24 AM
چرا ما شما رو به یاد نداریم دنیل ؟
یکم خونسردباشین !:4:
شما چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد از عکس گرفتن ، اما
تمام اقدامات مدیریت باید با دلایل مستند باشه.
نمیشه که یک نفر بگه حمید این حرف رو زد و ادمین اقدام کنه !:63:

Scheitern
08-24-2015, 10:27 AM
با سلام

بنده هم با اقا دنيل موافقم اما بايد بگم اين داستان عين اينه كه شما به دلارام (ادمين يكپارس قبلى) بگيد كه مدیران رو از مديريت بركنار كن و خودتون ميدونيد كه اصلا امكان پذير نيست ، به هر حال نظره شخصى خودم رو گفتم ( تا يكى مثل كوه پشت سره ادم نباشه و حمايت نكنه هيچگاه يكى از ديگرى برترى نداره).:12:

ميخواستم نظرى ندم ( چون ميدونم آب در هاون كوبيدنِ اما بدليل احترام به مسترهاى عزيز نظر دادم) موفق باشيد :12:

Scheitern
08-24-2015, 10:31 AM
چرا ما شما رو به یاد نداریم دنیل ؟
یکم خونسردباشین !:4:
شما چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد از عکس گرفتن ، اما
تمام اقدامات مدیریت باید با دلایل مستند باشه.
نمیشه که یک نفر بگه حمید این حرف رو زد و ادمین اقدام کنه !:63:

شما چرا پست منو ويرايش كرديد؟ ( كل مطلبم منظور به اون دو مدير بود) واقعا كه ...

OKTAY
08-24-2015, 10:36 AM
لطفا اول به خودمون احترام بزاریم و دوم به طرف مقابل و نظر دیگرانو ویرایش نکنیم ...
اقا حمید کارتون اشتباه

daniel
08-24-2015, 10:44 AM
آقا حمید اولا از وقتی عکس برداری مد شده ه سری مشکلات پیش پا افتاده بزرگ شد
شما هم اگه تو 1پارس بودید منو به خاطر می آوردید ....
اما سوال من از شما اینه چرا نظر یلدا رو ویرایش کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این همون باند بازیه که من ازش میگفتم
در نهایت سایت ضرر این کارهای شما رو پس میده و دودش تو چشم مدیریت اینجا میره........

hamid.M
08-24-2015, 10:51 AM
خانم scheitern توجه داشته باشین که فعالیت ما در اینجا وابسته به هیچ سایت یا وبلاگی نیست
پس نام بردن از اشخاص دیگه اصلا مجاز نیست !

اوکتای عزیز شما حتی پست رو نخوندین
دخالت نکنید

OKTAY
08-24-2015, 10:58 AM
خانم scheitern توجه داشته باشین که فعالیت ما در اینجا وابسته به هیچ سایت یا وبلاگی نیست

دخالت نکنید
من پست نخونده حرفی نمیزنم این 1 و دوم اینکه باتوجه به اقا دنیل و نظر خواستن از مدیران و مسترها من کاملا حق دارم دخالت کنم و نظر بدم شما از حرفای بنده دلخورین میتونین نخونین.من حقیقتو میگم از هیچ احدی هم ترسی ندارم شما نه ولی اقا محسن منو خوب میشناسن

oiiio oloi
08-24-2015, 11:01 AM
خواهر گرامی هیچ حسادتی وجود نداره هیچ فرقی بین مستر کاربر ادمین وجود نداره
شما هم که الان با یک هویت پنهان میایین نظر میدین برای ادم سوال میشه مثلا شاید خدایی ناکرده خود اوا خانم هست مولتی یوزر داره یا از دوستاشه لطفا با یوزر خودتون نظر بدین:12:
در ضمن اگر دنیل رو بشناسی هیچ وقت این حرفو نمیزنی و با توجه به حرفیدنت نشون دهنده این هستی که داری یک طرفه قضاوت میکنی چون دنیل واقعا مستر بی حاشیه ای هست

با عرض سلام مجدد
اولا من قصد بی ادبی نداشتم و ندارم و فقط گفتم که برداشتم از این پست ۱.خودستایی و۲.حسادت
ثانیا شما کسی رو مثال بزنید که به نفع شما حرف نزده باشه
به نظر من بی ادبی این پست شماست.. شما می تونید به جای شلوغ کردن و این پست با اوا جان صحبت کنید و تجربیات ارزشمندتون در چت و مستری و (که دربارش تاپیک زدید) در اختیار آوا بذارید شما که با تجرته هستید:12:به جوونترا فرصت بدین.. و اگه اشتباهی کردن پدرانه برخوردکنید.. اگه اون به کار نبردن به ادمین اطلاع بدین... به نظر من پست گذاشتن و شلوغ کردنه اینجوری ارزش خودتونو میاره پایین
و همچنین اگرم شما رو نمی شناختم با بیانات شیواتون الان خوب شناختم مثلا همین که من میگین شاید آوا باشم!!! واقعا .........
میگنن سخنانو ادما نشان دهنده شخصیت اوناست و اما درباره شما که یک شخصیت مجازی هستید شنیدنه همین حرفا و چند جمله برانظر دادن تو این تاپیک کافیه.....من بازم قصد جسارت ندارم فقط نظر دادم :12::12:

OKTAY
08-24-2015, 11:03 AM

دخالت نکنید

در ضمن من پست رو قبل شما خوندم اسم دوتا از ادمینهای عقده ای اون سایت اورده بود که پاک کردین...حالا شما چیزیو نمیدونین چیزی نگین ممنون...

در ضمن اگرم انقد اهل ویرایش هستین میتونین حرفهای کاربر عزیز رو که اصلا معلوم نیست کیه پاک کنید چون اقا دنیل گفتن مدیران ج بدن نه کاربرا

daniel
08-24-2015, 11:06 AM
من یک بار گفتم
برای تفهیم دوباره تکرار میکنم
لطفا فقط مسترا نظر بدن
فقط مستر ها.....................!!!
باز هم میگم لطفا
بخون خواهر عزیز
لطفا فقط مستر ها نظر بدن

oiiio oloi
08-24-2015, 11:10 AM
در ضمن هویت من در چت کاملا مشخصه و دوستان در چت به اندازه کافی آشنایی دارن :12: پس دوست عزیز لطفا مغلطه نکنید :12:

oiiio oloi
08-24-2015, 11:27 AM
دوستان
من عذر خواهی می کنم که اینجا جواب دادم
شرمنده باید تاپیک میزدم.. و بازم شرمنده که ندیدم ندیدم که فقط مدیران باید جواب بدن.......:12:اگه نظراتم پاک شه به حقه و اعتراضی ندارم:12:

OKTAY
08-24-2015, 11:32 AM
با عرض سلام مجدد
اولا من قصد بی ادبی نداشتم و ندارم و فقط گفتم که برداشتم از این پست ۱.خودستایی و۲.حسادت
ثانیا شما کسی رو مثال بزنید که به نفع شما حرف نزده باشه
به نظر من بی ادبی این پست شماست.. شما می تونید به جای شلوغ کردن و این پست با اوا جان صحبت کنید و تجربیات ارزشمندتون در چت و مستری و (که دربارش تاپیک زدید) در اختیار آوا بذارید شما که با تجرته هستید:12:به جوونترا فرصت بدین.. و اگه اشتباهی کردن پدرانه برخوردکنید.. اگه اون به کار نبردن به ادمین اطلاع بدین... به نظر من پست گذاشتن و شلوغ کردنه اینجوری ارزش خودتونو میاره پایین
و همچنین اگرم شما رو نمی شناختم با بیانات شیواتون الان خوب شناختم مثلا همین که من میگین شاید آوا باشم!!! واقعا .........
میگنن سخنانو ادما نشان دهنده شخصیت اوناست و اما درباره شما که یک شخصیت مجازی هستید شنیدنه همین حرفا و چند جمله برانظر دادن تو این تاپیک کافیه.....من بازم قصد جسارت ندارم فقط نظر دادم :12::12:

ترجیح میدم با اون عده ادمهایی که حتی عرضه اینم ندارن خودشونو معرفی کنن و با هویت نامشخص میان حرف میزنن بحث نکنم.یا علی:12:

! OMID.M
08-24-2015, 12:04 PM
اوي اويي شما هويت معلومي نداري معلومه هدف شما از شركت در اين تاپيك بر هم زدن جو انجمن و تاپيك هستش

حميد عزيز به نظر من كار درستي كرد با اين نوع برخورد كه خواست جلو متشنج شدن تاپيك رو بگيره

در ضمن اين تاپيك مخصوص مديرا هستش و كاربراي معمولي حق دخالت كردن ندارن من جمله خودم كه مجبور شدم

ممنون

hamid.M
08-24-2015, 01:53 PM
بچه ها زود عصبانی نشید !
میتونستیم موضوع رو به خوبی و بدون ناراحتی حل کنیم !
من اگر وارد موضوع دوستان شدم چون وظیفه من نظم بخشیدن به انجمن هست ،
پس اینکه شما بگین فقط کاربر ها شرکتت کنن یه موضوع خنده دار هست !
شاید از دید دوستان فرمان !
.................................................. ..
اما در مورد ویرایش پست
همون طور که عرض کردم ملاک ما خودمون هستیم و بس !
نام بردن از اشخاصی که قبلا در جای (دیگه)همراه ما بودن و حالا نیستن جایز نیست!
در جریان باشین که افراد مختلف به صورت میهمان انجمن ما رو چک میکنند !
پس
اجازه ندید ....:12:
امیدوارم متوجه شده باشین .
......................................
و اما در مورد بحث اصلی
من کاملا متوجه موضوع شدم
باز هم میگم کلیه اقدامات و ادمین باید با دلایل مستند و ثابت کننده باشه !
این موضوع در دنیای مجازی ثابت شده
و هیچگونه ارتباطی با صداقت دوستان ندارد
......................................
امیدوارم هیچ وقت از این پست ها نبینم.
موضوع بسته شد .
با تشکر

mohsen32
08-24-2015, 04:07 PM
حاصل مستر و در نهایت فول مستر شدن اوا خانم حضور 15 ساعت در چتروم و در انجمن 1216 پست بسیار خوب بوده.
بنده از همه شما بیشتر در چتروم حضور دارم و تمام حرکات دوستان را زیر نظر دارم پس به طبع و بدون در نظر گرفتن مسولیت بنده، همه شما را بیستر میشناسم
تمام فرمایشات شما عزیزان را به دقت خوندم و چیزی جز اینکه بدون دلیل می فرمایید شخصی را بر کنار کنیم ندیدم
فقط تنها نکته ای که از اقا دانیل شنیدم اینه که فرمودن اوا خانم تو ویس به ایشون دستور داده یا همون بی احترامی کرده .
اتفاقا جناب دنیل در مورد این موضوع مفصل با من صحبت کردن و بهشون هم عرض کردم اینکه تو ویس به شما یه چیزی گفتن نشان از شخصیت بالای ایشون بوده که نخواسته به شما در عموم تذکر بده.طبق قوانین مقام فول مستر از مستر بیشتره و این یعنی مسولیت ایشان هم بیشتره و می تونه عموم هم تذکر بده پس لطف کنید سلسله مرتب را رعایت کنید.
همانطور که مدیر ارشد نیز فرمایش دادن بدون مدرک معتبر (به جز چیزهایی که خود بنده میبینم)هیچ کار انجام داده نمیشه.
بنده خودم چیزهای بسیار بدی از مسترا دیدم و خودشون هم اطلاع دارن که چی میگم اما موقتا چشم پوشی کردم پس لطفا جو سایت را به هم نریزید و به کارتون ادامه بدید
در مورد بعضی از عزیزان هم که وقتی پست بسته میشه میرن یک پست جداگانه میزنن تصمیمات لازم گرفته خواهد شد.