PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اس ام اس های سنگین و تیکه دار

*Ava*
09-27-2015, 09:20 PM
http://www.mihanfal.com/wp-content/uploads/2015/09/Sms_TikeDar_mehr94_www_OverDoz_IR.jpg
یکدیگر را گم کرده ایم تا یکی دیگر را پیدا کنیم به همین سادگی …
•…::: اس ام اس سنگین و تیکه دار :::…•
بدنت را برای خود نگه دارذهنت را به من بسپارکه بدن های زیبا بسیارند و ذهن هایزیبا ، انگشت شمار ……
چه خوشبختستخفاشیکه بر سقف زندگی میکند…به گمانم دنیاوارونه اشقشنگتر باشد!!!…
از این تصمیم گرفتن های یک طرفهاز این “رفتن های به خاطر خودت” از این آدم هایی که “به نام من” و “به کام خود”عمل میکنند….
دل میبازم،درست زمانی که بازیچه ای بیش نیستم! بدون ِ شراب، روبروی چشمهای تو! مست ِ مست… خراب! … …بازی کن! با تمام ِ من! با تمام ِ ناتمام ِ من!آنقدر دروغ بگو تا شب تمام شود!و من هنوز دیوانه وار باورت میکنم
وقت آمدنتمی بینی که چقدر مهربان است“راه” در بازگشتنت ببینچگونه بر می گردد و “هار” می شود…
زخم میزنی… چشمهایم را می بندم.دل می سوزانی…. اعتراضی نمی کنم. تَرکم می کنی….بیصدا تَرَک بر میدارم.تعبیر به سنگ بودنم نکنعشق وادار به سکوتم می کند,,,,,,
معشوقه ای پیدا کرده امبه نام روزگار…این روزها مرا در آغوش خویشسخت به بازی گرفته است
ای کاش حوالی دل تو هم “بارانی” بیاید زمینی تر شودبوی خاکی بلند شودشاید کمی “عاشقم” میشدی باران به کنار….لامصب این روزها “بهاریست
نبود تـــــــــو . . فقط نبودنِ تــــــــو نیست !نبودن خیلی چیزها هست !ابرهای مست ولگرد در نبودنت دیوانه وار می بارند!که روزی با نگاهی باورشان کرده بودی . .حــــالا اصلا بی خیـــــــــال شهر ویران شده ام . .تـــــــــو بگو ؟ با آسمان های دیگر چه باید کرد ؟؟؟