راه مخفی عروس و 40 میهمانش را از آتش سوزی نجات داد / یک پسر راز این مسیر را می دانست + عکس

رکنا : شجاعت و مسئولیت پذیری پسر بچه 10 ساله ای باعث شد تا 40 میهمان از مرگ حتمی در حادثه آتش سوزی مراسم عروسی نجات پیدا کنند.

آشتون داند فورد اهل ویرجینیا که از روز گذشته به قهرمان معروف شده است به 40 میهمان حاضر در مراسم عروسی کمک کرد که از میان شعله‌های آتش و ساختمان در حال فروریختن فرار کنند و جان سالم به در ببرند.
آشتون که در منزل کناری تالار عروسی سکونت دارد، می‌گوید، من راهی مخفی را کشف کرده بودم که از باغ به خانه ما راه داشت، وقتی با صدای جیغ و فریاد میهمانان و شعله‌های دود از خواب بیدار شدم، خودم را به محل برگزاری مراسم رساندم و سعی کردم میهمانان را از آن راه به خانه مان هدایت کنم. سرپرست تیم آتش نشانی ویرجینیا می‌گوید، سرعت عمل، هوش و شجاعت این پسر 10 ساله باعث شد تا 40 میهمان از مرگ حتمی نجات پیدا کنند، در غیر این صورت معلوم نبود چه سرنوشتی انتظار آنان را می‌کشید. این حادثه به دلیل بی‌احتیاطی آشپزها اتفاق افتاده بود و خوشبختانه عروس و داماد و عده‌ای از میهمانان هنوز وارد محل برگزاری مراسم نشده بودند و به کمک آشتون هیچ یک از میهمانان زخمی و مجروح نشدند و آسیب ندیدند. حدود نیم ساعت پس از وقوع آتش سوزی 50 تا 75 مأمور آتش نشانی خودتان را به محل حادثه رساندند و متوجه شدند تمام ساکنان، خانه را ترک کرده‌اند. جین استون، یکی از میهمانان مراسم می‌گوید، آتش ناگهانی تمام فضا را در برگرفت و همه از ترس و وحشت شوکه شده بودند ، تا اینکه صدای پسر بچه‌ای که فریاد می‌کشید، به این طرف بیایید، بدن یخ زده ما را که مورد هجوم آتش قرار گرفته بود، ذوب کرد و به سوی مسیری که قهرمان اشاره می‌کرد می‌دویدیم. اشتون خودش را به داخل ساختمان رسانده بود و یکی دو نفری را که از وحشت در جای خود میخکوب شده بودند به سمت راه خروج هدایت کرد، او شجاع ترین پسر بچه‌ای است که من دیده ام و نمی‌توان با هیچ هدیه‌ای، تلاش او را برای نجات جان مان جبران کرد.