صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 37

موضوع: مهمان این سری از صندلی داغ خانم آوا اااااااااااااااااااااااا

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    مورد پسند : 885 بار در 587 پست
    Windows NT 10.0 Mozilla OS-Browser Compatible

مهمان این سری از صندلی داغ خانم آوا اااااااااااااااااااااااا

دوستانی که تمایل دارند در این تایپیک شرکت کرده و از آوای نازنین سوال بپرسند،میتونن ازامروز(25-07-1394) به مدت یک هفته ، سوالات خودشونو مطرح کنند. تعداد سوالها دلخواه هست.

نکته بعدی اینکه ،دوستان عزیز باید ادب رو رعایت کنند و به شان پرسش شونده توهین نکنن ،در صورتی که نوع سوالات خارج از عرف و یا توهین آمیز باشد، حذف خواهد شد.

آوا جان شما هم لطف کنید سوالات رو، با دقت و باحوصله جواب بدید. جوابها نباید توهین آمیز و حدالمقدور به همه سوالات جواب بدید.
    برای پاسخ دادن به هر سوال، ابتدا سوالات دوستان رو نقل قول کرده بعد جواب بدید.

امام حسین (ع) :

إن لَم یَکُن لَکُم دینٌ و کُنتُم لاتَخافونَ المَعادَ فَکونوا اَحراراً فِی دُنیاکُم؛

اگر دین ندارید و از قیامت نمی ترسید، لااقل در دنیای خود آزاده باشید.

آخ آخ آخ ، همیشه یکی از فانتزیام این بود که آوا رو بسوزونم. کاش از خدا یه چیز دیگه می خواستم

1- یه بیوگرافی کامل از خودت بده ، تا ببینیم این ادمین آواکیه؟ چی کاره هست؟
    2- به نظرت ازدواجی که پایش از چت بوده، دوام داره؟
    3- می دونم که بعضی وقتها، تو یکپارس خیلی اذیت میشی، چی باعث شده هنوزم به فعالیتت ادامه بدی؟
    4- معیارت برای ازدواج چیه؟(شعاری نباشه)
    5- تو یکپارس چقدر تیغت میبره؟
    6– دنیای مجازی چقدر توزندگی واقعیت تاثیر گذاره؟
    7 – الان که بیشتر میای چت،وقت میکنی با دوستای خارج از نتت یا فامیل ارتباط داشته باشی؟
    8- برخورد محسن با فحشرا و یا کسانی که تو روم بی ادبی میکنن رو قبول داری ؟ چرا؟
    9- حضور و نقشت تو اجتماع هم به اندازی یکپارس تاثتر گذار هست؟
    10- ماه محرم که میشه خوشحالی مردم میریزن بیرون، اخویهارو دید می زنی؟

11- بین دوستای یکپارسی

بهترین:
    بدترین:
    بینمک ترین:
    بیخیالترین:
    مغرورترین:
    خوشاخلاق ترین:
    بداخلاقترین:
    گردن کلفترین:
    شوخترین:
    بچه ترین:
    بزرگترین:
    خاصترین:
    بی ادبترین :

12- اگه کسی تو روم سعی کنه برات پاپوش درست کنه یا با حرفهای دروغ آبروتو ببره بای نت میدی یا ایستادگی میکنی؟

13- با دیدن کلمات زیر اولین چیزی که به نظرت می رسه چیه؟

یکپارس
    ایران
    عشق
    گوگوش
    پوره
    سیب زمینی
    فرشته
    امام رضا
    دی
    جی

جسی
    ادمین یلدا
    انجمن
    محسن
    نیکروز
    آوا
    مادر
    چت
    کتاب
    بیمارستان
    14-بهترین دوستت تو روم کیه؟ (فقط یک نفر، میخوام بذارمت تو رودروایسی)
    15 - یک خصوصیت مثبت و یک خصوصیت منفی از خودت رو بگو.

فعلا اینارو جواب بده تا بعد

ویرایش توسط **FERESHTEH** : 10-18-2015 در ساعت 01:44 AM
    گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

2. 4 کاربر پست **FERESHTEH** عزیز را پسندیده اند .

*Ava* (10-17-2015),19* (10-17-2015),farzad (10-18-2015),ghost (10-19-2015)

3. Top | #2
    sahar1
    به به اوا جون

اوا سوال اول :چی شد که اولین بار چت اومدی؟

سوال دوم :بهترین خاطرت توی چت چی بوده؟

سوال سوم:اصلا فازت چیه همون وات د فاز خودمون وبعدم اینکه مهمترین فانتزیت چیه

ودر اخر اینکه به نظرت میشه ی شوهر خوب برا تو و فرشته اینجا پیدا کرد یا نه امیدی نیست

4. 4 کاربر پست sahar1 عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-17-2015),*Ava* (10-17-2015),19* (10-17-2015),ghost (10-19-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    14
    پسندیده
    5,671
    مورد پسند : 5,388 بار در 4,461 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 46.0.2490.71
    سلام اوا جان
    1بهترین و بدتری روز هفته کدوم روزه واست؟
    2 از دوستت چه انتظاری داری؟
    3از مسئولیتت در چت راضی ؟ و چه چیز بیشتر ناراحتت می کنه در چت؟
    4 از کدام بیشتر میترسی؟ تاریکی سوسک
    5 بطور کل ادم ارومی هستی یا شلوغ؟
    6 شده دل کسی رو بشکنی؟

6. 4 کاربر پست !!yalda!! عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-17-2015),*Ava* (10-17-2015),19* (10-17-2015),ghost (10-19-2015)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ****FERESHTEH**** نمایش پست ها

آخ آخ آخ ، همیشه یکی از فانتزیام این بود که آوا رو بسوزونم. کاش از خدا یه چیز دیگه می خواستم

1- یه بیوگرافی کامل از خودت بده ، تا ببینیم این ادمین آواکیه؟ چی کاره هست؟
    2- به نظرت ازدواجی که پایش از چت بوده، دوام داره؟
    3- می دونم که بعضی وقتها، تو یکپارس خیلی اذیت میشی، چی باعث شده هنوزم به فعالیتت ادامه بدی؟
    4- معیارت برای ازدواج چیه؟(شعاری نباشه)
    5- تو یکپارس چقدر تیغت میبره؟
    6– دنیای مجازی چقدر توزندگی واقعیت تاثیر گذاره؟
    7 – الان که بیشتر میای چت،وقت میکنی با دوستای خارج از نتت یا فامیل ارتباط داشته باشی؟
    8- برخورد محسن با فحشرا و یا کسانی که تو روم بی ادبی میکنن رو قبول داری ؟ چرا؟
    9- حضور و نقشت تو اجتماع هم به اندازی یکپارس تاثتر گذار هست؟
    10- ماه محرم که میشه خوشحالی مردم میریزن بیرون، اخویهارو دید می زنی؟

11- بین دوستای یکپارسی

بهترین:
    بدترین:
    بینمک ترین:
    بیخیالترین:
    مغرورترین:
    خوشاخلاق ترین:
    بداخلاقترین:
    گردن کلفترین:
    شوخترین:
    بچه ترین:
    بزرگترین:
    خاصترین:
    بی ادبترین :

12- اگه کسی تو روم سعی کنه برات پاپوش درست کنه یا با حرفهای دروغ آبروتو ببره بای نت میدی یا ایستادگی میکنی؟

13- با دیدن کلمات زیر اولین چیزی که به نظرت می رسه چیه؟

یکپارس
    ایران
    عشق
    گوگوش
    پوره
    سیب زمینی
    فرشته
    امام رضا
    دی
    جی

جسی
    ادمین یلدا
    انجمن
    محسن
    نیکروز
    آوا
    مادر
    چت
    کتاب
    بیمارستان
    14-بهترین دوستت تو روم کیه؟ (فقط یک نفر، میخوام بذارمت تو رودروایسی)
    15 - یک خصوصیت مثبت و یک خصوصیت منفی از خودت رو بگو.

فعلا اینارو جواب بده تا بعد

سلام فرشته جان,

1. آوا 25 ساله از مشهد هستم. لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم .. هم ترجمه می کنم هم تدریس.
    2. برای هیچ چیزی نمی شه یک جواب قاطع داد و مثلا بگی ازدواج اینترنتی کلا بد هست چراکه من از نزدیکانم هستن که اینترنتی ازدواج کردن و الان بعد از سالها خوش و خرم زندگی می کنند. چیزی که اهمیت داره ,چه حال از طریق نت چه از طریق دیگه, اینکه دو طرف چه شناخت و توقعاتی از هم دارند.
    3. همانطور که بعضی روزا اذیت شدم در مقابل روزها و ساعاتی هم بودن که واقعا اینجا بهم خوش گذشته. در مورد انجمن و مجله هم باید بگم این خبر و پست گذاشتن خیلی فایده ها برام داره خیلی چیزا یاد گرفتم و می گیرم.
    4. معیار من درک و شعور طرف هست. کسی که درک و شعورش بالا باشه تو باقی مسائل راحت می تونی باهاش به تفاهم برسی.
    5. منظورت از تیغت می بره اگه نفوذ هست باید بگم من همیشه نظراتم رو درباره همه چه به مدیریت می گم, دیگه اینکه قبول میشه یا رد به ایشون بستگی داره. (محسن بخشها رو اضافه نکردیااا)
    6. من دنیای مجازی و دنیای واقعی رو کلا از هم جدا کردم واسه همین تاثیری نداشته.
    7. آره من همیشه واسه خونوادم و دوستام وقت دارم...خیلی وقت ها هم شده به خاطر بودن با اونا چت نیومدم.
    8. خب به نظر من محسن باید یه مقداری جدی تر برخورد کنه البته هرکسی برای کارای خودش دلایل خودش رو داره.
    9. میشه گفت آره, البته الان خیلی وقته که خودم رو درگیر کار گروهی نمی کنم و ترجیح میدم کاری اگه دارم خود به شخصه انجام بدم چونکه وقتی گروهی میشه همه زحمتها رو دوش خودم هست واسه اینکه من کلا از کار همه ایراد میگرم. :P
    10. راستش من اصلا اهل رفتن به این مراسم ها نیستم پس برام فرقی نمی کنه محرم یا غیر محرم.
    11. بهترین:لیدا و فرشته
    بدترین: دوست که دیگه بدترین نداره
    بینمک ترین:بابابزرگ
    بیخیالترین:سحر1
    مغرورترین: نداریم
    خوشاخلاق ترین: جاسوس
    بداخلاقترین: دوستم نیست کاربر چت روم بود الان نمی دونم میاد یا نه Hossein 021
    گردن کلفترین: نداریم
    شوخترین: رامتین
    بچه ترین: نیکی (سنی منظورمه)
    بزرگترین: محسن
    خاصترین: gst
    بی ادبترین : دوستم نیست یکی از کاربرا نیکروز

12. ایستادگی می کنم.
    13.یکپارس : چت روم, انجمن,مجله
    ایران: وطن
    عشق: قشنگه
    گوگوش: نمی دونی نمی دونی
    پوره: بچه 6 ماهه
    سیب زمینی: خیلی دوس دارم مخصوصا سرخ کرده
    فرشته: پرحاشیه و پر جنب و جوش
    امام رضا: آرامش
    دیجی: فرشته
    جسی: گاها با نمکه
    ادمین یلدا: صبور و مهربون
    انجمن : بازدید کننده, مطلب
    محسن : مدیر
    نیکروز: هنوز تو شوق و ذوق اولیه نت و دنیای مجازی مونده
    آوا: جریانات فکریش زیاده
    مادر: زندگی
    چت: تفریح
    کتاب: بهترین تفریح
    بیمارستان:الکل

14. بهترین دوست یکی نیست پس نمی گم. :P
    15. مثبت: صبورم منفی: زودرنج

ویرایش توسط *Ava* : 10-18-2015 در ساعت 09:01 PM
    هر کسی از ظن خود شد یار من...

8. 3 کاربر پست *Ava* عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-17-2015),19* (10-17-2015),ghost (10-19-2015)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1 نمایش پست ها
    به به اوا جون

اوا سوال اول :چی شد که اولین بار چت اومدی؟

سوال دوم :بهترین خاطرت توی چت چی بوده؟

سوال سوم:اصلا فازت چیه همون وات د فاز خودمون وبعدم اینکه مهمترین فانتزیت چیه

ودر اخر اینکه به نظرت میشه ی شوهر خوب برا تو و فرشته اینجا پیدا کرد یا نه امیدی نیست
    سلام سحر عزیز,

1. من زمستون پارسال یک ماهی کلا بیکار بودم قبلش درگیر مقاله بودم از صبح تا شب کتاب بخون, مقاله بخون تا اینکه تموم شد. بعد تو اون روزا بیکاری اصلا کتاب می دیدم سرم درد می گرفت فیلم خیلی دوس دارم اما روزی بیشتر از 3 تا دیگه نمی تونستم ببینم واسه همین یه کاره دیگه می خواستم سرم گرم بشه اومدم تو گوگل زدم چت روم آدرس چت قبلی اومد وارد چت روم شدم اصلا خوشم نیومد چونکه شلوغ بود اصلا نمی فهمیدم کی با کی حرف می زنه روز بعد رفتم روم خارج اونجا خلوت بود اوایل فقط به حرفا بچه ها نگا می کردم بعد کم کم خودم هم وارد بحثاشون شدم اولین نفر فکر کنم با پرشین گرل دوس شدم و بعد فرشته گذشت رفتم روم 30 با لیدا اینا هم دوس شدم گفتم حالا که میام اینجا بزا عضو بشم ...رفتم عضو شدم 4 روز بعد چت روم بسته شد. :))
    2. لحظه های خوب زیاد بوده اما اولین باری که توی این چت بودیم و من واقعا می خندیدم پای مانیتور زمانی بود که بچه ها تازه اومده بودن اینجا و یه شب حرف می زدیم تا اینکه محسن یه سوتی داد شد سوژه کلی خندیدیم یلدا بانو هم عکس گرفت گذاشت انجمن البته اون موقع کسی هنوز انجمن نمیومد چونکه تازه را افتاده بود.
    3. فازم چیه؟ فازم مثبته :p
    4. شنیدی می گن به امید همسایه بخوابی شب باید گشنه بخوابی ما هم به امید محسن هستیم آخر سر بی شوهر می مونیم...اگه با همین سن و سال کاربر بخواد بیاد نه امیدی نیست که شوهری پیدا بشه.

10. 2 کاربر پست *Ava* عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-17-2015),ghost (10-19-2015)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    نقل قول نوشته اصلی توسط !!yalda!! نمایش پست ها
    سلام اوا جان
    1بهترین و بدتری روز هفته کدوم روزه واست؟
    2 از دوستت چه انتظاری داری؟
    3از مسئولیتت در چت راضی ؟ و چه چیز بیشتر ناراحتت می کنه در چت؟
    4 از کدام بیشتر میترسی؟ تاریکی سوسک
    5 بطور کل ادم ارومی هستی یا شلوغ؟
    6 شده دل کسی رو بشکنی؟

سلام یلدا جان,
    1. بدترین روز هفته جمعه هست من کلا از تعطیلی خوشم نمیاد. بهترین روز هم دوشنبه هست چونکه نه اول هفته است نه آخر هفته.:d
    2. انتظار خاصی از دوستم ندارم چونکه میدونم مشکلات خودش رو داره تنها انتظار اینه که زود زود یادم کنه. :p
    3. مستری خیلی سخته و فول مستری سختر. کلا مدیریت حوصله می خواد و اعصاب. چیزی که ناراحت می کنه توهین هست حالا چه فحش باشه چه تهمت باشه.
    4. سوسک
    5. بطور کلی آدم خیلی خیلی آرومی هستم.
    6. من همیشه تلاش کردم که نشکنم و کسی هم نبوده ازم ناراحت بشه...نمی دونم شاید شدن به خودم نگفتن به هر حال من در جریان نیستم البته امیدوارم که واقعا دلی کسیو نشکسته باشم.

12. 3 کاربر پست *Ava* عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-17-2015),19* (10-17-2015),ghost (10-19-2015)

13. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    234
    پسندیده
    22
    مورد پسند : 71 بار در 41 پست
    Windows NT 6.3 Chrome 46.0.2490.71
    سلام اوای گلم
    خوبی؟
    منم چندتا سوال میپرسم

1-نظرت درباره تقدیر چیه؟ اگه که هست یعنی از قبل نوشته شده پس چه فایده ما زندگی میکنیم اینا که همش معلومه(اراده ما چیه)؟ اگه نه پس یعنی خدا از آینده خبر نداره؟

2-تو محرم هستیم من چند روز پیش چنین سوالی برام پیش اومد از نظرت اگه امام حسین میدانست جنگ رو می بازه باز هم میرفت؟ از نظرت جنگ امام باخت بود یا مثل خیلی ها نظرت اینه امام پیروز بوده؟

3-عشق بدون شناخت ممکنه؟ اصلا عشق شناخت رو می طلبه یا در یک نگاهه؟ یا به دله؟اگه تو یه نگاه هست چجوره که همه دنیا ندیده عاشق خدایی میشن که ندیدن؟ اگه به دله چرا خيلی از ادما دلشون برای معشوقی چون خدا نمیتپه و اشتباه میکنن؟(مگه تو دلشون نیست؟)

4- اگه به حقانیت چیزی معتقد هستی اما برات از حقانیت اون نقض بیارن چه میکنی؟ تعصبی برخورد میکنی؟

5-اگه یه روز تو یه چاهی دو نفر گیر کردند یکی پیرزن یکی دختر بچه و تو میتونی یکی رو نجات بدی یعنی وقت هست یکی رو نجات بدی کدوم رو نجات میدی؟

6-حالا خودمونیم اون قضیه مرتضی پاشائی واقعا درست بود یا نه؟ به چند نفر گفتی؟ چند نفر تائید کردن؟

7- اسم یکی از بهترین کتابهایی که خوندی رو میگی؟

14. 3 کاربر پست 19* عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-24-2015),*Ava* (10-18-2015),ghost (10-19-2015)

15. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    مورد پسند : 885 بار در 587 پست
    Windows NT 10.0 Mozilla OS-Browser Compatible
    نقل قول نوشته اصلی توسط *Ava* نمایش پست ها

سلام فرشته جان,

1. آوا 25 ساله از مشهد هستم. لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم .. هم ترجمه می کنم هم تدریس.
    2. برای هیچ چیزی نمی شه یک جواب قاطع داد و مثلا بگی ازدواج اینترنتی کلا بد هست چراکه من از نزدیکانم هستن که اینترنتی ازدواج کردن و الان بعد از سالها خوش و خرم زندگی می کنند. چیزی که اهمیت داره ,چه حال از طریق نت چه از طریق دیگه, اینکه دو طرف چه شناخت و توقعاتی از هم دارند.
    3. همانطور که بعضی روزا اذیت شدم در مقابل روزها و ساعاتی هم بودن که واقعا اینجا بهم خوش گذشته. در مورد انجمن و مجله هم باید بگم این خبر و پست گذاشتن خیلی فایده ها برام داره خیلی چیزا یاد گرفتم و می گیرم.
    4. معیار من درک و شعور طرف هست. کسی که درک و شعورش بالا باشه تو باقی مسائل راحت می تونی باهاش به تفاهم برسی.
    5. منظورت از تیغت می بره اگه نفوذ هست باید بگم من همیشه نظراتم رو درباره همه چه به مدیریت می گم, دیگه اینکه قبول میشه یا رد به ایشون بستگی داره. (محسن بخشها رو اضافه نکردیااا)
    6. من دنیای مجازی و دنیای واقعی رو کلا از هم جدا کردم واسه همین تاثیری نداشته.
    7. آره من همیشه واسه خونوادم و دوستام وقت دارم...خیلی وقت ها هم شده به خاطر بودن با اونا چت نیومدم.
    8. خب به نظر من محسن باید یه مقداری جدی تر برخورد کنه البته هرکسی برای کارای خودش دلایل خودش رو داره.
    9. میشه گفت آره, البته الان خیلی وقته که خودم رو درگیر کار گروهی نمی کنم و ترجیح میدم کاری اگه دارم خود به شخصه انجام بدم چونکه وقتی گروهی میشه همه زحمتها رو دوش خودم هست واسه اینکه من کلا از کار همه ایراد میگرم. :P
    10. راستش من اصلا اهل رفتن به این مراسم ها نیستم پس برام فرقی نمی کنه محرم یا غیر محرم.
    11. بهترین:لیدا و فرشته
    بدترین: دوست که دیگه بدترین نداره
    بینمک ترین:بابابزرگ
    بیخیالترین:سحر1
    مغرورترین: نداریم
    خوشاخلاق ترین: جاسوس
    بداخلاقترین: دوستم نیست کاربر چت روم بود الان نمی دونم میاد یا نه Hossein 021
    گردن کلفترین: نداریم
    شوخترین: رامتین
    بچه ترین: نیکی (سنی منظورمه)
    بزرگترین: محسن
    خاصترین: gst
    بی ادبترین : نیکروز

12. ایستادگی می کنم.
    13.یکپارس : چت روم, انجمن,مجله
    ایران: وطن
    عشق: قشنگه
    گوگوش: نمی دونی نمی دونی
    پوره: بچه 6 ماهه
    سیب زمینی: خیلی دوس دارم مخصوصا سرخ کرده
    فرشته: پرحاشیه و پر جنب و جوش
    امام رضا: آرامش
    دیجی: فرشته
    جسی: گاها با نمکه
    ادمین یلدا: صبور و مهربون
    انجمن : بازدید کننده, مطلب
    محسن : مدیر
    نیکروز: هنوز تو شوق و ذوق اولیه نت و دنیای مجازی مونده
    آوا: جریانات فکریش زیاده
    مادر: زندگی
    چت: تفریح
    کتاب: بهترین تفریح
    بیمارستان:الکل

14. بهترین دوست یکی نیست پس نمی گم. :P
    15. مثبت: صبورم منفی: زودرنج

من اومدم بازم سوال بپرسمممممم

1 - آوا جان تو جوابهات گفتی که :معیارت درک و شعور طرف هست. کسی که درک و شعورش بالا باشه تو باقی مسائل راحت می تونی باهاش به تفاهم برسی.
    یعنی اگه کسی بیاد خواستگاریت که درک خیلی بالایی داشته باشه و شعورش در حد تیم ملی برزیل باشه ، اما تحصیلاتش سیکل و از دار دنیا ،فقط یه موتور ، اونم قسطی ، و شغلش پیک موتوری باشه.باهاش به تفاهم میرسی و زنش میشی؟؟؟

گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

16. 2 کاربر پست **FERESHTEH** عزیز را پسندیده اند .

*Ava* (10-18-2015),ghost (10-19-2015)

17. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    75
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 11 بار در 8 پست
    آخرین بار کی‌ دست توی دماغت کردی؟
    دماغت بزرگه؟
    دماغتو عمل کردی؟
    دوست داری دماغه شوهرت بزرگ باشه؟
    توی مهریه ات حق دماغ میگیری؟
    حالا از دماغ بیاییم بیرون، از خوشگلی‌ به خودت بین ۱ تا ۱۰ چند میدی؟
    داخل روم قربون چند نفر میری , تو ویس پشت سرشون غیبت میکنی‌؟

18. 3 کاربر پست !RoYa! عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-24-2015),*Ava* (10-18-2015),ghost (10-19-2015)

19. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    نقل قول نوشته اصلی توسط 19* نمایش پست ها
    سلام اوای گلم
    خوبی؟
    منم چندتا سوال میپرسم

1-نظرت درباره تقدیر چیه؟ اگه که هست یعنی از قبل نوشته شده پس چه فایده ما زندگی میکنیم اینا که همش معلومه(اراده ما چیه)؟ اگه نه پس یعنی خدا از آینده خبر نداره؟

2-تو محرم هستیم من چند روز پیش چنین سوالی برام پیش اومد از نظرت اگه امام حسین میدانست جنگ رو می بازه باز هم میرفت؟ از نظرت جنگ امام باخت بود یا مثل خیلی ها نظرت اینه امام پیروز بوده؟

3-عشق بدون شناخت ممکنه؟ اصلا عشق شناخت رو می طلبه یا در یک نگاهه؟ یا به دله؟اگه تو یه نگاه هست چجوره که همه دنیا ندیده عاشق خدایی میشن که ندیدن؟ اگه به دله چرا خيلی از ادما دلشون برای معشوقی چون خدا نمیتپه و اشتباه میکنن؟(مگه تو دلشون نیست؟)

4- اگه به حقانیت چیزی معتقد هستی اما برات از حقانیت اون نقض بیارن چه میکنی؟ تعصبی برخورد میکنی؟

5-اگه یه روز تو یه چاهی دو نفر گیر کردند یکی پیرزن یکی دختر بچه و تو میتونی یکی رو نجات بدی یعنی وقت هست یکی رو نجات بدی کدوم رو نجات میدی؟

6-حالا خودمونیم اون قضیه مرتضی پاشائی واقعا درست بود یا نه؟ به چند نفر گفتی؟ چند نفر تائید کردن؟

7- اسم یکی از بهترین کتابهایی که خوندی رو میگی؟
    سلام همساده گلم آزی جان,

1. خب من به تقدیر اعتقادی ندارم و باورم بر این است که خدا انسان رو آفریده و سپس عقل و اختیار یا همون اراده رو بهش داده که تو این دنیا زندگی کنه. اینکه اراده به ما داده به این معنا نیست که خداوند از آینده خبر نداشته. یک معلم رو در نظر بگیر اگه بیاد به شاگرداش بگه که سوالای امتحان چیه اون وقت به نظرت اون امتحان معیار سنجش خوبی می شه؟ قضیه خداوند و انسان هم همینطوره خداوند همه چیز در اختیار انسان قرار داده اینکه انسان کدوم بخشها رو بیشتر بخونه که تو امتحان الهی قبول بشه دیگه به همون اراده برمی گرده.

2. احادیث زیادی داریم دال بر اینکه نه تنها امام حسین بلکه بقیه ائمه هم می دونستند که پایان جنگ شهادت است اما با این وجود امام حسین به میدان جنگ رفت. توی همان زمان و ظاهرا امام حسین بازنده جنگ بود اما در واقع پیروز بود چراکه الان بعد 1000 سال می بینیم که شیعیان پیرو امامان هستند و در ماه محرم حتی کسایی که ممکنه نماز و روزه نگیرند توی ماه محرم ارادت خاصی رو به ائمه و امام حسین نشون می دن.

3. عشق در یک نگاه که عشق نیست یک گلدون بذار رو به روت و فقط یک بار بهش نگاه کن و بعد چشمات رو ببند چی تو ذهنت هست از اون گل؟ خب مسلما زیبایی گلها بوده. اما شاید گلدانش شکسته بود, شاید چند تا برگش خشک شده بود و ... اینا رو توی اون یک نگاه ندیدی. عشق به خداوند در یک نگاه نیست چونکه ما هر لحظه به اطرافمون که نگاه می کنیم نشانه ای از خداوند می بینیم. زیبایی ها, شگفتی ها و... و بیشتر و بیشتر به وجودش پی می بریم. حالا وقتی ما یک شخصی و بعد از مدتی بهش علاقه مند شدیم چونکه نسبت بهش شناخت پیدا کردیم وارد دل ما هم می شه و سعی می کنیم اونجور که او دوس داره زندگی کنیم. وقتی شناخت ما به خدا بیشتر شد, وارد دل هم میشه.

4. من چیز رو اگه قبول داشته باشم قبول دارم اگر هم کسی نقضش رو بیاره به حرفاش گوش می دم و میرم بیشتر و بیشتر در اون مورد اطلاعات جمع می کنم تا خودم بفهمم نقض هست یا نه. من تعصبی برخورد نمی کنم و هیچ وقت هم اعتقادم رو به کسی تحمیل نمی کنم به اعتقادات دیگران هم تا وقتی صدمه نزنه کاری ندارم.

5. خب آدم باید همیشه تا لحظه ای آخر برای هر کاری تلاش کنه حالا اگه نجات جون یک آدم باشه که بیشتر ولی اگه واقعا مجبور باشم یکی نجات بدم خب اون دختر بچه رو نجات می دم.

6. به نظر من که درست بود به اعضا خانواده هم گفتم اما به دلیل پاره ی از مشکلات روند تحقیقات کامل نشد.. اما زن داداشم با من موافق بود. :p =)) (محسن من چرا شکلک ندارم پاسخگو باشششششششششش)

7. کتابی هست که در واقع یک نمایشنامه هست به نام "اتوبوسی به نام هوس" از این کتاب خیلی خوشم اومد وقتی که خوندمش.

20. 2 کاربر پست *Ava* عزیز را پسندیده اند .

**FERESHTEH** (10-24-2015),ghost (10-19-2015)

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.