صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

موضوع: مهمان این سری از صندلی داغ خانم آوا اااااااااااااااااااااااا

1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    مورد پسند : 885 بار در 587 پست
    Windows NT 10.0 Mozilla OS-Browser Compatible
    نقل قول نوشته اصلی توسط *Ava* نمایش پست ها
    آرش سلام,

بستگی داره کی باشه اگه من باشم خوب با خورش و مرغ و ماهی اینا اما اگه یه بنده خدا باشه با سوسیس می خوره با تن ماهی با تخم مرغ و ... :d یک نفر و دیدم که با کوکو هم می خورد. :p

- آوا جان، قسمت سوسیس رو اگه فاکتور بگیریم ،بنده هم، بنده شرمنده هم، سبزی پلو یا برنج ساده رو با تن ماهی و کوکو سبزی خوردم، روم به دیوار چند بار هم برنج سفید رو با تخم مرغ خوردم .یعنی خیلیها رو دیدم ،که اینجوری بودن .الان تکلیف ما چی میشه؟؟ یعنی ما غیر عادی هستیم یا نه؟؟ یا شما خیلی اعیونی و دیپلم به بالا غذا میخورین !!! اعیونی یا ایونی ، کدوم درسته ؟ یا امام هشتم مدیر انجمن و باش ، بلد نیست بنویسه دوستان شما هم نظر بدین لطفا
    گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

2. 2 کاربر پست **FERESHTEH** عزیز را پسندیده اند .

*Ava* (10-25-2015),ghost (10-25-2015)

3. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    نقل قول نوشته اصلی توسط *Ava* نمایش پست ها
    سلام نیما (معروف به جسی),

اگه آوا رو درست می نوشتی جای تعجب داشت...آره شما رو کیبوردت "و" نداری و فرشته هم "o" نداره. :D

1. خب اون روزا اول میشه گفت کسی بودم که حضورم از همه بیشتر بود بعد چند بار عکسایی ناجور گذاشتن من اعتراض کردم که چرا مستر نبوده و بعد بهم پیشنهاد مستری دادن منم قبول کردم. :P (البته چندین بار پیشنهاد دادن من رد می کردم دفعه آخر تو رودربایستی گیر کردم :D) الان محسن اینجوری داره نیگا می کنه :shaki .
    2. فضولی؟ :D
    3. همم اوایل خیلی ازت بدم میومد واسه اینکه خیلی رو اعصاب بودی, خیلی اذیت می کردی منم هنوز نمی شناختم شوخیهات بهم بر می خورد اما الان می تونم بگم که ازت بدم نمیاد...شوخیات هم بعضیاش جالبه :P
    4. قد: کوفتتتتت , وزن: دردددددددد
    5. واییی اصلا حرفشم نزن هیچ کدوم اینا همه جای بچه من حساب می شن گروه سنی چت روم 18-20 هست اصلا به عنوان فانتزی هم نمیشه به این مساله نگا کرد ( محسن یه +30 میاوردی من بتونم این سوال رو جواب بدم :ish)
    6. این دفعه سومه که این سوال رو می پرسین برو پستا قبلیو بخون. lol
    7. یک نفر بود که برای یه مدتی دوسش داشتم اما بعدا فهمیدم که همون بهتر که رفت و منم فراموشش کردم اما همون موقعه که رفت دلم شکست.

آوا جان منO رو کیبوردم دارم، اما نمی دونم چرا نمی یاد زیر انگشتم،کلید بقلیشو i رو همیشه می زنم، همیشه هم وقتی می خوام بنویسم mohsen مینویسم mihsen .
    -شماره پات نکنه بزرگه که نمی گیییییییییی!!!!
    -أصلا به من چه که آوا قد بلند و ترکه ای و خوش تیپه، وقتی خودش نمی خواد بگه، مگه من فضولم، تازه صداش اینقدر قشنگه، اما مگه من خبرچین و فضولم که اینجا بگم بچه ها بدونن . من هر چیم بد باشه ،همین رازداریم خوبه
    گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

4. 2 کاربر پست **FERESHTEH** عزیز را پسندیده اند .

*Ava* (10-25-2015),ghost (10-25-2015)

5. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 46.0.2490.80
    نقل قول نوشته اصلی توسط ****fereshteh**** نمایش پست ها

- آوا جان، قسمت سوسیس رو اگه فاکتور بگیریم ،بنده هم، بنده شرمنده هم، سبزی پلو یا برنج ساده رو با تن ماهی و کوکو سبزی خوردم، روم به دیوار چند بار هم برنج سفید رو با تخم مرغ خوردم .یعنی خیلیها رو دیدم ،که اینجوری بودن .الان تکلیف ما چی میشه؟؟ یعنی ما غیر عادی هستیم یا نه؟؟ یا شما خیلی اعیونی و دیپلم به بالا غذا میخورین !!! اعیونی یا ایونی ، کدوم درسته ؟ یا امام هشتم مدیر انجمن و باش ، بلد نیست بنویسه دوستان شما هم نظر بدین لطفا
    حالا تن ماهی قابل قبوله چونکه من خودم هم خوردم :p ولی با تخم مرغ اصلا نمی تونم تصور کنم...نه بابا اعیونی کجا بود...خب لازم نیست که حتما برنج باشه یه غذا می خورم که برنج نداشته باشه... :d
    هر کسی از ظن خود شد یار من...

6. کاربر مقابل پست *Ava* عزیز را پسندیده است:

ghost (10-26-2015)

7. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    نقل قول نوشته اصلی توسط ****FERESHTEH**** نمایش پست ها
    آوا جان منO رو کیبوردم دارم، اما نمی دونم چرا نمی یاد زیر انگشتم،کلید بقلیشو i رو همیشه می زنم، همیشه هم وقتی می خوام بنویسم mohsen مینویسم mihsen .
    -شماره پات نکنه بزرگه که نمی گیییییییییی!!!!
    -أصلا به من چه که آوا قد بلند و ترکه ای و خوش تیپه، وقتی خودش نمی خواد بگه، مگه من فضولم، تازه صداش اینقدر قشنگه، اما مگه من خبرچین و فضولم که اینجا بگم بچه ها بدونن . من هر چیم بد باشه ،همین رازداریم خوبه
    اگه حرف o داری پس حتما کار نمی کنه واسه همون i می زنی...یه بار نشد محسن رو درست بنویسی...یه کاری می کنی محسن بره اسمشو بذاره mihsen. لووول
    آره خیلییییی... پا گنده به هنگ کنگ می رود. :D
    ها ها الان هر کی ندونه فکر می کنه صدا من چی هست ...اینقدر شایعه پراکنی نکن. :D
    ویرایش توسط *Ava* : 10-26-2015 در ساعت 06:26 PM

8. کاربر مقابل پست *Ava* عزیز را پسندیده است:

ghost (10-26-2015)

9. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    130
    پسندیده
    14
    مورد پسند : 124 بار در 62 پست
    نوشته های وبلاگ
    7
    Linux Chrome 26.0.1410.58
    سلام اواجان این فرشته گیر داده میگه بیا شرکت کن حالا من چی بگم انقد سوال ازت پرسیدن دیگه جا واسه من نیست
    1.نظرت درمورد من چیه؟
    2.نظرت درمورد پسرای چت روم چیه؟
    3.تا حالا از دست من اعصبانی شدی؟
    4.اگه لب یه دره باشی و فقط بتونی یه نفرو نجات بدی کسی دو نجات میدی که دوستت داره یا کسی که دوستش داری؟

10. 2 کاربر پست ماندانا عزیز را پسندیده اند .

*Ava* (10-26-2015),ghost (10-26-2015)

11. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماندانا نمایش پست ها
    سلام اواجان این فرشته گیر داده میگه بیا شرکت کن حالا من چی بگم انقد سوال ازت پرسیدن دیگه جا واسه من نیست
    1.نظرت درمورد من چیه؟
    2.نظرت درمورد پسرای چت روم چیه؟
    3.تا حالا از دست من اعصبانی شدی؟
    4.اگه لب یه دره باشی و فقط بتونی یه نفرو نجات بدی کسی دو نجات میدی که دوستت داره یا کسی که دوستش داری؟
    سلام ماندانا جان,

خب واسه اینکه دیر اومدی زود میومدی همون اول سوال می کردی. :d حالا هم دیر نشده البته.
    1. به نظر من دختر آروم, با ادب و بعضی وقتا بانمک هستی. خوش صحبتی اینجوری که اگه خودت با یک نفر تو چت روم باشی بازم صحبت می کنی و این خیلی خوبه بعضیا را با انبر باید ازشون حرف کشید. :p
    2. نظر خاصی در مورد پسرا چت روم ندارم بعضیاشون که اصلا در حد نظر دادن نیستند اما یه چندتاشون هستن که وقتی میان چت روم گرم میشه و حد و حدود شوخیو رو هم می دونن.
    3. نه هیچ وقت.
    4. کسی رو که دوستم داره رو نجات می دم چونکه بعدا قدر می دونه اما اونی که دوس دارمو اگه نجات بدم بعد از نجات میذاره میره دلمو خون می کنه. :d

12. کاربر مقابل پست *Ava* عزیز را پسندیده است:

ghost (10-26-2015)

13. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    ازتمامی دوستان گلم ،که وقت گذاشتند و پرسشهاشونو مطرح کردند و ‌همچنین از آوای نازنینم ، به خاطر صبر و حوصله برای جوابگویی به سوالها صمیمانه سپاسگذارم. دوستتون دارم.

فرشته

پست بسته شد.
    گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

14. کاربر مقابل پست **FERESHTEH** عزیز را پسندیده است:

RAD. (01-04-2018)

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.