نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: بگو كجاست؟

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    14
    پسندیده
    5,671
    مورد پسند : 5,388 بار در 4,461 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 43.0.2357.130

بگو كجاست؟

اي مرغ آفتاب!زنداني ديار شب جاودانيميك روز، از دريچه زندان من بتاب***مي خواستم به دامن اين دشت، چون درختبي وحشت از تبردر دامن نسيم سحر غنچه واكنمبا دست هاي بر شده تا آسمان پاكخورشيد و خاك و آب و هوا را دعا كنمگنجشك ها ره شانه ي من نغمه سر دهندسرسبز و استوار، گل افشان و سربلنداين دشت خشك غمزده را با صفا كنم***اي مرغ آفتاب!از صد هزار غنچه يكي نيز وا نشددست نسيم با تن من آشنا نشدگنجشك ها دگر نگذاشتند از اين دياروان برگ هاي رنگين، پژمرده در غباروين دشت خشك غمگين، افسرده بي بهاراي مرغ آفتاب!با خود مرا ببر به دياري كه همچو باد،آزاد و شاد پاي به هرجا توان نهاد،گنجشك پر شكسته ي باغ محبتمتا كي در اين بيابان سر زير پر نهم؟با خود مرا ببر به چمنزارهاي دورشايد به يك درخت رسم نغمه سر دهم.من بي قرار و تشنه ي پروازمتا خود كجا رسم به هر آوازم...***اما بگو كجاست؟آن جا كه - زير بال تو - در عالم وجوديك دم به كام دلاشكي توان فشاندشعري توان سرود؟

2. کاربر مقابل پست !!yalda!! عزیز را پسندیده است:

mohsen32 (06-28-2015)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.