نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: آرزوی سالار عقیلی در «خندوانه»: دلم می‌خواهد در استادیوم ۱۲هزارنفری کنسرت رایگان بدهم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    5
    پسندیده
    766
    مورد پسند : 1,019 بار در 728 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 39.0

آرزوی سالار عقیلی در «خندوانه»: دلم می‌خواهد در استادیوم ۱۲هزارنفری کنسرت رایگان بدهم

می‌خواهد در استادیوم ۱۲هزارنفری کنسرت رایگان بدهم

فرهنگ > تلویزیون - سالار عقیلی با حضور در برنامه «خندوانه»‌ گفت که آرزو دارد کنسرتی رایگان در یک سالن ورزشی برگزار کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، او که میهمان امروز برنامه «خندوانه» بود در پاسخ به این پرسش که چه کاری برای خوشحال کردن مردم می‌توانی بکنی گفت: «من همیشه دلم می‌خواست و این دغدغه را داشتم که در یک سالن بزرگ ورزشی ۱۲ هزار نفری و یا بیشتر کنسرتی رایگان برگزار کنم. چون در کنسرت‌های من همیشه افراد همیشگی شرکت می‌کنند و می‌دانم خیلی‌ها هستند که ممکن است صدای مرا دوست داشته باشند اما توان پرداخت هزینه بلیط‌های گران کنسرت‌ها را ندارند.»
    او افزود: «برای همین دلم می‌خواهد این اتفاق بیفتد و کسانی که مرا دوست دارند بتوانند به شکل رایگان در کنسرت من شرکت کنند و صدای مرا از نزدیک بشنوند.»
    عقیلی همچنین گفت که می‌خواهد در این کنسرت آهنگ تیتراژهای سریال‌های و برنامه‌های تلویزیونی را که پیش از این خوانده است، برای مردم اجرا کند و در پشت سر او تصویرهایی از آن فیلم‌ها و سریال‌ها پخش شود.
    در این برنامه رامبد جوان هم گفت که قول می‌دهد هر کمکی که از دستش بر می‌آید برای اجرای این کنسرت انجام دهد.

هر کسی از ظن خود شد یار من...

2. کاربر مقابل پست *Ava* عزیز را پسندیده است:

!SINA! (07-18-2015)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.