نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: شروع تست هوش هیجانی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    649
    پسندیده
    122
    مورد پسند : 360 بار در 223 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 16.0.912.63

شروع تست هوش هیجانی

تست هوش هیجانی

1 – نصف دو به اضافه ی دو چند می شود ؟تست هوش هیجانی
    2 – من کسی هستم که غار های کوچک رو حفر میکنم و نقره و طلا در آن جا ذخیره می‌کنم . من پل های نقره‌ای و تاج های طلایی می سازم . هر کسی در طول زندگی خود دیر یا زود به کمک من احتیاج پیدا می کند اما با این وجود نمی دانم چرا مردم از من می‌ترسند که اجازه بدهند تا من کمک شان کنم . می توانید بگوییدمن چه کسی هستم ؟تست هوش هیجانی

3 – مقداد و امیر برادر هستند . مقداد امروز 33 سال دارد . این عدد سه برابر سنی که امیر داشت، وقتی که مقداد به سن امروز امیر بود .امیر چن سال دارد ؟تست هوش هیجانی

4 – زنی از دوست خود پرسید : من یک دختر دارم . تعداد خواهر ها و برادر های او برابر هستند . هر کدام از بردار ها یش ، تعداد خواهر ها شان دو برابر تعداد برادر ها شان می باشد . من چند تا دختر و چند تا پسر دارم؟تست هوش هیجانی

5 – کلمه های دارای یک ارتباط منطقی با یکدیگر هستند :تفاوت ، باربی ، پاپوش ، اقدام ، مثلثیمی توانید بگویید در این دنباله کلمه ای ، کلمه بعد چیست ؟رسانه ، کنسرو ، صندوق ، جاجرودتست هوش هیجانی

6 – در صورتی که نصف عدد پنج برابر با سه باشد ، ( يك سوم ) عدد ده چند می شود ؟
    تست هوش هیجانی

7 – یک عبارت ریاضی بنویسید که مقدار آن برابر با 24 باشد و در آن عدد از سه رقم یکسان استفاده شده باشد و در ضمن هیچ کدام از آن ها هشت نباشند .تست هوش هیجانی
    8 – محکومی را نزد قاضی بردند . قاضی گفت : یک جمله می‌توانی بگویی . اگر اشتباه بود سرت را با شمشیر قطع می کنیم و اگر درست بود تو را به دار می آویزیم . محکوم چه جمله‌ ای می‌تواند بگوید که از اعدام شدن نجات پیدا کند ؟تست هوش هیجانی

9 – پنج سال پيش سن من سه برابر سن برادر كوچکم بوده است . ولی در حال حاضر سن من سه برابر سن برادرم است . من چند سال سن دارم ؟تست هوش هیجانی

10 – با اضافه كردن ۷۰۰۰ به اختلاف بزرگترين عدد 5 رقمي و كوچكترين عدد 4 رقمي دومین رقم از چپ چیست؟
    ویرایش توسط !!yalda!! : 07-24-2016 در ساعت 08:13 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.