بله رو حرفم می مونم و حرف خودمو بارها تکرارمیکنم چون حرفم حقه منو وقتی ازروم اصلی اخراج کردی من رفتم روم سی و ادمینو صدا زدم تا موضوعو بهشون بگم اون کاربراومد روم سی و باز شروع کرد به توهین و مسخره کردن و تو باهاش خندیدی و هر دوتون منو مسخره کردین یعنی واقعا اینو میخوای منکر بشی؟؟؟یاد بگیر بعنوان یه مدیر وقتی حواست برگشت به چت روم و دیدی بحث شده ببینی اول کی توهین کرده و دستتو رو موت نذاری و غریبه رو موت کنی فقط بخاطر اینکه دوستت ناراحت نشه ازت.... چه راحت میگی فقط یه ثانیه موت زدی شما انگاردرست نمیدونی معنی موت زدنو. اینکه قدرت حرف زدنو از یکی بی دلیل بگیری و طرف صداش در نیاد کجای دنیا اخه رواج داره؟؟ شاید برا بعضیا مهم نیست و عادت دارن ولی من نه....برای همینم اون شب ده بار ازت پرسیدم چرا موت زدی چون اون مدام داشت بهم توهین میکرد و تو صدات در نیومد تا اخرش اونقد به توهینهاش ادامه داد که مجبور شدی موتش کنی تو وظیفت بود به من توضیح بدی علت موت شدنم رو حالا منو بازخواست میکنی چرا ازت دلیلشو خواستم خیلی عجیبه این موت زدن های ناحق انگار تو این چت روم عادیه اگه یه کم حواست و میدادی به چت روم میدیدی که توهین و مسخره کردنو کی شروع کرد و ادامه داد کار سختی نبود.... خیلی جالبه بعنوان فرمانروای روای این چت روم الکی موت زدی بعدش که ازتون میپرسم دلیلشو میگی تمومش کن و من باید ساکت میشدم نه این خبرا نیست خانم.....