صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 46

موضوع: دوستان !!! نظرتون راجع به امید (omid.m) چیه ؟؟؟

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    73
    پسندیده
    8
    مورد پسند : 56 بار در 28 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 44.0.2403.125
    راستی اینمممم بگمممم من اوا رو نگفتم مقصره که شما ها جبهه گرفتید امید به اواو خیلی فحش داده و اوا هم ازش ناراحت بوده و اگرم بخواد بي احترامي کنه حق داره ولي با شناختي که از اوا دارم شخصيت قابل احترامي هستش در پست قبلی هم من فقط از حرفشون انتقاد کردم و هدف دیگه ی هم نداشتم والان تا اونجام اطلاع دارم با امید دیگه بحث یا دعوای هم ندارند
    در موردش گفتم ب طور غیر مستقیم توهین کرده شما حق ندارید در موردش چیزی بگید قرار بود بگید همون اولش میگفتید چرا تا من حرف زدم شما هم گیر دادید ب آوا ؟؟؟؟
    نیکروز خواهشن تو اینجور بحث اگر شرکت میکنی هم مودب باش هم مسخره بازی رو بزار کنار ب آوا هم دیگه توهین نکن

آوا من از طرف افرادی که بهتون توهین کردند معذرت میخوام جوگیرند شما ببخشیدشون
    ددونه دونهددونه دونه

ویرایش توسط !. Meysam : 08-03-2015 در ساعت 09:20 PM

2. 2 کاربر پست !. Meysam عزیز را پسندیده اند .

! OMID.M (08-09-2015),ghost (08-04-2015)

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    25
    پسندیده
    52
    مورد پسند : 56 بار در 34 پست
    Windows 7/Server 2008 R2 Chrome 43.0.2357.130
    نقل قول نوشته اصلی توسط !. Meysam نمایش پست ها
    اره اون موقع گفتم مثل اسمتی چون اوایل بود ولی رفته رفته با اخلاقت خوب اشنا شدم
    گفتی فلان ادم ها میاند فحش میدند
    منم گفتم شاید فلانی باشه تو گفتی نه منم نمیدونستم زیاد با همون فلانی های که اسم میبردم اشنا باشیو زیاد باهاشون خصوصی میری من گفتم تو هنوز مونده این کثیف هارو بشناسی اره بازم میگممم اگر یادت هم باشه گفتمم حتما ب منم اعتماد نکن فکر کنم این قسمت رو کلا یادت نمیخوای بیاری
    من دیدم اخلاقت رفته رفته چقدر تغییر کردهه
    مطمئن باشید من هیچ وقت از شما ناراحت نبودم که حالا بیام سرتون بخوام خالی کنم فقط این رفتاهاتون کاملا شاکی شدم که گفتممم
    بعدش عقده و کینه چ ربطی داشت به اسم بردن من که شاید این اشخاص فحشتون میده ؟
    هرچی باشه همین شهری که من هستم میدونم بهتر از اون کشوری هستش که فکر کنی برای خودت بهتریه جای دینایی
    فقط ب پا گربه ب خوردت ندند
    من همون اولش گفتم فحشرم ولی اینم بدون جوجه فحشرم باشم تو اصلا تو تخم مرغ شانسی هم نبودی ، لوپ لوپ اگر بنا ب توهین باشه منم بلدم
    بعدش من بالا قبری گریه نکردم هیچ وقت هم قبرستون نمیرم ههه کلا 7بار تو طول عمرم رفتم قبرستون حتی وقتی فامیل های درجه یکمم مرده اند نمیرفتم
    چون من مرده پرست نیستم مثل شما
    من همیشه ب همه گفتم نه خان نه حاجی نه اقا میثم فقط میثم خالی میثم ساده همین و بس هیچ وقت خودم رو بالا بردم یا کسی منو بالا نبرده شماید که چشماتون رو بسیتید و فقط میخواید حرف بزنید و سخنرانی
    در آخرم من از یلدا هم پرسیدم امید خیلی کمتر میاد انجمن اصلا در حد یه مسخره بازی میاد نه مثل شما که یکسره انجمن باشه
    پس امید ربطی ب انجمن نداره
    درضمن من نخواستم برای من تایپیک بزنید که دیگران در مورد من نظر بدند چون خود محسن میدونه من برام نظر دیگران مهم نیست من اخلاق و رفتار خاص خودم رو دارم خدا هم بخواد عوضش نمیکنم اصلا مگه خدای هم هستش ؟
    خنده قهقهه

راستی من حموم حداقل دو روز یکبار میرم انقدر تمیزممم که نگو مثل دست گل و هیچ وقت هم نیومدم بگم به به من تمیزمممم هههه همیشه گفتم من بدتر از اونیم که دگیران فکر میکنند و بار ها محسن گفته من تنها ب تو اعتماد دارم منم گفتم اشتباه میکنی اعتماد میکنی من بخوام ضرربه ام رو ب هرکسی میزنم هرکسی که باشه
    ولی همیشه سعی میکنم ادم خوبه من باشم با رفتارم و اخلاقم چ با فحش چ با ادبیاتم شما سعی کن دیگه تایپیک های نزنی که خودنمایی کنی

میثم جان با اینکه احترامی بهت قاءل نیستم ولی کثیف خودتی . فرشته واقعا فرشتس من تو جریانه فرشته با امید نبودم نظر هم نمیدم شاید اصلان فرشته مقصر بوده که امید فوش داده یا بلعکس ولی من به محض ورودم هر سری بهم توهمت میزدن که چرا الان فوش دادی و این کار شما وکسانیکه زود قضاوت میکنن هستش حتی محسن که ای پی میخونه باز به خودش اجازه نمیده به من توهمت بزنه ولی تو هر سری به من اطلاعات میدادن میگفتی فلان فوشر رامتینه رو چه منطقی ،اگه بحث بحثه مرامو ادم خوبس توام کارت اشتباه بوده حتما هرکی با هرکی میره خصوصی مگه بحثشون بحثه سکسیه؟ نکنه میخوای بگی با هیچکس نرفتی خصوصی که اینجور به دختر مردم تهمت میزنی.در کل جای تو در مملکته اسلامی نیست چون به خدا اعتقاد نداری

4. 2 کاربر پست ramttttttttin عزیز را پسندیده اند .

5. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    223
    پسندیده
    7
    مورد پسند : 8 بار در 5 پست
    با سلام!
    به نظر من خیلی پسر خوبیه و من هیچ بدی ازش ندیدم حداقلش به خودم بدی نکرده که بخام اظهار نظر اضافی کنم خیلی هم قبولش دارم امید هر جا که هستی موفق باشی پسر .

6. 2 کاربر پست Ⱥʍìའ.TղT عزیز را پسندیده اند .

7. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    73
    پسندیده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramttttttttin نمایش پست ها
    میثم جان با اینکه احترامی بهت قاءل نیستم ولی کثیف خودتی . فرشته واقعا فرشتس من تو جریانه فرشته با امید نبودم نظر هم نمیدم شاید اصلان فرشته مقصر بوده که امید فوش داده یا بلعکس ولی من به محض ورودم هر سری بهم توهمت میزدن که چرا الان فوش دادی و این کار شما وکسانیکه زود قضاوت میکنن هستش حتی محسن که ای پی میخونه باز به خودش اجازه نمیده به من توهمت بزنه ولی تو هر سری به من اطلاعات میدادن میگفتی فلان فوشر رامتینه رو چه منطقی ،اگه بحث بحثه مرامو ادم خوبس توام کارت اشتباه بوده حتما هرکی با هرکی میره خصوصی مگه بحثشون بحثه سکسیه؟ نکنه میخوای بگی با هیچکس نرفتی خصوصی که اینجور به دختر مردم تهمت میزنی.در کل جای تو در مملکته اسلامی نیست چون به خدا اعتقاد نداری
    اولا رامیتن کچل من بازم میگم تو کثیف بووو مرغ هم میدی
    در حال خنده
    دوم اینکه من کی گفتم رفته تو خصوصیی حرفای خاکبرسری زده ؟ تو چرا فکرت منفحیه
    اون موقعی که با تو بحثش شد گفت یکی امده فحش میده گفتم رامتیه ؟ گفت فکر کنم ولی نه نمیدونم گفتم از فونتش مشخصه رامتینه گفت نمیدونم گفتم من این ادم های کثیف رو میشناسم خودتم میدونی کثیفی عوضی هنوز تو یکپارس رو یادم نرفته شپش مرغی

خنده قهقهه

درضمن یکی هم بود هم فونت عزرائیل یعنی عین خود عزرائیل گفتم حتما اونه که گفت نه من با عزرائیل مثل داداشم خصوصی حرف میزنیم منم منظورم به همون بود که گفتم نمیدونستم خصوصی میرند وگرنه تو که ادم نیستی در حال خنده

و همین طور گفت با حسین 021 هم دعوا کرده اونم فحش میداده که اونم خود فرشته گفت منم گفتم احتمالش هستش باشه

اگر کسی دیگه رو هم گفتم بیاد وسط بگه من طبق دعواهای که داشته اسم میبردم

اون موقع که با تو و حسین 021 قهر بود و بهش فحش میدادید من ادم خوبه بودم می امد مثلا درد و دل هرچی میخواست میگفت حالا شدم ادم بد ههه جالبه

هرچی میخواید بحث کنید من هستم اگر حرفی زدم که میگید نامردیه بیاید سرش بحث میکنیم من از حرفی که زدم ترسی ندارم و پای حرفمم هستم
    ویرایش توسط !. Meysam : 08-03-2015 در ساعت 09:41 PM

8. 2 کاربر پست !. Meysam عزیز را پسندیده اند .

9. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    25
    پسندیده
    52
    مورد پسند : 56 بار در 34 پست
    اولا رامیتن کچل من بازم میگم تو کثیف بووو مرغ هم میدی
    در حال خنده
    دوم اینکه من کی گفتم رفته تو خصوصیی حرفای خاکبرسری زده ؟ تو چرا فکرت منفحیه
    اون موقعی که با تو بحثش شد گفت یکی امده فحش میده گفتم رامتیه ؟ گفت فکر کنم ولی نه نمیدونم گفتم از فونتش مشخصه رامتینه گفت نمیدونم گفتم من این ادم های کثیف رو میشناسم خودتم میدونی کثیفی عوضی هنوز تو یکپارس رو یادم نرفته شپش مرغی

خنده قهقهه

درضمن یکی هم بود هم فونت عزرائیل یعنی عین خود عزرائیل گفتم حتما اونه که گفت نه من با عزرائیل مثل داداشم خصوصی حرف میزنیم منم منظورم به همون بود که گفتم نمیدونستم خصوصی میرند وگرنه تو که ادم نیستی در حال خنده

و همین طور گفت با حسین 021 هم دعوا کرده اونم فحش میداده که اونم خود فرشته گفت منم گفتم احتمالش هستش باشه

اگر کسی دیگه رو هم گفتم بیاد وسط بگه من طبق دعواهای که داشته اسم میبردم

اون موقع که با تو و حسین 021 قهر بود و بهش فحش میدادید من ادم خوبه بودم می امد مثلا درد و دل هرچی میخواست میگفت حالا شدم ادم بد ههه جالبه

هرچی میخواید بحث کنید من هستم اگر حرفی زدم که میگید نامردیه بیاید سرش بحث میکنیم من از حرفی که زدم ترسی ندارم و پای حرفمم هستم

با سلام خدمته دستن در کاران این برنامه مهیج و دیدنی. میثم بو مرغ بدم بهتره تا تهمت بزنم 1. اسم یک پارس قبلیو نیار که هم برا تو بد میشه هم برا من یاد مستراش میوفتم حالت تهوو میگیرم یه مشت عقده ای .2من اصلان تا الان به فرشته حرف بد نزدم چه برسه به فوش بعدشم اصلان از دعوای بین فرشته و حسین بی اطلاع بودم.3 یکی از مسترا بهم گفت هی میثم هر فوشری میاد تو روم عین بچه ها میگه این رامتینه این رامتینه. ولی از اونجایی که من مرد هستم دنباله این خاله زنک بازیا نمیرم الانم که دیدی حرف زدم احساس کردم به فرسته گفتی خودت میدونی اونایی که گفتم کثیفن واقعا کثیفن احساس کردم با منی بعدشم هر کدوم از ماها اگه نباشیم روم خوشک ،و بی روحی میشه افرادی مثله امید خودت من عزراییل هستیم که روم مهیج میشه و کیکو بن بازی میشه وگرنا بقیه یوزرا مثله *** فقط نگا میکنن . بازم میگم کثیف تر از من خودتیتقديم شماملوم نیست شغلت چیه مرتیکه بیکار مفت خور
    ویرایش توسط ramttttttttin : 08-03-2015 در ساعت 09:54 PM

10. 2 کاربر پست ramttttttttin عزیز را پسندیده اند .

11. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    مورد پسند : 885 بار در 587 پست
    Windows NT 6.3 Mozilla OS-Browser Compatible

o)))o)))o)))
    ویرایش توسط **FERESHTEH** : 08-03-2015 در ساعت 09:58 PM
    گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

12. کاربر مقابل پست **FERESHTEH** عزیز را پسندیده است:

ghost (08-04-2015)

13. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    8
    پسندیده
    230
    مورد پسند : 885 بار در 587 پست
    Windows NT 6.3 Mozilla OS-Browser Compatible
    اره اون موقع گفتم مثل اسمتی چون اوایل بود ولی رفته رفته با اخلاقت خوب اشنا شدم
    گفتی فلان ادم ها میاند فحش میدند
    منم گفتم شاید فلانی باشه تو گفتی نه منم نمیدونستم زیاد با همون فلانی های که اسم میبردم اشنا باشیو زیاد باهاشون خصوصی میری من گفتم تو هنوز مونده این کثیف هارو بشناسی اره بازم میگممم اگر یادت هم باشه گفتمم حتما ب منم اعتماد نکن فکر کنم این قسمت رو کلا یادت نمیخوای بیاری
    من دیدم اخلاقت رفته رفته چقدر تغییر کردهه
    مطمئن باشید من هیچ وقت از شما ناراحت نبودم که حالا بیام سرتون بخوام خالی کنم فقط این رفتاهاتون کاملا شاکی شدم که گفتممم
    بعدش عقده و کینه چ ربطی داشت به اسم بردن من که شاید این اشخاص فحشتون میده ؟
    هرچی باشه همین شهری که من هستم میدونم بهتر از اون کشوری هستش که فکر کنی برای خودت بهتریه جای دینایی
    فقط ب پا گربه ب خوردت ندند
    من همون اولش گفتم فحشرم ولی اینم بدون جوجه فحشرم باشم تو اصلا تو تخم مرغ شانسی هم نبودی ، لوپ لوپ اگر بنا ب توهین باشه منم بلدم
    بعدش من بالا قبری گریه نکردم هیچ وقت هم قبرستون نمیرم ههه کلا 7بار تو طول عمرم رفتم قبرستون حتی وقتی فامیل های درجه یکمم مرده اند نمیرفتم
    چون من مرده پرست نیستم مثل شما
    من همیشه ب همه گفتم نه خان نه حاجی نه اقا میثم فقط میثم خالی میثم ساده همین و بس هیچ وقت خودم رو بالا بردم یا کسی منو بالا نبرده شماید که چشماتون رو بسیتید و فقط میخواید حرف بزنید و سخنرانی
    در آخرم من از یلدا هم پرسیدم امید خیلی کمتر میاد انجمن اصلا در حد یه مسخره بازی میاد نه مثل شما که یکسره انجمن باشه
    پس امید ربطی ب انجمن نداره
    درضمن من نخواستم برای من تایپیک بزنید که دیگران در مورد من نظر بدند چون خود محسن میدونه من برام نظر دیگران مهم نیست من اخلاق و رفتار خاص خودم رو دارم خدا هم بخواد عوضش نمیکنم اصلا مگه خدای هم هستش ؟
    خنده قهقهه

راستی من حموم حداقل دو روز یکبار میرم انقدر تمیزممم که نگو مثل دست گل و هیچ وقت هم نیومدم بگم به به من تمیزمممم هههه همیشه گفتم من بدتر از اونیم که دگیران فکر میکنند و بار ها محسن گفته من تنها ب تو اعتماد دارم منم گفتم اشتباه میکنی اعتماد میکنی من بخوام ضرربه ام رو ب هرکسی میزنم هرکسی که باشه
    ولی همیشه سعی میکنم ادم خوبه من باشم با رفتارم و اخلاقم چ با فحش چ با ادبیاتم شما سعی کن دیگه تایپیک های نزنی که خودنمایی کنی
    ببین اینقدر دیگه داری بچگونه جواب میدی ، که مرغهای مغازه رامتینم خندشون گرفت که کم آوردی در حال خنده تو جز فحش دادن کار دیگه بلد نیستی ، واسه همین أصلا معنی جمله هارو نمی فهمی که درست جواب بدی. دون فحش جواب دادن ، و فهمیدن هر اصطلاحی کار هر کسی نیست میثم. پرش}
    یک مورد بیار که من باهاش رفتم ، لاو ترکوندم . اگه مردشی بیار طرفو انجمن. در ضمن أصلا چت روم و گذاشتن واسه اینه همه با هم حرف بزنن. هر کسی هم خواست لاو بترکونه ، نوش جونش ، تو چرا داری دق می کنی؟در حال خنده
    پاتو از کفش من بکش بیرون، با همقواره خودت در بیفت ، وگرنه ور میفتی تقديم شما
    گر پادشاه عالمی
    باز هم گدای مادری

14. کاربر مقابل پست **FERESHTEH** عزیز را پسندیده است:

ghost (08-04-2015)

15. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    73
    پسندیده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramttttttttin نمایش پست ها
    با سلام خدمته دستن در کاران این برنامه مهیج و دیدنی. میثم بو مرغ بدم بهتره تا تهمت بزنم 1. اسم یک پارس قبلیو نیار که هم برا تو بد میشه هم برا من یاد مستراش میوفتم حالت تهوو میگیرم یه مشت عقده ای .2من اصلان تا الان به فرشته حرف بد نزدم چه برسه به فوش بعدشم اصلان از دعوای بین فرشته و حسین بی اطلاع بودم.3 یکی از مسترا بهم گفت هی میثم هر فوشری میاد تو روم عین بچه ها میگه این رامتینه این رامتینه. ولی از اونجایی که من مرد هستم دنباله این خاله زنک بازیا نمیرم الانم که دیدی حرف زدم احساس کردم به فرسته گفتی خودت میدونی اونایی که گفتم کثیفن واقعا کثیفن احساس کردم با منی بعدشم هر کدوم از ماها اگه نباشیم روم خوشک ،و بی روحی میشه افرادی مثله امید خودت من عزراییل هستیم که روم مهیج میشه و کیکو بن بازی میشه وگرنا بقیه یوزرا مثله *** فقط نگا میکنن . بازم میگم کثیف تر از من خودتیتقديم شماملوم نیست شغلت چیه مرتیکه بیکار مفت خور
    در حال خنده باشه من از تو کثيفت تر مشکلي نیست

اگر اون چت رو میگی هرکی می امد فحش میداد میگفتم رامتینه اره اون موقع که با دارک بحث میکردم تو هم می امدی فحش میدادی
    دوم اینه اینجا هم زمانی که ب محسن فحش میدادی دیگه نیازی ب گفتن من نبود البته نگفتمم فقط اون چت بوده میگفتم رامتینه واقعا هم اگر خودت نبودی یکی بوده شبیه تو میشیده چون هرکسی موقع فحش داده یه طوری جمله رو میگه که تابلوه
    ددونه دونهددونه دونهددونه دونه الان ب خودت فشار نیارر سکته میکنیاااا مرغات یتیم میشن در حال خنده

16. کاربر مقابل پست !. Meysam عزیز را پسندیده است:

ghost (08-04-2015)

17. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر عضو
    شماره عضویت
    73
    پسندیده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط ****FERESHTEH**** نمایش پست ها
    ببین اینقدر دیگه داری بچگونه جواب میدی ، که مرغهای مغازه رامتینم خندشون گرفت که کم آوردی در حال خنده تو جز فحش دادن کار دیگه بلد نیستی ، واسه همین أصلا معنی جمله هارو نمی فهمی که درست جواب بدی. دون فحش جواب دادن ، و فهمیدن هر اصطلاحی کار هر کسی نیست میثم. پرش}
    یک مورد بیار که من باهاش رفتم ، لاو ترکوندم . اگه مردشی بیار طرفو انجمن. در ضمن أصلا چت روم و گذاشتن واسه اینه همه با هم حرف بزنن. هر کسی هم خواست لاو بترکونه ، نوش جونش ، تو چرا داری دق می کنی؟در حال خنده
    پاتو از کفش من بکش بیرون، با همقواره خودت در بیفت ، وگرنه ور میفتی تقديم شما

ههه درست بخونی من حرفی از لاو زدن نزدممم گفتم که با عزرائیل خصوصی میرفتی که میگفتی مثل داداشه دیدی خودت جوگیر شدی اصلا درست نمیخونی!!!!
    درضمن من فحش مستقیم هم بدم باز میگم فحشرم شما که فحش هم میدی میخوای خدا باشی !!!!!؟؟؟؟
    الان سعی میکنی لات بازی در بیاری اینم نوع حرف زدنت سعی کن خانم باشی نه لات هلندی چون بخوای گند لات بازی دربیاری تو ایران * زیاده که از هلند میارند توشون گم میشی
    تقديم شما میتونی به حساب توهینم بهت بزاری

اون موقع هم که گفتم فرشته ای مثل اسمت الان میگم نیستی اینم با سند منگوله دار برو خوش باش هههه

اونجا فحش دادی اینجا باهم دوست شده بودیم گفتم شاید خوب باشی وقتی هم گفتی مادرت مرده منم ازت معذرت خواهی کردم بابت فحش هام جالبه تو سعی میکنی قسمت های منفی منو بگی ولی همه چیز رو نمیگی خیلی جالبه

18. کاربر مقابل پست !. Meysam عزیز را پسندیده است:

ghost (08-04-2015)

19. Top | #30

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    2
    پسندیده
    4,120
    مورد پسند : 3,140 بار در 2,062 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    Windows XP Chrome 44.0.2403.125
    دوستان من یه توضیحی بدم در مورد خوندن ای پی

جز بنده هیچکس نمیتونه ای پیا را بخونه پس اگه کسی ادعا کرد ای پی از کسی گرفته فقط از من گرفته که البته منم به کسی ای پی را نمیگم

20. 2 کاربر پست mohsen32 عزیز را پسندیده اند .

ghost (08-04-2015),Scheitern (08-03-2015)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.